معرفی و بررسی دستگاه ترواسکالپ

دستگاه ترواسکالپ

دستگاه ترواسکالپ

معرفی و بررسی دستگاه ترواسکالپ برای لاغری؛ آیا می‌خواهید بدون رژیم و ورزش چند کیلو چربی کم کنید؟ دستگاه ترواسکالپ (Troscalp)، جدیدترین تکنولوژی آمریکایی برای لاغری است. یک درمان غیر تهاجمی و غیر جراحی با هدف از بین بردن چربی‌های ناخواسته است که بدون رژیم یا برنامه ورزشی شدید، چربی را از نواحی مختلف بدن شما از بین می‌برد. درمان را می‌توان به سرعت انجام داد و بعد از یک جلسه درمان نتیجه را خواهید دید. اگر به دنبال کاهش چربی، لاغری و لذت بردن از افزایش اعتماد به نفس هستید، پیشنهاد ما به شما استفاده از دستگاه ترواسکالپ برای لاغری است.

درباره دستگاه ترواسکالپ بیشتر بدانید

دستگاه ترواسکالپ چیست؟ از فرکانس رادیویی و سطوح بالای حرارت برای حذف سلول‌های چربی در ناحیه خاصی از بدن استفاده می‌کند. این دستگاه از انرژی فرکانس رادیویی تک قطبی برای از بین بردن سلول های چربی بهره می برد. انرژی فقط چربی را هدف قرار می‌دهد و به پوست یا بافت آسیب نمی‌رساند، بنابراین خطر زخم یا درد وجود ندارد.

لاغری با ترواسکالپ در یک جلسه

این روش حتی پوست را سفت می‌سازد و در عین حال به شما کمک می‌کند تا از شر چربی‌های اضافی بدون هیچ گونه عوارض جانبی خلاص شوید. بسیاری از افراد روش ترواسکالپ را به لیپوساکشن ترجیح می‌دهند. مزایا ترواسکالپ چیست؟ این روش راحت‌تر از سایر روش‌های حذف چربی است. یک جلسه ترواسکالپ دارای این قابلیت است که ۲۴ درصد از سلول های چربی را با حداقل اختلال از بین ببرد. در مورد ایمنی و اثربخشی ترواسکالپ مطمئن باشید، زیرا توسط سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA)  مورد تایید است.

نحوه عملکرد دستگاه ترواسکالپ برای لاغری

دستگاه ترواسکالپ برای لاغری چگونه عمل می‌کند؟ ترواسکالپ سلول‌های چربی را با حرارت هدفمند از بین می‌برد. این فناوری از فرکانس رادیویی برای شروع فرآیند آپوپتوز استفاده می‌کند. آپوپتوز اصطلاحی است برای فرآیندی که طی آن سلول‌ها می‌میرند. در طول اسکالپ، سلول‌ها عمدا برداشته می‌شوند تا چربی ناحیه‌ای از بدن کاهش یابد. فرض کنید به نحوه برداشتن غبغب با استفاده از ترواسکالپ علاقه‌مند هستید. یک تکنسین حرفه‌ای پدهای گرم شده را روی منطقه قرار می‌دهد. با انتقال انرژی گرمایی، ماساژ گرمی را احساس خواهید کرد. جلسه به طور معمول حدود ۱۵ دقیقه به طول می‌انجامد.

برای از دست دادن چربی، به بیش از یک جلسه در طول ۳ تا ۴ ماه نیاز دارید. دستگاه‌های کوچکتر اسکالپ و پیکرتراشی برای چربی در نواحی خاص نسبت به سایر نواحی بدن مورد استفاده قرار می‌گیرد. بنابراین برای مشاهده نتایج مطلوب نیازمند بیش از یک جلسه هستید. اگر رژیم غذایی و ورزش را برای کاهش وزن و چربی بدن امتحان کردید و شکست خوردید، ترواسکالپ دارای این توانایی است که همان چیزی باشد که شما نیاز دارید.

بیشتر بخوانید:  هزینه لاغری با ترواسکالپ چقدر است؟

فواید لاغری موضعی با دستگاه ترواسکالپ

درمان با دستگاه ترواسکالپ برای لاغری قادر است که منجر به کاهش ۲۴ درصدی چربی بدن در ناحیه تحت درمان شود و به شما کمک می‌کند تا چند اینچ از چربی دور کمر و سایر نواحی را از دست بدهید. بعد از درمان، انگیزه و اعتماد به نفس بیشتری برای رفتن به محل کار یا برقراری ارتباط با دیگران خواهید داشت. تمام این مزایا را در چندین جلسه درمانی بدون پیروی از رژیم غذایی شدید یا برنامه ورزشی دریافت می‌کنید.

این روش دارای زمان نقاهت کوتاه‌تری است و نسبت به لیپوساکشن یا جراحی شکم موثرتر است. همچنین قادر هستید زمان بهبودی خود را بعد از درمان با فعالیت بدون استراحت در رختخواب سپری کنید. هیچ دردی نخواهید داشت و نیازمند قطع برنامه زندگی عادی خود نیستید. شما این امکان را دارید که بلافاصله به سر کار بروید.

یک کاندید خوب برای ترواسکالپ

دستگاه ترواسکالپ چیست؟

درمان با دستگاه ترواسکالپ درمانی برای کاهش چربی بدن است که هم مردان و هم زنان و به طور کلی همه افراد در هر سنی و با هر نوع پوستی قادر هستند از آن بهره‌مند شوند. بیماران لازم است بزرگسالانی باشند که از سلامت خوبی برخوردارند و به دنبال از دست دادن ذخایر چربی سرسخت خود هستند. افرادی که به سن قانونی می‌رسند و رشد بدنی آنها متوقف شده است کاندیدهای خوبی برای این روش هستند. همچنین این روش برای همه افراد با هر رنگ پوست و نژادی مفید است.

اگر باردار هستید یا در دوران شیردهی هستید، درمان با دستگاه ترواسکالپ را به شما توصیه نمی‌کنیم. قبل از شروع درمان، پزشک لازم است با شما بررسی کند که دارای هیچ مشکلی سلامتی نیستید. متخصص در مورد سابقه پزشکی، آلرژی و بارداری احتمالی از شما سوالاتی می‌پرسد. بنابراین قبل از اینکه درمان خود را شروع کنید، با پزشک خود مشورت نمایید تا مشخص شود که آیا درمان برای نیازهای شما ایمن و موثر است یا خیر. اگر این درمان برای شما ایمن و مفید است، درمان را شروع کنید. درمان در مطب انجام می‌شود و شما تحت هیچ گونه دارو و بیهوشی نخواهید بود. متخصص از دستگاه ترواسکالپ برای درمان ناحیه مورد نظر شما استفاده می کند. با از بین رفتن چربی، هیچ درد یا ناراحتی احساس نمی کنید و قادر هستید وقت خود را صرف مطالعه کتاب یا استفاده از تلفن همراه خود کنید. بعد از پایان درمان، می‌توانید بلافاصله بدون کبودی یا جای زخم به روال عادی خود بازگردید.

بیشتر بخوانید:  مراقبت های بعد از لیپوماتیک

درمان کل بدن با دستگاه ترواسکالپ

کاربرد دستگاه ترواسکالپ برای انواع پوست بی‌خطر است و این امکان وجود دارد که از آن برای درمان برخی از نواحی بدن که دارای چربی‌های سرسخت هستند استفاده شود. ترواسکالپ قادر است به شما کمک کند که چند سانتی متر از چربی بدن را از بسیاری از نواحی بدن از بین ببرید. چربی را می‌توان از شکم و پهلوهای شما برداشت. این درمان دارای این قابلیت است که چربی را از باسن و چربی داخلی یا خارجی ران پاک سازد. این درمان بسیار دقیق است و تا حصول نتیجه مطلوب قابل تکرار است.

در حالی که دستگاه ترواسکالپ برای لاغری بدن قادر است به شما در دستیابی به کاهش چربی بدن مورد نظرتان کمک کند، این درمان برای کاهش وزن توصیه نمی‌شود. در مقایسه با ماهیچه، چربی دارای وزن زیادی نیست. وزن کل بدن از اندام‌ها، بافت، ماهیچه، چربی و مایعات تشکیل می‌شود. با این روش درمانی نباید انتظار کاهش وزن قابل توجهی داشته باشید و از این درمان به عنوان درمان چاقی استفاده نمی‌شود.

مدت زمان مشاهده نتایج دستگاه ترواسکالپ

درباره دستگاه ترواسکالپ لازم است بدانید که سلول‌های چربی تخریب شده به آرامی از طریق حذف مواد زائد طبیعی از بدن خارج می‌شوند. این بدان معنی است که شما نتایج فوری را نمی‌بینید، اما بهبود تدریجی را در طول زمان مشاهده خواهید کرد. بین ۶ الی ۱۲ هفته بعد از اولین جلسه درمان، کاهش قابل توجه چربی را تجربه می‌کیند. اگرچه این زمان ممکن است یک انتظار طولانی به نظر برسد، اما یک روند طبیعی درمان است.

یک جلسه درمانی را می توان در کمتر از ۱۵ دقیقه کامل کرد. اگر به دنبال درمان قسمت بزرگتری از بدن هستید، زمان درمان کمی بیشتر است. برای برخی از بیماران تنها یک جلسه درمانی برای رسیدن به اهدافشان نیاز است، اما هر بیمار نیازها و اهداف منحصر به فردی دارد. فاصله هر جلسه تا جلسه بعدی ۱۲ هفته است که بتوانید از مزایای کامل هر جلسه بهره مند شوید.

مشاوره ۲۴ ساعته:

09127300790

اگر دارای سبک زندگی سالم و فعالی هستید، نتایج درمان ممکن است طولانی مدت باشد. بخش بزرگی از سلول‌های چربی در ناحیه تحت درمان را می‌توان برای همیشه از بدن خارج ساخت. بیشتر اوقات، ناحیه تحت درمان چاق نمی‌شود، حتی اگر مقداری وزن اضافه کنید. اگر بعد از درمان از یک سبک زندگی سالم پیروی نکنید، مناطق درمان نشده بدن ممکن است همچنان چربی اضافه کنند، اما ناحیه تحت درمان کمتر مستعد رشد چربی است.

شما همچنان ممکن است بعد از درمان وزن اضافه کنید و چربی ممکن است در نواحی درمان نشده بدن رشد کند. بهترین راه برای جلوگیری از چربی، حفظ یک سبک زندگی سالم است. همانطور که قبلا اشاره کردیم، ناحیه تحت درمان در بیشتر موارد چاق نمی‌شود و اکثر بیماران بعد از درمان به راحتی وزن خود را حفظ می‌کنند. افزایش اعتماد به نفس ناشی از درمان می‌تواند شما را برای فعال و سالم ماندن بعد از درمان تشویق کند.

 

نحوه استفاده از دستگاه ترواسکالپ

 

آیا ترواسکالپ بی‌خطر است؟

استفاده از دستگاه ترواسکالپ برای لاغری یک روش درمانی بی‌خطر است که برای از بین بردن چربی در نواحی مختلف بدن به کار برده می‌شود. بنابراین هیچ دردی احساس نخواهید کرد و بدون هیچ گونه اسکار یا آسیبی به پوست و بافت جلسه درمان را ترک خواهید کرد. بسیاری از افراد احساس شفا را با عنوان یک احساس گرما توصیف می‌کنند. این امر به دلیل گرم شدن چربی توسط دستگاه است و کمی بیشتر از یک جلسه درمانی طول می‌کشد، اما در زندگی روزانه شما اختلال ایجاد نمی کند و احساس ناراحتی به شما دست نمی‌دهد. اگر برای گذراندن دوره نقاهت طولانی مردد هستید و سلامتی خود را به خطر می‌اندازید، این درمان دارای این قابلیت است که جایگزینی مطمئن برای لیزر و سایر روش‌های جراحی تهاجمی باشد.

روش غیرتهاجمی و کانتورینگ بدن: عوارض ترواسکالپ چیست؟

قیمت دستگاه ترواسکالپ؟

هزینه درمان بر اساس تعداد جلسات مورد نیاز برای رفع نیاز شما متفاوت است. برای یک برنامه درمانی شخصی و برآورد هزینه‌های درمان با پزشک خود تماس بگیرید. همچنین قطعه دستگاه بسته به برند، مدل و امکانات متفاوت است.

قیمت هر جلسه ترواسکالپ: قیمت ترواسکالپ

مقایسه ترواسکالپ با سایر روش های حذف چربی

در ادامه به تفاوت‌های دستگاه ترواسکالپ برای لاغری با سایر روش های حذف چربی اشاره می‌کنیم.

 • لیپوساکشن در مقابل دستکاه ترواسکالپ

حذف چربی بدن با لیپوساکشن ممکن است راه حلی موثر برای افرادی باشد که به دنبال کاهش سریع چربی بدن خود هستند. این روش نتایج سریعی را ارائه می‌دهد، اما شما لازم است تحت یک روش گسترده و زمان بهبودی قرار بگیرید، از جمله حداقل ۱ شب مراقبت ویژه در مرکز درمان. ترواسکالپ در ۶ الی ۱۲ هفته نتیجه می‌دهد و قادر است تا ۲۴ درصد از سلول‌های چربی را از ناحیه تحت درمان حذف کند. شما می‌توانید بدون هیچ استراحت یا زمان بهبودی از درمان لذت ببرید و بلافاصله بعد از درمان به محل کار خود بازگردید.

 • انجماد چربی

انجماد چربی (CoolSculpting) یک روش محبوب برای کاهش چربی بدن است که شباهت‌هایی به روش فرکانس رادیویی دارد. دستگاه درمان، سلول‌های چربی را به جای گرم کردن آنها منجمد می‌سازد. این بدان معناست که بیمارانی که به سرما حساس هستند لازم است تحت این درمان قرار نگیرند. انجماد چربی نیز شامل بیهوشی و استفاده از دستگاه ساکشن است که ممکن است برای بیمار کمی ناراحت کننده باشد. اما دستگاه ترواسکالپ به شما احساس گرما می‌دهد.

 • M scalp

EMSCULPT  یک درمان پیکرتراشی بدن است که باعث کاهش چربی و تقویت عضلات است. این درمان موجب تحریک عضلات شکم و انقباض آنها می‌شود. این درمان انقباضات را چند برابر می‌سازد تا در یک جلسه ۳۰ دقیقه‌ای به ۲۰۰۰۰ انقباض برسد. این درمان کمتر دائمی است. ممکن است برای بهبود روند بهبودی به چندین جلسه سالانه نیاز داشته باشید.

 • Body Tite

اگر ایده لیزر درمانی را دوست ندارید، ممکن است نخواهید پیکرتراشی بدن را با Body Tite انجام دهید. لیزر برای همه انواع پوست مناسب نیست و ممکن است باعث قرمزی و درد مشابه آفتاب سوختگی خفیف شود. اما روش دستگاه ترواسکالپ برای لاغری منجر به درمان بدون درد و بدون عوارض است. این درمان برای انواع پوست بی خطر است. نتایج Body Tite نیز مدت زیادی طول می‌کشد تا نتایج را مشاهده کنید، بنابراین ممکن است مجبور باشید ۶ ماه صبر کنید تا نتایج را ببینید.

لاغری با دستگاه ترواسکالپ در دکتر لاغری

اگر به دنبال یک درمان کم تهاجمی هستید، دستگاه ترواسکالپ برای لاغری دارای این قابلیت است که جایگزین عالی برای لیپوساکشن یا جراحی تهاجمی باشد. بعد از درمان، بهبودی حداقل است و هیچ ناراحتی را تجربه نمی‌کنید. این درمان با هدف قرار دادن سلول های چربی با انرژی فرکانس رادیویی، چربی را از بین می‌برد. چربی حرارت داده می‌شود تا زمانی که سلول‌ها از بین بروند.

این درمان مانند ماساژ سنگ داغ است و هیچ آسیبی به پوست وارد نمی‌کند. سلول‌های چربی تخریب شده به طور طبیعی از طریق سیستم لنفاوی از بدن خارج می‌شوند و زائد محسوب می‌شوند. این درمان با زندگی روزمره شما تداخلی ندارد.

 • فایل ها را به اینجا بکشید یا
  انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf, حداکثر اندازه فایل: 500 MB, حداکثر تعداد فایل: 3.
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

  برای آشنایی با دستگاه ترواسکالپ برای لاغری با متخصصین دکتر لاغری، معتبرترین مرکز ترواسکالپ در غرب تهران، زیر نظر کلینیک ماه زر از طریق فرم بالا تماس حاصل نمایید و یک وقت مشاوره بگیرید و سوالاتی که ممکن است در این باره داشته باشید را از ما بپرسید.

  اولین نفر باشید که به این مقاله امتیاز می دهید .

  6 پاسخ

  1. من به شدت با همسرم مشکل دارم دیگه کلافه شده از شما کمک میخوام

  2. سلام. من خانومم. موهام کم پشت هست. میشه جلو موهام رو کاشت بزنم؟؟

  3. سلام وقت بخیر
   من ۱۱۰ روز پیش کاشت انجام دادم
   الان مقداری مو درامده ولی چند روزی هست حداقل ۴۰ تا مو در روز ریزش دارم که نمیدونم موی قبلی خودمه یا از کاشته شده هاست.
   ضمنن موهای خودم و اینایی که کاشتن هم خیلیییی نازک هستن.
   سه جلسه مزوتراپی هم رفتم.
   لطفا راهنمایی میکنید دلیلش این ریزش چی هست؟

  4. من تازه هفته دوم بارداری هستم می تونم ترو اسکالپ انجام بدم؟

  5. سلام ببخشید من یه سوال داشتم
   حدودا 20 روز اخیر به دستور پزشک از ماینوکسیدیل استفاده کردم بعد قطعش کردم و چندروز پیش یه تونیک گیاهی ک باعث قطع ریزش مو میشه رو استفاده کردم
   ولی شنیدم بعد از قطع کردن ماینوکسیدیل باز ریزش شرو میشه، الان بنظر شما این تونیک میتونه جلوی ریزشو بگیره و چون قبلش ماینوکسیدیل استفاده کردم هیچ مشکلی تو عمل کردن تونیک ب وجود نمیاره و خوب عمل میکنه باز؟
   چون من قبلا از این تونیک استفاده کردم و ریزش موهامو قطع کرد و الان حس میکنم اگه خوب عمل نمیکنه واسه اینه قبلش ماینوکسیدیل زدم
   ایا تصورم اشتباهه و ربطی نداره؟
   لطفا جواب بدین

  6. سلام موی سرمن در قسمت جلو در ناحیه فرق سر خیلی خلوت شده با توجه به اینکه من مسافر وبه عبارتی مهمان هستم آیا امکان کاشت مو بدون زخم شدن وجود داره یا نه ؟ میخواستم دوره درمان را بدانم چه مدت لازم است تشکر از پاسخگویی شما

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مشاوره و دریافت تخفیف؛ ویژه مقاله معرفی و بررسی دستگاه ترواسکالپ

  تلگرام دکتر لاغری

  مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

  ما را درشبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

  آپارات دکتر لاغری

  اینستاگرام دکتر لاغری

  کانال یوتیوب کلینیک دکتر لاغری زیر نظر ماه زر

  Call Now Buttonتماس مستقیم ( کلیک کنید)