فواید تزریق چربی زیر چشم

فواید تزریق چربی به زیر چشم

فواید تزریق چربی به زیر چشم

فواید تزریق چربی زیر چشم و درمان خطوط منحنی تیره موضوع مورد بررسی این مقاله است. با هدف از بین بردن چین و چروک‌های زیر چشم عمل تزریق چربی در این ناحیه انجام می‌گیرد.

تزریق چربی زیر چشم چیست؟

چربی به عنوان یک پرکننده طبیعی برای بازگرداندن پری و لطافت صورت شما که با افزایش سن از بین می‎رود، استفاده می شود. مقدار کمی از سلول‌های چربی از یک قسمت از بدن شما ساکشن می شود؛ مثلاً شکم، باسن، ران‌ها، و سپس این چربی در جایی که لازم است قرار می‌گیرد تا شما را به همان شکلی که سال‌ها قبل ظاهر می‌کردید، نشان دهد.
ابتدایی ترین قسمت‌های صورت که چربی از دست می‌دهند شیارهای زیر چشم‌ها، گونه‌ها و گاهی شقیقه‌ها و ابروها هستند. برای درمان سیاهی دور چشم، جراح شما از تکنیک‎های انتقال چربی به صورت استفاده می‌کند. با استفاده از تزریق چربی قادر هستید از یک قسمت بدن چربی استخراج کنید و ناحیه مشکل دار زیر چشم را پر کنید. این روش بین ۳۰ دقیقه الی ۱ ساعت به طول می‌انجامد. در این مدت، جراح شما سلول‌های چربی را استخراج می‌کند. سپس این سلول‌های چربی در دستگاه سانتریفیوژ قرار می‌گیرند تا مایعات و مواد اضافی را از بین ببرد. سپس چربی با استفاده از یک سوزن کوچک وارد صورت می شود.

انتقال چربی تنها راه درمان سیاهی دور چشم است. اگر از اسید هیالورونیک استفاده می‌کنید، به اندازه کافی سریع در ناحیه زیر چشم باز جذب نمی‌شود. با گذشت زمان، قادر هستید محصول کار را ببینید و گاهی اوقات ممکن است رنگ پلک را تغییر دهد. تزریق چربی به نواحی مختلفی از صورت از جمله تزریق چربی به زیر چشم انجام می‌گیرد.

فواید تزریق چربی به زیر چشم

فواید تزریق چربی زیر چشم تنها معطوف به جوانسازی پوست نمی‌شود! به طور کلی مزایا و فواید تزریق چربی زیر چشم به شرح زیر هستند.

1. از شر کیسه‌های زیر چشم و خطوط منحنی تیره خلاص شوید.

تزریق چربی زیر چشم قادر است کیسه‌های چشم، خطوط منحنی تیره و نواحی توخالی زیر چشم را از بین ببرد. به عنوان یک روش جوانسازی، می‌تواند تاثیر قابل توجهی بر ظاهر کلی صورت شما داشته باشد. اگر متوجه شدید که کیسه‌های دور چشم و سیاهی دور چشم حتی بعد از یک خواب خوب هم ادامه دارد، انتقال چربی صورت ممکن است به خلاص شدن از شر سیاهی دور چشم کمک کند.

بیشتر بخوانید:  مزایای تزریق چربی به صورت

2. کاهش خطر عوارض و واکنش های آلرژیک

از آنجایی که از چربی خود برای افزایش حجم و درمان سیاهی دور چشم استفاده می کنید، ماده خارجی را وارد بدن خود نمی کنید. این امر خطر واکنش های آلرژیک و عوارض را کاهش می دهد. 

3. نتایج طولانی مدت

یکی از فواید تزریق چربی به زیر چشم آن این است که نتایج طولانی مدت دارد. نتایج لازم است حداقل ۳ سال باقی بماند. برخی از بیماران برای دستیابی به نتایج مطلوب نیاز به تمدید آن دارند. از نظر فنی نتایج ۱۰۰٪ دائمی نیستند، اما بسیار طولانی مدت هستند. پیشنهاد میکنیم برای اطمینان از ماندگاری و دوام تزریق، مقاله ماندگاری تزریق چربی را مطالعه کنید.

4. حجم زیر چشم را بازیابی کنید.

با افزایش سن، کاهش سطح کلاژن طبیعی است. این امر ممکن است سبب کاهش حجم و افتادگی پوست شما شود. در صورت کمبود حجم زیر چشم، تزریق چربی زیر چشم قادر است حجم زیر چشم را بازگرداند و ناحیه زیر چشم را جوان کند.

