تزریق بایوفت در سعادت آباد

تزریق بایوفت
در سعادت آباد

آدرس ما

سعادت آباد,
بلوار دریا, بین شفق و مطهری جنوبی

فرم مشاوره تزریق بایوفت در سعادت آباد

 • فایل ها را به اینجا بکشید یا
  انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf, حداکثر اندازه فایل: 500 MB, حداکثر تعداد فایل: 3.
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

  تزریق بایوفت در سعادت آباد

  در کلینیک تخصصی سعادت آباد از تزریق چربی به روش بایوفت در درمان خط خنده، پر کردن شقیقه و صورت استفاده می شود. بعلاوه با توجه به ظرافت کار، برای برطرف نمودن سیاهی زیر چشم نیز از این روش استفاده می گردد. ماندگاری طولانی این روش یکی از مزایای روش بایوفت است که توسط پزشک متخصص ما در کلینیک سعادت آباد انجام می شود.

  بایوفت در سعادت آباد

  تزریق چربی بایوفت به عنوان بهترین و پیشرفته ترین روش تزریق چربی می‌باشد. پزشکان در صورتی‌که فرد شرایط لازم را دارا باشد حتما اولین انتخابشان این روش خواهد بود.
  مشاوره رایگان

  مزایای بایوفت چیست؟

  زیبایی بیشتر، جوانتر شدن شخص ، طبیعی بودن، بدون درد و سوزش، عدم وجود عارضه پوستی بدون نیاز به داروهای بیهوش کننده قوی تنها بخشی از مزایای بایوفت در کلینیک دکتر لاغری می‌باشد.
  جوانسازی صورت

  بایوفت چگونه است؟

  تزریق چربی بایوفت به عنوان یکی از پیشرفته‌ترین متدها در ایران در سه مرحله انجام می‌شود. کلینیک دکتر لاغری اولین مرکز و کلینیک ارائه دهنده متد تزریق چربی بایوفت در سعادت آباد.
  بدون عوارض

  تزریق بایوفت در سعادت آباد

  بایوفت سعادت آباد

  بایوفت در سعادت آباد

  تزریق چربی به روش بایوفت برای تمام نواحی صورت (گونه، چانه، خطوط لبخند، شقیقه ها، زاویه) می تواند انجام شود. به علاوه این روش مناسب ترین گزینه برای درمان صورت های خیلی لاغر می باشد. این روش هیچ گونه عارضه ای ندارد و نسبت به فیلرهای دیگر هم مقرون به صرفه تر و هم ایمن تر است چرا که ماده خارجی وارد بدن نخواهد شد و از سلول های خود فرد استفاده می گردد.

  ” چرا نتایج تزریق چربی بایوفت سعادت آباد طولانی مدت است؟ “

  در کلینیک تخصصی سعادت آباد در مرحله فرآوری تزریق چربی بایوفت با استفاده از سلول های چربی در اندازه نانو همراه با سلول های بنیادی می توان میزان ماندگاری پیوند تزریق چربی را نسبت به سایر روش ها چندین برابر افزایش داد. چرا که این سلول های بنیادی زیستی باعث افزایش بقای لیپوسیت ها و لیپوبلاست ها می شود.

  از سوی دیگر روش بایوفت باعث تحریک رگ زایی در بافت پیوندی می شود و این تحریک باعث زنده ماندن بیشتر سلول های تزریقی می شود.

  نکته ای که بسیار مهم ین است که در مرکز ما روش بایوفت با استفاده از پیشرفته ترین تکنولوژی برای تزریق چربی استفاده می شود. بنابراین تاثیر آن نسبت به سایر روش ها بیشتر بوده و در نهایت نیاز به تکرار کمتری دارد.

