بهترین مرکز لاغری ترواسکالپ در تهران کجاست؟

ترواسکالپ لاغری در تهران

ترواسکالپ لاغری در تهران

بهترین مرکز لاغری ترواسکالپ در تهران کجاست؟ یکی از بهترین تکنیک‌های غیر جراحی و ایمن در زمینه پیکر تراشی، لاغری با ترواسکالپ است است که به شما یک راه حل عالی، بدون جراحی و عوارض برای متحول کردن بدن شما ارائه می‌دهد. این پلتفرم قدرتمند، غیر تهاجمی و متناسب با نیازهای فردی شما است و از ویژگی‌های کنترل دما در زمان واقعی برای نتایج بالینی برخوردار است. ترواسکالپ کل لایه چربی را درمان می‌کند و در نتیجه می‌تواند ضخامت چربی را تا ۳۲ درصد کاهش دهد. برای کسب نتایج قابل قبول شما باید با دکتر لاغری، بهترین مرکز لاغری ترواسکالپ در غرب تهران، زیر نظر کلینیک ماه زر و ویژگی‌های آن آشنا شوید. در این مقاله با ما همراه باشید تا بتوانید بهترین گزینه برای پیکر تراشی را انتخاب نمایید.

لاغری با ترواسکالپ

کمپانی بین المللی و مشهور Cutera که از شرکت‌های پیشرو در ساخت تکنولوژی‌های نوین و برتر صنعت زیبایی در دنیا است از جدیدترین و کارآمدترین درمان غیر تهاجمی کاهش چربی خود به نام ترواسکالپ پرده برداری کرده است. ترواسکالپ نواحی درمانی که نیاز به کاهش چربی دارند را مشخص می‌کند و قسمت‌های چربی را در نواحی سرسخت هدف قرار می‌دهد.

ترواسکالپ برای لاغری در تهران

ترواسکالپ مجهز به ۷ کاوشگر چربی شکن، اکنون قادر است نواحی سطحی بزرگتر و مناطقی از بدن و غبغب را که قبلاً به سختی قابل دسترسی بود، هدف قرار دهد. در واقع ترواسکالپ به افراد آزادی انتخاب می‌دهد، بدین صورت که مناطقی را که نیاز به درمان‌های چربی سوزی و پیکر تراشی دارند، لاغر شوند. برای کل پروسه ۱۵ دقیقه زمانی است که برای ۱ جلسه لازم است. قسمت هایی از بدن که برای ترواسکالپ مناسب هستند:

 • بازوها
 • ران و پاها
 • پهلو و کمر و شکم
 • غبغب

بیشتر بخواند درباره: ترواسکالپ چیست؟

 ترواسکالپ چگونه کار می‌کند؟

ترواسکالپ در تهران

قبل از بخواهیم در ارتباط با لاغری ترواسکالپ در تهران برای شما صحبت کنیم، بهتر است از نحوه انجام آن نیز اطلاعاتی داشته باید. سلول‌های چربی با استفاده از فناوری فرکانس رادیویی تک قطبی ثبت شده Cutera تا زمانی که از بین رفته و به طور طبیعی توسط بدن ما از بین بروند گرم می‌شوند. طبق تحقیقات انجام شده، تنها پس از یک جلسه درمان به طور متوسط تا ۳۲ درصد کاهش چربی وجود دارد. دستگاه به لطف تطبیق پذیری سیستم می‌توان چندین ناحیه بدن را به طور همزمان درمان کرد. همچنین دارای کنترل زمان واقعی دما برای نتایج بالینی ثابت شده، ایمنی و تجربه بیمار است.

ترواسکالپ گرمای بهینه را به کل لایه چربی می‌دهد تا سلول‌های چربی را از بین ببرد و در عین حال دمای پوست راحت را حفظ کند. با این کار کارایی بالینی را بهینه می‌کند و حداکثر راحتی بیمار را حفظ می‌کند. این دستگاه دارای فرکانس پایین و تحویل یکنواخت فناوری RF، برای درمان لاغری به کل لایه های چربی عمیق نفوذ می‌کند.

درمانوواسکالپ در تهران راحت است، با کنترل دمای واقعی، دمای پوست به طور مداوم کنترل می‌شود. این دستگاه دمای پوست به‌ طور مداوم کنترل می‌‌شود و تحویل انرژی به‌ طور خودکار تنظیم می‌شود تا به دمای درمانی و بهینه بیش از ۴۵ درجه سانتی ‌گراد برای تخریب چربی برسد و در عین حال دمای پوست را ۳ تا ۴ درجه سانتی ‌گراد خنک‌تر از حد معمول برای راحتی بیمار حفظ کند. انتقال و گرمایش بهینه انرژی، آپوپتوز و تخریب انتخابی بافت چربی زیر جلدی را افزایش می‌دهد.

حذف چربی‌های موضعی صورت و بدن: مزایا ترواسکالپ چیست؟

۱۲ هفته پس از درمان ترواسکالپ به طور متوسط ۳۲ درصد کاهش چربی وجود دارد. بنابراین به طور متوسط ۳۲ درصد سلول های چربی به طور غیر قابل برگشتی آسیب دیده و پس از درمان از بدن دفع می شوند. نتایج را می توان بعد از جلسه اول، در اوایل ۴ هفته مشاهده کرد و تا ۱۲ هفته نیز شاهد بهبود بود. به طور متوسط سلول های چربی به طور غیر قابل برگشتی آسیب دیده و از بدن دفع می شوند.

بیشتر بخوانید:  گن لیپوماتیک چیست؟

معیارهای مناسب انتخاب بهترین مرکز ترواسکالپ در تهران

بهترین مرکز لاغری ترواسکالپ در تهران کجاست؟ از آنجاییکه یکی از بهترین و بی‌خطرترین روش‌های پیکر تراشی غیر‌جراحی ترواسکالپ می باشد، این روش متقاضی بسیار زیادی دارد. اطلاعات درباره ترواسکالپ و معیارهای مهم برای دستیابی به نتایج بهتر به شما در انتخاب بهترین پزشک و کلینیک کمک می‌نماید.

 • مشاوره و ارتباط با مراجعین:

یکی از مهم‌ترین مسایل برای انتخاب بهترین مرکز لاغری ترواسکالپ در تهران چگونگی مشاوره و نوع برخورد کادر مرکز با مراجعین است. بی شک مشاوره صادقانه برای دستیابی به اهداف واقعی بیمار سهم بزرگی در انتخاب بهترین مرکز دارد.

 • کادر درمان:

یکی دیگر از گزینه‌های مهم در انتخاب مرکز لاغری ترواسکالپ در تهران کادر پزشکی و درمانی ماهر، با تجربه، متخصص و حرفه‌ای است. مرکز لاغری ترواسکالپ دکتر لاغری با استفاده ازمتخصصین و کادر درمان حرفه ای به حفظ اطمینان و آرامش شما از روند و نتایج حاصل از آن کمک می نماید.

بیشتر بخوانید:  هزینه لاغری با ترواسکالپ چقدر است؟
 • امکانات و تجهیزات موجود در مرکز:

زمانی که بیمار از امکانات و تجهیزات کلینیک اطمینان داشته باشد، با آرامش خاطر درمان خود را انجام می‌دهد و از عوارض ترواسکالپ در امان می‌ماند. چرا که استفاده از دستگاه‌های مجهز و به روز در نتایج حاصل شده تاثیر به سزایی دارد. دستگاه پیشرفته ترواسکالپ با استفاده از امواج رادیوفرکانسی و فناوری NAT که مختص Cutera است عمل پکر تراشی را به واسطه حذف سلول های چربی انجام می دهد. به این صورت که تنها در یک جلسه منجر به مرگ ۲۴ تا ۳۲ درصد از سلول‌های چربی می شود. ترواسکالپ توسط سازمان غذا و داروی ایالات متحده تایید شده است که لاغری موضعی را به روشی بدون عارضه، مساعد و کاملا ایمن تبدیل کرده است.

 • هزینه تزریق چربی صورت در بهترین کلینیک:

هزینه لاغری با دستگاه ترواسکالپ حتی در بهترین کلینیک ها نیز نباید به شکل نامعقولی بالا باشد. بهترین مرکز لاغری باید قیمت ترواسکالپ در تهران و هزینه‌های جانبی مورد نیاز را به گونه ای تنظیم کند که اکثر افراد جامعه در صورت نیاز بتوانند از این روش استفاده نمایند.

مشاوره ترواسکالپ در تهران

به طور کلی از نظر بالینی ثابت شده است که ترواسکالپ باعث التهاب و نکروز چربی از زیر درم تا عمق ۱.۵ سانتی متری می‌شود. یافته‌‌های بافت ‌شناسی که با مطالعات بالینی تکمیل می‌شوند، نشان ‌دهنده کاهش میانگین ۳۲ درصد چربی است که توسط سونوگرافی اندازه‌ گیری می‌‌شود. برای دریافت مشاوره بیشتر فرم زیر را تکمیل کنید.

 • فایل ها را به اینجا بکشید یا
  انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf, حداکثر اندازه فایل: 500 MB, حداکثر تعداد فایل: 3.
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

  همانطور که گفته شد بهترین مرکز لاغری ترواسکالپ در تهران، دارای یکسری ویژگی‌ها و شرایطی است که آن را جزو برترین مراکز قرار می‌دهد. این ویژگی ها شامل پزشکان متخصص و حرفهای، تجهیزات پیشرفته، فضا و محیط آرامش بخش، امکانات رفاهی مناسب و غیره می‌باشد. دکتر لاغری، زیر نظر کلینیک ماه زر با بیش از ۲۰ سال سابقه فعالیت، پزشکان بسیار مجرب و ماهر، تجهیزات و امکانات پیشرفته و مدرن بر پایه استانداردهای جهانی در پزشکی یکی از مجهزترین و بهترین مراکز لاغری ترواسکالپ در تهران است.

  جستجو مرتبط کاربران:

  1/5 - (1 امتیاز)

  6 پاسخ

  1. من تازه هفته دوم بارداری هستم می تونم ترو اسکالپ انجام بدم؟

  2. من به شدت با همسرم مشکل دارم دیگه کلافه شده از شما کمک میخوام

  3. سلام موی سرمن در قسمت جلو در ناحیه فرق سر خیلی خلوت شده با توجه به اینکه من مسافر وبه عبارتی مهمان هستم آیا امکان کاشت مو بدون زخم شدن وجود داره یا نه ؟ میخواستم دوره درمان را بدانم چه مدت لازم است تشکر از پاسخگویی شما

  4. سلام وقت بخیر خسته نباشید خوردن خرما با چای بعد کاشت مو ضرر داره و بعد سیزده روز رابطه جنسی به موهای کاشته ضرر میرسونه یا نه ممنون میشم پاسخ بدین

  5. سلام. من خانومم. موهام کم پشت هست. میشه جلو موهام رو کاشت بزنم؟؟

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مشاوره و دریافت تخفیف؛ ویژه مقاله بهترین مرکز لاغری ترواسکالپ در تهران کجاست؟

  تلگرام دکتر لاغری

  مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

  ما را درشبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

  آپارات دکتر لاغری

  اینستاگرام دکتر لاغری

  کانال یوتیوب کلینیک دکتر لاغری زیر نظر ماه زر