بهترین روش پیکرتراشی بدون جراحی چیست؟

بهترین روش پیکرتراشی بدون جراحی

بهترین روش پیکرتراشی بدون جراحی

بهترین روش پیکرتراشی بدون جراحی چیست؟ برآمدگی‌های سرسخت چربی را هدف قرار دهید و توده‌های عضلانی را در نواحی کلیدی بدن خود بهبود بخشید. از شکم و باسن گرفته تا ران‌ها و غبغب، یک راه حل کانتورینگ بدن برای کمک وجود دارد.

امروزه، صاف کردن و شکل دادن به بدن شما فقط به ورزش و رژیم غذایی اختصاص ندارد. به لطف آخرین نوآوری‌ها در درمان‌های غیرتهاجمی زیبایی، بیماران به طور فزاینده ای از فناوری‌های متنوع برای دستیابی به اهداف شکل دهی بدن خود استفاده می‌کنند. اگر می‌خواهید از طریق بهترین روش پیکرتراشی بدون جراحی، چربی بسوزانید، عضلات خود را تقویت کنید یا ساختار بدن خود را تقویت کنید و یا به لاغری فکر کنید، در ادامه با ما همراه باشید.

کانتورینگ بدن چیست؟

بهترین روش پیکرتراشی بدون جراحی چیست؟ کانتورینگ یک رشته جدید از پزشکی زیبایی است که برای تقویت، پیکر تراشی و اصلاح بدن طراحی شده است. با استفاده از طیف وسیعی از فناوری‌‌های پیشرفته از جمله درمان اولتراسوند، فرکانس رادیویی و انجماد و گرم کردن چربی، کانتورینگ بدن به بیماران کمک می‌کند تا برآمدگی‌های چربی را کاهش دهند، توده عضلانی را تقویت کنند و عضلات خود را در طیف وسیعی از مناطق مختلف بدن بهبود بخشند. با درمان‌های آزموده شده ای که سریعتر از رژیم غذایی و ورزش کار می‌کنند، به سفت شدن پوست، کاهش چربی، عضله سازی و کاهش سلولیت دست یابید.

به طور سنتی، تنها راه برای دستیابی به اندامی‌کانتور و خوش اندام با استفاده از درمان‌های زیبایی، روش‌های جراحی مانند لیپوساکشن بود. با این حال، درمان‌های غیرتهاجمی‌کانتورینگ بدن مانند CoolSculpting و EMSculpt ظاهر شده‌اند تا همان مزایای کاهش چربی و پیکر تراشی را ارائه دهند. تفاوت اصلی این است که این درمان‌ها نیازی به استفاده از چاقوی جراحی، بیهوشی، برش‌های جراحی یا توقف ندارند. در عوض، فن‌آوری‌های کانتورینگ بدن بر فرآیندهای بالینی اثبات‌ شده مانند کرایولیپولیز یا انرژی الکترومغناطیسی برای شکستن ذخایر چربی، تقویت عضلات و بلند کردن و سفت کردن پوست شل تکیه می‌‌کنند.

مزایای کانتورینگ بدن بدون جراحی

درمان‌های کانتورینگ بدن بدون جراحی می‌تواند به هر بیمار کمک کند تا به مطلوب ترین شکل بدن خود دست یابد. با این روش‌ها سلول‌های چربی سرسخت را از بین ببرید، برآمدگی‌هایی که به سختی قابل جابجایی هستند را در نواحی مشکل‌دار بردارید، یا پوست خود را بلند کرده و حجاری کنید تا ظاهری مشخص‌تر یا منحنی‌تر داشته باشید. مهمترین مزایای کانتورینگ بدن به شرح زیر هستند.

  • عضله سازی و کاهش قابل توجه چربی.
  • کانتور کردن نواحی کلیدی بدن از جمله شکم و پهلوها.
  • بلند کردن و تقویت باسن با کانتور بدن “لیفت باسن”.
  • سفت کردن پوست‌های افتادگی، پیر و افتاده.
  • نتایج بالینی کاهش چربی و عضله سازی ثابت شده است.
  • درمان‌های کاملا غیر تهاجمی، بدون نیاز به جراحی، چاقوی جراحی، سوزن یا زمان نقاهت.
  • بیشتر نواحی بدن از ران و شکم گرفته تا بازوها و پاها را مجدداً کانتور و تعریف کنید.
  • درمان در جلسات سریع ۳۰-۶۰ دقیقه ای ارائه می‌شود.

نتایج قابل مشاهده طولانی مدت نیز از دیگر مزایای کانتورینگ بدون جراحی است.

چگونه بدن خود را کانتور کنیم؟

کانتورینگ اصطلاحی است که اغلب با صنعت آرایش و لوازم آرایشی مرتبط است. هنگامی که افراد در روند کانتورینگ زیاده‌روی می‌کنند، با استفاده از پودرها و کرم‌های کانتورینگ، برای برجسته کردن ویژگی‌هایی مانند استخوان‌های گونه، بینی و خط فک، وضوح و ساختار بیشتری به صورت خود اضافه می‌کنند. در حالی که کانتورینگ بدن شامل استفاده از محصولات آرایشی نمی‌‌شود، با افزودن تعریف بیشتر به آن‌ها، ظاهر نواحی کلیدی بدن را نیز بهبود می‌بخشد. این کار را با لاغرتر نشان دادن پوست و در عین حال افزایش اندازه بافت عضلانی و کاهش ظاهر افتادگی پوست انجام می‌دهد. در نتیجه بدن بسیار تراشیده‌تر، خوش‌ رنگ‌تر، بریده‌ شده‌تر و کانتورتر به نظر می‌رسد.

بهترین روش پیکرتراشی بدون جراحی برای خانم_ها

پیکر تراشی بدن غیر جراحی

درمان‌هایی مانند لیپوساکشن جراحی مطمئناً می‌تواند به کانتور و صاف کردن مناطق چربی بدن مانند شکم یا ران کمک کند. آنها همچنین می‌توانند سفتی و ظاهر پوست را پس از ایجاد بافت اضافی پوست پس از یک دوره کاهش وزن، بهبود بخشند. با این حال، این روش‌ها نمی‌توانند اندازه ماهیچه‌ها را افزایش دهند یا ساختار طبیعی پوست شما را از عمق تقویت کنند. اینجاست که جایگزین‌های کانتورینگ بدن بدون جراحی می‌توانند کمک کنند.

بیماران مختلف نیز بسته به جنسیت، وزن، سن و عوامل سبک زندگی، اهداف و نیازهای متفاوتی برای کانتورینگ بدن خواهند داشت. در اینجا، ما با متداول‌ترین درمان‌های پیکرتراشی بدون جراحی آشنا می‌‌شویم و درمی‌یابیم چرا آنها به عنوان پرتقاضاترین روش‌ها ظاهر شده‌اند:

بهترین درمان‌های کانتورینگ بدن برای خانم‌ها

بهترین درمان‌ها برای پیکر تراشی بدون جراحی برای خانم‌ها شامل موارد زیر است.

۱. CoolSculpting: یک روش غیرجراحی کانتورینگ بدن است که سلول‌های چربی زیر پوست را با انجماد با استفاده از اپلیکاتورهای خنک کننده تخصصی از بین می‌برد. با استفاده از فرآیندی به نام کرایولیپولیز، سلول‌های چربی در اثر انرژی خنک‌کننده کنترل‌ شده متبلور شده و از بین می‌‌روند. برای خلاص شدن از شر مناطق ناخواسته چربی شکم عالی است. همچنین چربی زیر بغل و اطراف باسن را کاهش می‌دهد. بسیاری از خانم‌ها از آن برای صاف کردن باسن خود استفاده می‌کنند تا بتوانند به باسن‌هایی با کانتور بهتر و شبح ساعت شنی دست پیدا کنند. به عنوان یکی از پیشرفته ترین درمان‌های چربی شکن در جهان، برای بیماران با BMI متوسط تا بالاتر از حد متوسط ایده آل است.

این روش برای بیماران با BMI تا ۳۵. ایده آل است. این روش چربی را در قسمت‌های مختلفی چون پشت، شکم، ران‌ها، غبغب و باسن خود کاهش دهید. بیماران می‌توانند پس از یک جلسه تا ۲۷ درصد کاهش ذخایر چربی داشته باشند.

 

 

۲. EMSculpt: به عنوان یک جایگزین فوق ‌العاده برای کمک به بیماران برای بازگرداندن بدن‌های حجاری‌ شده خود و در عین حال بهبود تون عضلات و تعریف ظاهر شده است. EMSculpt از الکترومغناطیس با شدت بالا برای انجام این کار استفاده می‌کند و ماهیچه‌ها را هزاران بار در طول یک جلسه 30 دقیقه ای منقبض می‌کند. این معادل ۲۰ هزار کرانچ دستی یا اسکات در یک باشگاه است که به بیماران این توانایی را می‌دهد تا به سرعت قدرت عضلانی خود را بدون نیاز به بلند کردن وزنه یا شرکت در هر کلاس ورزشی افزایش دهند. برای زنانی که در حال حاضر در فرم خوبی هستند، اما می‌خواهند ظاهر خود را با بهبود تون عضلات و تعریف بدون جراحی به سطح بالاتری برسانند، عالی است.

این روش برای زنان تناسب اندام که می‌خواهند تون و تعریف گروه‌های عضلانی خود از جمله عضلات شکم، ساق پا و باسن را بهبود بخشند، ایده آل است. به طور متوسط، بیماران می‌توانند انتظار افزایش میانگین ۱۶ درصدی توده عضلانی و کاهش متوسط ۱۹ درصدی چربی را در ۲ تا ۴ هفته پس از درمان داشته باشند.

همچنین بخوانید درباره: پیکرتراشی برای چه افرادی مناسب است؟

۳. BBL (کانتورینگ بدن اولتراپی): یکی از پرطرفدارترین درمان‌های کانتورینگ بدن برای زنان، لیفت باسن برزیلی بدون جراحی است. در حالی که BBL جراحی یکی از پرخطر ترین روش‌های جهان است، جایگزین غیرجراحی به زنان این امکان را می‌دهد که شکل پشت خود را بدون هیچ گونه خطر یا دردسری دوباره تعریف کنند. BBL غیرجراحی استفاده از فناوری‌های Ultherapy، EMSculpt و CoolSculpting را برای به حداقل رساندن افتادگی جیب‌های چربی در اطراف باسن یک زن ترکیب می‌‌کند. در عین حال، این درمان عضلات گلوتئال را تقویت می‌‌کند تا مشخص‌تر و گردتر به نظر برسند. اولتراپی محرک کلاژن همچنین پوست را سفت، لیفت و تقویت می‌کند. نتیجه این است که پایین تنه‌ای بلند و کاملا مشخص است که در یک بیکینی یا یک شلوار جین عالی به نظر می‌رسد.

خانم‌هایی که می‌خواهند به آن شکل ساعت شنی بی‌نقص برسند و کسانی که می‌خواهند ظاهر باسن و بالای ران‌های خود را محکم کنند برای این روش ایده آل هستند. کاهش ذخایر چربی، سفت شدن پوست و تقویت عضلات گلوتئال در کمتر از ۲-۴ هفته پس از درمان نتایج این روش می‌باشند.

۴. ترماژ: با افزایش سن، پوست ما پروتئین‌های کلاژن و الاستین خود را از دست می‌دهد و باعث ایجاد مشکلاتی مانند افتادگی می‌شود. ترماژ یک درمان سفت کننده پوست در سطح جهانی است که این فرآیند را خنثی می‌کند. با فناوری فرکانس رادیویی خود تولید پروتئین‌های کلاژن طبیعی را تقویت می‌کند. این درمان می‌تواند به بیماران کمک کند تا پوست افتاده یا شل را در سراسر صورت، گردن و ناحیه زیر چشم را سفت کنند. همچنین ظاهر سلولیت را در سرتاسر زانوها، پاها، بازوها و دست‌ها بهبود می‌‌بخشد.

این روش ایده آل برای سفت کردن، لیفتینگ و کانتورینگ مجدد پوست با نتایج طولانی مدت است. همچنین یکی از تنها روش‌های غیر تهاجمی‌است که از نظر بالینی ثابت شده است که ظاهر سلولیت را کاهش می‌دهد. نتایج بهینه پس از ۲ تا ۶ ماه پس از درمان، زمانی که بدن زمان لازم برای بازسازی کلاژن را داشته باشد، نشان داده می‌شود. تنها یک درمان می‌تواند نتایج قابل مشاهده ای داشته باشد که سال‌ها در هر زمان دوام می‌آورد.

بیشتر بخوانید:  مراقبت های بعد از لیپوماتیک

بهترین روش پیکرتراشی بدون جراحی برای مردان

بهترین درمان‌های کانتورینگ بدن مردان شامل موارد زیر است.

۱. EMSculpt Neo: اگر در محدوده وزنی سالم و تناسب اندام هستید، اما فردی که در طول قرنطینه برای حفظ یک روال ورزشی محکم تلاش کرده است، EMSculpt Neo یک درمان ایده آل است. EMScultp Neo نسخه ارتقا یافته فناوری الکترومغناطیسی EMSculpt است و گرمایش چربی با فرکانس رادیویی را با اثرات عضله ‌سازی عالی ترکیب می‌کند. این امر درمان را به یکی از سریع ترین راه‌ها برای افزایش قدرت عضلانی و کاهش چربی تبدیل کرده است. EMSculpt Neo نود درصد از ماهیچه‌های شما را در مقابل ۲۰ تا ۳۰ درصدی که می‌توانید در طول یک جلسه ورزشگاه تقویت کنید، منقبض می‌کند. همچنین این روش برای خانم‌ها مناسب است و اگر می‌خواهید این تعریف را به سیکس پک خود برگردانید یا ساختاری به عضلات سه‌سر و دوسر بازوی خود اضافه کنید شگفت‌انگیز است.

برای مردانی که از قبل در محدوده وزن مورد نظر خود هستند. اما کسانی که می‌خواهند ذخایر چربی سرسخت را کاهش دهند و تون عضلانی را به سرعت بهبود بخشند ایده آل است. تنها در ۴ جلسه می‌توانید تا ۳۰ درصد از ذخایر چربی خود را بسوزانید. همچنین می‌توانید بدون نیاز به بلند کردن وزنه در باشگاه، ۲۵ درصد بیشتر عضله بسازید.

۲. Cool Sculpting: مانند زنان، مردان نیز می‌توانند از قدرت انجماد چربی در درمان CoolSculpting برای شکستن سریع ذخایر چربی دردسرساز استفاده کنند. اگر وزن اضافی در اطراف شکم خود اضافه کرده اید یا مثلاً پهلوهای خود را دوست ندارید، CoolSculpting ایده آل است. این درمان می‌تواند سلول‌های چربی را که به سختی جابجا می‌شوند در این نواحی مشکل‌زا در مدت ۴ تا ۶ هفته پس از درمان از بین ببرد. اگر BMI بالاتر از حد متوسط نیز دارید، نگران نباشید. از آنجایی که CoolSculpting یکی از قوی‌ترین فناوری‌های انجماد چربی در جهان است، بهتر از هر روش غیرتهاجمی دیگری می‌تواند از شر برآمدگی‌های سرسخت چربی خلاص شود.

برای مردانی که چربی بیشتری برای پیکر تراشی دارند، یا افرادی که BMI بالاتر از حد متوسط دارند ایده آل است. نتایج نیز تا ۲۷ درصد کاهش ذخایر چربی هدفمند در محل درمان را نشان می‌دهد.

همچنین بخوانید درباره: عوارض پیکرتراشی چیست؟

۳. CoolMini: به لطف اپلیکاتور CoolMini، پزشکان می‌توانند برآمدگی‌های کوچک چربی را به روشی بسیار دقیق تر از آنچه که با رژیم غذایی و ورزش به دست می‌آید، تجزیه کنند. اپلیکاتورهای CoolMini به طور ویژه برای کانتور کردن پوست حتی در سخت ترین نواحی بدن طراحی شده اند. CoolMini همچنین در برابر لیپوساکشن برای درمان نواحی کوچک متمایز است زیرا هیچ جای زخمی‌بر جای نمی‌گذارد. به همین دلیل است که بسیاری از مردان برای کاهش چربی غبغب خود به ما مراجعه می‌کنند. درمان بسیار موثر است و شامل هیچ زمان استراحتی نمی‌شود. همچنین در این فرآیند به خط فک مرد ظاهری زاویه دارتر و جوان تر می‌دهد.

مردانی که چربی زیرچانه‌شان بیش از حد است، یا مردانی که می‌خواهند خطوط فک خود را حجاری و کانتور کنند می‌توانند از این روش بیشترین بهره را ببرند. در این روش از دست دادن چربی تا ۲۷ درصد در ناحیه غبغب از نظر بالینی ثابت شده است.

کلام پایانی

بهترین روش پیکرتراشی بدون جراحی چیست؟ کلینیک دکتر لاغری در زمینه جدیدترین درمان‌های کانتورینگ بدن پیشرو است. میزان اثر پذیری روش‌های مختلف لاغری بدون جراحی به عوامل زیادی بستگی دارد که بهتر است در جلسه مشاوره با متخصصین ما بهترین روش برای اهداف شما مشخص گردد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد درمان‌های پیکر تراشی بدون جراحی ما، فرم درخواست مشاور آنلاین ما را پر کنید.

3.4/5 - (12 امتیاز)

12 پاسخ

  1. سلام میشه ژل را به وسط رانها که خالیه تزریق کرد؟ هزینش چنده؟

  2. سلام من پیش دکتر ضرغامی انجام دادم عالی بود. دستشون رو میبوسم ممنونم از شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و دریافت تخفیف؛ ویژه مقاله بهترین روش پیکرتراشی بدون جراحی چیست؟

تلگرام دکتر لاغری

مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

ما را درشبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

آپارات دکتر لاغری

اینستاگرام دکتر لاغری

کانال یوتیوب کلینیک دکتر لاغری زیر نظر ماه زر

تزریق چربی صورت قبل و بعد بایوفت بایوفت صورت بدون عوارض بایوفت چیست؟