  نظرات مراجعه کنندگان

  بایوفت تزریق
  بایوفت بهترین روش و متد تزریق چربی بود که من انجام دادم؛ نزریق چربی با روشی به غیر از بایوفت در سعادت آباد داشتم! اما تزریق بایوفت در کلینیک دکتر لاغری تجربه فوق العاده‌ای بود
  الهام فرخنده
  بایوفت
  پیشنهاد میکنم اگر میخواید صورت پر داشته باشید و جذابیت بالایی داشته باشید از بایوفت کلینیک دکتر لاغری زیر نظر دکتر ضرغامی استفاده کنید. من بایوفت در سعادت آباد و این کلینیک انجام دادم.
  سهیلا عزیزی

  ” بایوفت در سعادت آباد “

  هدف از پیوند چربی صورت (که به آن تزریق چربی نیز گفته می شود) توزیع مجدد بافت چربی برای زیبایی ظاهر شما است. این تکنیک به جراحان لیفت صورت در جراحی زیبایی اجازه می دهد تا به طور استراتژیک سلول های خود فرد را به مناطقی از صورت او که خطوط ظریف، چین و چروک یا حجم از دست رفته ناشی از روند طبیعی پیری را نشان می دهند، دوباره احیا کنند. اگرچه این روش ده ها سال است که وجود داشته است، در چند سال اخیر، با بررسی روش های مختلف، روش های نوین و جدیدی جایگزین روش های قبلی را گرفته اند. یکی از جدیدترین و بهترین روش های تزریق چربی روش بایوفت است. در این روش از سلول های پیش ساز چربی (سلول های بنیادی) در کنار سلول های چربی تزریقی استفاده می گردد. نتایج حاصل از این روش قابل مقایسه با روش های دیگر نیست و می توان گفت بهترین و موثرترین روش در این زمینه می باشد. اما این روش بدلیل نیاز به تجهیزات پیشرفته و خاص در هر کلینیکی قابل اجرا نمی باشد. بعلاوه تنها پزشکان متخصص و با تجربه و دارای مهارت می توانند این روش را به خوبی اجرا نمایند. تزریق چربی در کلینیک سعادت آباد به روش بایوفت انجام می گیرد. در ادامه روش بایوفت سعادت آباد برای شما معرفی خواهد شد.

  بایوفت در سعادت آباد

  ” تهران ، سعادت آباد ، بلوار دریا ، بین مطهری و شفق ، پلاک ۱۰۴ ، ساختمان ساحل ، طبقه دوم ، کلینیک دکتر ضرغامی ”

  تزریق بایوفت دکتر لاغری

  ” بهترین کاندیداها تزریق چربی بایوفت “

  کاندیدهای ایده آل برای جراحی پیوند چربی بایوفت شامل مردان و زنانی هستند که حجم صورت و یا اندام خود را از دست داده و با افزایش سن خطوط و فرورفتگی های پوست ایجاد شده است. بنابراین امکان استفاده از چربی ها برای همه افراد وجود دارد. جالب است بدانید که هیچ محدودیت سنی در تزریق چربی وجود ندارد.

  بایوفت نزدیک سعادت آبادبعد از تزریق چربی بایوفت سعادت آباد
  بایوفت در سعادت آباد تهرانبایوفت در غرب
  بایوفت در سعادت آبادبایوفت سعادت آباد
  قبل تزریق چربی پشت لبتزریق چربی پشت لب
  نمونه قبل تزریق چربیتزریق چربی زیر شکم
  تزریق چربی به صورتمرکز تزریق چربی
  تزریق چربی با بایوفتتزریق چربی بایوفت
  بایوفتصورت زیبا
  سایت کلینیک سعادت ابادبهترین مرکز

  ” تزریق چربی با استفاده از بایوفت چیست؟ “

  از جدیدترین و موثرترین روش ها در زمینه تزریق چربی بایوفت است. در این روش در کنار سلول های چربی تزریق شده از سلول های بنیادی خود فرد نیز استفاده می گردد. هنگامی که این سلول های بنیادی در یک ناحیه بسیار عروقی حاوی سلول های چربی دیگر قرار می گیرند، سلول های بنیادی به سلول های چربی جدید تبدیل می شوند. علاوه بر این، این سلول های بنیادی فاکتورهای رشد خاصی را ساطع می کنند که ممکن است به رفع تغییرات مرتبط با افزایش سن در محیط سلولی اطراف کمک کند. نتیجه این فرآیندهای بیولوژیکی بازگرداندن حجم چربی به صورت است. از مهم ترین مزایای این روش می توان به بدون درد بودن آن و نبود هیچ گونه کبودی در این روش اشاره نمود.

  تزریق چربی بایوفت به جراح این امکان را می دهد که به طور دقیق تر تزریق چربی را انجام دهد، لذا از این روش در تزریق چربی به نواحی خیلی حساس چون زیر چشم  نیز می توان استفاده نمود.

  تزریق چربی در سعادت ابادسالن تزریق چربی
  تزریق چربی جدیدتزریق چربی زیبایی
  قبل تزریق چربیبعد تزریق چربی
  نمونه کار تزریق چربیعکس تزریق چربی
  تزریق چربی و ماندگاری آن به صورتماندگاری تزریق چربی به صورت
  بایوفت یا نانوفتتزریق چربی نانو و بایو

  ” پیوند چربی بایوفت “

  به طور کلی برای انجام پیوند چربی، پزشک ابتدا چربی اضافی یک ناحیه از بدن مانند شکم، پهلوها یا باسن را از طریق لیپوساکشن می گیرد. سپس این سلول ‌های جمع ‌آوری ‌شده تصفیه می‌شوند و به نواحی مورد نظر تزریق می ‌شوند. با این کار فرورفتگی‌ های پوست پر می شوند و می توانند حجم جوانی ایجاد کنند و پوست صورت را جوان کنند. روش پیوند چربی اساساً یک مزیت بارز دارد و آن این است که چربی اضافی یک ناحیه از بدن را از بین می برد و سپس از آن سلول های چربی برای بهبود ظاهر صورت استفاده می کند.

  ” مزایای تزریق چربی به روش بایوفت “

  این روش تزریق چربی جدیدترین تکنیک مورد استفاده در جهان است و می تواند بدون بیهوشی و هیچ گونه دردی انجام شود.

  بدلیل استفاده از دستگاه های پیشرفته و سلول های خود فرد هیچ عارضه ای پس از آن حاصل نمی گردد و ماندگاری آن به دلیل استفاده از سلول های بنیادی در کنار سلول های چربی تزریق شده طولانی و حداقل سه سال می باشد.

  در تزریق چربی بایوفت از آنجایی که چربی از بدن گرفته می شود، احتمال بروز حساسیت و مشکلات پوستی کمتر از سایر پر کننده های پوستی وجود دارد.

  نکته مهم دیگر این است که نتایج حاصل از تزریق چربی به روش بایوفت بسیار طبیعی تر از روش های دیگر است. چرا که چربی از بدن خود فرد گرفته می شود، در نتیجه نتایج حاصله طبیعی تر خواهد بود.

  بعلاوه این روش نسبت به سایر پر کننده های پوستی چون ژل و پروتز، مقرون به صرفه تر خواهد بود. بدلیل اینکه شما نباید هزینه ای بابت تهیه مواد تزریقی پرداخت نمایید و ماده تزریقی در اصل سلول بدن خود شماست.

  تکنیک‌ ها و فناوری پیوند چربی در سال‌های اخیر پیشرفت چشمگیری داشته است و امکان انتقال موفقیت‌آمیز چربی با روش های جدید و نتایج زیبا و ماندگار را فراهم می ‌کند. در واقع، سلول های چربی منتقل شده می توانند به تولید سلول های چربی جدید ادامه دهند که کاهش مداوم حجم را که به طور طبیعی ناشی از افزایش سن است، جبران می کند. امروزه با توجه به پیشرفت علم و به روز رسانی روش های جدید، روش های پیشرفته ای برای کمک به این روش پرطرفدار به وجود آمده است. یکی از به روزترین و متداول ترین روش ها برای رفع عیوب پوستی، تزریق چربی به روش بایوفت است. این روش نوین و بی عارضه می تواند توسط متخصصین با تجربه که توانایی و مهارت استفاده از دستگاه های پیشرفته برای این تکنیک را دارند به خوبی اجرا گردد. 

  ” مراحل بایوفت در سعادت آباد “

  مشاوره اولیه: به منظور تعیین اینکه آیا پیوند چربی صورت می تواند ظاهر مورد نظر شما را ارائه دهد، یکی از جراحان پلاستیک کلینیک سعادت آباد معاینه کاملی از ویژگی ها و خطوط صورت شما انجام می دهد. پس از اینکه جراح شما را به عنوان کاندید مناسبی برای پیوند چربی صورت تشخیص داد، دستورالعمل های دقیق قبل از عمل را برای آماده سازی برای عمل شما ارائه می دهد.

