هزینه لاغری با ترواسکالپ چقدر است؟

قیمت ترواسکالپ چقدر است؟ حتی با داشتن یک سبک زندگی سالم، بسیاری از افراد هنوز دارای قسمت‌‌هایی از چربی هستند که به نظر می‌رسد هیچ راه حلی برای از بین بردن آن‌ها وجود ندارد. در مرکز زیبایی دکتر لاغری، معتبرترین کلینیک ترواسکالپ در غرب تهران، ما از سیستم ترواسکالپ استفاده می‌کنیم، روشی ایمن و مؤثر برای پیکر تراشی بدن که بدون جراحی چربی‌ها را از بین می ‌برد.

قیمت ترواسکالپ

اگر شما نیز تمام کارهای لازم شامل رژیم غذایی و ورزش را انجام داده‌اید، اما نتیجه ای ندیده‌اید، ممکن است زمان آن رسیده باشد که درمان کاهش چربی و لاغری غیر جراحی ترواسکالپ را در نظر بگیرید. کانتورینگ بدن بدون جراحی می‌تواند به شما کمک کند تا بدون نیاز به برش یا زمان نقاهت از شر چربی‌های سرسخت خلاص شوید. کاهش چربی بدون جراحی یک انتخاب عالی برای افرادی است که از عادات سالم پیروی می‌کنند اما ممکن است برای رسیدن به اهداف زیبایی اندام خود به کمی کمک اضافی نیاز داشته باشند. بیایید نگاهی دقیق‌تر به کانتورینگ غیرتهاجمی بدن بیندازیم، از جمله اینکه این درمان کاهش چربی چقدر ممکن است هزینه داشته باشد و قیمت ترواسکالپ چقدر است؟

کاهش چربی غیرجراحی با ترواسکالپ

قبل از اینکه بخواهیم در ارتباط با هزینه لاغری با ترواسکالپ صحبت کنیم که به چیستی این روش خواهیم پرداخت. ترواسکالپ یک راه حل نوآورانه برای کانتورینگ بدن است که می‌تواند به پیکر تراشی از طریق خلاص شدن از شر چربی‌های ناخواسته و حتی بهبود ظاهر سلولیت کمک کند. در اینجا با نحوه عملکرد ترواسکالپ آشنا می‌شوید. در این روش از فناوری فرکانس رادیویی برای گرم کردن بافت پوست و سلول‌های چربی جمع شده در زیر آن استفاده می کند. هنگامی که سلول‌های چربی گرم می‌شوند، تجزیه می‌شوند و باعث می‌شوند که سلول‌ها چربی نشت کنند و شکل خود را از دست بدهند. این اثر باعث می‌شود که ناحیه تحت درمان کوچک شده و منجر به کاهش قابل توجه چربی این ناحیه می‌شود.

جدیدترین روش لاغری موضعی: ترواسکالپ چیست؟

از ترواسکالپ می‌توان برای درمان چربی بیش از حد در نواحی مختلف بدن استفاده کرد، اما زمانی که برای هدف قرار دادن چربی روی شکم، ران‌ها و باسن استفاده می‌شود، بهترین کارایی را دارد.

کاندید ایده آل ترواسکالپ در حدود ۲۰ تا ۳۰ کیلو اضافه وزن دارد و به دنبال روشی برای حذف چربی‌های سرسخت است که به کاهش وزن پاسخ نمی‌دهد.

ترواسکالپ چگونه کار می کند؟هزینه عالی ترواسکالپ برای لاغری

سیستم ترواسکالپ با استفاده از انرژی فرکانس رادیویی ( RF ) کار می‌کند که هیچ آسیبی به پوست وارد نمی‌کند. انرژی را به شکل گرما به سلول‌های چربی در ناحیه تحت درمان منتقل می‌کند و باعث اختلال در آن‌ها می‌شود و باعث تجزیه آن‌ها می‌شود. با گذشت زمان، بدن این سلول ‌های چربی شکسته را فیلتر می ‌کند و هیکلی حجاری شده را برای شما به ارمغان می ‌آورد.

انرژی RF همچنین برای تحریک تولید کلاژن عمل می‌کند. درمان این ناحیه با این نوع انرژی، چربی را از بین می برد و باعث می‌شود پوست کلاژن بیشتری تولید کند. این امر به سفت شدن پوست کمک می‌کند، بنابراین با این روش نه تنها کاهش چربی، بلکه سفت شدن و کانتورینگ را نیز مشاهده خواهید کرد. توسعه کلاژن جدید می‌تواند سال‌ها ادامه داشته باشد و فواید طولانی مدتی برای پوست را به همراه دارد.

بیشتر بخوانید:  لیپوماتیک اقساط

زمان درمان بستگی به اندازه درمان و تعداد مناطق تحت درمان دارد. زمان درمان معمولاً ۱۵ تا ۳۰ دقیقه برای درمان شکم و پهلو است. به طور معمول، تنها ۲ درمان مورد نیاز است. حداکثر نتایج پس از ۱۲ هفته قابل مشاهده است.

