آیا تزریق چربی دائمی است؟

آیا تزریق چربی دائمی است؟

آیا تزریق چربی دائمی است؟

آیا تزریق چربی دائمی است؟

آیا تزریق چربی دائمی است؟ چربی به عنوان یکی از فیلرهای خاص و منحصر به فردی می‌باشد. با کمک آن می‌توان نواحی که نیاز به ترمیم و زیبایی دارند از آن استفاده نمود. تزریق چربی دارای مزیت هایی می باشد که در سایر فیلرها مانند ژل دیده نمی شود. به عنوان مثال یکی از اصلی‌ترین مزیت‌هایی که در این نوع عمل زیبایی دیده می شود دائمی بودن آن می باشد.

در ادامه قصد داریم به طور مفصل در مورد آن صحبت کنیم. چراکه این مسئله یکی از مسائل مهم و در عین حال دغدغه آور برای تمامی افرادی می باشد که می‌خواهند از عمل های زیبایی به خصوص از تزریق چربی استفاده نمایند. چرا که گاهاً مشاهده شده است بسیاری از افراد پس از آنکه از یک عمل زیبایی استفاده نموده اند بلافاصله پس از تمامی نتایج از بین رفته و دوام و ثباتی در آن وجود ندارد.

آیا تزریق چربی دائمی است؟

کاربرد تزریق چربی:

  •  زیباسازی
  • درمان مشکلات پوستی
  • جوانسازی
  • قرینه کردن دو طرف صورت
  • رفع مشکلات اعم از داخلی و خارجی
  • حجیم سازی

اصلی ترین ماده در تزریق چربی چیست؟

همانطور که میدانید در هر عمل زیبایی از موادی استفاده می شود. تا با کمک آن بتوان زیبایی فرد را ترمیم کرد. به عنوان مثال در تزریق ژل ماده اصلی که در تمامی مراحل این عمل استفاده می شود ژل می باشد. یک ماده مصنوعی بوده و دارای عوارض بسیار زیادی می باشد. اصلی ترین عارضه ای که ممکن است برای هر فرد ایجاد کند ایجاد حساسیت‌های بسیار شدید می باشد. چرا که یک عنصر خارجی به حساب می‌آید.

در مورد تزریق چربی باید بگوییم که عنصر اصلی که در آن استفاده می شود. تمامی مراحل با آن سپری می‌شود چربی بدن خود فرد می باشد. این امر به عنوان یکی از بهترین پوئن های مثبت این عمل زیبایی شناخته می‌شود. چرا که چربی از بدن خود فرد می باشد و هیچ حساسیتی برخلاف تزریق ژل ایجاد نخواهد کرد. این یک امر منطقی می باشد چرا که چربی که در بدن خود فرد وجود دارد خارج می‌شود. پس از استانداردسازی به جای دیگری از بدن فرد تزریق می‌شود و حتی امکان اینکه کوچکترین حساسیتی ایجاد شود اصلا وجود ندارد.

ادامه مطلب
قیمت تزریق چربی بایوفت

آیا تزریق چربی دائمی است؟

تزریق چربی به خصوص تزریق چربی بایوفت یکی از عمل های زیبایی می باشد که پزشک در آن از روش ها و متدهای به خصوصی برای انجام آن استفاده می نماید. به عنوان مثال اصلی‌ترین اقدامی که پزشک انجام می دهد این است که چربی استخراج شده و آماده شده را به لایه‌های عمیق پوست تزریق می‌کند. همین امر عامل اصلی دوام بالای تزریق چربی می باشد. در حالی که در بقیه عمل‌های زیبایی مانند تزریق ژل و یا استفاده از برخی از داروهای شیمیایی تنها به لایه‌های سطحی پوست وارد می‌شود.

پس از گذر زمان علاوه بر اینکه آسیب‌های خیلی بدی ایجاد می شود تمامی نتایج از بین میرود. پس به طور کلی می توان نتیجه گرفت که دوام تزریق چربی بسیار بالا می باشد. نتایج حاصل از آن به زودی زود از بین نخواهد رفت. اما که همانطور که مشاهده می نمایید روند انجام کار این عمل زیبایی به صورتی می باشد که دوام چربی را بالاتر می‌برد.

اما علاوه بر اینکه روند انجام کار در دوام این عمل زیبایی موثر می باشد. باید بگوییم که وجود چربی نیز به خودی خود به عنوان یکی از عوامل بسیار مهمی می‌باشد. در دائمی بودن تزریق چربی به خصوص تزریق چربی بایوفت نقش دارد. چرا که بافت چربی به هیچ عنوان به زودی زود از بین نخواهد رفت. مگر این که عوامل دیگری باعث از بین رفتن این بافت چربی شوند که در ادامه به آن اشاره خواهیم نمود.

عوامل از بین رفتن چربی تزریق شده:

1) لاغری: 

همانطور که لاغری می تواند بسیاری از چربی های نقاط بدن فرد را از بین ببرد می‌تواند چربی که به سایر نقاط تزریق شده است را از بین ببرد. لذا فرد باید تلاش کند حتی الامکان از لاغر شدن بیش از اندازه و غیر استاندارد جلوگیری کند. تا دوام چربی تزریق شده را به خطر نیندازد.

ادامه مطلب
تزریق چربی چیست؟

2) ماساژ پس از عمل:

اگر بلافاصله پس از عمل و یا حداقل مدتی پس از عمل فرد موضعی که تزریق چربی در آن اتفاق افتاده است را ماساژ دهد. این امر باعث از بین رفتن بافت چربی می شود و در نهایت دوام چربی از بین می‌رود. چرا که چربی که به تازگی استخراج شده است دارای بافت نرم و حساسی است. به طوری که اگر بیش از اندازه دستکاری شود می تواند باعث آسیب و در نهایت از بین رفتن آن شود‌.

عوامل موثر در دوام تزریق چربی:

با وجود مطالبی که قبلاً برای شما بیان نمودیم متوجه شدید که دوام تزریق چربی بالا می باشد. اما با برخی از اقدامات می‌توان این دوام را بالاتر برده و یا حداقل از آسیب رساندن به آن جلوگیری نمود که به شرح زیر می باشد:

1) روند عمل درست سپری شود:

اگر بخواهیم بگوییم اصلی ترین عاملی که باعث می شود دوام یک عمل زیبایی بالا باشد. یا اینکه در بالاتر بردن دوام یک عمل زیبایی دارد می توان با قطعیت کامل گفت چگونگی انجام دادن آن عمل زیبایی می باشد. تزریق چربی نیز مستثنی نبوده و اگر درست سپری شود نتایج دائمی خواهد بود.

2) مراقبت های پس از عمل:

برای اینکه بتوان دوام تزریق چربی را پس از عمل بالاتر برد. علاوه بر اینکه درست انجام شدن روند عمل مهم میباشد. باید بگوییم از دیگر اقداماتی که مهم می باشد و تا حدودی به فرد بستگی دارد مراقبت های پس از عمل می باشد. اگر فرد این مراقبت ها را به درستی انجام دهد و به حرف‌های پزشک خود توجه کند باعث می شود که عمر تزریق چربی علاوه بر اینکه بالا می باشد بالاتر رفته و نتایج بهتری برای او حاصل شود.

ادامه مطلب
تزریق چربی به پیشانی

به عنوان مثال لازم است که فرد پس از تزریق چربی از انجام برخی از اقدامات خودداری کند و یا اینکه از برخی از داروهای شیمیایی اجتناب کند‌.

3) رژیم غذایی:

مورد دیگری که در دوام تزریق چربی تأثیر دارد و لازم است کنترل شود رژیم غذایی می باشد و اگر فرد مطابق دستورات پزشک عمل کند و رژیم غذایی خود را کنترل کند علاوه بر اینکه سلامت بدن خود را حفظ می‌کند باعث می‌شود دوام تزریق چربی بالاتر رفته و به زیبایی وی لطمه ای وارد نشود به عنوان مثال اگر فرد پس از انجام عمل تزریق چربی رژیم غذایی خود را کنترل نکند و در مصرف غذاهای چرب زیاده روی کند باعث می‌شود بدن او دچار چربی بیش از اندازه شده و زیبایی بدن او به خطر افتد همچنین اگر دارای تغذیه مناسبی نبوده و بیش از اندازه وزن خود را از دست بدهد باعث می‌شود چربی تزریق شده از دست رفته و زیبایی آن کاسته شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس مستقیم( کلیک کنید)
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید

مشاوره خود را  رایگان رزرو کنید تا در کمتر از 48 ساعت  ما با شما تماس بگیریم.

  • فایل ها را به اینجا بکشید
    انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf.
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .