روش ترواسکالپ برای لاغری چیست؟

لاغری با ترواسکالپ

لاغری با ترواسکالپ

روش ترواسکالپ چیست؟ ترواسکالپ لاغری چیست؟ وقتی در کنار ورزش هزینه زیادی نیز صرف بهبود اندام خود کرده‌اید، اما همچنان هنگام پوشیدن شلوار جین مورد علاقه خود، یک شکم بزرگ و افتاده می‌بینید، چه می‌کنید؟ بله پیکر تراشی بدن به ذهن می‌رسد. این روش اغلب یک راه حل عالی برای لاغری و ایجاد منحنی‌هایی است که اندام شما را زیباتر و ایده آل می‌کند.

 

زمانی جراحی تنها گزینه موجود برای پیکر تراشی بدن بود و اگر پوست بیش از حد شل و آویزان باشد و یا مقادیر زیادی چربی زیر پوستی ( زیر پوست ) در شکم، ران‌ها یا سایر نواحی به دنبال کاهش وزن قابل توجه یا سریع دارید، احتمالا بهترین جایگزین شما خواهد بود. برای اکثریت مردم، از دست دادن اندکی چربی چیز خوبی است. اما برداشتن توده‌های چربی سرسخت می‌تواند برای بسیاری از افراد ناامید کننده باشد و با اینکه شما دستورالعمل‌ها را به درستی دنبال می‌کنید، و رژیم غذایی مناسب دارید و ورزش می‌‌کنید به سادگی نتیجه مطلوب را کسب نمی‌کنید.

پیکرتراشی بدن با ترواسکالپ

پیکر تراشی بدن به شما کمک می‌کند تا تمام کارهای سختی که روزانه انجام می‌دهید را به حداکثر برسانید. پیکر تراشی بدن با هدف قرار دادن مناطق خاصی از چربی های سرسخت کار می کند و می تواند به روش های مختلفی انجام شود. یک روش جدید و ایده آل برای پیکر تراشی که معایب جراحی و لیپوساکشن از جمله درد و زمان بهبود طولانی را ندارد استفاده از فناوری ترواسکالپ است. این فناوری از نظر بالینی ثابت شده است که به طور متوسط ​​۲۴ تا ۳۲ درصد کاهش چربی را ارائه می‌دهد و مطابق با نیازهای فردی بیماران است. حال سوال اساسی اینجاست که روش ترواسکالپ چیست؟ چگونه می‌توان از ترواسکالپ برای لاغری استفاده نمود؟ برای یافتن پاسخ این سوالات در ادامه با ما همراه باشید.

ترواسکالپ چیست؟

ترواسکالپ فناوری جدیدی است که براساس نیازهای فردی بیماران، از طریق  لیپولیز شکم، کاهش دور شکم و پهلو و گرمایش عمیق پوست می‌تواند که به طور متوسط ​​۲۴٪ کاهش چربی را ارائه می‌دهد. این فناوری از نظر بالینی به خوبی ثابت شده است.

ترواسکالپ چیست؟

این سیستم نوآورانه می‌تواند بدون یک برش یا تزریق، نتایج واقعاً مؤثری را در پیکرتراشی بدن ارائه دهد. متخصصان مراقبت‌های بهداشتی در کلینیک تخصصی دکتر لاغری، معتبرترین مرکز ترواسکالپ در غرب تهران، تکنیک ترواسکالپ را به افرادی که می‌خواهند بدون جراحی انحنای خود را تغییر دهند، توصیه می‌کنند.

مزایای ترواسکالپ چیست؟

روش ترواسکالپ برای لاغری مزایای بسیار زیادی دارد که در این قسمت به برخی از این مزایا اشاره کرده‌ایم.

 1. روش ترواسکالپ کاملا ایمن است: سازندگان ترواسکالپ لاغری به شدت بر ایمنی و راحتی بیمار تمرکز کردند زیرا این سیستم مؤثر پیکر سازی بدن را توسعه دادند. هنگامی که هندپیس روی پوست شما حرکت می‌کند، دمای سطح سرد می‌ماند، که به کاهش ناراحتی کمک می کند و خطر سوختگی یا آسیب به بافت‌هایی غیر از سلول‌های چربی هدف را از بین می‌برد.
 2. انجام درمان موثر: سیستم ترواسکالپ از نظر بالینی ثابت شده است که تا ۲۴٪ کاهش چربی در ناحیه درمان ایجاد می کند، بنابراین شما چربی اضافی را به خوبی از دست خواهید داد. انرژی RF همچنین تولید کلاژن طبیعی را تحریک می کند که بدن شما از آن برای صاف و سفت کردن پوست استفاده می کند. برعکس، لیپوساکشن سنتی که موجب افتادگی و شلی پوست می شود که در مواردی هم ممکن است نیاز به سفت کردن پوست با روش جراحی داشته باشد، در  این روش پوست شما سفت تر و صاف تر خواهد شد. همچنین، به جای کوچک کردن سلول های چربی، ترواسکالپ آن ها را از بین می برد.
 3. جلسات سریع هستند و به راحتی در برنامه شما قرار می گیرند: هر درمان برای نواحی کوچکتر مانند پهلوها یا بازوها حدود ۱۵ دقیقه و برای نواحی بزرگتر مانند درمان ترکیبی برای پهلوها و شکم تا ۶۰ دقیقه طول می کشد.
 4. با ترواسکالپ هیچ زمان ریکاوری لازم نیست: با توجه به ایمن بودن و سریع بودن این روش هیچ زمانی برای ریکاوری نیاز نمی‌باشد. که همین امر از چشمگیرترین مزایای این روش محسوب می‌شود.
 5. با ترواسکالپ به رژیم غذایی و ورزش سخت نیازی نیست: با توجه به فن آوری A.T دستگاه ترواسکالپ برای لاغری تنها در یک جلسه بدون رژیم غذایی و ورزش تا ۳۲ درصد چربی از بین می‌رود.

روش ترواسکالپ در کلینیک دکتر لاغری

ترواسکالپ برای لاغری که توسط FDA تایید شده است، انرژی فرکانس رادیویی (RF) دقیق کنترل شده را از طریق یک هندپیس طراحی شده به سطح مناطق مورد نظر درمان می دهد. انرژی RF با دور زدن لایه پوست شما کار می‌کند و سلول‌های چربی زیر پوست شما را تا دمایی گرم می‌کند که اساسا باعث مرگ آنها می‌شود. سپس بدن شما آنها را به عنوان زباله از بین می‌برد.

ترواسکالپ دکتر لاغری

ترواسکالپ لاغری چیست؟

بیایید دقیق‌تر بررسی کنیم که ترواسکالپ چیست و چگونه باعث لاغری می‌شود؟! پیکر سازی بدن دارای دو رویکرد تهاجمی و غیرتهاجمی است. روش‌های تهاجمی حذف چربی، مانند لیپوساکشن و لیپوماتیک شکم، روش‌های واقعی کانتورینگ بدن در گذشته بودند. این روش‌ها نسبتاً ساده‌ هستند که توسط جراحان پلاستیک دارای گواهی هیئت مدیره انجام می‌شوند و نتایج چشمگیری دارند. آن‌ها اساساً می‌توانند کل بدن را یک روزه تغییر دهند. با این حال، معایب زیادی در ارتباط با چنین تغییرات چشمگیری وجود دارد، مانند تورم، ناراحتی و حتی عفونت.

پیکر تراشی بدن غیر تهاجمی رویکردی کاملا متفاوت دارد. روش‌های غیرتهاجمی به جای تغییرات سریع، عملکرد طبیعی بدن ما را برای از بین بردن چربی تحریک می‌‌کنند. این نوع پیکر تراشی معمولاً شامل استفاده از روش‌های ملایم ‌تر و غیر جراحی مانند لیزر لیپولیز، اولتراسوند یا فرکانس رادیویی است. در این روش ها انواع مختلف انرژی به سمت رسوبات چربی هدایت می شوند تا عملکرد سلول را مختل کنند و باعث آسیب برگشت ناپذیر سلول های چربی شوند. سپس بدن از طریق مسیرهای طبیعی خود، سلول های چربی تخریب شده را از بدن خارج می کند.

مشاوره ۲۴ ساعته:

09127300790

در روش جدید لاغری با ترواسکالپ نیز به صورت غیر تهاجمی عمل پیکر تراشی را برای لاغری انجام می‌دهد. آمار نشان می‌دهند که روش ترواسکالپ لاغری  بدن که به صورت غیر تهاجمی انجام می‌شود، میزان موفقیت بسیار چشمگیری دارد.

تجربه لاغری با ترواسکالپ، علاوه بر اینکه عوارض و دردی ندارد به شما کمک می‌نماید که به سایز و اندام ایده آل خود برسید و پیکر تراشی را با روشی کاملا ایمن انجام دهید.

بهترین کاندید برای ترواسکالپ چه افرادی هستند؟

کاندید ایده آل برای لاغری با دستگاه ترواسکالپ در حدود ۲۰ کیلو یا بیشتر اضافه وزن دارد و به دنبال روشی برای حذف چربی‌های سرسخت است که با کاهش وزن نیز پاسخ نمی دهند. البته زنان باردار و افرادی که مشکلات سلامتی خاصی دارند ممکن است کاندیدای خوبی نباشند، اما شما می‌توانید در طول مشاوره خود در مورد این موضوع نیز با متخصصین ما صحبت کنید.

به طور کلی شایستگی شما برای ترواسکالپ در طی مشاوره با متخصصین ما مشخص خواهد شد. بیمارانی که نمی‌توانند با ترواسکالپ درمان شوند، به شرج زیر هستند.قبل و بعد لاغری با ترواسکالپ

 • کسانی که باردار هستند.
 • کسانی که ضربان ساز قلب یا دفیبریلاتور داخلی دارند.
 • کسانی که تومورهای بدخیم یا خوش خیم در ناحیه مورد نظر دارند.
 • کسانی که دارای ایمپلنت های فلزی در ناحیه مورد نظر از هر نوعی از جمله تعویض مفصل هستند.

سیستم ترواسکالپ برای لاغری درمان فرکانس رادیویی غیر تهاجمی را برای پیکر تراشی بدن فراهم می‌کند. ترواسکالپ از انرژی فرکانس رادیویی برای گرم کردن بافت عمیق استفاده می‌کند که باعث حذف غیرتهاجمی چربی و سفت شدن پوست روی آن می‌شود. درمان‌های ترواسکالپ علاوه بر کاهش چربی می‌تواند به بهبود رنگ پوست کمک کند و همچنین می تواند ظاهر سلولیت را بهبود بخشد.

دستگاه ترواسکالپ چگونه کار می‌کند؟

دستگاه ترواسکالپ چیست؟

در جهت واضح‌تر شدن پاسخ ترواسکالپ چیست در این بخش دستگاه را مورد بررسی قرار خواهیم داد. این دستگاه که به پیکر تراشی بدون رژیم معروف است، به صورت موضعی و کاملا بدون درد و عوارض قادر است تا ۳۲ در صد چربی‌ها را از بین ببرد. با استفاده از پروپ‌های کاملا تخصصی این دستگاه نواحی مورد نیاز لاغر می‌شوند. به این صورت که پروپ‌ها بر روی نواحی مورد نظر قرار می‌گیرند و این ناحیه تحت اثر جریان رادیوفرکانسی قرار گرفته و دمای بافت چربی در عمق هایپودرم ( ناحیه درمانی ) به مدت ۱۵ دقیقه به ۴۷ تا ۴۹ درجه می‌رسد. این افزایش دما به صورت مستمر و کاملا یکنواخت می‌باشد، این کار باعث می‌شود که ۶۰ درصد از قابلیت زیست سلول‌های چربی کم شود، در نتیجه سلول‌ها وارد چرخه مرگ سلولی می‌شوند. بدین صورت پس از انجام تنها یک جلسه با فاصله ۶ الی ۱۲ هفته یک چهارم ضحامت بافت چربی در محل تحت درمان به طور غیر قابل برگشت از بین می‌رود.

