بهترین دکتر برای تزریق چربی به زیر چشم

بهترین دکتر تزریق چربی به زیر چشم

بهترین دکتر تزریق چربی به زیر چشم

بهترین دکتر برای تزریق چربی به زیر چشم کجا بریم؟ همه ما برای داشتن بهترین نتایج از جراحی‌های زیبایی به دنبال بهترین دکتر برای تزریق چربی به زیر چشم هستیم، تا بتواند با مهارت و توانایی خاصی که دارد بهترین اقدامات لازم را برای فرم دلخواه بدن ما انجام دهد. در این مقاله ما شما را با ویژگی‌های یک پزشک خوب برای انتقال چربی زیر چشم آشنا می‌سازیم.

انتقال چربی زیر چشم چیست؟

بهترین دکتر برای تزریق چربی به زیر چشم کجا بریم؟ برای رسیدن به پاسخ این پرسش ابتدا باید کمی در ارتباط با تزریق چربی به زیر چشم برای شما عزیزان صحبت کنیم. انتقال چربی زیر چشم یک عمل زیبایی است که از چربی بدن برای پر کردن نواحی فرورفته و گود شده زیر چشم استفاده می‌کند. انتقال چربی یک نوع طبیعی پرکننده پوست است. پزشک شما از لیپوساکشن برای بیرون کشیدن سلول‌های چربی از شکم، باسن یا ران شما استفاده می‌کند. آن‌ها سلول‌ها را تصفیه کرده و به پوست زیر پلک‌های پایینی شما تزریق می‌کنند. این روش زیبایی می‌تواند باعث شود چشمان شما کمتر خسته به نظر برسد و شما را جوان تر نشان دهد.

تفاوت بین انتقال چربی و پرکننده‌های پوستی چیست؟

بیشتر فیلرهای پوستی مواد آزمایشگاهی هستند و یک درمان زیبایی غیر جراحی هستند. انتقال چربی یک پرکننده طبیعی پوست است که از سلول‌های چربی بدن شما استفاده می‌کند.

هنگامی‌که شما تزریق چربی را به جای یک فیلر پوستی آماده انتخاب می‌کنید، مراحل بیشتری وجود دارد. این روش با لیپوساکشن ( نوعی جراحی زیبایی ) برای حذف سلول‌های چربی از نواحی خاصی از بدن شما شروع می‌شود. پس از پاکسازی سلول‌های چربی، پزشک شما سلول‌ها را به ناحیه زیر چشم شما تزریق می‌کند. انجام لیپوساکشن خطر بروز مشکلات را افزایش می‌دهد و نسبت به استفاده از پرکننده‌های پوستی آزمایشگاهی، نتایج طولانی تری را به همراه دارد.

چه کسانی کاندیدای انتقال چربی زیر چشم هستند؟

اگر به دنبال بهبود و برطرف کردن علائم زیر با انتخاب بهترین دکتر برای تزریق چربی به زیر چشم هستید، بهترین کاندیدای انتقال چربی به زیر چشم می‌باشید.

 • به ظاهری جوان تر و پرانرژی ( کمتر خسته ) برسید.
 • از شر کیسه‌های زیر چشم خلاص شوید.
 • حلقه‌های سیاه زیر چشم خود را به حداقل برسانید.
 • گودال‌های فرو رفته زیر چشم و گونه‌های خود را پر کنید.
 • اثرات پیری مانند افتادگی پوست و چین و چروک را کاهش دهید.
 • چین و چروک‌های صاف یا خطوط ریز اطراف چشم شما.

در صورتی که فکر می‌کنید نیاز به تزریق چربی به زیر چشم خود دارید و به دنبال بهترین دکتر برای تزریق چربی به زیر چشم، متخصصان ما در کلینیک دکتر لاغری، معتبرترین مرکز تزریق چربی سعادت آباد، زیر نظر کلینیک ماه زر می‌توانند شما را در این مسیر همراهی کنند. برای دریافت مشاوره و اطلاع از قیمت تزریق چربی به زیر چشم می‌توانید از طریق فرم مشاوره زیر اقدام کنید.

 • فایل ها را به اینجا بکشید یا
  انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf, حداکثر اندازه فایل: 500 MB, حداکثر تعداد فایل: 3.
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

  چه کسانی نباید انتقال چربی زیر چشم را انجام دهند؟

  برای انجام لیپوساکشن و انتقال چربی زیر چشم، باید چربی بدن کافی برای این عمل داشته باشید. افرادی که بسیار لاغر هستند، به شدت ورزش می‌کنند یا باردار هستند ممکن است به جای آن به پرکننده‌های پوستی نیاز داشته باشند.

  افرادی که سیگار می‌کشند نیز ممکن است نامزدهای خوبی نباشند. سیگار می‌تواند بر میزان بهبودی بدن شما از لیپوساکشن و واکنش به انتقال چربی تأثیر بگذارد. پیشنهاد می‌کنیم اگر سیگاری هستید مطلب ” سیگار بعد از تزریق ژل لب ” را مطالعه کنید.

  انتقال چربی زیر چشم چقدر طول می‌کشد؟

  نتایج حاصل از انتقال چربی زیر چشم ممکن است تا آخر عمر باقی بماند. مشاهده نتایج کامل ممکن است تا چهار ماه طول بکشد. در طی این مدت، چربی پیوند شده منبع خون جدیدی را برای کمک به زنده ماندن دوباره برقرار می‌کند. از آنجایی که بدن شما حدود نیمی از چربی منتقل شده را جذب می‌کند، پزشک شما حجم بیشتری از سلول‌های چربی را نسبت به نیاز تزریق می‌کند.

  قبل از عمل انتقال چربی زیر چشم چه اتفاقی می‌افتد؟

  پزشک صورت شما را بررسی می‌کند و اهداف درمانی شما را مورد بحث قرار می‌دهد. این اطلاعات به تعیین میزان صحیح چربی برای برداشتن و تزریق کمک می‌کند. پزشک شما ممکن است صورت شما را برای هدایت تزریق علامت گذاری کند. عکس‌ها می‌توانند به شما کمک کنند تا نتایج قبل و بعد را ببینید.

  در طی عمل انتقال چربی زیر چشم چه اتفاقی می‌افتد؟

  انتقال چربی زیر چشم زیر نظر بهترین دکتر برای تزریق چربی به زیر چشم یک روش سرپایی است که تقریباً یک روز طول می‌کشد. انتقال چربی زیر چشم یک عمل سرپایی است که تقریبا ۳۰ دقیقه تا ۶۰ دقیقه طول می‌کشد. این روش ممکن است در یک مرکز جراحی یا بیمارستان انجام شود. شما همان روز به خانه می‌روید.

  برای انتقال چربی زیر چشم که به مقدار کمی چربی نیاز دارد، پزشک شما:

  • به شما آرام بخش IV می‌دهد و برای بی حس کردن محل‌های لیپوساکشن بیهوشی می‌کند.
  • از یک سوزن و سرنگ نازک برای حذف رسوبات چربی از بدن خود استفاده می‌کند.
  • سلول‌های چربی را در دستگاه سانتریفیوژ می‌چرخاند تا ناخالصی‌ها را فیلتر کند.
  • پوست صورت شما را استریل می‌کند و از یک بی حس کننده بی حس کننده استفاده می‌کند.
  • از یک سوزن بسیار نازک برای تزریق مقادیر ریز چربی به پوست زیر پلک‌های تحتانی به صورت شبکه ای استفاده می‌کند. این پیوند چربی است. ممکن است کمی‌احساس نیشگون گرفتن یا نیش زدن داشته باشید، اما انتقال واقعی چربی نباید دردناک باشد.

  پیشنهاد می‌کنیم مطالعه کنید درباره: درد تزریق چربی به زیر چشم

  بهترین دکتر برای تزریق چربی به زیر چشم

  چه کسی بهترین دکتر برای تزریق چربی به زیر چشم است؟ جراحان زیبایی یا جراحان پلاستیک عمل لیپوساکشن و انتقال چربی زیر چشم را انجام می‌دهند. شما باید پزشکی را انتخاب کنید که با این نوع خاص از پرکننده‌های پوستی تجربه داشته باشد. در ادامه ویژگی‌های بهترین پزشک برای تزریق چربی زیر چشم آورده شده است:

  • بهترین دکتر تزریق چربی در تهران باید همیشه در تلاش باشد تا اطلاعات علمی‌خود را بروز کنند و از بروزترین و بهترین روش‌ها برای درمان استفاده کنند.
  • بهترین پزشک متخصص باید زیر نظر وزارت بهداشت فعالیت کنند و مجوز فعالیت داشته باشند.
  • پزشک متخصص باید مدرک تحصیلی خود را از بهترین و معتبرترین دانشگاه‌ها دریافت کرده باشند.
  • بهترین دکتر تزریق چربی باید در زمینه تخصص خود سابقه و تجربه خوبی داشته باشند.

  عوارض انتقال چربی زیر چشم چیست؟

  ممکن است این عوارض جانبی ناشی از لیپوساکشن یا انتقال چربی زیر چشم را تجربه کنید:

  • خون ریزی.
  • کبودی.
  • عفونت.
  • توده یا کیست.
  • آسیب یا اسکار پوست.
  • تورم (ادم).

  پزشک تزریق چربی زیر چشم

  مزایای انتقال چربی زیر چشم چیست؟

  در مقایسه با پرکننده‌های پوستی آزمایشگاهی، انتقال چربی این فواید را ارائه می‌دهد:

  • بدون خطر واکنش آلرژیک.
  • نتایج بالقوه دائمی‌(نتایج از فردی به فرد دیگر متفاوت است).
  • ظاهر و احساس نرم تر و طبیعی‌تر.

  انتقال چربی زیر چشم یک راه طبیعی برای افزایش ظاهر شماست. به عنوان یک امتیاز، مقدار کمی‌از چربی شکم، باسن یا ران خود را از دست خواهید داد.

  بهبودی پس از انتقال چربی زیر چشم چگونه است؟تغییر بعد از مشاوره تزریق چربی

  به دلیل وجود سلول‌های چربی اضافی، ممکن است ناحیه زیر پلک پایین شما بیش از حد پر به نظر برسد. این پف کردگی با جذب برخی از سلول‌های چربی در طی چهار تا شش ماه آینده کاهش می‌یابد. برای به حداقل رساندن ناراحتی، می‌توانید کمپرس سرد روی صورت خود بزنید. و برای محافظت از پوست خود باید هر روز از ضد آفتاب استفاده کنید.

  بسته به وسعت عمل لیپوساکشن، ممکن است در حین بهبودی به لوله‌های تخلیه یا بانداژ فشاری نیاز داشته باشید. نواحی لیپوساکشن ممکن است برای چند هفته متورم و حساس باشند.

  دوره نقاهت تزریق چربی زیر چشم باید زیر نظر پزشک باشد. شما باید توصیه‌های پزشک خود را در مورد از سرگیری فعالیت‌ها دنبال کنید. به دلیل لیپوساکشن، ممکن است لازم باشد چند روز کار را از دست بدهید. برای حدود دو هفته باید آن را آسان کنید ( بدون فعالیت بدنی شدید یا بلند کردن اجسام سنگین ).

  بیشتر بخوانید:  رفع کبودی بعد از تزریق چربی به گونه

  کلام پایانی

  اگر چشمان شما گود افتاده، خسته یا دارای حلقه‌های تیره به نظر می‌رسند، انتقال چربی زیر چشم یا سایر پرکننده‌های پوستی ممکن است ظاهر شما را تازه و جوان کند. این نوع پرکننده پوستی از چربی بدن شما استفاده می‌کند، بنابراین خطر کمی‌برای واکنش آلرژیک وجود دارد. به علاوه، پیوند چربی ممکن است تا آخر عمر باقی بماند.

  نکته بسیار مهمی‌که در کسب نتایج تزریق چربی زیر چشم حائز اهمیت است انتخاب بهترین دکتر است تا با مهارت، تجربه و تخصص خود بتواند نتایج شگفت انگیزی را برای شما به ارمغان آورد. پزشکان ما در کلینیک دکتر لاغری با تخصص و مهارت بالایی که دارند، نتایج بسیار خوبی از تزریق چربی ارائه می‌دهند، برای دریافت زمان مشاوره به وب سایت ما مراجعه نمایید.

  جستجو مرتبط کاربران:

  5/5 - (1 امتیاز)

  11 پاسخ

  1. من افتادگی ابرو دارم. آیا هایفو می تونه ابروها رو بالا ببره و حالت افتادگی رو بهبود دهد؟

  2. سلام میخام لیزر برا بی اختیاری ادرار انجام بدم لطفا بفرمایید چند جلسه طول میکشه و ایامیتونم بعد ظهر برا لیزر مراجعه کنم و چه روزایی؟ بعد عید از چه تاریخی میتونم بیام؟
   ممنونم از پاسخگویتون

  3. سلام روز بخیر من بیماری لیکلن پلان دارم هرجا می م درمان های لکه پوستی ام را انجام نمی‌دهند چرا و چه کنم

  4. سلام و وقت بخیر. برای خط خنده و خط پیشانی میخواهم تزریق چربی صورت رو انجام بدم. سنم 48 سال هست و یکی هم اینکه برای این کار هر چند وقت یکبار نیاز میشه که دوباره تزریق را انجام بدم؟

  5. سلام روزتون بخیر میفرمایید تزریق فیلر چقدر ماندگاری داره؟

  6. سلام. شما در کلینیکتون درمان سلولیت ساق پا هم انجام میدید؟

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مشاوره و دریافت تخفیف؛ ویژه مقاله بهترین دکتر برای تزریق چربی به زیر چشم

  تلگرام دکتر لاغری

  مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

  ما را درشبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

  آپارات دکتر لاغری

  اینستاگرام دکتر لاغری

  کانال یوتیوب کلینیک دکتر لاغری زیر نظر ماه زر