تزریق چربی بایوفت چگونه است؟

تزریق چربی بایوفت چگونه است؟

تزریق چربی بایوفت چگونه است؟

تزریق چربی بایوفت چیست؟ و چگونه انجام می شود؟ یکی از رایج ترین و بهترین عمل های زیبایی موجود در کلینیک های زیبایی می باشد که توسط پزشکان بسیار ماهر انجام می‌شود. به دلیل مزایای بسیار بالا توانسته است رتبه بسیار خوبی را نسبت به سایر عمل های زیبایی به خود جذب کند. این عمل زیبایی به دلیل قابلیت های بسیار بالایی که دارد موجب شده است که از آن برای رفع بسیاری از مشکلات استفاده شود. برای مثال می‌توان گفت از رایج ترین مشکلاتی که می توان با تزریق چربی بایوفت از بین برد عبارت است از: از بین بردن چین و چروک صورت یا پیری در هر کدام از اعضای بدن به منظور جوانسازی انواع و اقسام نواحی بدن.

مزایای تزریق چربی بایوفت چیست؟

 • انجام سریع
 • بدون درد
 • بدون التهاب و سوزش
 • استفاده از دستگاه های پیشرفته
 • بدون نیاز به جراحی
 • بدون استفاده از بیهوشی
 • نتیجه دهی زود هنگام
 • زیباتر شدن افراد
 • طبیعی بودن نتایج پس از عمل

همانطور که مشاهده می نمایید تزریق چربی بایوفت یک عمل استثنایی بوده و دارای مزیت‌های بسیار زیاد می باشد. در مقابل باید افزود برای این عمل فوق العاده پیشرفته هیچ عارضه‌ای تاکنون یافت نشده است و سراسر مزایا برای آن ذکر شده است.

تزریق چربی چه صورت انجام میشود؟

قبل از آنکه بخواهیم توضیح دهیم که مراحل انجام تزریق چربی بایوفت به چه صورت می باشد بهتر است به این نکته اشاره کنیم که امروزه به دلیل اینکه علم و تکنولوژی پیشرفت کرده است. لذا تمامی کارها ماشینی شده است. لذا از دستگاههای فوق العاده پیشرفته برای انجام کارها به خصوص در زمینه زیبایی استفاده می‌کنند. این امر سبب می شود که نتیجه کار علاوه بر آنکه مطلوب می باشد . بدون هیچ خطایی اتفاق بیفتد .

پس باید گفت دلیل اینکه بایوفت دارای مزایای بی شماری می باشد و محبوبیت بسیار زیادی نسبت به سایر موارد به خود جذب کرده است. به دلیل استفاده از دستگاه‌های پیشرفته برای انجام تمام مراحل می باشد. حال که با مزایای تزریق چربی در تهران به طور کامل آشنا شدید بهتر است شما را با مراحل این عمل زیبایی فوق العاده و پیشرفته آشنا کنیم. برای انجام این مرحله لازم است شما قبل از انجام هر کاری به یک پزشک متخصص که دارای مهارت و تبحر بالایی در این امر می باشد .

مراجعه کنید تا شما را مورد آزمایش قرار دهد. تا اگر مشکلی در بدن شما وجود دارد آن مشکل را حل کرده و شما را کاملاً برای تزریق آماده کند. هنگامی که آزمایشات به طور کامل انجام شد و مورد تایید پزشکتان واقع شد نوبت به شروع این عمل فوق‌العاده می‌رسد. ابتدا در مرحله اول باید چربی را از نواحی که دارای چربی زیاد هست.

مانند پهلو شکم زیر شکم ران برداشت کنند. همانطور که گفتیم در این متد به دلیل آنکه از دستگاه استفاده می‌شود لذا این مرحله به‌خوبی و با موفقیت کامل پشت سر گذاشته می‌شود .بدون آنکه ذره‌ای آسیب به بافت چربی وارد شود.

پس از آنکه این مرحله با موفقیت پشت سر گذاشته شد لازم است چربی که استخراج شده است را به صورت خالص در آوریم. این کار با استفاده از دستگاههای فوق العاده بروز و مدرن انجام می‌شود. یکی از بهترین دستگاه هایی که برای خالص کردن چربی از آن استفاده می‌شود سانتریفیوژ می باشد. با آن تمامی ناخالصی ها اعم از آب و خون را از چربی جدا کرده و چربی را آماده تزریق می‌کند.

در نهایت نوبت به آخرین مرحله می‌رسد که یک مرحله بسیار حساس می باشد. نیاز به دقت کامل دارد در این مرحله چربی را که آماده برای تزریق می باشد را به نواحی که برای تزریق چربی مستعد می باشد و نیاز به تزریق دارد را تزریق می‌کنند. این نواحی می تواند هر کدام از نقاط بدن باشد که رایج ترین نقاطی که برای تزریق استفاده می کنند عبارت است از دست واژن زیر چشم لب گونه پیشانی و….

 

 

چرا تزریق چربی بایوفت؟

حال که با چگونگی انجام این عمل زیبایی فوق‌العاده آشنا شدید و همچنین با مزایای بیشمار آن آشنا شدید ممکن است این سوال برایتان پیش آید که اصلاً چرا تزریق‌چربی بایوفت را انجام دهیم چرا از بقیه عمل های زیبایی از قبیل ژل استفاده نکنیم و یا اینکه چرا از سایر روشهای تزریق چربی بهره نبریم؟

در پاسخ به این سوال شما باید گفت درست است که همه عمل های زیبایی فوق الذکر می تواند مشکلات شما را رفع کند. اما به مطلوبی بایوفت مشکلات حل نمی‌شود و حتی گاهی اوقات نتایج مطلوب نخواهد داشت. علاوه بر آن باید گفت در روش هایی مانند ژل به دلیل آنکه از مواد مصنوعی استفاده می‌شود  دوام و ماندگاری تزریق چربی بالایی وجود نخواهد داشت. این در حالی است که در بایوفت به دلیل آن که تنها از چربی بدن خود فرد استفاده می شود ماندگاری بالایی نیز دارد.

همچنین باید افزود به دلیل آنکه در بایوفت از دستگاه های پیشرفته استفاده می شود پروسه انجام عمل کوتاه تر بوده و نیاز به اتلاف وقت نمیباشد. شما در کوتاهترین زمان ممکن نتیجه دهی مطلوبی را خواهید دید. این در حالی است که در بقیه عمل ها این چنین نمی باشد.

قیمت تزریق چربی بایوفت

حال ممکن است وقتی با این عمل زیبایی تزریق چربی به صورت فوق العاده آشنا شدید بخواهید این عمل را انجام دهید. اما نگران قیمت آن باشید و فکر کنید هزینه‌های آن بسیار بالا می باشد. در اینجا لازم است نکته‌ای را یادآور شویم و آن این است که درست است این متد یک عمل زیبایی و فوق العاده پیشرفته بوده و از دستگاه های مدرن استفاده می شود. اما به دلیل آنکه در طول عمل تنها از چربی بدن خود فرد استفاده می‌شود. لذا هزینه آن زیاد نبوده چرا که نه از مواد بیهوشی استفاده می‌شود و نه از مواد شیمیایی مضر.

پس باید این اطمینان خاطر را به شما داد هزینه انجام این عمل زیبایی مقطوع بوده و شما از پس هزینه‌های آن بر خواهید آمد. افزون بر آن که بسیاری از کلینیک های زیبایی از روشهای اقساطی برای افراد استفاده میکنند. تا افراد بیشتری به سمت این عمل‌های زیبایی ترغیب شوند.

نتیجه گیری

تزریق چربی بایوفت از بهترین متد های زیبایی برای درمان و نقص مشکلات موجود در افراد بوده که به دلیل پیشرفت ترین تکنولوژی که در آن وجود دارد باعث می شود نتایج مطلوبی را در کوتاه‌ترین زمان ممکن مشاهده نمایید. افزون بر آن باید گفت که به دلیل طبیعی بودن این عمل امروزه افراد بسیار زیادی به سمت آن جذب شده و خواهان انجام این عمل زیبایی فوق العاده می باشند لذا اگر در شما مشکلی وجود دارد و می خواهید آن مشکل را حل کنید می توانید از تزریق چربی به دست به بهترین شکل ممکن استفاده کنید.

3.3/5 - (3 امتیاز)

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره در واتساپ و دریافت تخفیف؛ ویژه مقاله تزریق چربی بایوفت چگونه است؟

[uwac_agent id=”yosefi_1″]

[uwac_agent id=”aqhay_2″]

مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

Call Now Buttonتماس مستقیم( کلیک کنید)

مشاوره خود را  رایگان رزرو کنید تا در کمتر از 48 ساعت  ما با شما تماس بگیریم.

 • فایل ها را به اینجا بکشید
  انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf.
 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .