تزریق چربی بایوفت چگونه است؟

تزریق چربی بایوفت چگونه است؟

تزریق چربی بایوفت چگونه است؟

تزریق چربی بایوفت چیست؟ و چگونه انجام می‌شود؟ یکی از رایج‌ترین و بهترین عمل‌های زیبایی موجود در کلینیک‌های زیبایی می‌باشد که توسط پزشکان بسیار ماهر انجام می‌شود. به دلیل مزایای بسیار بالا توانسته است رتبه بسیار خوبی را نسبت به سایر عمل های زیبایی به خود جذب کند. این عمل زیبایی به دلیل قابلیت های بسیار بالایی که دارد موجب شده است که از آن برای رفع بسیاری از مشکلات استفاده شود. برای مثال می‌توان گفت از رایج ترین مشکلاتی که می توان با تزریق چربی بایوفت از بین برد عبارت است از: از بین بردن چین و چروک صورت یا پیری در هر کدام از اعضای بدن به منظور جوانسازی انواع و اقسام نواحی بدن.

مزایای تزریق چربی بایوفت چیست؟بایوفت در تهران

 • انجام سریع
 • بدون درد
 • بدون التهاب و سوزش
 • استفاده از دستگاه های پیشرفته
 • بدون نیاز به جراحی
 • بدون استفاده از بیهوشی
 • نتیجه دهی زود هنگام
 • زیباتر شدن افراد
 • طبیعی بودن نتایج پس از عمل

همانطور که مشاهده می‌نمایید طریقه تزریق چربی بایوفت که یک عمل استثنایی بوده و دارای مزیت‌های بسیار زیاد می‌باشد پروسه پیچیده‌ای نمی‌باشد. در مقابل باید افزود برای این عمل فوق العاده پیشرفته هیچ عارضه‌ای تاکنون یافت نشده است و سراسر مزایا برای آن ذکر شده است.

اولین مرکز تزریق چربی با تکنیک بایوفت در ایران

تزریق چربی بایوفت چگونه انجام می‌شود؟

قبل از آنکه بخواهیم توضیح دهیم که نحوه انجام تزریق چربی بایوفت به چه صورت می‌باشد بهتر است به این نکته اشاره کنیم که امروزه به دلیل اینکه علم و تکنولوژی پیشرفت کرده است. لذا تمامی کارها ماشینی شده است. لذا از دستگاههای فوق العاده پیشرفته برای انجام کارها به خصوص در زمینه زیبایی استفاده می‌کنند. این امر سبب می شود که نتیجه کار علاوه بر آنکه مطلوب می‌باشد. بدون هیچ خطایی اتفاق بیفتد.

تزریق چربی بایوفت چگونه است؟-دکر لاغری
تزریق چربی بایوفت چگونه است؟-دکر لاغری

پس درباره بایوفت باید گفت دلیل اینکه دارای مزایای بی‌شماری می‌باشد و محبوبیت بسیار زیادی نسبت به سایر موارد به خود جذب کرده است. به دلیل استفاده از دستگاه‌های پیشرفته برای انجام تمام مراحل می باشد. حال که با مزایای تزریق چربی در تهران به طور کامل آشنا شدید، بهتر است شما را با مراحل این عمل زیبایی فوق العاده و پیشرفته آشنا کنیم. برای انجام این مرحله لازم است شما قبل از انجام هر کاری به یک پزشک متخصص که دارای مهارت و تبحر بالایی در این امر می‌باشد.

مراجعه به پزشک قبل از بررسی نحوه بایوفت

به پزشک مراجعه کنید تا شما را مورد آزمایش قرار دهد. تا اگر مشکلی در بدن شما وجود دارد آن مشکل را حل کرده و شما را کاملاً برای تزریق آماده کند. هنگامی که آزمایشات به طور کامل انجام شد و مورد تایید پزشکتان واقع شد نوبت به شروع این عمل فوق‌العاده می‌رسد. ابتدا در مرحله اول باید چربی را از نواحی که دارای چربی زیاد هست. مانند پهلو، شکم، زیر شکم و ران برداشت کنند.

همانطور که گفتیم در این متد به دلیل آنکه از دستگاه استفاده می‌شود، لذا این مرحله به خوبی و با موفقیت کامل پشت سر گذاشته می‌شود .بدون آنکه ذره‌ای آسیب به بافت چربی وارد شود.

ادامه مطلب
تزریق چربی بایوفت به سینه

پس از آنکه این مرحله با موفقیت پشت سر گذاشته شد لازم است چربی که استخراج شده است را به صورت خالص در آوریم. این کار با استفاده از دستگاههای فوق العاده بروز و مدرن انجام می‌شود. یکی از بهترین دستگاه هایی که برای خالص کردن چربی از آن استفاده می‌شود سانتریفیوژ می باشد. با آن تمامی ناخالصی ها اعم از آب و خون را از چربی جدا کرده و چربی را آماده تزریق می‌کند.

در نهایت نوبت به آخرین مرحله از نحوه تزریق چربی بایوفت می‌رسد که یک مرحله بسیار حساس می‌باشد و نیاز به دقت کامل دارد. در این مرحله چربی را که آماده برای تزریق می باشد را به نواحی که برای تزریق چربی مستعد می باشد و نیاز به تزریق دارد را تزریق می‌کنند. این نواحی می تواند هر کدام از نقاط بدن باشد که رایج ترین نقاطی که برای تزریق استفاده می کنند عبارت است از دست واژن زیر چشم لب گونه پیشانی و….

تزریق چربی بایوفت چگونه است؟

چرا تزریق چربی بایوفت؟

حال که با چگونگی انجام تزریق چربی بایوفت به عنوان یک عمل زیبایی فوق‌العاده آشنا شدید و همچنین با مزایای بیشمار آن آشنا شدید، ممکن است این سوال برایتان پیش آید که اصلاً چرا تزریق‌چربی بایوفت را انجام دهیم چرا از بقیه عمل‌های زیبایی از قبیل ژل استفاده نکنیم و یا اینکه چرا از سایر روشهای تزریق چربی بهره نبریم؟

در پاسخ به این سوال شما باید گفت درست است که همه عمل های زیبایی فوق الذکر می تواند مشکلات شما را رفع کند. اما به مطلوبی بایوفت مشکلات حل نمی‌شود و حتی گاهی اوقات نتایج مطلوب نخواهد داشت. علاوه بر آن باید گفت در روش هایی مانند ژل به دلیل آنکه از مواد مصنوعی استفاده می‌شود  دوام و ماندگاری تزریق چربی بالایی وجود نخواهد داشت. این در حالی است که در بایوفت به دلیل آن که تنها از چربی بدن خود فرد استفاده می‌شود ماندگاری بالایی نیز دارد.

همچنین باید افزود به دلیل آنکه در بایوفت از دستگاه‌های پیشرفته استفاده می‌شود پروسه انجام عمل کوتاه تر بوده و نیاز به اتلاف وقت نمی‌باشد. شما در کوتاهترین زمان ممکن نتیجه دهی مطلوبی را خواهید دید. این در حالی است که در بقیه عمل ها این چنین نمی باشد.

تزریق چربی بایوفت چگونه است؟

[ تفاوت تزریق چربی بایوفت و نانوفت ]

قیمت تزریق چربی بایوفت چگونه است؟

حال ممکن است وقتی با نحوه تزریق چربی بایوفت، این عمل زیبایی تزریق چربی به صورت فوق العاده آشنا شدید بخواهید این عمل را انجام دهید. اما نگران قیمت آن باشید و فکر کنید هزینه‌های آن بسیار بالا می باشد. در اینجا لازم است نکته‌ای را یادآور شویم و آن این است که درست است این متد یک عمل زیبایی و فوق العاده پیشرفته بوده و از دستگاه های مدرن استفاده می شود. اما به دلیل آنکه در طول عمل تنها از چربی بدن خود فرد استفاده می‌شود. لذا هزینه آن زیاد نبوده چرا که نه از مواد بیهوشی استفاده می‌شود و نه از مواد شیمیایی مضر.