مزایای درمان لاغری با ترواسکالپ چیست؟

ترواسکالپ مزایایی فراتر از حذف چربی را ارائه می دهد. این درمان سریع و راحت نتایج عالی را بدون اشکالات سایر روش های پیکر تراشی ارائه می دهد.

 • بدون نیاز به استراحت: پس از درمان می توانید به روال معمول زندگی خود بازگردید. ممکن است مقداری گرما و قرمزی در ناحیه تحت درمان احساس کنید، اما معمولاً در عرض ۴۸ ساعت از بین می‌رود.
 • بدون ناراحتی: این درمان به عنوان احساسی مانند ماساژ سنگ داغ توصیف شده است. شما گرما را احساس خواهید کرد، اما پوست هیچ ناراحتی احساس نمی کند زیرا انرژی RF پوست را هدف قرار نمی دهد.
 • نتایج قابل توجه: سیستم ترواسکالپ می تواند در یک جلسه تا ۳۲ درصد از چربی ناحیه تحت درمان را کاهش دهد، خطوط را بهبود بخشد و نواحی چربی اضافی را صاف کند.
 • سفت کننده پوست: سایر روش ‌های پیکر تراشی، عمل سفت‌ کردن پوست و نواحی شل و افتاده را که انرژی RF در ترواسکالپ با تحریک تولید کلاژن در پوست ایجاد می ‌کند، ایجاد نمی‌ کنند.
 • شش اپلیکاتور برای درمان چندین ناحیه: با شش اپلیکاتور، سیستم ترواسکالپ می ‌تواند بیش از یک ناحیه را در یک زمان درمان کند که همین امر درمان را سریع‌ تر و کارآمدتر می کند.

حذف چربی‌های موضعی صورت و بدن: مزایا ترواسکالپ چیست؟

هزینه لاغری با ترواسکالپ

قیمت هر جلسه ترواسکالپ

قیمت ترواسکالپ چقدر است؟ ترواسکالپ یک درمان غیرجراحی کانتورینگ بدن در نظر گرفته می‌شود. دامنه وسیع هزینه ترواسکالپ منعکس کننده تفاوت در زمینه‌های مختلفی چون تجربه و مهارت پزشک، مکان کلینیک مورد نظر، میزان مجهز بودن کلینیک و مناطق مختلف تحت درمان است. برنامه ریزی یک مشاوره در مرکز تخصصی دکتر لاغری، دقیق‌ترین اطلاعات را در مورد هزینه‌های مورد انتظار درمان لاغری و قیمت هر جلسه ترواسکالپ بر اساس اندازه نواحی تحت درمان در اختیار شما قرار می‌دهد.

لازم به ذکر است، با توجه به اینکه لاغری با ترواسکالپ بدون هیچ گونه عوارض و دردی منجر به کسب نتایج عالی در زمینه پیکر تراشی می‌شود، پرداخت هزینه‌های متعارف در این زمینه از نظر اقتصادی به صرفه می‌باشد چرا که می‌توانید با این روش غیر تهاجمی نتایج ایده آلی کسب نمایید.

لاغری در کوتاه‌ترین زمان ممکن: لاغری ترواسکالپ در تهران

عوامل موثر بر هزینه لاغری با ترواسکالپ

هزینه‌های مربوط به استفاده از ترواسکالپ با توجه به عوامل مختلفی متفاوت می‌باشد. مرکز و کلینیک درمانی، سابقه کاری پزشک متخصص و ناحیه‌ای که تحت درمان قرار می‌گیرد مشخص می‌شود. در ادامه با عوامل مختلف موثر بر هزینه ترواسکالپ آشنا خواهید شد.

 • پزشک متخصص و با تجربه: قطعا در صورت انجام ترواسکالپ توسط متخصص با استعداد و تجربه بالا، نتیجه کار ایده آل تر و هزینه عمل بیشتر از بقیه خواهد بود.
 • موقعیت کلینیک: هزینه لاغری با ترواسکالپ تحت تاثیر موقعیت کلینیک نیز قرار می گیرد. برخی از کلینیک‌ها خدمات اضافی برای بیماران خود ارائه می دهند. لذا، این مزایای مختلف می تواند هزینه را تغییر دهد.
 • تعداد جلسات مورد نیاز برای ترواسکالپ: با توجه به مناطقی که بیمار می‌خواهد جهت رفع چربی این روش را استفاده کند و پس از مشاوره شدن نزد پزشک متخصص، تعداد جلسات مورد نیاز برای انجام این روش در هر فرد مشخص می شود. اکثر افراد در یک جلسه، حدود ۳۲ درصد از چربی‌های سطحی نواحی تحت درمان را از دست می‌دهند. با توجه به نتیجه دلخواه بیمار یک تا دو جلسه در طول ۲ تا ۳ ماه پیشنهاد می‌شود. ممکن است برای دستیابی به نتایج شخصی که می‌خواهید به درمان‌ های بیشتری نیاز باشد. هر چه تعداد جلسات مورد نیاز بیشتر باشد هزینه نیز بیشتر خواهد بود.
بیشتر بخوانید:  عمل لیپوماتیک چقدر هزینه دارد؟
 • تجهیزات و دستگاه‌های موجود در کلینیک تاثیر گذار بر قیمت ترواسکالپ: از آن جایی که مجهز بودن کلینیک و استفاده از دستگاه پیشرفته و به روز ترواسکالپ در کسب نتایج حاصل از این روش بسیار موثر است. بهترین دستگاه لاغری ترواسکالپ (Trusculpt ID) ساخت کمپانی آمریکایی کوترا، از شرکت‌ های پیشرو در ساخت تکنولوژی ‌های نوین و برتر صنعت زیبایی دنیا است. از دستگاه ترواسکالپ به‌عنوان تحولی بزرگ در حوزه پیکر تراشی و تناسب اندام نام برده می ‌شود. لاغری با دستگاه ترواسکالپ با استفاده از امواج رادیوفرکانسی و تکنولوژی NAT که در انحصار کمپانی کوترا است، انجام می ‌شود. تنها در یک جلسه ۲۴ تا ۳۲ درصد از سلول‌های چربی را دچار مرگ سلولی می ‌کند. دستگاه ترواسکالپ دارای تاییدیه FDA از سازمان استاندارد غذا و داروی آمریکا است، که لاغری موضعی را به شیوه‌ ای بدون عارضه، بدون نقاهت و کاملاً ایمن تبدیل کرده است.

