ماندگاری تزریق چربی دست چقدر است؟

ماندگاری تزریق چربی دست چقدر است؟

ماندگاری تزریق چربی دست چقدر است؟

ماندگاری تزریق چربی دست چقدر است؟ دوام تزریق چربی به دست مادام العمر است؟ در این روش کم تهاجمی از چاقوی جراحی، بخیه، سوزن یا بیهوشی عمومی برای ایجاد نتایج برجسته استفاده نمی‌شود و ایمنی و راحتی را برای همه بیماران تضمین می‌کند. یک ورودی کوچک به اندازه یک خال کوچک تمام چیزی است که برای برداشتن چربی و سپس انتقال آن به دست‌ها برای بازیابی ظاهری جوان و کامل لازم است.

در ارتباط با ماندگاری تزریق چربی به دست، خوب است بدانید، نتایج پیوند چربی دائمی است، اما تمام چربی‌ها حفظ نمی‌شوند. ضروری است که جراح پلاستیکی که عمل شما را انجام می‌دهد این جراحی را به خوبی درک کند و بداند چگونه از حفظ چربی اطمینان حاصل کند. ذخیره چربی در پیوند چربی بسیار مهم است، بنابراین داشتن یک متخصص که این روش را به خوبی درک می‌کند ضروری است.

انتقال چربی چیست؟

قبل از اینکه به این پاسخ بپردازیم که « انتقال چربی چقدر طول می‌کشد؟ » و « دوام تزریق چربی به دست چقدر است؟ »، بیایید در مورد اینکه انتقال چربی چیست و این روش شامل چه مواردی می‌شود، صحبت کنیم.

اصطلاح انتقال و تزریق چربی که به عنوان انتقال چربی اتولوگ و پیوند چربی شناخته می‌شود، به فرآیند برداشت چربی از ناحیه اهدا کننده، تصفیه آن و سپس تزریق آن به ناحیه مورد نظر برای ایجاد پری جوانی اشاره دارد. انتقال چربی یک راه فوق العاده برای استفاده از چربی اضافی برای بازگرداندن حجم جوان به صورت، دست‌ها، سینه‌ها و بدن به طور طبیعی است.

هنگامی‌که فرآیند انتقال چربی انجام شد، می‌توانید انتظار داشته باشید که پس از حدود شش ماه، سلول‌های چربی باقیمانده باید به طور پایدار ایجاد شوند و تا پایان عمر باقی بمانند. مهم است که به یاد داشته باشید که زمان پیش می‌رود و شما به پیر شدن ادامه خواهید داد. ممکن است بخواهید درمان‌های دیگری را برای حفظ جوانی در نظر بگیرید.

از آنجایی که انتقال چربی یکی از پیچیده‌ ترین روش‌های زیبایی است، کلید موفقیت و نتایج بلند مدت انتخاب جراح مناسب است. خواه به انتقال چربی، بزرگ کردن سینه، پیوند چربی صورت یا چیز دیگری علاقه مند باشید، فقط یک جراح پلاستیک ماهر و دارای گواهی هیئت مدیره با تجربه و استعداد فراوان می‌تواند ظاهر جوانی را برای شما فراهم کند. شما عزیزان می‌توانید در هر مرجله از این مقاله در صورت ابهام درباره ماندگاری تزریق چربی دست با مشاورین ما در کلینیک دکتر لاغری، زیر نظر کلینیک ماه زر، تماس بگیرید.

فرآیند انتقال چربی دست شامل چه مواردی می‌شود؟

در روش انتقال چربی، فرآیند پیوند چربی دست شامل ۳ مرحله اصلی است:

برداشت چربی: ابتدا، چربی از محل‌های اهدا کننده باید به گونه ای جمع آوری شود که بیشتر سلول‌ها را زنده و بدون آسیب نگه دارد. مانند یک روش معمول لیپوساکشن، سلول‌های چربی با یک کانول نازک استخراج می‌شوند، به جز در روش‌های انتقال چربی، مکش و فشار بسیار آهسته و به آرامی‌برای محافظت از سلول‌ها اعمال می‌شود.

پردازش چربی: سپس، چربی برای جداسازی سلول‌های خوب و زنده از سایر قسمت‌های استخراج ‌شده پردازش می‌شود. در کلینیک دکتر لاغری، جراحان ما از یک فرآیند سانتریفیوژ استفاده می‌‌کنند که در آن سلول‌‌ها با سرعت بالایی چرخانده می‌‌شوند، ثابت شده که موثرترین روش برای از بین بردن مایعات اضافی ناخواسته و سلول‌‌های مرده است.

انتقال چربی: سپس، جراح شما چربی تصفیه شده را در نواحی مورد نظر برای بهبود اعمال می‌کند. باز هم، تکنیک، تجربه و مهارت جراح برای موفقیت نتایج شما بسیار مهم است. سلول‌های چربی باید با فشار کم و در مقادیر کم تزریق شوند تا بتوانند با بافت‌های اطراف ارتباط برقرار کنند و به سرعت خون رسانی را برقرار کنند.

جراحان انتقال چربی اغلب ناحیه مورد نظر را کمی بیش از حد پر می‌کنند، زیرا طبیعی است که درصد خاصی از سلول‌ها زنده نمانند.هرچه این مراحل اصولی‌تر انجام شود ماندگاری تزریق چربی دست بیشتر خواهد بود. البته که ماندگاری تزریق چربی دست به عوامل متعدد دیگری همچون مراقبت‌های بعد از تزریق چربی نیز بستگی دارد.

بازیابی انتقال چربی دستقبل و بعد تزریق چربی دستان-ماندگاری تزریق چربی دست

محافظت از سلول‌های چربی پس از تزریق با به حداقل رساندن تورم مهم است. این همچنین برای بهبودی سریع پس از جراحی انتقال چربی بسیار مهم است.

برای روش‌‌های انتقال چربی صورت، ما به بیماران توصیه می‌کنیم که به پشت بخوابند و سرشان بالا باشد. کمپرس‌های خنک و داروهای ضد التهاب نیز در پیشگیری از تورم بسیار مفید هستند.

بسیار مهم است که هر مرحله از روش انتقال چربی با دقت زیادی انجام شود. جراحان پلاستیک ما دارای تجربه، تخصص و استعداد هنری هستند تا به شما کمک کنند ظاهری طبیعی و جوان تر داشته باشید.

هزینه انتقال چربی دست چقدر است؟

هزینه تزریق چربی به دست در کلینیک ما بسته به بیمار، روش مورد نظر،‌ میزان چربی مورد نیاز متفاوت است. اگر می‌خواهید از قیمت دقیق این روش آگاهی یابید،‌ در جلسه مشاوره تمامی سوالات خود را بپرسید.

 • فایل ها را به اینجا بکشید یا
  انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf, حداکثر اندازه فایل: 500 MB, حداکثر تعداد فایل: 3.
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

  تزریق چربی به دست چقدر دوام دارد؟

  برای اینکه بدانید دوام تزریق چربی به دست چقدر است، لازم است بدانید،‌ میزان موفقیت انتقال چربی به دست، مشابه هر پیوند چربی دیگر، معمولاً ۵۰ تا ۷۰ درصد چربی باقی مانده در طولانی مدت است. این عدد حتی می‌تواند با افزایش وزن افزایش یابد که توصیه نمی‌شود. جراحان ماهر، مانند جراحان کلینیک تخصصی دکتر لاغری، معتبرترین مرکز تزریق چربی سعادت آباد، همیشه مقدار مناسب مواد اضافی را برای انتقال مجدد به حساب بازجذب طبیعی که رخ می‌دهد، می‌دانند.

  چه چیزی بر ماندگاری نتایج پس از انتقال چربی به دست تأثیر می‌گذارد؟

  طول عمر نتایج و دوام تزریق چربی دست می‌تواند تحت تأثیر عوامل مختلفی باشد.

  دانش جراح شما نحوه برداشت و تصفیه چربی و نحوه و محل تزریق آن به دست‌ها بر طول عمر نتایج شما تأثیر می‌گذارد. هرچه جراح ماهرتر باشد و بر این تکنیک تسلط بیشتری داشته باشد، نتایج طولانی ‌تر باقی می‌مانند. تکنیک مورد استفاده افزودن کمترین مقدار مواد خارجی و آنتی بیوتیک‌ها بهترین راه برای اطمینان از پذیرش حداکثر درصد چربی پیوندی است.

  چقدر بدن شما با چربی منتقل شده سازگار است. چربی تزریق شده باید یک منبع خون جدید در بدن شما ایجاد کند و مواد مغذی مورد نیاز برای زنده ماندن را دریافت کند. پس از انجام این کار، نتایج می‌توانند و اغلب دائمی هستند. با این حال، درصد معینی از چربی ممکن است پذیرفته نشود، که گاهی اوقات نیاز به روش‌های تجدید نظر اضافی دارد. عوامل سبک زندگی مانند سیگار کشیدن می‌تواند بر ماندگاری تزریق چربی دست تأثیر بگذارد.

  به طور کلی، چربی در مناطقی با خون فراوان ذخیره می‌شود. دست‌ها به مرور زمان به‌ عنوان یک پیامد طبیعی افزایش سن، حجم خود را از دست می‌‌دهند، و اگرچه انتقال چربی برای مدت طولانی دوام می‌آورد، بیماران ممکن است پس از ده سال کاهش جزئی نتایج را مشاهده کنند.

  نتایج پس از تزریق چربی برای جوانسازی دست چقدر ماندگار است؟

  پیوند چربی دست دائمی است و تا سال‌ها پس از جذب چربی در بافت‌های پشت دست ادامه می‌یابد. تزریق کردن چربی با فیلر درمانی متفاوت است که باید هر ۱۲ تا ۱۸ ماه یکبار تکرار شود. لازم به ذکر است که پس از گذشت چندین سال یا حتی دهه‌ها به دلیل پیری طبیعی، حجم از بین می‌رود. چربی منتقل شده از بین نمی‌رود، اما دست‌ها در نهایت به دلیل عمر، سایش و پارگی، حجم خود را از دست می‌دهند، که گفته می‌شود، بیماران حداقل دست‌های بهتر و پرتری دارند که با آن شروع می‌کنند.

  روش‌‌های انتقال چربی بایوفت به حداقل زمان از کار افتادگی، فقط بی‌حسی موضعی نیاز دارند و به لطف ابزار پیشرفته و ظریف ما، هیچ جای زخم قابل مشاهده‌ای ایجاد نمی‌‌شود.

  بیشتر بخوانید:  آنچه در مورد تزریق چربی به صورت نمی دانید

  عوارض انتقال چربی دست چیست؟

  چند عارضه جانبی وجود دارد که باید مراقب پیوند چربی بود. اگرچه این روش به طور کلی ایمن است، اما همیشه چند خطر قابل توجه وجود دارد. این عوارض جانبی پیوند چربی عبارتند از:

  • کبودی و تورم جزئی
  • زخم‌های کوچکی که معمولا با گذشت زمان از بین می‌روند
  • بی حسی موقت
  • از دست دادن نسبی چربی در محل تزریق

  با این وجود در صورت رعایت نکاتی که از سمت دکتر و مشاور به شما داده می‌شود ماندگاری تزریق چربی دست می‌تواند دائمی باشد. پیشنهاد می‌کنیم برای آگاهی بیشتر از این روش مطلب ” مزایای تزریق چربی به دست ” را نیز مطالعه کنید.

  جستجو مرتبط کاربران:

  5/5 - (1 امتیاز)

  20 پاسخ

  1. سلام و عرض ادب
   ببخشید من چهار ماه پیش یک دوره تزریق چربی انجام دادم دیگه مرحله بعدی رو نرفتم
   تازه با کلینیک تخصصی شما آشنا شدم
   من ذخیره چربی ندارم و پوست صورتم بسیار چروک و آسیب دیده هست و صورت خیلی لاغری دارم
   آیا میتونم نانوفت انجام بدم؟

   1. دوست عزیز برای تزریق چربی نیاز به ذخیره چربی ساکشن شده نیست! با مشاورین ما تماس بگیرید راهنمایی می‌کنند شما رو.

  2. سلام خسته نباشید. ببخشید اصلاح فرم بینی با فیلر برای بینی عمل شده هم امکان پذیره ؟ اگر بله هزینه هر سی سی چقدر میشه ؟

   1. بهترین راه تزریق چربی است اما با فیلر نیز انجام می‌شود. برای مشاوره بیشتر تماس بگیرید.

  3. سلام ، یه سوال داشتم اینکه ماندگاری چربی روی دست چقدر زمان میبرد ؟

   1. منظورتون به زمانی که انجام می‌شود است؟ یک جلسه و ماندگاری دائمی دارد.

  4. سلام آیا در زمان ترمیم ژل لب میتوان از برند دیگری استفاده کرد ؟

  5. ۱_من تمرین های زاویه سازی فک رو انجام دادم،ولی متاسفانه نصف صورتم زاویه دار شده و نصف دیگه تو حالت
   ساده مونده،اونو باید چیکار کنیم؟!

   1. در حالت کلی هزینه بین ۹ تا ۱۳ میلیون است که با میزان نیاز شما متغییر خواهد بود.

  6. درود آقای دکتر. برای تزریق ژل واژن به چقدر ژل و چند جلسه نیاز است؟

   1. با سلام دوست عزیز هزینه بسته به میزان چربی مورد نیاز متفاوت خواهد بود. برای اطلاع از هزینه تماس بگیرید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مشاوره و دریافت تخفیف؛ ویژه مقاله ماندگاری تزریق چربی دست چقدر است؟

  تلگرام دکتر لاغری

  مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

  ما را درشبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

  آپارات دکتر لاغری

  اینستاگرام دکتر لاغری

  کانال یوتیوب کلینیک دکتر لاغری زیر نظر ماه زر

  ماندگاری بایوفت لاغری موضعی ترواسکالپ قبل و بعد تزریق ژل قبل و بعد تزریق چربی گونه