5. بهبود پوست

یکی از فواید تزریق زیر چشم، بهبود حجم و کیفیت پوست است. دارای نتایج ظاهری طبیعی هستند و ظاهری شاداب و جوان فراهم می‎سازند. تزریق چربی زیر چشم یک روش فوق العاده تخصصی است. برای دستیابی به نتایج موثر و ایمن به درک عمیق تکنیک‎های انتقال چربی و آناتومی انسان نیاز است. خطوط منحنی سیاه می‌توانند شما را پیرتر و خسته‌تر از آنچه هستید نشان دهند. با تزریق چربی در صورت قادر هستید سیاهی دور چشم را از بین ببرید. این روش همچنین خطوط و چین و چروک اطراف چشم را کاهش می‎دهد. اگر همیشه با سیاهی دور چشم یا کمبود حجم زیر چشم دست و پنجه نرم کرده اید، تزریق چربی به صورت راه حلی خوبی است.

آیا روش خاصی برای تزریق چربی چشم وجود دارد؟ نانوفت زیر چشم

 • یک نمونه از تزریق چربی زیر چشم

بیماری است که از ظاهر کیسه‌ها و زیر چشم های فرو رفته خوشش نمی آید که به خاطر آن، گردی روی گونه های فرد نیز دیده نمی شود. ما لیفت پلک پایین را با تزریق چربی پیشنهاد می کنیم. این جایی است که چربی را با تزریق مقادیر کمی با یک لوله نازک (کانولا) در عمق زیر پوست و عضلات صورت قرار میدهیم. علاوه بر تزریق چربی، مقدار کمی از چربی برآمده از پشت پلک برداشته می‌شود که به آن لیفت پلک پایین بدون زخم نیز می‌گویند. با این دو روش، کیسه های چشم و گودی گونه ها از بین برده می شوند.

 • درمان خطوط منحنی سیاه دور چشمقبل و بعد از تزریق چربی

از مهم ترین فواید تزریق چربی زیر چشم درمان خطوط منحنی سیاه دور چشم است. بیشتر بانوان از خطوط منحنی سیاه زیر چشم شکایت دارند. این کیسه های چشمی مزاحم ممکن است در هر زمان و سنی ظاهر شوند. خطوط منحنی‌های تیره دائمی سبب می‌شوند شما خسته‌تر و مسن‌تر از آنچه هستید به نظر برسید.

حتی زمانی که فردی از سلامتی مطلوب برخوردار باشد، سیاهی دور چشم می‌تواند چهره شما را اینگونه نشان دهد که گویی شب قبل نخوابیده‌اید. در ادامه با ما همراه باشید و درباره درمان سیاهی دور چشم بیشتر بدانید.

بیشتر بخوانید:  نحوه شستن صورت بعد از تزریق چربی

خطوط منحنی تیره زیر چشم چیست؟

وقتی زیر چشم خود دارای خطوط منحنی‌ تیره هستید، به نظر می‌رسد پوست این ناحیه تیره‌تر است و تقریبا شبیه یک سایه است. گاهی اوقات خطوط منحنی تیره ممکن است سایه هایی باشند که از چشم های پف کرده ایجاد می شوند. هنگامی که به اندازه کافی نمی خوابید، می تواند باعث تجمع مایع در زیر چشم و ایجاد پف کردن چشم شود.

قبل و بعد تزریق چربی زیر چشم
قبل و بعد تزریق چربی زیر چشم

چه چیزی باعث سیاهی زیر چشم می شود؟

خطوط منحنی تیره و توخالی ممکن است به دلیل پیری صورت ظاهر شوند، اما گاهی اوقات این فقط یک ویژگی ارثی است که از سنین جوانی قابل مشاهده است. پس از یک شب بی خوابی، بیدار شدن با خطوط منحنی سیاه زیر چشم غیرعادی نیست. خطوط منحنی زیر چشم بسیار رایج هستند و دلایل مختلفی دارند مانند:

 • آلرژی
 • ژنتیک
 • کم خوابی
 • کمبود مواد مغذی
بیشتر بخوانید:  آیا تزریق چربی زیر چشم درد دارد؟

اگر متوجه می‌شوید که به طور مداوم در شب خوب می‌خوابید و از آلرژی یا هیچ مشکل دیگری رنج نمی‌برید، داشتن حلقه‌های سیاه زیر چشمم را لازم است درمان کنید. در این مرحله، طبیعی است که به دنبال درمان سیاهی دور چشم باشید و ظاهر حلقه ها و چین و چروک های زیر چشم را بهبود بخشید.

چه مدت طول می‌کشد تا پس از تزریق چربی به زیر چشم، بهبودی حاصل شود؟

بیشتر بیماران پس از عمل تزریق چربی نیازمند حدود ۵ الی ۷ روز مرخصی از کار هستند، زیرا ممکن است مقداری تورم وجود داشته باشد. بعد از ۳ ماه نتایج نهایی را می‎ببینید.

فواید تزریق چربی به زیر چشم

مزایا تزریق زیر چشم در کلینیک دکتر لاغری

تزریق چربی دور چشم یک درمان جراحی تخصصی و ظریف است. از فواید تزریق چربی زیر چشم در بهترین مرکز تزریق چربی در تهران این است که به زیر چشم ها حجم می دهد و قادر است چندین مشکل را برطرف سازد:

 • زیر چشم فرورفته و گود
 • چین های چشم
 • کیس‎های چشمی کوچک
 • خطوط منحنی تیره

جهت دریافت مشاوره تزریق چربی زیر چشم و آگاهی کامل از فواید و عوارض تزریق چربی زیر چشم فرم مشاوره زیر را تکمیل کنید. مشاورین ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن با شما تماس حاصل خواهند کرد.

 • فایل ها را به اینجا بکشید یا
  انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf, حداکثر اندازه فایل: 500 MB, حداکثر تعداد فایل: 3.
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

  یکی از فواید تزریق چربی به زیر چشم این است که لیفت پلک پایین بدون جای زخم برای کاهش کیسه و گودی است. تزریق چربی زیر چشم قادر است به طور موثر گونه ها و زیر چشم ها را پر کند. ترکیب پیوند چربی با جراحی پلک پایین، جراحی لیفت صورت یا حتی لیفت ابرو راهی عالی برای جوان‌تر به نظر رسیدن است.

  جستجو مرتبط کاربران:

  5/5 - (1 امتیاز)

  11 پاسخ

  1. سلام وعرض ادب .عذرخواهی می کنم برای لیفتینگ وبرداشتن لک از روی صورت استفاده از پلاژن تراپی وpRP کدام یک بهتر است؟از پاسخگویی شما سپاسگزارم

  2. آقاب دکتر برای کی میتونم وقت بگیرم از خودتون برای اقدام لیفت صورت بدون جراحی؟

  3. عاشور:
   سلام ووقت بخیر

   ۱_برای پر کردن خط خنده ژل خوب معرفی میفرمایید
   ۲_قصد تزریق ژل برای گونه دارم ،ژل خوبه یا چربی؟
   ۳_ ایا تزریق ژل لب .گونه.خط خنده ازیه نوع ژل استفاده میشه؟
   منظورم اینه از ژلی که برا لب استفاده میکنن ایا برای خط خنده هم میشه استفاده کرد؟
   ۴_اگه خودم بخوام ژل رو تهیه کنم ،فرضا برای گونه،ایا موندگاری داره برای سری بعد ؟

  4. پوستم چروک شده زیر چشام پیشانی از آب رسان استفاده کردم فایده نداشت کمکم کنید افسرده شدم

  5. سلام هزینه تزریق چربز به روش بادی جت برای کل صورت رو میفرمایین

  6. با سلام و وقت بخیر
   یک طرف(سمت راست) صورت من ، کمی تپل است ، و سمت چپ صورتم کمی لاغر است.
   می خواستم فقط در سمت چپ ، کمی تزریق چربی داشته باشم، چون ماندگاری چربی از ژل بیشتر است.

   بنابراین ،در این مورد راهنمایی می خواستم

  7. سلام
   من صورت لک داره با مزوتراپی روی صورت میتونم لک ها رو برطرف کنم ؟

  8. سلام من میخوام زیر چشمامو فیلر بزنم. بایو فیلر پی آراف خوبه یا ژل مصنوعی؟ ضمنا میترسم نابینایی ایجاد کنن

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مشاوره و دریافت تخفیف؛ ویژه مقاله فواید تزریق چربی زیر چشم

  تلگرام دکتر لاغری

  مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

  ما را درشبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

  آپارات دکتر لاغری

  اینستاگرام دکتر لاغری

  کانال یوتیوب کلینیک دکتر لاغری زیر نظر ماه زر

  تزریق چربی صورت قبل و بعد بایوفت بایوفت صورت بدون عوارض بایوفت چیست؟