قیمت تزریق چربی به زیر چشم چقدر است؟

قیمت تزریق چربی به زیر چشم چقدر است؟

قیمت تزریق چربی به زیر چشم چقدر است؟

قیمت تزریق چربی به زیر چشم به عوامل مختلفی بستگی دارد. با احتساب هزینه کلینیک یا پزشک زیبایی و میزان تخصص و تجربه پزشک، میزان ناحیه تزریق، هر چه ناحیه بزرگتر باشد، چربی بیشتری برای انتقال نیاز است. درخواست فریز کردن چربی اضافی برای دفعات بعدی نیز یکی از عواملی است که در هزینه تزریق چربی به زیر چشم موثر است. به طور کلی، قیمت تزریق چربی زیر چشم در بهترین کلینیک زیبایی و تزریق چربی در تهران بسته به ناحیه‌ای از صورت که نیاز به تزریق دارد به طور حدودی از 3 میلیون شروع می شود.

روش تزریق چربی به زیر چشم

در تزریق چربی زیر چشم از چربی بدن خود فرد استفاده می شود. نواحی دارای چربی اضافی، مانند شکم و باسن، ران ها و بازوها، ممکن است مناطق اهداکننده چربی در نظر گرفته شوند. پس از لیپوساکشن، چربی های استخراج شده خالص شده و برای تزریق آماده می شوند.

این چربی برای پر کردن نواحی صورت مانند زیر چشم، گونه ها و چانه استفاده می‌شود. همچنین می‌توان از تزریق چربی برای درمان چین و چروک‌های صورت مانند خط لبخند ( تزریق چربی به خط خنده ) و پیشانی استفاده کرد. چربی تزریق شده برای زنده ماندن در خون گردش می‌کند. در نهایت حدود 50 درصد چربی تزریق شده برای همیشه باقی می‌ماند.

تزریق چربی زیر چشم با بیهوشی یا بی‌حسی موضعی انجام می شود؟

تزریق کردن چربی یک روش غیر تهاجمی است که معمولا در نواحی صورت با بی حسی موضعی انجام می شود. اما اگر قرار باشد مقدار زیادی چربی برای تزریق در ناحیه بزرگتری مانند باسن استخراج شود، ممکن است نیاز به بیهوشی عمومی باشد.

فواید تزریق چربی زیر چشم چیست؟

در کنار تزریق چربی به زیر چشم روش‌های دیگری مانند استفاده از فیلرها نیز برای برطرف کردن چین و چروک زیر چشم وجود دارد؛ اما چه مزایایی برای تزریق چربی زیر چشم نسبت به سایر فیلرها وجود دارد؟ تزریق زیر چشم چربی فواید زیر را دارد.

 • طبیعی و غیر حساسیت زا
 • تزریق چربی ممکن است از چند ماه تا همیشه دوام داشته باشد.
 • بدون عوارض جانبی یا حداقل عوارض جانبی
 • حداقل ناراحتی و درد که با دارو قابل کنترل است.

جهت اطلاع از تمامی مزیت‌های این روش به مقاله ” فواید تزریق چربی زیر چشم ” مراجعه کنید.

اقدامات قبل از تزریق چربی

هزینه تزریق چربی به زیر چشم مقوله مهمی است! اما چقدر از مراقبت های قبل از تزریق اطلاعات دارید؟
قبل از اقدام به تزریق چربی زیر چشم لازم است نکاتی را پیگیری نمایید. مهمترین نکته انتخاب بهترین پزشک تزریق چربی است. وقتی پزشکی را برای تزریق چربی به صورت خود انتخاب می‌کنید، برای مرور تجربیات پزشک خود وقت بگذارید و از قیمت تزریق چربی زیر چشم او مطلع شوید.

پزشکی را انتخاب کنید که دانش و تجربه لازم در زمینه انتقال چربی را داشته باشد. بهترین راه برای انجام این کار استفاده حداکثری از مشاوره قبل از انجام این روش است. در مورد اقدامات قبل و بعد از مراقبت، نحوه انجام کار، زمان بهبودی و نتایج مورد انتظار با پزشک خود صحبت کنید. در مقایسه با فیلرهای تزریقی، تزریق چربی نیازمند زمان بهبودی طولانی‌تری است تا نتایج نهایی را مشاهده کنید.

بیشتر بخوانید:  برای صورت تزریق چربی بهتر است یا ژل

به این دلیل است که چربی ابتدا از یک قسمت بدن برداشته می‌شود و سپس تزریق می‌شود و این روند را پیچیده تر از تزریق فیلرهای پوستی می‌کند. شب قبل از تزریق چربی به زیر چشم حتما دوش بگیرید. حداقل دو هفته قبل و سه هفته بعد از جراحی سیگار نکشید. سیگار کشیدن و استعمال دخانیات ممکن است در گردش خون شما اختلال ایجاد کند. اگر سیگار می کشید، ممکن است به طور قابل توجهی نتیجه جراحی خود را به خطر بیندازید. در روز تزریق چربی آرایش نکنید و زیورآلات همراه خود نداشته باشید. دو هفته قبل از تزریق چربی از رقیق کننده های خون مانند آسپرین، داروهای ضد التهاب غیر استروئیدی ( مانند ایبوپروفن، ژلوفن و ادویل ) خودداری کنید. قبل از تزریق چربی به صورت از اپیلاسیون، روش های روشن کننده پوست و استفاده از کرم های موبر در ناحیه مورد نظر خودداری کنید.

مراقبت های بعد از تزریق چربی

پس از تزریق چربی به صورت و زیر چشم، ممکن است در نقاطی که ساکشن چربی انجام شده اندکی احساس ناراحتی و درد داشته باشید. البته این درد تزریق چربی که دردی خفیف می‌باشد، با مصرف مسکن قابل کنترل است. در اینجا برخی از اقدامات احتیاطی که لازم است بعد از تزریق چربی رعایت شود، عبارتند از:هزینه تزریق چربی به زیر چشم

 • محل های تزریق چربی را دستکاری و ماساژ ندهید.
 • به مدت یک الی دو هفته از ورزش و انجام فعالیت های سنگین خودداری کنید.
 • برای کنترل تورم و کبودی در محل مکش چربی، طبق تجویز پزشک از کمپرس سرد استفاده کنید.
 • پس از تزریق چربی از تابش مستقیم نور خورشید به پوست خودداری کنید و از عینک آفتابی در هنگام بیرون رفتن از منزل استفاده کنید. حتما از ضد آفتاب استفاده کنید.بعد از تزریق چربی ممکن است صورت شما کمی متورم شود، نگران نشوید و صبور باشید. بعد از یک الی دو هفته نتیجه نهایی مشخص می شود.
 • هنگام خواب، سر خود را بالاتر از سطح بدن قرار دهید. همچنین از خوابیدن روی صورت و محل تزریق چربی خودداری کنید.
 • داروهای تجویز شده توسط پزشک را در زمان های مشخص شده مصرف کنید.
 • تا دو هفته اول پس از جراحی از مصرف هرگونه آسپرین یا ترکیبات ضد التهابی خودداری کنید.
 • آب آناناس و مایعات بنوشید.تا چند روز پس از تزریق چربی، رژیم غذایی کم نمک داشته باشید.
بیشتر بخوانید:  مراقبت های بعد از تزریق چربی

قیمت تزریق چربی زیر چشم و عوامل موثر بر آن

هزینه تزریق چربی زیر چشم به فاکتورهای مختلفی از قبیل مقدار چربی قابل انتقال و مورد نیاز بدن و تعداد واحد‌های تزریق همچنین میزان اصلاحات انجام شده روی بافت چربی بستگی داشته و محاسبه می‌گردد.

برای انجام عمل تزریق نیاز به یک جلسه مشاوره پیش از جراحی است تا پزشک و شما بتوانید از اهداف و هزینه‌های عمل مطلع شوید. قیمت‌ تزریق چربی به زیر چشم بستگی به چند عامل مختلف دارد که عبارتند از:

 • روش برداشتن چربی

مهمترین بخش در عمل تزریق، برداشتن چربی است. برداشتن چربی به روش‌های مختلفی انجام می‌شود که یکی از آن‌ها برداشتن چربی به روش لیپوساکشن است. این روش که از قدیمی‌ترین شیوه‌های برداشت چربی است ممکن است کمی عوارض مانند خونریزی، کبودی، تورم و اسکار به همراه داشته باشد. البته، از این روش اخیرا کمتر استفاده می‌شود، اما برخی از پزشکان ماهر با تجربه بالای خود بدون اینکه آسیبی به شما برسانند اقدام به برداشت چربی می‌کنند؛ به گونه‌ای که نیازی به برش‌های عمیق نباشد.

یکی دیگر از شیوه‌های مرسوم در برداشتن چربی روش لیپوماتیک است. هزینه تزریق چربی به زیر چشم با این روش ممکن است کمی گران‌تر باشد. زیرا برداشتن چربی با دستگاه لیپولیز و به وسیله ارتعاشات دستگاه انجام می شود. این دستگاه دارای حسگرهای مخصوصی است و مانع آسیب رسیدن به سایر بافت‌های بدن می‌شود. دقت برداشتن چربی در این روش بسیار بیشتر از روش لیپوساکشن است و مسلما هزینه آن نیز بیشتر است.

از عارضه‌های تزریق چربی چه می‌دانید؟ عوارض تزریق چربی

 • حجم چربی تزریق شده

قیمت تزریق چربی زیر چشم به مقدار حجم تزریق نیز بستگی دارد. اگر حجم چربی‌ها زیاد باشند هزینه تزریق چربی به زیر چشم نیز بیشتر است. میزان تزریق چربی در هر فردی متفاوت است که این امر موجب افزایش هزینه تزریق چربی زیر چشم است. تعیین مقدار چربی لازم است با تجویز پزشک صورت گیرد.

 • هزینه کلینیک و دستمزد پزشک

یکی از اصلی‌ترین عوامل موثر در تعیین قیمت تزریق چربی به زیر چشم، دستمزد پزشک و هزینه کلینیک است. معمولا، دستمزد پزشکان با توجه به تجربه و مهارت و شهر و منطقه کلینیک آن‌ها متفاوت است و اگر به دنبال جراحان معروف و خبره هستید، لازم است هزینه بیشتری متقبل شوید.

هزینه‌های کلینیک نیز بسته به خدماتی که ارائه می‌دهد ممکن است کمتر یا بیشتر باشد.

 • نیاز به عمل مجدد

در برخی از موارد ممکن است نیاز به تزریق دوباره چربی باشد؛ معمولا، چربی‌ها به دلیل آنکه طبیعی هستند و از بدن خود فرد ساکشن می‌شوند خیلی زود جذب بافت بدن می شوند و حجم خود را از دست می‌دهند. همچنین، در برخی از موارد نیز به دلیل عدم مراقبت‌های لازم، چربی‌ها حرکت کرده و یا اینکه از بین می روند. در این زمان لازم است که فرد مجددا تزریق چربی را انجام دهد و مجبور به پرداخت هزینه شود. در برخی موارد امکان دارد که نیاز به عمل ترمیمی باشد.

قیمت تزریق چربی به زیر چشم

هزینه تزریق چربی زیر چشم دکتر لاغری

در کلینیک دکتر لاغری نیز مولفه‌های اصلی برای برآورد کردن قیمت تزریق چربی به زیر چشم به مانند تمامی مواردی است که در این مقاله به بررسی آن پرداختیم. جهت دریافت مشاوره تزریق کردن چربی به زیر چشم و آگاهای از هزینه‌ها و قیمت‌های خدمات ما فرم مشاوره زیر را تکمیل کنید. مشاورین ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

 • فایل ها را به اینجا بکشید یا
  انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf, حداکثر اندازه فایل: 500 MB, حداکثر تعداد فایل: 3.
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

  جستجو مرتبط کاربران:

  3/5 - (1 امتیاز)

  20 پاسخ

  1. من تازه هفته دوم بارداری هستم می تونم ترو اسکالپ انجام بدم؟

  2. تزریق چربی چقدر ماندگاری داره؟ من 6 ماه دیگه عروسی مه به نظرتون بهتره که چه زمانی انجام بدم که هم ورم صورتم بخوابه هم تزریق چربی که انجام دادم جذب نشده باشه.

   1. در حال حاضر بهترین تایم هست. تا یک ماه بعد اثری از کبودی نخواهد بود.

  3. سلام دوستام ۱۵ سالمه ولی چشمام عین قار علیصدر گوده و کبوده ارثیه چون وقتی عکسامو نگاه میکنم‌میببینم همینجوریه
   داداشم بهم‌ گودال سیاه چال????
   خسته شدم

   1. با مشاورین ما تماس بگیرید تا در مورد مشکلتون راهنمایی بشید.

  4. مرسی که انقدر قشنگ و ساده فرق بین چربی وژل و … توضیح دادید
   من همیشه یه سری سوال تو ذهنم درمورد زاویه سازی فک ، لک های روی صورت و… بود که
   شما خیلی عالی توضیح دادید و‌با توجه به این من مشتاق شدم کل مطالب درمورد پوست و مو رو بخونم ، و صد در صد از مشاورین شما کمک خواهم گرفت . سپاسگزارم

   1. در مواردی لیفت نخ و در مواردی تزریق فیلر و چربی باید توسط دکتر معاینه بشید.

  5. سلام وقت بخیر
   آیا برای کم کردن چربی سینه آقایان هم میشه استفاده کرد؟
   واینکه هزینه حدودیش چقدره؟

   1. بله بسته به میزان چربی برای ساکشن هزینه تعیین می‌شود.

  6. سلام،وقت بخیر،تزریق چربی به صورت توسط شخص دکتر ضرغامی انجام میشه آیا؟
   اگه هزینه تزریق همین باشه که داخل سایت هست،واقعا از آقای دکتر ممنونم که انقد منصف هستن

   1. با سلام بله توسط دکتر انجام مبشود. برای دریافت نوبت و مشاوره بیشتر تماس بگیرید.

  7. اینجانب یک سال پیش در کلینیک دکتر لاغری
   موکاشت کردم ازنحوه ی کاشت ورشد موهام خیلی راضی هستم ممنون ازآقای دکتر ضرغامی و تیم کاشت

   1. البته که شما در مرکز کاشت مو ما کاشت کردید. باعث خوشحالی که از خدمت خودتون راضی بودید.

  8. سلام .خواهر من صبح تزریق رو انجام دادن و الان جای تزریق ها گلوله گلوله برآمده شده.باید جی کار کنیم؟

   1. شما در مجموعه ما انجام نداده‌اید! بنابراین برایدرمان با مشاورین ما تماس بگیرید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مشاوره و دریافت تخفیف؛ ویژه مقاله قیمت تزریق چربی به زیر چشم چقدر است؟

  تلگرام دکتر لاغری

  مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

  ما را درشبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

  آپارات دکتر لاغری

  اینستاگرام دکتر لاغری

  کانال یوتیوب کلینیک دکتر لاغری زیر نظر ماه زر

  ماندگاری بایوفت لاغری موضعی ترواسکالپ قبل و بعد تزریق ژل قبل و بعد تزریق چربی گونه