ادامه مطلب
قیمت تزریق چربی بایوفت

پس باید این اطمینان خاطر را به شما داد هزینه انجام این عمل زیبایی مقطوع بوده و شما از پس هزینه‌های آن بر خواهید آمد. افزون بر آن که بسیاری از کلینیک های زیبایی از روشهای اقساطی برای افراد استفاده میکنند. تا افراد بیشتری به سمت این عمل‌های زیبایی ترغیب شوند.
پیشنهاد می‌کنیم برای آگاهی بیشتر از نحوه هزینه‌های بایوفت مقاله
قیمت تزریق چربی بایوفت را مطالعه کنید.

در نتیجه تزریق چربی بایوفت چیست ؟

تزریق چربی بایوفت از بهترین متد‌های زیبایی برای درمان و نقص مشکلات موجود در افراد بوده که به دلیل پیشرفت ترین تکنولوژی که در آن وجود دارد باعث می‌شود نتایج مطلوبی را در کوتاه‌ترین زمان ممکن مشاهده نمایید. افزون بر آن باید گفت که به دلیل طبیعی بودن این عمل امروزه افراد بسیار زیادی به سمت آن جذب شده و خواهان انجام این عمل زیبایی فوق العاده می باشند لذا اگر در شما مشکلی وجود دارد و می خواهید آن مشکل را حل کنید می توانید از تزریق چربی به دست به بهترین شکل ممکن استفاده کنید.

جستجو مرتبط کاربران:

4.2/5 - (6 امتیاز)

6 دیدگاه ‌ها

 • داخل مزایای تزریق چربی بایوفت چیست؟ نوشته بودید که انجام سریع. میخواستم بدونم تزریق بایوفت چقدر زمان می‌بره و منظورتون از سریع بودن چیه دقیقا؟

  • سلام. خود تزریق در یک جلسه انجام میشود؛ اما جلسات مشاوره و ترمیم تزریق چربی بایوفت بستگی به نظر پزشک و میزان ناحیه تزریقی دارد.

 • یا سلام
  من یک ماه میشه کاشت انجام دادم
  و هفته قبل نیز عمل گوش انجام دادم و دکتر تاکید کرد حتما هد بند استفاده کن.
  از طرفی با توجه به اینکه مرتب روعن سیاهدانه برای موها استفاده میکردم
  احساس می کنم پوست سرم خیلی نرم شده و مواد بیحسی زیر پوست که حالت ژله مانند هستند وقتی باند کشی روی سرم بستم صبح احساس دو فرو رفتگی در پوست سرم نزدیک پیشانی کردم
  این مواد تا چه زمان کامل دفع می شوند؟
  ایا این فرو رفتگی درمان می شود؟
  در ضمن داروی سفالکسین و نوافن واناهیل استفاده کردم.
  باتشکر

 • سلام. من خانومم. موهام کم پشت هست. میشه جلو موهام رو کاشت بزنم؟؟

 • سلام من یک ماه از لایه بردار ژانولوما به تجویز دکتر استفاده کردم فقط در ناحیه پیشانی که لک داشتم،الان تمام صورتم حالت تب و گور گرفتگی و سوزش داره رنگش زیاد سرخ نمیشه ولی مدام میسوزه و بین دو آبروم و بالای ابروهام خیلی میخاره و میسوزه دکترم بهم فقط یک قرص دس لوراتادین و یک پماد فلویوسینولون داد که اصلا بهترم نکرده خیلی اذیتم و خیلی میترسم که چطور میشه و خوب میشه یا نه

 • کدوم مارک بوتاکس خوبه؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید

مشاوره خود را  رایگان رزرو کنید تا در کمتر از 48 ساعت  ما با شما تماس بگیریم.

 • فایل ها را به اینجا بکشید
  انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf.
 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

Call Now Buttonتماس مستقیم ( کلیک کنید)