مزایای ترواسکالپ برای لاغری چیست؟

مزایا ترواسکالپ برای لاغری چیست؟

مزایا ترواسکالپ برای لاغری چیست؟

مزایای ترواسکالپ برای لاغری چیست؟ چربی‌های اضافی و برجسته بدنتان می‌توانند باعث شوند که در مورد ظاهر خود احساس نارضایتی یا خجالت داشته باشید. حتی ثابت‌ترین برنامه‌های غذایی و ورزشی نمی‌توانند چربی های سخت و کهنه را در نواحی چالش ‌برانگیز مانند ران، شکم و پهلو کاهش دهند. ترواسکالپ یک روش غیرجراحی برای از بین بردن چربی‌های ناخواسته و پیکر تراشی است، بنابراین شما مجبور نیستید ساعت‌های بی شماری را در باشگاه بگذرانید. این روش منحصر به فرد یک جایگزین عالی برای بیمارانی است که علاقه‌ای به جراحی پیکر تراشی ندارند. اگر به دنبال لاغر کردن و پیکر تراشی هستید و علاقه ‌مند به آگاهی اطلاعات رایج پیکر تراشی بدون جراحی و از طریق ترواسکالپ در ایران هستید، با تیم با استعداد مرکز سلامت و زیبایی دکتر لاغری، معتبرترین مرکز ترواسکالپ در غرب تهران، ملاقات کنید. پزشکان متخصص ما می‌توانند به چربی های سرسخت شما پایان دهد. با توجه به استقبال بی نظیر پیکر تراشی به روش غیر جراحی ترواسکالپ، بهتر است با مزایای این فن آوری نوین آشنا شوید. در ادامه با ما همرا باشید تا دریابید مزایا ترواسکالپ چیست؟

ترواسکالپ چیست؟

قبل از اینکه بخواهیم درباره مزایا لاغری با ترواسکلپ صحبت کنیم بیایید کمی به چیستی این روش بپردازیم. ترواسکالپ یک روش نوآورانه کانتورینگ بدن است که جیب‌های چربی ناخواسته را هدف قرار می‌دهد و تولید کلاژن و الاستین طبیعی را از طریق انرژی فرکانس رادیویی افزایش می‌دهد. بنابراین، نه تنها پس از درمان لاغرتر به نظر می‌رسید، بلکه پوست شل خفیف تا متوسط نیز کمی سفت‌تر به نظر می‌رسد. مرکز تخصصی دکتر لاغری می‌تواند با ترواسکالپ به نواحی مشکل رایج مانند بالای بازو، شکم، ران، باسن، پشت و پهلو بپردازد.

فناوری فرکانس رادیویی در مقایسه با جراحی پلاستیک تهاجمی، لیپوساکشن و سایر روش‌های لاغری که نیاز به برش یا دوره‌های نقاهت طولانی در خانه دارند، برای کاهش چربی بسیار قابل دسترس‌تر است. بهتر از همه، می‌توانید نتایج قابل مشاهده را پس از یک جلسه مشاهده کنید.

اطلاعات تکمیلی درباره لاغری در یک چلسه: ترواسکالپ چیست؟

درمان لاغری با ترواسکالپ چگونه است؟

درمان لاغری با ترواسکالپ مزایا بیشتری نسبت به روش‌های دیگر دارد! انتظار می‌رود این روش بدون درد باشد. این روش توسط دستگاهی پیشرفته انجام می‌گیرد که روی پوست شما در ناحیه‌ای که باید درمان شود قرار می‌گیرد. این ابزار یک انرژی فرکانس رادیویی تولید می‌کند که محل را برای تقریباً ۱۵ دقیقه یا همانطور که توسط فردی که درمان می کند تعیین می‌کند، پالس می کند و گرم می‌کند.

ترواسکالپ برای لاغری

بیماران شاهد کاهش تقریباً ۳۲ درصدی چربی و سلولیت در نواحی مشکل دار تنها با یک روش درمانی هستند. بسیاری از بیماران در عرض ۴ هفته پس از درمان شروع به مشاهده نتایج می‌کنند که ممکن است شامل کاهش چند اینچی باشد. نتایج پس از حدود ۱۲ هفته قابل مشاهده است. البته قابل ذکر است که نتایج می‌توانند از بیماری به بیمار دیگر متفاوت باشد.

قبل از درمان نیازی به آمادگی بیمار نیست، در طول درمان نیازی به بیهوشی نیست و برای درد بعداً نیازی به دارویی نیست. از آنجایی که درمان به صورت غیر‌تهاجمی است، مراجعین می‌توانند پس از درمان به فعالیت‌های روزانه و معمول خود ادامه دهند. ممکن است کمی درد خفیف برای برخی از بیماران وجود داشته باشد، اما این درد بسیار جزئی است و باید به سرعت کاهش یابد.

از آنجایی که هیچ جراحی انجام نمی‌شود، اکثر بیماران تقریباً بلافاصله پس از گرفتن ترواسکالپ می‌‌توانند به فعالیت‌های روزمره خود بازگردند. مرکز سلامت و زیبایی دکتر لاغری ممکن است شما را با دستورالعمل‌های ساده اما دقیق در مورد آنچه که باید انتظار داشته باشید، از جمله مقدار کمی قرمزی خفیف، موقت یا سوزش در محل‌های درمان، به خانه بفرستد. هر گونه حساسیت باید ظرف چند روز پس از جلسه اولیه شما برطرف شود.

ادامه مطلب
درخواست ارسال رمز گالری

مزایا لاغری با ترواسکالپ چیست؟

برای تصمیم گیری بهتر در مورد انجام لاغری با ترواسکالپ نسبت به سایر استراتژی‌های پیکر تراشی از جمله انجماد، لیپوساکشن و جراحی، دانستن فواید ترواسکالپ بسیار مهم است. برخی از مزایای شناخته شده پیکر تراشی با ترواسکالپ به شرح زیر هستند.

 • انجام درمان موثر از مزایا ترواسکالپ لاغری: سیستم ترواسکالپ از نظر بالینی ثابت شده است که تا ۳۲٪ کاهش چربی در ناحیه درمان ایجاد می‌کند، بنابراین شما چربی اضافی را به خوبی از دست خواهید داد. انرژی RF همچنین تولید کلاژن طبیعی را تحریک می‌کند که بدن شما از آن برای صاف و سفت کردن پوست استفاده می‌کند. برعکس، لیپوساکشن سنتی که موجب افتادگی و شلی پوست می‌شود که در مواردی هم ممکن است نیاز به سفت کردن پوست با روش جراحی داشته باشد، در  این روش پوست شما سفت تر و صاف تر خواهد شد. همچنین، به جای کوچک کردن سلول‌های چربی، ترواسکالپ آن ها را از بین می‌برد.
 • بهره مندی از فرکانس رادیویی: فرکانس رادیویی از مزایا لاغری با ترواسکالپ است! از فرکانس‌های رادیویی استفاده می‌شود که انرژی فرکانس رادیویی می‌تواند پوست را سفت و محکم کند.
 • مزیت زمان کوتاه برای درمان با ترواسکالپ: درمان لاغری با ترواسکالپ کمتر از یک ساعت طول می کشد ( برای هر ناحیه ۱۵ دقیقه ).
 • نتایج قابل مشاهده در زمان کوتاه: نتایج مورد نظر در ۱ تا ۲ جلسه قابل مشاهده است.
 • فاقد زمان ریکاوری: در مقایسه با سایر روش‌های دیگر پیکر تراشی، ترواسکالپ پس از درمان مطلقاً زمان بهبودی ندارد و این یکی از برجسته‌ترین مزایا ترواسکالپ است. این موضوع یکی از مهمترین مزایا ترواسکالپ لاغری می‌باشد.

