بهترین دکتر پیکرتراشی در تهران

بهترین دکتر پیکرتراشی در تهران

بهترین دکتر پیکرتراشی در تهران

بهترین دکتر پیکرتراشی در تهران کیست؟ سبک زندگی امروز مسائل و مشکلات زیادی را برای مردم به وجود آورده است. یکی از مشکلاتی که بسیاری از افراد را درگیر کرده مشکل چاقی است. البته تعداد زیادی از این افراد نیز به دلیل همین سبک زندگی اشتباه نمی‌توانند از این مشکل رهایی جسته و بنابراین به دنبال راه حل‌های راحت و ساده می‌گردند. یکی از همین راه حل‌ها برای خلاصی از چاقی، پیکرتراشی یا لیپوست است. انتخاب بهترین دکتر پیکرتراشی در تهران می‌تواند دغدغه ی بسیاری از افراد باشد. چرا که این عمل، یک عمل زیبایی مهم و حساس است و انتخاب یک جراح ماهر و باتجربه و یک کلینیک معتبر و مجهز، نقشی کلیدی در نتیجه ی نهایی عمل خواهد داشت.

در این مطلب همه فاکتورهای مهم در انتخاب بهترین دکتر جراح و کلینیک پیکر تراشی در تهران مورد بررسی قرار گرفته است، با ما همراه باشید.

پیکرتراشی چیست؟

بهترین پزشک پیکرتراشی در تهران کیست؟ برای پاسخ به این سوال ابتدا باید بیشتر درباره این خدمت صحبت کنیم! پیکرتراشی به مجموعه اقدامات جراحی برای برطرف کردن نقص‌های بدن و داشتن اندامی‌زیباتر گفته می‌شود. این اقدامات حتما باید توسط فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی انجام شوند، زیرا تنها در اینصورت نتیجه ی ایده آل از آنها به دست آمده و برای بیمار خطر جدی به دنبال ندارند. بهترین دکتر پیکرتراشی بدون شک پزشکی با تحصیلات عالی و مهارت کافی در این حوزه است که می‌تواند بهترین نتیجه را با کمترین عوارض برای شما رقم بزند.

انواع پیکرتراشی کدام است؟

انواع جراحی‌های پیکر تراشی توسط بهترین دکتر پیکر تراشی در تهران، به طور کلی به دو دسته ی کلی تقسیم می‌شوند: پیکر‌تراشی به شیوه تهاجمی و غیر تهاجمی یا همان کم تهاجم. هر یک از این روش‌ها نیز به چند شیوه تقسیم می‌‌شوند.

 • پیکر تراشی بدون جراحی: پیکرتراشی بدون جراحی یک روش مناسب برای کسانی است که خواهان از بین رفتن چربی بدن خود هستند اما در عین حال، حاضر به انجام عمل‌‎های جراحی نیستند. در این روش از دستگاه‌های مخصوص و دارای اشعه استفاده می‌شود. این دستگاه‌ها با قرار گرفتن بر روی چربی‌های بدن و ورود اشعه به قسمت مورد نظر باعث ازبین رفتن بافت چربی‌ها و در نتیجه رهایی از چربی می‌‌شود. روش‌های غیر جراحی در مقایسه با روش ‌‎های جراحی دارای عوارض کم ‌تر و بهبود سریع ‌تر و زمان کم‌‏‎ تر هستند.
 • روش‌های کم تهاجمی‌و بدون جراحی لیپوماتیک: در این روش سوراخی کوچک در ناحیه مورد نظر مثلا شکم، ایجاد شده و با ورود یک میله، چربی‌های قسمت مورد نظر خارج می‌‌شود. این روش انواع مختلفی دارد:
 • لیپوست: در روش هیکل تراشی لیپوست با استفاده از روش T-A-L و ویبریشن چربی‌‎ها از قسمت مورد نظر جدا شده و خارج می‌شود.
 • لیپوساکشن: در روش لیپوساکشن، برشی کمی‌در قسمت مورد نظر ایجاد شده و چربی‌ها به کمک یک لوله که به یک دستگاه دارای مکش متصل است، خارج می‌شوند.
 • لیپولیز جراحی: این روش به این صورت انجام می‌‌شود که ابتدا یک برش کوچک بر قسمت مورد نظر وارد شده و از آن طریق مایعی وارد بدن می‌‌شود و پس از آن چربی‌ها از طریق کبد از بدن خارج می‌‎ شوند. در این روش افتادگی و شل شدگی پوست نیز از بین می‌‌رود.
 • بادی چت: این روش، روشی با تهاجم بسیار کم است که در آن از فشار آب استفاده می‌شود و آب با حرکت و فشار زیاد به سمت چربی‌ها سبب از بین رفتن آن‌ها می‌‌شود.
 • پیکر‌تراشی به شیوه جراحی و تهاجمی: جراحی پلاستیک شکم و ابدومینوپلاستی روشی است که صرفا برای کوچک کردن شکم از آن استفاده می‌شود. در این روش با ایجاد ۲ برش، چربی و پوست اضافه شکم برداشته شده و دو قسمت به یکدیگر متصل می‌شوند. همچنین جراحی پلاستیک بازو و جراحی پلاستیک ران نیز دو مدل از پیکرتراشی تهاجمی‌می‌باشند.

مزایا و معایب پیکر‌تراشی چیست؟

پیکر تراشی یا هیکل‌تراشی مانند هر عمل دیگری دارای معایب و مزایا است. از جمله مزایای آن علاوه بر زیبایی و داشتن اندام زیبا، رسیدن به سلامتی برای پیشگیری از بیماری‌‌های ناشی از چاقی و از بین رفتن چربی‌ها است. عوارض موجود در این عمل که بیشترین عوارض نیز در شیوه‌‌های تهاجمی‌و پیکرتراشی توسط عمل جراحی است، شامل مواردی چون: عفونت، کبودی، تورم، ایجاد لخته خون، عدم تقارن در دو قسمت، بی‌حسی، خونریزی و … است. روش جراحی‌های پیکر‌تراشی به علت داشتن همین عوارض به تمامی‌افراد توصیه نشده و خود افراد نیز اغلب تمایل به پیکر‌تراشی به روش‌های غیر تهاجمی‌دارند.

بهترین دکتر پیکرتراشی چیست؟

افرادی که درخواست تناسب اندام دارند، به دنبال یافتن بهترین‌ها در این زمینه هستند تا نتیجه دلخواه را کسب نمایند. برای دست یابی به این نتیجه ایده آل، در ابتدا باید شاخص توده بدنی مناسبی داشته باشید. از این رو افرادی که چربی زیادی دارند بهتر است به جای پیکرتراشی از ابدومینوپلاستی یا جراحی شکم استفاده نمایند. خیلی‌ها فکر می‌کنند نتیجه عمل‌های زیبایی، شانسی است و اگرچه برای تعداد اندکی نتیجه ای زیبا و بدون دردسر دارد، اما برای اکثریت کسانی که عمل زیبایی میکنند، نتیجه ی منفی و بسیاری از مشکلات بعد از عمل را به دنبال دارد. چیزی که در این میان تفاوت ایجاد می‌کند، به هیچ عنوان شانس نیست، بلکه در وهله اول تاثیر کار جراح و بعد از آن، رعایت مراقبت‌های لازم توسط خود بیمار است. بهترین دکتری که می‌توانید برای پیکرتراشی انتخاب کنید، باید کسی باشد که صادقانه شما را در جریان میزان اثربخشی، خطرات و عوارض جراحی قرار دهد. برای اینکه بتوانید قدم به قدم با پزشک خود پیش روید و در هر مورد به او اطمینان کامل داشته باشید، توصیه می‌شود که حتما به جراح فوق تخصص پلاستیک مراجعه کنید. یک فوق تخصص جراحی پلاستیک، سالهای بیشتری را صرف تحصیل و کسب تجربه در زمینه جراحی‌های زیبایی کرده است و بدون شک جراحی شما را با کیفیت فوق العاده ای به انجام خواهد رساند.

بهترین پزشک برای پیکرتراشی در تهران

ویژگی‌های بهترین پزشک پیکرتراشی در تهران

بهترین پزشک پیکرتراشی در تهران چه ویژگی‌هایی دارد؟ بهترین متخصصان پیکرتراشی باید ویژگی‌‌های خاص و منحصر به فردی داشته باشند. برخی از این ویژگی‌ها به شرح زیر هستند.

۱. داشتن مدرک علمی‌معتبر یا بورد تخصصی: یکی از مهم ‌ترین نکاتی که در هنگام انتخاب بهترین دکتر پیکر تراشی باید به آن توجه داشته باشید، داشتن مدرک علمی‌معتبر یا بورد تخصصی پزشک مورد نظر است. یکی پزشک متخصص موظف است تجربه و تخصص خود را در اختیار تمام بیماران قرار دهد تا آن‌‌ها بتوانند به پزشک اعتماد کنند.

۲. داشتن تجربه کافی و موفق در زمینه جراحی پیکر تراشی: بررسی تجربیات گذشته جراح پیکر تراشی یک امر مهم در انتخاب بهترین جراح پیکرتراشی است که باید به آن توجه داشته باشید. بررسی نمونه کارها می‌تواند مسیر انتخاب را برای شما آسان ‌تر کند.

۳. ارائه مشاوره کامل و دقیق به بیمار قبل از پیکرتراشی: قبل از انجام جراحی، پزشک متخصص باید در طی جلسات مشاوره به سوالات مراجع پاسخ دهد و دید شفاف ‌تری از جراحی برای او به وجود بیاورد.

۴. اولویت قرار دادن سلامت بیمار نسبت به منافع مالی: باید بدانید سلامت شما مهم ‌ترین اصلی است که یک پزشک متخصص باید به آن توجه داشته باشد به همین دلیل بهتر است پزشکی را انتخاب کنید که سلامت بیمار نسبت به منافع مالی را در اولویت قرار می‌‌دهد.

۵. استفاده از به روزترین و پیشرفته‌ترین دستگاه‌های پیکر تراشی کلینیک: بهترین دکتر پیکر تراشی باید دارای به روزترین و پیشرفته‌ ترین دستگاه‌‌های پیکر تراشی باشد تا علاوه بر نتایج بسیار خوب، کمترین آسیب را به بیمار برساند.

۶. داشتن تصاویر و ویدئوهایی از نمونه کارهای واقعی پزشکی که برای پیکرتراشی انتخاب می‌کنید: باید تصاویر و ویدیوهای واقعی از نمونه مراجعان قبلی به شما ارائه دهد تا شما بتوانید انتخاب بهتری داشته باشید.

۷. پشتیبانی از بیمار بعد از عمل پیکرتراشی: بعد از انجام جراحی کار پزشک متخصص با شما تمام نشده است. بهترین دکتر پیکر تراشی باید بعد از جراحی نیز پشتیبان و همراه بیمار باشد تا او بتواند فرایند بهبودی را به خوبی طی کند.

۸. داشتن دستیاران ماهر در حین عمل: ما خوب میدانیم که یک متخصص به تنهایی جراحی را انجام نمی‌دهد. به همین دلیل باید مطمئن بود پزشک متخصص دستیاران ماهری در حین عمل داشته باشد.

همچنین بخوانید درباره: پیکرتراشی برای چه افرادی مناسب است؟

مهارت‌های بهترین دکتر پیکرتراشی

بهترین جراح پیکر تراشی باید قبل از عمل جراحی بیمار را از عوارض این عمل و همچنین مراقبت‌های قبل و بعد پیکر تراشی آگاه سازد. همچنین بررسی‌های  لازم در مورد سلامت جسمی‌فرد متقاضی انجام دهد. بنابراین باید با تمام روش‌های این عمل آشنایی کامل داشته و آگاهی لازم را در باره نحوه استفاده صحیح از دستگاه لیپوماتیک را داشته باشد. در غیر اینصورت ممکن است عوارض متعدد و حتی پرخطری برای بیمار پدید آید. عوارض معمولی و طبیعی بعد از پیکرتراشی نیز پس از گذشت چند روز بهبود یافته و برطرف می‌شوند. با این حال اگر بسیار شدید باشند یا دیر بهبود پیدا کنند، ممکن است به دلیل انتخاب نادرست پزشک و عدم رعایت نکات بعد از جراحی باشد.

این عمل هم مانند هر عمل زیبایی دیگر اگر توسط بهترین دکتر پیکرتراشی و جراح پلاستیک انجام شود قطعا عوارضی به همراه نخواهد داشت. از شایع ترین عوارض موقت پیکرتراشی می‌توان به افتادگی پوست، خون مردگی و کبودی و عفونت محل برش اشاره کرد.

بیشتر بخوانید:  هزینه لاغری با ترواسکالپ چقدر است؟

کلام پایانی

اگر تصمیم شما برای پیکرتراشی جدی است، ما به شما پیشنهاد میکنیم که در این زمینه با بهترین متخصصان پیکرتراشی مشورت کنید. متخصصان زیادی وجود دارند که می‌توانند اطلاعات مفید و جامعی را به شما عرضه کنند و در نهایت شما تصمیم بگیرید که از کدام روش استفاده خواهید کرد. برای یافتن لیست پزشکان خبره کافیست جستجوی ساده‌ای انجام دهید. سایت‌‌های بسیاری هستند که لیستی از بهترین متخصصان پیکرتراشی را به شما ارائه می‌‌دهند.

جراحی پلاستیک آمیزه ای از علم، هنر و توانمندی جراح است. دکتر ضرغامی پس از اخذ بورد تخصصی جراحی زیبایی و پلاستیک و طی دوره‌های لیزر درمانی در حال حاضر ارائه دهنده‌ی خدماتی چون جراحی شکم و سینه، جراحی پلک، کاشت مو و ابرو، لیپوماتیک و پیکرتراشی و غیره می‌باشد. شما می‌توانید جهت دریافت وقت مشاوره با بهترین دکتر پیکرتراشی در غرب تهران به وب سایت ما مراجعه نموده و با تکمیل اطلاعات فردی خود، وقت خود را تنظیم نمایید.

اولین نفر باشید که به این مقاله امتیاز می دهید .

10 پاسخ

 1. سلام ببخشید واسه لک های که بر اثر جوش روی باسن هست پماد زینک جواب میده
  ممنون میشم جواب بدین

 2. سلام‌من الان یکماه بلفترو انجام دادم ولی هنوز قسمت لبه پلکم جایی که مژه هست بی حسه طبیعیه؟

  1. دوست عزیز با توجه به اینکه شما در مجموعه ما انچام ندادید باید با مشاورین ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و دریافت تخفیف؛ ویژه مقاله بهترین دکتر پیکرتراشی در تهران

تلگرام دکتر لاغری

مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

ما را درشبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

آپارات دکتر لاغری

اینستاگرام دکتر لاغری

کانال یوتیوب کلینیک دکتر لاغری زیر نظر ماه زر

تزریق چربی صورت قبل و بعد بایوفت بایوفت صورت بدون عوارض بایوفت چیست؟