0 تا 100 تزریق چربی به پیشانی

صفر تا صد تزریق چربی پیشانی

صفر تا صد تزریق چربی پیشانی

تزریق چربی به پیشانی در جهت از بین بردن چین و چروک‌های ایجاد شده در این ناحیه می‌باشد. تزریق چربی را می‌توان در قسمت‌هایی از صورت که دچار افتادگی و چروک‌های پوستی شده است و همچنین چین و چروک‌ها و خط اخم و خنده را نیز می‌توان با استفاده از این روش از بین برد. بنابراین یکی از نواحی که در صورت تزریق چربی در آن موثر می‌باشد، از بین بردن چین و چروک‌های مربوط به قسمت پیشانی می‌باشد. به طور کلی می‌توان گفت تزریق چربی به پیشانی نیز امروزه به عنوان یکی از روش های زیباسازی و جوانسازی پوست صورت می‌باشد.

با توجه به اینکه امروزه تزریق چربی به پیشانی دارای محبوبیت بسیار خاصی در میان افراد می‌باشد؛ حال ممکن است این سوال برای شما پیش آید که تزریق چربی به پیشانی چگونه انجام می‌شود و مزایای تزریق چربی به پیشانی چیست؟

مزایای تزریق چربی به پیشانی چیست؟

همانطور که می‌دانید بیشتر چین و چروک‌هایی که در پیشانی افراد به وجود می‌آید می‌تواند ناشی از فعالیت بیش از حد از عضلات قسمت پیشانی باشد. بنابراین در صورتی که سن افراد بالاتر می‌رود و بیشتر می‌شود عضلات قسمت پیشانی در زیر پوست بیش از حدی را از خود نشان می‌دهند و این امر منجر به ایجاد چروک‌ها در قسمت پیشانی می‌شود همچنین با توجه به اینکه با افزایش سن افراد میزان کلاژن موجود در پوست به عنوان مهمترین ماده در زیبایی و جوانسازی پوست می‌باشد به مقدار زیادی کاهش پیدا می‌کند.

تزریق چربی به پیشانی
تزریق چربی به پیشانی

حال باید به این نکته توجه داشته باشید که تزریق چربی به پیشانی می‌تواند تمام مشکلات به وجود آمده را برطرف نمایید اما همانطور که می‌دانید باید این روش نیز مانند دیگر روش‌های تزریق با اصول خاص خود و زیر نظر یک پزشک متخصص و با تجربه انجام پذیرد.

بنابراین پزشکی که شما برای انجام عمل تزریق چربی انتخاب می‌کنید، باید دارای تخصص لازم و کافی را زمینه انتقال و تزریق چربی داشته باشد تا زمانی که عمل انتقال چربی را انجام می‌دهد بافت‌های چربی که از بدن خارج می‌کند. دچار آسیب نشود. بنابراین می‌توان گفت که انجام عمل تزریق چربی به پیشانی نیز مانند سایر عمل های تزریق طی مراحل مختلف توسط دستگاه‌های پیشرفته‌ای مانند میکرو لیپوساکشن انجام می‌شود و چربی استخراج شده نیز باید توسط این دستگاه‌ها در طی چند مرحله آماده سازی و خالص سازی و جداسازی شود تا برای تزریق آماده باشد سپس بعد از اینکه چربی مورد نظر آماده شد توسط سرنگ‌های مخصوصی که بسیار نازک و ظریف می باشد به محل هایی که می خواهید چربی به آن تزریق شود، تزریق خواهد شد.

صفر تا صد تزریق چربی پیشانی

ذکر این نکته لازم و ضروری می‌باشد که قبل از انجام عمل تزریق چربی به پیشانی محل‌هایی که می‌خواهید چربی به آن تزریق شود توسط پزشک مشخص می‌شود زیرا در صورت تزریق اشتباه می‌تواند موجب تجمع بافت چربی در قسمت‌های دیگر شود و باعث ایجاد فرم نامتقارن در صورت شما خواهد شد. به همین دلیل است که پزشک باید تخصص لازم و کافی را در این زمینه دارا باشد تا بتواند نتیجه رضایت بخشی را برای شما به ارمغان آورد.

مزیت های تزریق چربی به پیشانی

برای افرادی که قصد تزریق چربی پیشانی دارند می‌تواند ملاک‌هایی مد نظر باشد و اهمیت این کار بیشتر زمانی تاثیر خود را میگذارد که از مزیت آن باخبر باشید. در ادامه مزیت‌های تزریق چربی به قسمت پیشانی صورت را برایتان توضیح می‌دهیم تا با اطلاع کامل به سراغ این عمل بروید. با توجه به مطالب گفته شده در بالا در مورد نحوه انجام تزریق چربی به پیشانی در اینجا می‌خواهیم مزیت‌های تزریق چربی به پیشانی را برای شما بیان کنیم.

بیشتر بخوانید:  بهترین کرم‌ها بعد از تزریق چربی به صورت کدام اند؟

تغییرات پوستی پیشانی

پیشانی یکی از اندام‌هایی است که در گذر زمان می‌تواند دچار تغییراتی پوستی فراوانی شود؛ مثلاً با افزایش سن یا در معرض نور مستقیم خورشید قرار گرفتن و در بعضی از موارد بیماری‌های خاص می‌تواند باعث ایجاد نواقصی بر روی پیشانی شود و شما می‌توانید با انجام عمل تزریق چربی از این چین و چروک‌ها خلاص شوید و از آن جایی که تزریق چربی دارای نتایج موقتی می باشد.

شما باید به صورت دوره‌ای مکرر آن را انجام دهید. اما به طور کلی به دلیل اینکه انجام عمل تزریق چربی از بافت چربی بدن خود فرد استفاده می‌شود نسبت به سایر روش‌های درمانی دارای ماندگاری تزریق چربی بسیار بالایی می‌باشد و همچنین شما می‌توانید با انجام عمل تزریق چربی زیبایی از دست رفته خود را به دست آورید و همچنین باعث می‌شود که برای پیشانی شما پوستی سفت و کشیده به وجود آورد و چروک‌های پوستی را از بین ببرد و خطوط اخم نیز به طور کلی محو کند.

تزریق چربی به پیشانی

علاوه بر مزایای گفته شده برای تزریق چربی به پیشانی انجام این عمل باعث می‌شود که جای لکه‌ها و اسکارها و همچنین فرورفتگی‌های پوستی که در پیشانی شما وجود دارد تا حدود زیادی از بین ببرد و در افرادی که دارای افتادگی پوست پیشانی بر اثر کهولت سن یا بسیاری از بیماری‌ها ممکن است باشد می‌توانند تمام این مشکلات را با انجام عمل تزریق چربی به پیشانی به راحتی از بین ببرند. بنابراین به طور کلی می توان گفت انجام عمل تزریق چربی در تهران امروزه به عنوان موثرترین و بهترین راه در جهت به دست آوردن زیبایی و جوانسازی قسمت پیشانی افراد می باشد و از این رو دارای محبوبیت بسیار بالایی می باشد اما همانطور که می دانید امروزه مسائل اقتصادی برای افراد نیز به عنوان یکی از مسائل مهم و حائز اهمیت به شمار می آید بنابراین این نوع داده در مورد انجام عمل تزریق چربی به پیشانی نیز خواهد کرد و ممکن است که این سوال برای شما پیش آید که تزریق چربی به پیشانی چه مقدار هزینه‌ای برای شما در بر خواهد داشت؟

تزریق چربی به پیشانی چه مقدار هزینه‌ای برای شما در بر خواهد داشت؟

با توجه به این که انجام عمل تزریق چربی به پیشانی نیز مانند سایر عمل‌های زیبایی که پزشکان مختلف و متعددی در کلینیک‌های گوناگونی انجام می‌گیرد و از آنجایی که هر یک از این پزشکان کلینک‌ها دارای تعرفه‌های مخصوصی به خود می‌باشند. بنابراین انجام عمل تزریق چربی نیز از این قاعده مستثنا نمی‌باشد؛ بنابراین می‌توان گفت انتخاب پزشک و کلینیک درمانی مربوطه به عنوان یک عامل موثر در انجام عمل تزریق چربی می‌باشد.

علاوه بر موارد گفته شده در بالا می‌توان گفت با توجه به اینکه تزریق چربی برای همه افراد یکسان نمی‌باشد و برخی از افراد نواحی بیشتری از پیشانی خود را تحت تزریق چربی قرار می‌دهند یا خطوط ایجاد شده در پیشانی افراد ممکن است دارای عمق بیشتری باشد و به همین دلیل انتقال چربی و یا تزریق آن ممکن است در برخی از افراد مقدار بیشتر و در جلسات بیشتری انجام پذیرد از این رو این عوامل نیز بر هزینه پرداختی توسط شما تاثیرگذار خواهد بود و نمی‌توان یک مبلغی را به صورت کلی برای انجام عمل تزریق چربی به پیشانی بیان کرد.

به طور کلی در پایان می‌توان گفت انجام عمل تزریق چربی نسبت به سایر روش‌ها دارای عوارض تزریق چربی کمتری می باشد که شما می توانید با اطمینان کامل و کافی و بدون هیچ‌گونه استرس و نگرانی انجام عمل تزریق چربی به دست و پیشانی را در جهت از بین بردن چین و چروک‌ها و خطوط اخم قسمت پیشانی به کار برید.

جستجو مرتبط کاربران:

2.3/5 - (3 امتیاز)

11 پاسخ

 1. توضیحاتتون واقعا عالی بود ممنون از اطلاعاتی که دادین

 2. سلام اسما هستم افغانی ام خیلی لطف میکنن سوالمو جواب بدین من 25 سالمه مادر سه بچه هستم مدت یه سال یا کم تر از یه سال میشه روی و صورتم جوش های پیدا میشه علتش نمیدونم چیست ولی شاید استفاده غذا های تند باشه الان دو ماه شده از غذاهای تند هم پرهیز کردم ولی بازهم جوش ها و اکنه ها روی صورت ‌پیدا شده بعضی از فیس ماسک هارو هم استفاده میکنم اما اصن تاثیر نداره میشه لطف کنین بهم یک نظر بدین نمیدونم چیکار کنم الان تو امریکا هستم کدام داروی دارین برام بگوین تا از اینجا بیگرم استفاده کنم مرسی .

 3. من تازه هفته دوم بارداری هستم می تونم ترو اسکالپ انجام بدم؟

 4. سلام. من جراحی لیزیک انجام دادم. میتونم تزریق بوتاکس برای زیر چشم و اطراف چشم انجام بدم؟

 5. راستش من امروز تو همین شهرستانی که می‌فرمائید هزینه‌اش کمتره، پنج میلیون دادم?‍♀️۱۳/۶/۱۴۰۰

 6. سلام شکمم بزرگه ولی بدنم رو فرمه از وقتی کرونا اومد ورزش نکردم تاثیری داره آیا چند جلسه باید بیام نتیجه بگیرم 

 7. مرسی که انقدر قشنگ و ساده فرق بین چربی وژل و … توضیح دادید
  من همیشه یه سری سوال تو ذهنم درمورد زاویه سازی فک ، لک های روی صورت و… بود که
  شما خیلی عالی توضیح دادید و‌با توجه به این من مشتاق شدم کل مطالب درمورد پوست و مو رو بخونم ، و صد در صد از مشاورین شما کمک خواهم گرفت . سپاسگزارم

 8. سلام از توضیحات حوب و مبسوط شما ممنون فقط سوالی برایم پیش آمد تفاوت mfit و sut دقیقا در چیه؟
  تفاوت هزینه هاش را هم بفرمایید.

 9. سلام ، منم بوتاکس کردم، ابرو هامو که بالا میدم چشمام حالت ترسناک میشن

 10. سلام
  من ۴ هفته است ک بوتاکس زدم
  الان دچار دوبینی و تاری شدید شدم
  دکتر خودش میگه مسپورت تزریق کردم
  واقعا شرایط بدی دارم
  چقدر زمان می بره خوب شم
  چشم پزشک گفت عضله چشمت رو فلج کرده و انحراف پیدا کرده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و دریافت تخفیف؛ ویژه مقاله 0 تا 100 تزریق چربی به پیشانی

تلگرام دکتر لاغری

مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

ما را درشبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

آپارات دکتر لاغری

اینستاگرام دکتر لاغری

کانال یوتیوب کلینیک دکتر لاغری زیر نظر ماه زر

تزریق چربی صورت قبل و بعد بایوفت بایوفت صورت بدون عوارض بایوفت چیست؟