آیا هزینه این روش بالا می‌باشد؟ قیمت ترواسکالپ

 • روشی ایمن و بدون عارضه: ترواسکالپ سلول‌های چربی را هدف قرار می‌دهد و به پوست آسیب نمی‌رساند. ترو اسکالپ تقریباً بدون درد و ایمن برای انواع پوست می باشد. با این روش پیکر تراشی بدون شل شدن پوست انجام می شود و چربی های سرسخت و قدیمی حذف می شوند. بعلاوه دستگاه دارای تکنولوژی خنک کننده جهت راحت نگه داشتن پوست دارد.
 • درمان تمامی نواحی: مناطق بزرگ یا کوچکتر بدن که با سایر روش ها درمان نمی شوند را می توانید لاغر کنید. دستگاه ترواسکالپ به طور ویژه دارای ۶ هندپیس Hands-free با قابلیت پوشش ۳۰۰ سانتی متر مربع به طور همزمان نواحی مختلف به عنوان نمونه شکم و پهلو می‌باشد. به علاوه دارای یک هندپیس Hand-held اختصاصی برای مناطق کوچکتر و حساس بدن مثل غبغب می باشد که می‌تواند بهترین نتایج را ارائه نماید.
 • بدون نیاز به رژیم غذایی و ورزش سنگین: از دیگر مزایا ترواسکالپ عدم نیاز به رژیم است. با توجه به فن آوری A.T دستگاه ترواسکالپ تنها در یک جلسه بدون رژیم غذایی و ورزش تا ۳۲ درصد چربی از بین می‌رود.
ادامه مطلب
بهترین روش‌های لاغری چیست؟

نتایج حاصل از لاغری با ترواسکالپ‎

هنگامی که سلول‌های چربی توسط انرژی فرکانس رادیویی آسیب می‌بینند، به طور ایمن توسط بدن از بین می‌روند، بنابراین، نتایج شما آنی نیستند. با ناپدید شدن سلول های چربی اضافی، باید متوجه شوید که عمل لاغری شما در ۱۲ هفته آینده ایجاد می شوند. تیم پزشکی ما  ترواسکالپ را با فاصله چند هفته از هم برای بهترین نتایج ممکن توصیه می‌کند.

لازم به ذکر است که هر درمانی که سلول ‌های چربی را از بین می ‌برد یا سلول‌های چربی را به ‌طور فیزیکی از یک ناحیه حذف می ‌کند، سلول ‌های چربی دیگر را پشت سر می ‌گذارد و اگرچه سلول‌ های چربی نمی ‌توانند دوباره تشکیل شوند، اگر رژیم غذایی غنی از چربی و بدنی منظم باقی بماند، سلول‌های چربی باقی مانده می‌‌توانند بزرگ شوند. زمانی که ورزش و فعالیتی انجام نشود این سلول‌های چربی در حال رشد در نهایت مناطقی را که سلول‌های چربی حذف شده‌اند پر می‌‌کنند و در نهایت می ‌توانند اثرات این درمان ‌ها را معکوس کنند.

در کوتاه‌ترین زمان ممکن: لاغری ترواسکالپ در تهران

بهترین افراد برای لاغری با ترواسکالپ

چه کسانی می‌توانند از مزایا ترواسکالپ بهره‌مند شوند؟ برای افرادی که به وزن ایده آل خود نزدیک هستند اما در برداشتن چربی‌های سرسخت در برخی نواحی مشکل دارند، پیشنهاد می‌شود. مناطقی که بیشترین سود را از این درمان می ‌برند، ران‌ها، باسن و نواحی شکم هستند، اما سایر نواحی همچون غبغب نیز قابل درمان هستند. اگر بیمار نیاز به برداشتن مقادیر زیادی چربی داشته باشد، این روش برای او مناسب نیست و از لیپوساکشن یا سایر درمان‌‌های کاهش چربی می‌ تواند نتیجه بهتری بگیرد. با این حال، می‌تواند نتایج این نوع روش‌ها را زمانی که پس از بهبودی بیمار از یک درمان جراحی دیگر بدن انجام شود، بهبود بخشد.فواید ترواسکالپ در دکتر لاغری

کسانی که نمی توانند درمان های ترواسکالپ را دریافت کنند عبارتند از:

 • زنان باردار
 • افرادی که دفیبریلاتور یا ضربان ساز داخلی دارند
 • افرادی که رشدهای کشنده یا خوش خیم در محل مورد نظر دارند
 • افرادی که ایمپلنت های فلزی در یک مکان دارند

بیشتر بخوانید: عوارض ترواسکالپ چیست؟

چگونه می توانید مزایا و نتایج لاغری با ترواسکالپ را به حداکثر برسانید؟

مزایا  ترواسکالپ تا ۱۲ هفته پس از درمان همچنان بهبود می‌یابد و اثرات درمان شما باید پس از ۴ هفته آشکار شود. ممکن است برای رسیدن به هدف مورد نظرتان چندین درمان مورد نیاز باشد. برای حداکثر نتیجه، ۲-۳ درمان با فاصله ۶-۸ هفته توصیه می‌شود.

متخصص زیبایی به شما دستورالعمل‌هایی را در مورد کارهایی که باید و نباید بعد از درمان انجام دهید، داده است. این دستورالعمل ها نیز برای راحتی شما در اینجا نوشته شده است. لطفاً این دستورالعمل ها را بخوانید و آنها را دنبال کنید تا از بهترین نتایج درمان ترواسکالپ خود مطمئن شوید. پس از درمان شما:

 • حساسیت، قرمزی، کبودی و تورم ممکن است در ناحیه تحت درمان ایجاد شود و باید در عرض ۲۴ تا ۴۸ ساعت برطرف شود. حساسیت خفیف موضعی ممکن است برای 1-2 هفته در جایی که شدت درمان بالا بود، باقی بماند.
 • قرمزی، خارش یا سوزش و احتمالاً بثورات پوستی ممکن است در ناحیه ای که پد چسبنده قرار داده شده است رخ دهد. این مشکلات ممکن است به دلیل واکنش پوست شما به چسب روی پد برگشتی باشد و باید طی ۲۴ تا ۴۸ ساعت برطرف شود.

مزایا ترواسکالپ

در صورت بروز هر یک از موارد زیر به کلینیک اطلاع دهید

 • تاول، پوسته پوسته شدن یا سوختگی پوست
 • حساسیت، قرمزی یا تورم که بیش از ۲۴ ساعت باقی بماند
 • ندول ها یا توده ها در ناحیه درمان – ممکن است تا ۷۲ ساعت پس از درمان ایجاد شوند و معمولاً طی چند روز خود به خود برطرف می شوند.
 • به مدت ۲۴ ساعت هیچ کرم، لوسیون، ژل و غیره را روی ناحیه تحت درمان یا محلی که پد چسبنده چسبنده قرار داده شده است، استفاده نکنید زیرا ممکن است منجر به تحریک پوست شود.
 • به مدت ۴۸ ساعت از قرار گرفتن در معرض نور خورشید، سونا یا سولاریوم خودداری کنید. در صورت قرار گرفتن در معرض نور خورشید، کرم ضد آفتاب ۳۰+ یا ۵۰+ را روی نواحی تحت درمان به مدت ۳ تا ۵ روز استفاده کنید.
 • می توانید بلافاصله پس از درمان به فعالیت های عادی از جمله برنامه های تناسب اندام بازگردید.
 • در واقع شرکت در نوعی ورزش در ۷۲ ساعت اول پس از درمان برای کمک به بازجذب سلول های چربی آسیب دیده و حذف بعدی آنها از بدن مفید است.
 • مزایای بالینی تا ۱۲ هفته پس از درمان همچنان بهبود می یابد و اثرات درمان شما باید پس از ۴ هفته آشکار شود.
 • ممکن است چندین درمان برای رسیدن به هدف مورد نظر شما مورد نیاز باشد.
 • برای حداکثر نتایج، ۲-۳ درمان با فاصله ۶-۸ هفته توصیه می شود.
 • برای حداکثر نتایج، باید یک رژیم غذایی با کالری و چربی محدود همراه با یک برنامه ورزشی منظم داشته باشید.
 • از درمانگر زیبایی خود در مورد محصولاتی که به حفظ نتایج ترواسکالپ کمک می کند بپرسید. به عنوان مثال Environ Body Profile یک محصول آرایشی است که به طور خاص برای درمان رسوبات سلولیت در بدن فرموله شده است و با استفاده منظم اثر ترواسکالپ شما را تقویت و طولانی می کند.
ادامه مطلب
معایب لیپوماتیک در لاغری (پیکرتراشی) چیست؟

اگر در مورد درمان خود با دستگاه ترواسکالپ برای لاغری نگرانی دارید، لطفاً با پزشک متخصص زیبایی در کلینیک دکتر لاغری تماس بگیرید. ما مشتاقانه منتظر هستیم که شما را برای درمان ترواسکالپ ببینیم.

مشاوره ۲۴ ساعته:

09127300790

ترواسکالپ در کلینیک دکتر لاغری

اگر در حال حاضر برای حفظ وزن به سختی فعالیت می‌کنید ولی نمی‌توانید از شر چربی‌های قدیمی و اضافی رها شوید و به دنبال راه حلی ایمن برای دستیابی به هیکلی زیبا و حجاری شده می‌گردید ما ترواسکالپ را به شما معرفی می‌کنیم. این فناوری از نظر بالینی ثابت شده است که به طور متوسط تا ​​۳۲ درصد کاهش چربی را ارائه می دهد و مطابق با نیازهای فردی بیماران است.

فواید و مزایا ترواسکالپ بسیار زیاد است! این روش دارای مزایای زیادی از جمله درمان موثر و سریع از طریق فرکانس رادیویی، ایمن و بدون عارضه و درد، فاقد زمان لازم برای ریکاوری پس از آن، لاغری تمام نواحی بدن بدون رژیم غذایی و ورزش‌های سنگین می‌باشد. برای اطلاع از مزایا  ترواسکالپ بیشتر پیکر تراشی با متخصصان مرکز سلامتی و زیبایی دکتر لاغری هستید، با متخصصین  ترواسکالپ ما ملاقات کنید. تیم ما می‌تواند یک برنامه درمانی شخصی ایجاد کند تا نگرانی‌ها و اهداف زیبایی شناختی شما را برآورده کند.

اولین نفر باشید که به این مقاله امتیاز می دهید .

6 دیدگاه ‌ها

 • اینجانب یک سال پیش در کلینیک دکتر لاغری
  موکاشت کردم ازنحوه ی کاشت ورشد موهام خیلی راضی هستم ممنون ازآقای دکتر خراسانی وتیم کاشت دکتر لاغری

 • چند درصد احتمال داره که دچار سوختگی شیم با ترواسکالپ؟

 • سلام. من خانومم. موهام کم پشت هست. میشه جلو موهام رو کاشت بزنم؟؟

 • سلام موی سرمن در قسمت جلو در ناحیه فرق سر خیلی خلوت شده با توجه به اینکه من مسافر وبه عبارتی مهمان هستم آیا امکان کاشت مو بدون زخم شدن وجود داره یا نه ؟ میخواستم دوره درمان را بدانم چه مدت لازم است تشکر از پاسخگویی شما

 • تلفناتون همیشه اشغاله هیچ وقت نمیشه تماس گرفت

 • اگر دور شکم کسی۱۲۰ باشه در چند جلسه میشه کم کردمثلا۸۰سانتش بکنید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید

مشاوره خود را  رایگان رزرو کنید تا در کمتر از 48 ساعت  ما با شما تماس بگیریم.

 • فایل ها را به اینجا بکشید
  انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf.
 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

تماس مستقیم( کلیک کنید)