  استخراج چربی: استخراج چربی در کلینیک تخصصی ما با استفاده از دستگاه های پیشرفته و جدید انجام می شود. یکی از دلایل متفاوت بودن این روش این است که فرآیندهای پردازش آن به روش mplex انجام می شوند، که باعث می شود سلول ها بعد از جراحی دوام بیشتری داشته باشند.

  تزریق چربی: تمام روش های پیوند چربی بایوفت صورت توسط جراحان پلاستیک کلینیک سعادت آباد انجام می شوند. بسته به رویکرد درمان شما، آرامبخش عمیق یا بیهوشی عمومی توسط متخصص بیهوشی انجام می شود. پیوند چربی معمولاً حدود یک ساعت طول می کشد و یک عمل سرپایی در نظر گرفته می شود. تزریق چربی به روش بایوفت بدون درد تنها در یک جلسه با استفاده پزشکان متخصص در کلینیک تخصصی سعادت آباد انجام می شود.

  پس از انتقال چربی بایوفت: پس از عمل پیوند چربی، به شما آنتی بیوتیک موضعی داده می شود تا در نواحی درمان اعمال شود. همچنین در صورت تزریق چربی بایوفت به صورت به شما دستور توصیه می شود که در چند روز اول سر خود را بالا نگه دارید تا تورم مرتبط با آن کاهش یابد. هر دردی که ممکن است تجربه کنید باید خفیف باشد و اغلب به راحتی با داروهای ضد درد خوراکی قابل کنترل است. اگرچه ممکن است بیماران در اطراف محل ‌های تزریق دچار بی‌ حسی شوند، احساس کامل معمولاً در عرض 6 هفته برمی ‌گردد. بعد از 3 تا 5 روز، شما باید شروع به مشاهده بهبود زیبایی از روش خود کنید.

  در طی چند هفته آینده، نتایج حاصل از درمان پیوند چربی صورت شما باید به وضوح قابل مشاهده باشد و می توانید از پوستی پرتر و جوان تر لذت ببرید. از آنجایی که سلول های چربی جدید ممکن است در طول 6 ماه بعد از درمان به رشد خود ادامه دهند، نتیجه عمل شما ممکن است به توسعه و بهبود ادامه دهد. تکنیک‌های برداشت و تزریق چربی طی ۵ تا ۱۰ سال گذشته بسیار بهبود یافته و منجر به ارائه روش های جدیدی چون بایوفت هستند که با استفاده از آن  نتایج سازگارتر و مطمئن ‌تر از پیوند چربی ارائه می گردد.

  پزشکان متخصص ما در کلینیک تخصصی سعادت آباد با بهره گیری از متد روز دنیا تزریق چربی بایوفت را با کسب نتایج عالی و طبیعی انجام می دهند.

  6 پاسخ

  1. با سلام
   من میخوام کاشت انجام بدم و کلینیک شما را انتخاب کردم…
   اما با توجه به اینکه این کلینیک محل آموزش نیز می باشد..
   آیا ممکنه که کاشت مو مراجعین به این دوستان بسپارم برای یادگیری و آموزش؟؟؟

  2. سلام من یک ماه از لایه بردار ژانولوما به تجویز دکتر استفاده کردم فقط در ناحیه پیشانی که لک داشتم،الان تمام صورتم حالت تب و گور گرفتگی و سوزش داره رنگش زیاد سرخ نمیشه ولی مدام میسوزه و بین دو آبروم و بالای ابروهام خیلی میخاره و میسوزه دکترم بهم فقط یک قرص دس لوراتادین و یک پماد فلویوسینولون داد که اصلا بهترم نکرده خیلی اذیتم و خیلی میترسم که چطور میشه و خوب میشه یا نه

  3. سلام وقت بخیر
   آیا برای کم کردن چربی سینه آقایان هم میشه استفاده کرد؟
   واینکه هزینه حدودیش چقدره؟

  4. من به شدت با همسرم مشکل دارم دیگه کلافه شده از شما کمک میخوام

  5. سلام کاش به خانمها از قبل اعلام بفرمایید همچنین در مقالات اضافه کنید که تا هفته سوم نمیتونن روسری یا شال سر کنند و در هفته سوم هم فقط شال حریر سبک
   تشکر از زحمات تیم دکتر لاغری

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *