آیا لاغری با ترواسکالپ عوارض دارد؟

ترواسکالپ بدون عوارض

ترواسکالپ بدون عوارض

عوارض ترواسکالپ چیست؟ امروزه بسیاری از مردان و زنان به دنبال راه‌ حل‌های مناسبی برای حفظ یا دستیابی به هیکلی خوش‌ سایز و زیبا هستند و برای آن دسته از افرادی که به نظر می‌رسد نمی‌توانند حتی با ورزش و رژیم غذایی توده عضلانی که می‌خواهند بدست آورند، صرف نظر از اینکه چند ساعت در باشگاه می‌گذرانند، امید دیگری به جز جراحی وجود دارد.

دکتر ضرغامی متخصص دارای گواهی هیئت مدیره و تیم متخصص او در کلینیک دکتر لاغری، معتبرترین کلینیک ترواسکالپ در غرب تهران، مفتخرند که یکی از خلاقانه‌ترین و کارآمدترین راه‌حل‌های پیکر تراشی غیرجراحی را در تهران ارائه می‌دهند. این درمان هیجان‌انگیز که ترواسکالپ نام دارد، به مردان و زنان این فرصت را می‌ دهد تا بدون اینکه پا در باشگاه بگذارند، عضله بسازند و بدن خود را حجاری کنند.

این درمان یک راه حل کاملاً غیرتهاجمی برای کانتورینگ بدن است که به مردان و زنان کمک می کند تا به تعریف عضلانی بهتری دست یابند. یکی از مسائل مهم در درمان لاغری با هر تکنیکی بررسی معایب آن است که در رابطه با روش بسیار جدید ترواسکالپ نیز صادق است، عوارض ترواسکالپ چیست؟ در اینجا سوالات شما درباره فن آوری پیشرفته ترواسکالپ پاسخ داده می شود و می‌توانید اطلاعات بیشتری کسب نمایید و دریابید که چگونه این روش می‌تواند به شما در رسیدن به اهداف زیبایی شناختی نهایی خود کمک کند.

ترواسکالپ چیست؟

ترواسکالپ یک روش ایمن است. این فن آوری که توسط FDA تایید شده است، انرژی فرکانس رادیویی (RF) دقیق کنترل شده را از طریق یک هندپیس طراحی شده به سطح مناطق مورد نظر تحت درمان می‌رساند. ترواسکالپ به شما امکان می‌دهد بدن خود را کانتور کرده و آن را به گونه‌ای دربیاورید تا بتوانید به فرم ایده آل بدن خود دست یابید. این دستگاه برای کاهش دائمی چربی به طور متوسط ۲۴ تا ۳۲ درصد چربی را تنها با یک درمان ۱۵ دقیقه ای می تواند انجام دهد.

اطلاعات بیشتر را بخوانید در: ترواسکالپ چیست؟

درمان لاغری با ترواسکالپ

قبل از اینکه بخواهیم پاسخ پرسش عوارض ترواسکالپ چیست را بدهیم بیایید کمی در ارتباط با درمان لاغری با این روش صحبت کنیم. اکثر مردان و زنان بدون در نظر گرفتن نوع پوست و میزان چربی می‌توانند از این درمان بهره‌مند شوند. حتی سلولیت را می‌توان با این درمان بهبود بخشید. این روش برای کسانی که به طور کلی سالم هستند و دارای مناطق چربی سرسخت هستند، بهترین درمان است. با این روش هر ناحیه ای از بدن قابل درمان است. این درمان را می‌توان بر روی انواع پوست و حتی بر روی تاتو انجام داد.

دستگاه لاغری تنها در یک جلسه: دستگاه ترواسکالپ برای لاغری

زمان عمل به اندازه و تعداد مناطق درمان بستگی دارد. درمان هر ناحیه ۱۵ دقیقه طول می‌کشد. در یک جلسه می‌توان بیش از یک ناحیه را درمان کرد. اگر دو ناحیه برای درمان مورد نظر باشد ( مثلاً شکم و ران، دو درمان ۱۵ دقیقه ای انجام می‌شود ).

روند درمان لاغری با ترواسکالپ بدون عوارض

معایب ترواسکالپ

آیا ترواسکالپ عوارض درد دارد؟ بسیاری از بیماران از درد می‌ترسند. با این حال، این روند دردناک نیست. ابتدا ارائه دهنده برای فرکانس رادیویی تکه‌هایی را روی پوست بیمار اعمال می‌نماید. سپس، او روی بدن بیمار به عنوان نقشه برای قرار دادن اپلیکاتورهای ترواسکالپ جهت درمان ترسیم می‌نماید.

هنگامی که اپلیکاتورها روشن می‌شوند، ارائه دهنده با پوشش‌های پلاستیکی شفاف روی مناطق ترسیم کرده می‌رود. شروع درمان مانند یک ماساژ گرم به نظر می‌رسد. هر اپلیکاتور ترواسکالپ یک بشقاب دارد که در طول فرآیند گرم می ‌شود. با افزایش احساس گرما، بیشتر بیماران در طول درمان عرق می‌ کنند. بسته به بزرگی ناحیه ای که در حال درمان هستید، می‌توانید همزمان چندین کار را انجام دهید زیرا دستگاه در مجموع دارای شش اپلیکاتور است.

نتایج حاصل از درمان با ترواسکالپ بدون عوارض

به طور معمول تنها یک درمان برای دستیابی به کاهش کامل ۲۴ تا ۳۲ درصدی دائمی چربی مورد نیاز است. چندین ناحیه را می‌توان در یک جلسه درمان کرد. بسیاری از بیماران نتایج را بسیار دوست دارند، بنابراین برای نتایج بهتر، درمان دوم را در همان ناحیه انجام می‌دهند.

نتایج حدود ۶-۸ هفته پس از یک درمان مشاهده می‌شود و نتایج کامل در حدود ۱۲ هفته پس از درمان مشاهده می‌شود. تنها چیزی که از بیمار تحت درمان انتظار می‌رود نوشیدن مقدار زیادی آب و حفظ همان وزن است. در صورت تمایل به نتایج بیشتر، می‌توان چندین درمان را در همان ناحیه انجام داد.

ادامه مطلب
لاغر کردن شکم با ترواسکالپ

معایب لاغری با ترواسکالپ

در این بخش مقاله نوبت به بررسی این موضوع رسیدیم که عوارض ترواسکالپ چیست؟ همان طور که پیش تر ذکر شد این روش لاغری ایمن است، ولی مانند بسیاری از درمان‌ها، ممکن است خطراتی نیز در درمان با ترواسکالپ وجود داشته باشد. در ادامه به بررسی آن‌ها می‌پردازیم.

 • حساسیت، قرمزی و کبودی از عوارض ترواسکالپ:

ترواسکالپ برای هر نوع پوستی که وجود دارد بی خطر است، اما حساسیت، قرمزی، یا حتی کبودی و خستگی خفیف ممکن است پس از درمان ایجاد شود. بنابراین می‌توان گفت به طور کلی برای چند ساعت یا تا چند روز در آن ناحیه قرمز و یا صورتی خواهید بود، اما واقعیت این است که هیچکس حتی وقتی شلوار تنگ خود را دوباره می‌پوشد احساس ناراحتی نمی‌کند. بسیاری از بیماران ما بلافاصله پس از آن به سر کار باز می‌گردند.

پرخونی متوسط ( قرمزی ناحیه درمان ) باید پس از اتمام هر ناحیه درمان ۱۵ دقیقه ای ظاهر شود و معمولاً ظرف چند ساعت برطرف می‌شود. بعد از عمل، ناحیه درمان برای کمتر از یک ساعت گرم و شسته می‌شود. در حالی که ممکن است برای چند روز حساسیت خفیفی به لمس داشته باشید، می‌توانید بلافاصله به فعالیت‌های عادی و ورزش بازگردید.

 • خستگی خفیف از معایب لاغری با ترواسکالپ:

پس از درمان با ترواسکالپ ممکن است احساس خستگی خفیف به مدت چند روز داشته باشید که از عوارض ترواسکالپ به شمار می‌رود. اما جای نگرانی نیست. به زودی برطرف می‌شود و شما می‌توانید فعالیت‌های روزانه خود را به خوبی انجام دهید.

ادامه مطلب
مزایای ترواسکالپ برای لاغری چیست؟
 • درد بسیار خفیف در بعضی افراد:

برخی از بیماران ممکن است پس از درمان احساس درد خیلی جزیی کنند، گویی که روز قبل تمرین شدیدی داشته‌اند، اما این درد معمولاً به سرعت فروکش می‌کند و هیچ گونه احساس ناخوشایندی باقی نمی‌ماند.

 • ایجاد ندول‌ها یا توده های سطحی:

در بعضی افراد ندول ها یا توده های سطحی ممکن است ایجاد شوند که می توان آنها را ماساژ داد.

عوارض ترواسکالپ چیست؟

یکی دیگر از نگرانی های موجود در رابطه با مضرات لاغری با ترواسکالپ هیپرپلازی سلول‌های چربی است، آیا ترواسکالپ می‌تواند باعث هیپرپلازی متناقض چربی شود؟ ترواسکالپ یک درمان موثر است که چربی‌های ناخواسته را با فناوری فرکانس رادیویی آب می‌کند و هیچ خطری برای هیپرپلازی متناقض چربی ندارد. همچنین این قابلیت را دارد که مناطق بزرگتر را به یکباره درمان کند.

لاغری در کوتاهترین زمان ممکن و بدون عوارض در: لاغری ترواسکالپ در تهران

مراقبت‌های لازم جهت جلوگیری از معایب ترواسکالپ

به منظور بروز هر گونه مشکل ر ارتباط با لاغری با دستگاه جدید و پیشرفته ترواسکالپ، ضروری است که بیماران مراقبت‌های لازم را انجام دهند. این مراقبت ها شامل قبل و بعد از درمان می‌شوند. مراقبت های قبل از درمان:

 • از مصرف هرگونه داروی بی حس کننده یا مسکن از جمله الکل قبل و بعد از درمان خودداری کنید.
 • قبل از انجام درمان مطمئن شوید که ناحیه مورد درمان کاملاً خشک است.
 • قبل از رفتن برای انجام ترواسکالپ مقدار زیادی مایعات بنوشید و غذا بخورید تا ناراحتی را به حداقل برسانید.
 • اگر جواهرات یا پیرسینگ ها در محل درمان هستند، باید قبل از درمان برداشته شوند.
 • قبل از مشاوره و آخرین ویزیت، در صورت بروز هرگونه تغییر در سلامتی، داروهای خود به پرستاران اطلاع دهید.

مراقبت های پس از درمان

باید در نظر داشته باشید که برای کاهش مضرات و عوارض ترواسکالپ لاغری و کسب نتایج مورد انتظار باید به توصیه‌های پزشک خود عمل نمایید.

 • بعد از ترواسکالپ باید از داروهای ضد التهاب اجتناب نمایید. برای حمایت از فرآیند حذف سلول‌های چربی بدن، از مصرف مسکن‌هایی مانند ایبوپروفن تا چند روز پس از درمان حتما خودداری کنید و از یک سبک زندگی سالم پیروی کنید.
 • به علاوه نوشیدن مقدار زیادی آب برای کمک به حرکت سلول‌های چربی که وارد سیستم لنفاوی شوند و سپس هضم شوند، مناسب است.
 • در مورد مراقبت‌های پس از ترواسکالپ می‌توانیم به شما بگوییم که قرار گرفتن در معرض نور خورشید بلافاصله پس از درمان مشکلی ندارد.

ترواسکالپ ممکن است عوارض این چنین داشته باشد اما این عوارض جدی نیستند و در مقابل مزایایی که نسبت به دیگر روش‌های لاغری دارند یک روش تضمین شده است. برای مشاهده مزیت‌های ترواسکالپ، مقاله مزایا ترواسکالپ چیست را مطالعه کنید.

لاغری بدون عوارض با ترواسکالپ در دکتر لاغری

ترواسکالپ جدیدترین روش پیکر‌تراشی بدن است که برای ارائه یک روش ایمن و راحت طراحی شده است. به طور معمول، پس از درمان هیچ زمان استراحتی وجود ندارد، اگرچه بیماران ممکن است ناراحتی خفیفی را تجربه کنند. درمان با ترواسکالپ به طور کلی به راحتی قابل تحمل توصیف می شود. هیچ مکشی در کار نیست و هیچ گزارشی از گرفتگی در طول عمل، احساس گزگز، بی‌حسی یا تاخیر در شروع عمل وجود ندارد.

برای دریافن نوبت و یا مشاوره انجام ترواسکالپ بدون عوارض می‌توانید فرم زیر را تکمیل کنید. مشاورین ما در کلینیک دکتر لاغری به سرعت با شما تماس خواهند گرفت.

 • فایل ها را به اینجا بکشید
  انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf.
 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

برخی از بیماران احساسی شبیه به ماساژ سنگ داغ را توصیف می‌کنند و می‌گویند که نسبتا راحت و قابل تحمل است. با این حال، متخصصان ما تأکید می‌‌کنند که این روش کاملاً بدون درد نیست: «به هر حال، گرما است. البته خوبی درمان این است که دما نظارت شده و کاملاً قابل تنظیم است. ما گرما را به آرامی بالا می‌بریم و دوست داریم آن را به سطحی برسانیم که برای بیمار قابل تحمل باشد، زیرا می‌دانیم که هر چه بالاتر برویم، نتایج بهتری حاصل می‌شود.

علاوه بر این، پس از توقف درمان یا کاهش دما، بدن بلافاصله خنک می شود. عوارض جانبی خفیف شامل قرمزی متوسط که معمولاً در عرض چند ساعت از بین می رود. ادم و حساسیت خفیف ممکن است ایجاد شود و معمولاً در عرض ۲۴ ساعت برطرف می‌شود. ندول‌ها یا توده‌های سطحی ممکن است ایجاد شوند که می توان آنها را ماساژ داد.

اولین نفر باشید که به این مقاله امتیاز می دهید .

6 دیدگاه ‌ها

 • سلام وقت بخیر
  من ۱۱۰ روز پیش کاشت انجام دادم
  الان مقداری مو درامده ولی چند روزی هست حداقل ۴۰ تا مو در روز ریزش دارم که نمیدونم موی قبلی خودمه یا از کاشته شده هاست.
  ضمنن موهای خودم و اینایی که کاشتن هم خیلیییی نازک هستن.
  سه جلسه مزوتراپی هم رفتم.
  لطفا راهنمایی میکنید دلیلش این ریزش چی هست؟

 • سلام وقت بخیر خسته نباشید خوردن خرما با چای بعد کاشت مو ضرر داره و بعد سیزده روز رابطه جنسی به موهای کاشته ضرر میرسونه یا نه ممنون میشم پاسخ بدین

 • مرسی از توضیحات بسیار جامع و عالی شما

 • سلام برای رزرو نوبت مشاوره روش اسکالپ ، اگه راهنمایی بفرمایید ممنون میشم ، من میخام از اصفهان مزاحم بشم

 • چند درصد احتمال داره که دچار سوختگی شیم با ترواسکالپ؟

 • سلام موی سرمن در قسمت جلو در ناحیه فرق سر خیلی خلوت شده با توجه به اینکه من مسافر وبه عبارتی مهمان هستم آیا امکان کاشت مو بدون زخم شدن وجود داره یا نه ؟ میخواستم دوره درمان را بدانم چه مدت لازم است تشکر از پاسخگویی شما

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید

مشاوره خود را  رایگان رزرو کنید تا در کمتر از 48 ساعت  ما با شما تماس بگیریم.

 • فایل ها را به اینجا بکشید
  انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf.
 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

تماس مستقیم( کلیک کنید)