ویرایش

کلینیک تخصصی سعادت آباد

کلینیک سعادت آباد فعالیت خود را از سال 1383 به عنوان مرکز جراحی محدود آغاز کرد. در سال 1388 مدیران این مجموعه بر آن شدند تا با مبنا قرار دادن استانداردهای جهانی در پزشکی مجموعه ای را فراهم آورندکه یکی از کاملترین و مجهزترین مراکز پزشکی ایران و خاورمیانه باشد. برای رسیدن به این منظور مدیریت و کارشناسان این مجموعه بررسی دقیقی بر نحوه خدمات رسانی مراکز درمانی داخلی و خارجی انجام دادند. در نهایت پس از تحقیق و شناخت نقاط قوت و ضعف سیستم های درمانی مختلف، کلینیک سعادت آباد با روش های نوین علمی و با محوریت ارتقاء کیفیت درمان و بهره گیری از فن آوری ITفعالیت خود را آغاز کرد.

تماس با کلینیک تخصصی سعادت آباد

هزینه لیپوماتیک چگونه مشخص میشود؟

 • خانه
 • -
 • لیپوماتیک
 • -
 • هزینه لیپوماتیک چگونه مشخص میشود؟
 هزینه لیپوماتیک چگونه مشخص میشود؟

هزینه لیپوماتیک بر اساس چه عواملی تعیین می‌شود؟

هزینه لیپوماتیک در هر بیماری متفاوت است و بستگی به شرایط فرد دارد؛ عوامل زیادی در تعیین هزینه لیپوماتیک مؤثر هستند. کلینیک‌های زیبایی بر اساس این عوامل قیمت‌های مختلفی را تعیین می‌کنند.. عوامل اصلی در تعیین هزینه لیپوماتیک عبارت‌اند از:

 1. تخصص و مهارت پزشک

مهم‌ترین عامل در تعیین نرخ لیپوماتیک مهارت و تخصص پزشک معالج است. کیفیت و موفقیت لیپوماتیک به تخصص پزشک وابسته است. پس اگر شما می‌خواهید در انجام لیپوماتیک نگران عوارض آن نباشید قیمت بیشتری باید پرداخت کنید. بهترین مرکز لیپوماتیک تهران کلینیک سعادت آباد می باشد.

تخصص و مهارت پزشک در لیپوماتیک

 1. سابقه کار و تجربه

سابقه کار می‌تواند یکی از عوامل در تعیین بهای لیپوماتیک باشد. کلینیک‌هایی که سابقه بیشتری در انجام لیپوماتیک دارند از شما هزینه بیشتری مطالبه می‌کنند؛ اما باید دقت کرد سابقه، فاکتور مهمی در تعیین مبلغ نیست؛ عامل سابقه در کنار تجهیزات مدرن و مراقبت‌های پس از درمان هزینه لیپوماتیک را افزایش دهد.

 1. تجهیزات و مراقبت‌های پس از درمان

نوع دستگاه استفاده‌ شده نیز از عوامل تعیین‌کننده در هزینه لیپوماتیک است. در کنار دستگاه تجهیزات دیگر به کار گرفته‌ شده مانند تخت‌های مخصوص انجام لیپوماتیک، مراقبت‌های پس از درمان، وجود مشاور برای راهنمایی بیماران، استفاده وسایل یک‌بار مصرف، میزان رعایت بهداشت، نوع تجهیزات بهداشتی و … در تعیین هزینه لیپوماتیک مؤثر هستند.

 1. محل مورد نظر برای انجام لیپوماتیک

محل‌هایی که می‌توانند تحت عمل لیپوماتیک قرار بگیرند عبارت‌اند از شکم، پهلو، غبغب (زیر چانه)، سینه، بازو، ران و باسن. هر یک از این محل‌ها قیمت خاصی دارند همچنین میزان چاقی نیز در تعیین نرخ لیپوماتیک تأثیر دارد. هزینه لیپوماتیک نواحی ران، شکم و پهلو بیشتر از سایر نواحی خواهد بود.

 1. مدرک تحصیلی

گاهی پزشک در کنار تخصص پزشکی خود، موفق به دریافت مدارک مرتبط با این عمل شده است. این مدرک تخصصی در تعیین قیمت لیپوماتیک اثرگذار است. همچنین داشتن تخصص جراحی در موفقیت آن مهم است. در صورت مراجعه به پزشک از داشتن نوع مدارک اطلاع کسب کنید.

 1. مجوزهای کسب شده

عمل لیپوماتیک مربوط به حوزه سلامتی است و در زیرمجموعه‌های پزشکی قرار می‌گیرد. پس مراکزی مجاز با انجام لیپوماتیک هستند که مجوزهای لازم را برای انجام آن کسب کرده باشند. مسلماً کسب این مجوزها در بهای تمام‌شده لیپوماتیک تأثیر دارد. در مراجعه برای انجام لیپوماتیک از داشتن این مجوزها مطمئن شوید. گاهی مراجعه به مراکز بدون مجوز که قیمت نازلی دارند، هزینه‌های شما را تا چند برابر افزایش می‌دهد. پزشکی که برای انجام لیپوماتیک مجوز فعالیت ندارد یعنی تخصص لازم را برای انجام چنین عملی ندارد. سپردن خود به دست چنین افرادی، یعنی به مخاطره انداختن سلامتی.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *