تزریق چربی صورت طبیعی

تزریق چربی صورت طبیعی در کلینیک دکتر لاغری، زیر نظر کلینیک ماه زر، در سال‌های اخیر، تعقیب زیبایی طبیعی منجر به افزایش روش‌های زیبایی شده است که ویژگی‌های یک فرد را بهبود می‌بخشد در حالی که به یک نگاه واقعی باقی می‌ماند. یکی از این روش‌ها که در حال جلب توجه است، ” تزریق چربی صورت طبیعی ” یا natural facial fat injections می‌باشد. بیایید به جزئیات این تکنیک زیبایی نوین بپردازیم و بررسی کنیم چرا افراد بیشتری به این روش رو به رشد روی آورده‌اند.

مزایای تزریق چربی صورت طبیعی

بدون از پرداختن به هر موضوع دیگری باید بگوئیم بارزترین مزایای تزریق چربی صورت طبیعی بودن و نچرال بودن آن است! چرا که از چربی بدن خودتان برای زیبایی استفاده می‌شود. در ادامه تمامی مزایای تزریق چربی صورت نچرال و طبیعی را بررسی خواهیم کرد.

قبل و بعد تزریق چربی صورت نچرال

افزایش حجم صورت اولین مزیت

یکی از اصلی‌ترین مزایای تزریق چربی طبیعی، بازیابی حجم صورت است. با گذشت زمان، صورت ممکن است از حجم خود کاسته شود که موجب ظاهر خسته یا سست می‌شود. تزریق چربی طبیعی این اثر را برگردانده و یک نگاه جوان و تازه ارائه می‌دهد.

نتایج دائمی مزیتی عالی

برخلاف برخی از پرکننده‌های موقت، تزریق چربی نچرال و طبیعی نتایج دائمی ارائه می‌دهد. بدن به چربی طبیعی خود به‌راحتی‌تر جواب می‌دهد که تضمین‌کننده بهبود مستدام در ترازوی صورت می‌شود. اطلاعات تکمیلی در ارتباط با ماندگاری را در مطلب ” ماندگاری زاویه سازی صورت ” مطالعه کنید.

حس طبیعی و احساس رضایت

شاید بخشی ازیابی این روش، حس طبیعی و احساسی است که فراهم می‌کند. از آنجا که مواد تزریقی چربی خود بدن فرد است، نتیجه با ویژگی‌های چهره فرد هماهنگ است و از ظاهر مصنوعی جلوگیری می‌شود.

روند انجام عمل چگونه است؟

تزریق چربی نچرال و طبیعی در کلینیک دکتر لاغری، معتبرترین مرکز تزریق چربی سعادت آباد، زیر نظر ماه زر طی یک پروسه بخصوص انجام م شود. این پروسه به شکل زیر است.

مشاوره قبل از تزریق چربی طبیعی

قبل از انجام عمل، افراد با یک متخصص مشورت می‌کنند. ارزیابی جامعی انجام می‌شود تا تعیین شود آیا فرد مناسب برای تزریق چربی است یا خیر.

برداشت چربی از منابع دهنده

معمولا متخصص چربی را از مناطقی مانند شکم یا ران برداشت می‌کند تا مقدار کافی برای تزریق به صورت تهیه شود. این مرحله شامل یک فرآیند لیپوساکشن ملایم است.

تصفیه و آماده‌سازی

چربی استخراج شده یک فرآیند تصفیه را طی می‌کند تا آلودگی‌ها حذف شده و برای تزریق آماده شود. این اطمینان حاصل می‌کند که مواد تزریقی تمیز و ایمنی برای افزایش جلوه بهداشتی فراهم می‌شود.

فرآیند تزریق

در طول فرآیند تزریق، چربی تصفیه‌شده به مناطق خاصی از چهره به دقت تزریق می‌شود تا حجم و ترازوی مطلوب حاصل شود. این فرآیند دقیق، به نتیجه‌ای طبیعی و تناسبی کمک می‌کند.

 

کاندیدای برای تزریق چربی صورت طبیعی

تزریق چربی طبیعی و نچرال کاندیدای خاص خود را دارد. در ادامه آن دسته از افرادی که می توانند تزریق چربی طبیعی و نچرال داشته باشند را مشخص کرده‌ایم. برای مشخص شدن محدودیت‌های خود می‌توانید از طریق فرم زیر با مشاورین ما در ارتباط باشید.

 • فایل ها را به اینجا بکشید یا
  انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf, حداکثر اندازه فایل: 500 MB, حداکثر تعداد فایل: 3.
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

  گروه سنی مناسب تزریق چربی طبیعیتزریق چربی صورت طبیعی

  اگرچه تزریق چربی طبیعی برای گروه‌های سنی مختلف مفید است، اما برای افرادی که دچار افت حجم به دلیل پیری شده‌اند، به ویژه موثر است. کسب اطلاعات بیشتر در مطلب ” سن مناسب تزریق چربی “.

  کاندید‌های سالم

  کاندیدها باید در وضعیت کلی خوبی باشند و از بیماری‌های مزمن که ممکن است بر موفقیت عمل تأثیرگذار باشند، آزاد باشند.

  انتظارات واقع‌بینانه

  داشتن انتظارات واقع‌بینانه بسیار مهم است. هرچند تزریق چربی نتایج قابل ملاحظه‌ای ارائه می‌دهد، اما ممکن است پرداخت کامل به فرآیند طبیعی پیری را متوقف نکند.

  بیشتر بخوانید:  چگونه تزریق چربی به صورت لاغر انجام دهیم؟

  بازدید و مراقبت‌های پس از تزریق

  بدون رعایت مراقبت های بعد از تزریق چربی طبیعی و نچرال رسیدن به نتایج دلخواه امکان پذیر نخواهد بود. این مراقبت‌ها به شرح زیر هستند.

  حداقل زمان نقاهت

  یکی از مزایای تزریق چربی طبیعی، حداقل زمان نقاهت پس از عمل است. بسیاری از افراد به سرعت به فعالیت‌های روزانه خود باز می‌گردند.

  نکات مراقبت پس از عمل

  عموماً متخصصان نکات مراقبت پس از عمل را فراهم می‌کنند که ممکن است شامل جلوگیری از تماس بیش از حد با نور خورشید و خودداری از فعالیت‌های سنگین برای یک دوره کوتاه باشد.

  خطرات و عوارض احتمالی

  عوارض رایج ممکن است شامل تورم و کبودی باشد که معمولاً موقت و در چند روز اول بعد از عمل کاهش پیدا می‌کند. هر چند که نادر است، اما مشکلاتی از قبیل عفونت یا عدم تقارن ممکن است رخ دهد. انتخاب یک متخصص ماهر و با تجربه این خطرات را کمینه می‌کند.

  مقایسه با سایر روش‌های جوان‌سازی صورت

  تزریق چربی طبیعی در مقابل پرکننده‌ها: نسبت به پرکننده‌های موقت، تزریق چربی طبیعی یک راهکار دائمی‌تر ارائه می‌دهد. پرکننده‌ها ممکن است نیاز به تجدید نظرهای مکرر داشته باشند.

  تزریق چربی طبیعی در مقابل جراحی آرایشی: تزریق چربی طبیعی یک جایگزین غیرجراحی برای یک آرایش جراحی سنتی است و ارائه یک روش بازسازی بدون دوره بازیابی طولانی را فراهم می‌کند.

  اهمیت انتخاب کلینیک و متخصصتزریق چربی طبیعی و بدون درد و عوارض

  انتخاب یک متخصص و گواهی شده برای یک نتیجه موفق اساسی است. گواهی نامه اطمینان می‌دهد که متخصص آموزش‌های خاصی در زمینه روش‌های زیبایی دیده است.

  اشخاصی که قصد دارند تزریق چربی طبیعی را انجام دهند، باید تحقیقات جامعی انجام دهند و نظرات دیگرانی که این عمل را انجام داده‌اند را جستجو کنند. معرفی‌های شخصی اغلب الهام‌بخش هستند. با خدمات تزریق چربی صورت نچرال کلینیک دکتر لاغری نگران بروز عارضه نباشید. مشاورین و پزشکان ما در تمامی مراحل تزریق همراه شما هستند.

  بیشتر بخوانید:  برای صورت تزریق چربی بهتر است یا ژل

  نتیجه‌گیری

  در تلاش برای بازجوانی جلوه جوانانه، ” تزریق چربی صورت طبیعی ” به عنوان یک گزینه نوآورانه ظاهر می‌شود. نتایج طبیعی همراه با زمان نقاهت حداقل، این روش را برای کسانی که به دنبال یک ظاهر تازه هستند، جذاب می‌کند. با درک فرآیند، ارزیابی مزایا و انتخاب یک متخصص ماهر، افراد می‌توانند در سفری برای کشف زیبایی طبیعی خود شروع به کار کنند.

  سوالات متداول

  • چه مدت نتایج تزریق چربی طبیعی و نچرال دوام دارند؟

  تزریق چربی طبیعی نتایج دائمی ارائه می‌دهد و بسیاری از افراد به مدت چند سال از بهره‌مندی این روش بهره‌مند می‌شوند.

  • آیا عمل تزریق چربی طبیعی دردناک است؟

  عدم راحتی حداقل است و معمولاً متخصصان از بیهوشی موضعی استفاده می‌کنند تا تجربه را راحت‌تر کنند.

  • هر کسی می‌تواند تزریق چربی طبیعی را انجام دهد؟

  به طور کلی امن است، اما افراد باید با یک متخصص مشورت کنند تا اطمینان حاصل شود که بر اساس وضعیت سلامت و انتظارات‌شان مناسب هستند.

  • چقدر زود می‌توان پس از عمل به فعالیت‌های روزمره باز گشت؟

  بسیاری از افراد به سرعت پس از عمل به فعالیت‌های روزانه خود باز می‌گردند، این امر به دلیل زمان نقاهت حداقل مرتبط با تزریق چربی طبیعی است.

  جستجو مرتبط کاربران:

  5/5 - (1 امتیاز)

  14 پاسخ

  1. سلام بنده شش ماه پیش تزریق چربی گونه داشتم بعد از سه ماه روی گونه که ه سمت بالای بینی نزذیک می شود غده های چربی به اندازه شش میل ایجاد شده ولی در ظاهر صورت دیده نمیشه . باید چیکار کنم . لطفا راهنمایی کنید

   1. با توجه به اینکه شما از مراجعین ما نبوده‌اید با مشاورین ما تماس بگیرید.

  2. سلام من ۶روزه که تزریق چربی به وازن انجام دادم هنوزواژنم ورم داره سفت وسنگی شده موقع سرپا در زیاد دارم آیا طبیعی هستش ونگرانی که خوب نشم ؟

   1. با سلام. مراقبت‌های خود را رعایت کنید و در صورت نیاز با مشاور خود تماس بگیرید.

  3. سلام وقت بخیر
   میشه هزینه کاشت ابرو رو بفرمایید
   ممنون از لطفتون

  4. سلام آیا استفاده از پی آر پی PRP برای اهداف زیبایی به سن بستگی دارد؟

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مشاوره و دریافت تخفیف؛ ویژه مقاله تزریق چربی صورت طبیعی

  تلگرام دکتر لاغری

  مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

  ما را درشبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

  آپارات دکتر لاغری

  اینستاگرام دکتر لاغری

  کانال یوتیوب کلینیک دکتر لاغری زیر نظر ماه زر

  ماندگاری بایوفت لاغری موضعی ترواسکالپ قبل و بعد تزریق ژل قبل و بعد تزریق چربی گونه