دستگاه ترواسکالپ به طور ویژه دارای ۶ هندپیس Hands-free با قابلیت پوشش ۳۰۰ سانتی متر مربع به طور همزمان نواحی مختلف به عنوان نمونه شکم و پهلو می‌باشد. به علاوه دارای یک هندپیس  Hand-held اختصاصی برای مناطق کوچکتر و حساس بدن مثل غبغب می‌باشد که می‌تواند بهترین نتایج را ارائه نماید.

لاغری با ترواسکالپ چگونه است؟

لاغری با دستگاه ترواسکالپ به واسطه سیستم کاملا اتوماتیک و کنترل کننده سطح پوست، کاملا بدون درد است. اساس کار بدین صورت است که در ناحیه تحت درمان دما در محدوده ۴۹ درجه به مدت ۱۵ دقیقه پایدار باقی می‌ماند ولی ترواسکالپ با فناوری جدید خود دمای سطح پوست را به طور پیوسته کنترل می‌نماید. همین امر موجب می‌شود که بیمار در حین درمان هیچ گونه دردی را حس ننماید تا جایی که حس لاغری با ترواسکالپ را می‌توان به ماساژ با سنگ داغ نسبت داد.

ترواسکالپ دکتر لاغری-لاغری موضعی

مشاوره لاغری با ترواسکالپ

فناوری در حال توسعه توسط سازندگان دستگاه‌های زیبایی در سال های اخیر به حدی پیشرفت کرده است که برای لاغری نیازی به روش‌های جراحی نیست. ترواسکالپ چیست؟ ترواسکالپ فناوری جدیدی است که براساس نیازهای فردی بیماران، از طریق  لیپولیز شکم، کاهش دور شکم و پهلو و گرمایش عمیق پوست می تواند که به طور متوسط ​​۲۴٪ کاهش چربی را ارائه می‌دهد. با انجام لاغری با استفاده از ترواسکالپ، مناطق مورد نظر حالت درمانی را به بهترین شکل ممکن تجربه خواهند کرد.

شما می‌توانید انتظار داشته باشید که بلافاصله پس از انجام آن به سر کار یا سایر فعالیت‌های عادی بازگردید. هیچ محل برش یا زخم دیگری برای نگرانی وجود ندارد. و شما نیازی به پوشیدن باندهای فشاری یا سایر وسایل حمایتی در حین بهبودی ندارید، همانطور که در عمل جراحی شکم یا لیپوساکشن انجام می‌دهید.

آماده‌اید تا برای همیشه چربی‌های سرسخت را از دست بدهید؟ برای مشاوره آنلاین یا تلفنی با متخصصین ما در کلینیک تخصصی دکتر لاغری، برنامه ریزی کنید.

شما عزیزان می‌توانید برای دریافت مشاوره بیشتر در ارتباط با ترواسکالپ از طریق فرم زیر اقدام کنید. مشاورین ما در کلینیک دکتر لاغری، معتبرترین مرکز لاغری زیر نظر کلینیک ماه زر، در کوتاه‌ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

 • فایل ها را به اینجا بکشید یا
  انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf, حداکثر اندازه فایل: 500 MB, حداکثر تعداد فایل: 3.
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

  مشاوره و دریافت تخفیف؛ ویژه مقاله روش ترواسکالپ برای لاغری چیست؟

  تلگرام دکتر لاغری

  مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

  ما را درشبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

  آپارات دکتر لاغری

  اینستاگرام دکتر لاغری

  کانال یوتیوب کلینیک دکتر لاغری زیر نظر ماه زر

  ماندگاری بایوفت لاغری موضعی ترواسکالپ قبل و بعد تزریق ژل قبل و بعد تزریق چربی گونه قبل و بعد تزریق چربی صورت قبل و بعد بایوفت زاویه سازی با ماندگاری بالا تزریق ژل لب تزریق ژل روسی تزریق چربی صورت بایوفت صورت بدون عوارض بایوفت چیست؟