لاغری در یک جلسه با ترواسکالپ: دستگاه ترواسکالپ برای لاغری

هزینه ترواسکالپ کلینیک دکتر لاغری

ترواسکالپ از فناوری نوآورانه تک قطبی RF برای هدف گیری انتخابی چربی و گرمایش درمانی آن استفاده می‌کند  تا زمانی که سلول‌های چربی با به طور طبیعی از بدن از بین بروند و میانگین ۳۲ درصد کاهش چربی تنها در یک درمان به دست می‌آید. این روش برای درمان طیف وسیعی از بیمارانی که ممکن است به دلیل محل درمان، نوع پوست، ضخامت چربی و وجود شلی پوست، کاندیدای سایر روش‌های کانتورینگ نباشند، همه کاره و موثر است.

قیمت لاغری با ترواسکالپ

برای دریافت مشاوره و اطلاع از قیمت ترواسکالپ در کلینیک دکتر لاغری فرم مشاوره زیر را پر کنید تا مشاورین ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

 • فایل ها را به اینجا بکشید یا
  انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf, حداکثر اندازه فایل: 500 MB, حداکثر تعداد فایل: 3.
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

  هزینه این روش ایده آل و پرمخاطب بر تحت تاثیر عوامل مختلفی چون مهارت متخصص، موقعیت کلینیک، تجهیزات و دستگاه‌های کلینیک، تعداد جلسات مور نیاز و میزان محدوده تحت درمان قرار می‌گیرد و متغیر است. جهت اطلاع گرفتن از هزینه‌های مربوط به استفاده از این روش پزشکی جهت رفع چربی‌های تجمع یافته در بدن با کلینیک‌های مجهز به این دستگاه تماس گرفته و نسبت به هزینه‌ها توسط کارشناسان مطلع شوید.

  جستجو مرتبط کاربران:

  3/5 - (2 امتیاز)

  6 پاسخ

  1. سلام وقت بخیر
   آیا برای کم کردن چربی سینه آقایان هم میشه استفاده کرد؟
   واینکه هزینه حدودیش چقدره؟

  2. سلام وقت بخیر
   من ۱۱۰ روز پیش کاشت انجام دادم
   الان مقداری مو درامده ولی چند روزی هست حداقل ۴۰ تا مو در روز ریزش دارم که نمیدونم موی قبلی خودمه یا از کاشته شده هاست.
   ضمنن موهای خودم و اینایی که کاشتن هم خیلیییی نازک هستن.
   سه جلسه مزوتراپی هم رفتم.
   لطفا راهنمایی میکنید دلیلش این ریزش چی هست؟

  3. سلام موی سرمن در قسمت جلو در ناحیه فرق سر خیلی خلوت شده با توجه به اینکه من مسافر وبه عبارتی مهمان هستم آیا امکان کاشت مو بدون زخم شدن وجود داره یا نه ؟ میخواستم دوره درمان را بدانم چه مدت لازم است تشکر از پاسخگویی شما

  4. با سلام
   من میخوام کاشت انجام بدم و کلینیک شما را انتخاب کردم…
   اما با توجه به اینکه این کلینیک محل آموزش نیز می باشد..
   آیا ممکنه که کاشت مو مراجعین به این دوستان بسپارم برای یادگیری و آموزش؟؟؟

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مشاوره و دریافت تخفیف؛ ویژه مقاله هزینه لاغری با ترواسکالپ چقدر است؟

  تلگرام دکتر لاغری

  مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

  ما را درشبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

  آپارات دکتر لاغری

  اینستاگرام دکتر لاغری

  کانال یوتیوب کلینیک دکتر لاغری زیر نظر ماه زر

  Call Now Buttonتماس مستقیم ( کلیک کنید)