بوتاکس دیسپورت

بوتاکس دیسپورت

بوتاکس دیسپورت

بوتاکس دیسپورت چیست؟ دیسپورت بوتاکس روند درمانی زیبایی می‌باشد که معمولا برای کاهش خطوط ریز و چین و چروک صورت و پیشانی استفاده می‌شوند. “بوتاکس دیسپورت” به عنوان درمان‌های زیبایی تزریقی محبوبیت بیشتری دارند، در حال کلی که هر دو کاربرد پزشکی دارند. این ماده نوعی نوروتوکسین است که انقباضات ماهیچه‌ای را مسدود می‌کنند. کلینیک دکتر لاغری، معتبرترین مرکز تزریق چربی در تهران، از روش بوتاکس دیسپورت به عنوان یک روند غیرجراحی برای درمان چین و چروک استفاده می‌شود که روند بهبودی بسیار سریعی دارد.

امروزه پرکننده‌های پوستی و تزریق‌ ژل و چربی از طریق روش‌های غیرجراحی مانند بوتاکس دیسپورت برای افراد که می‌خواهند از علائم پیری جلوگیری‌کنند مناسب می‌باشد. ماده بوتاکس و هم دیسپورت درمان‌هایی برای رفع چین و چروک هستند؛ زیرا تزریق این درمان راهکاری نسبتاً بدون درد هستند و زمان بهبودی بسیار سریعی دارند.

بوتاکس دیسپورت چیست؟

بوتاکس دیسپورت جایگزین جدیدی برای بوتاکس است که به تازگی وارد بازار آمریکا شده است. اگرچه شبیه تزریق بوتاکس می‌باشد، اما چند تفاوت کلیدی دارد که آن را برای برخی روش‌ها یا برای افراد خاص گزینه‌ای ایده‌آل می‌کند. هر دو نوع تزریق از سم بوتولینوم برای به دست آوردن نتیجه سریع و ماندگار استفاده می‌شود. این سم که توسط باکتری‌ها تولید می‌شود، اما پس از آن، محققان پی‌برده‌اند که می‌توانند از آن برای کنترل حرکات ماهیچه‌ها، مانند کاهش خطوط چین و چروک قابل استفاده است.

گاهی اوقات، این درمان های سمی برای درمان اسپاسم عضلانی پزشکی استفاده می‌شود؛ اما شناخته شده ترین کاربرد آنها برای درمان چین و چروک و پاکسازی پوست صورت است. آنها از قدرت‌های مختلفی برای به دست آوردن نتایج استفاده می‌کنند. بوتاکس یک تزریقی با حداقل نتایج تهاجمی است که خطوط و چین و چروک‌های صورت را که با افزایش سن قابل مشاهده است را صاف می‌کند. از آنجایی که این یک روش غیر جراحی است، ظاهر شما را به طرز کاملا طبیعی تغییر می‌دهد.

بوتاکس دیسپورت نوعی تزریق چربی به صورت است که باعث شده ماهیچه ها شل شوند تا یک اثر طبیعی و صاف کننده بر روی چین و چروک و خطوط ریز ایجاد شود؛ و درست مانند بوتاکس یکی از داروهای تزریقی آرایشی است که به طور گسترده تجویز می‌شود تا خطوط اخم شدید بین ابروها را بدون تغییر در ظاهر یا حرکت بقیه قسمت‌های صورت شما نرم کند.

کاربرد بوتاکس دیسپورت در زیبایی

درمان بوتاکس دیسپورت دقیقاً مانند روش تزریق چربی یا ژل است. کلینیک دکنر لاغری ماده را دقیقا در ناحیه مورد نظر شما اعمال می‌کند. تزریق به این صورت  درد ندارد و در هنگام تزریق درد بسیار کمی را تجربه خواهید کرد و در همان روز بدون نیاز به زمان بهبودی به برنامه عادی خود باز خواهید گشت، درست مانند تزریق بوتاکس، در عرض هفت تا ۱۴ روز نتایج تزریق را خواهید دید و نتایج شما می‌تواند بین ۳ تا ۴ ماه ماندگاری داشته باشد. کاربرد بوتاکس دیسپورت در زیبایی به شرح زیر است.

 • صاف کردن ابروهای درهم
 • از بین بردن خطوط پیشانی
 • از بین بردن چروک در گوشه چشم
 • از بین بردن چروک های کنار بینی
 • محو کردن خطوط لبخند یا خطوط خنده
 • صاف کردن خطوط اخم
 • صاف کردن خطوط لب عمودی
 • اصلاح فرم ابرو با استفاده از تزریق بوتاکس دیسپورت
 • بهبود تقارن صورت
 • جلوگیری از عمیق شدن چین و چروک در طول زمان
 • پیشگیری زودهنگام از عوارض پیری

برای تقارن سازی صورت چه می‌توان کرد؟ تقارن پس از تزریق چربی

مزایای بوتاکس دیسپورت

اکثر مردم بوتاکس دیسپورت را برای کاهش خطوط بین ابروها گزینه‌ای درمانی ایده آل می‌دانند. Dysport برای بسیاری از موارد شدید بهتر از تزریق بوتاکس یا ژل عمل می‌کند، اگرچه بوتاکس معمولاً برای چین و چروک های خفیف میان ابرو بهتر است، لیکن از آنجایی که روش‌های تزریق پوستی طی سال‌ها به روزرسانی شده‌اند، دیگر نیازی به نگرانی در مورد ظاهر واضح و مصنوعی با تزریق ندارید. به طور کلی مزایای بوتاکس دیسپورت به شرح زیر است.

 • این ماده بهترین نتایج تزریق را به صورت طبیعی و ظریفی ارائه می‌دهد که ویژگی‌های درمان طبیعی افزایش پیدا می‌کند.
 • تزریق‌های Dysport دارای غلظت کمتری از تزریق چربی‌های انتقال یافته هستند که به آن‌ها کمک می‌کند نسبت به بوتاکس به طور یکنواخت در سراسر ناحیه مورد نظر پخش شوند، همچنین ظاهر طبیعی‌تری را ارائه می‌دهد.
 • نتایج و ماندگاری تزریق Dysport شما برای ماه‌ها دوام دارد، بنابراین نیازی به استفاده مجدد مکرر نخواهید داشت.
 • Dysport در واقع بیشتر از بوتاکس دوام می آورد. نتایج را در عرض یک هفته پس از درمان قابل مشاهده است و تا سه تا پنج ماه باقی خواهند ماند.
 • Dysport نه تنها چین و چروک های موجود شما را درمان می کند، بلکه به جلوگیری از ایجاد چین و چروک های جدید نیز کمک می‌کند.
بیشتر بخوانید:  بهترین سن برای تزریق بوتاکس چند سالگی است؟

عوارض دیسپورت بوتاکس چیست؟

اگرچه عوارض جانبی بوتاکس دیسپورت نادر است، اما عوارض جانبی جزئی ممکن برای برخی افراد مشاهده شود که معمولاً این عوارض‌ها خود به خود و بدون مشکل برطرف می‌شوند. لازم به ذکر است که قبل از شروع هر درمانی با پزشک خود در مورد تمام عوارض جانبی و خطرات احتمالی صحبت کنید تا بدانید چه انتظاری دارید. به طور کلی بوتاکس دیسپورت یک درمان بی خطر در نظر گرفته می‌شود، اما عوارض جانبی جزئی عبارتند از:

 • درد جزئی در محل تزریق
 • تورم اطراف پلک ها
 • تحریک پوست
 • سردرد پس از انجام عمل تزریق بوتاکس دیسپورت

بوتاکس دیسپورت

توجه: این عوارض معمولاً پس از چند روز برطرف می شوند. طبق گفته آکادمی پوست آمریکا، عوارض جانبی جزئی معمولا در عرض یک هفته پس از عمل برطرف می شود. عوارض جانبی جدی تر ممکن است شامل حالت تهوع، سینوزیت و عفونت دستگاه تنفسی فوقانی باشد.

در صورت بروز هر یک از این عوارض جانبی یا اگر عوارض جانبی دیگری با پزشک خود تماس بگیرید. بوتاکس یکی از بی‌خطر‌ترین روش‌ها در نظر گرفته می‌شود و حداقل عوارض جانبی دارد. برخی از شایع ترین عوارض جانبی پس از درمان و تزریق دیسپورت به شرح زیر هستند.

 • سرخی
 • ورم
 • کبودی
 • درد خفیف
 • بی حسی
 • سردرد
بیشتر بخوانید:  پلاسماجت چیست و چگونه کار می کند؟

ماندگاری روش دیسپورت چه مدت است؟

بوتاکس دیسپورت دارویی است که با فلج کردن موقت عضلات صورت، بیماری‌های عضلانی را درمان می‌کند و چین و چروک‌ها را از بین می برد. از سوی دیگر، بوتاکس و دیسپورت هر دو ماده‌ایی تزریقاتی هستند که ظاهر فرد را بهبود می بخشند. این تزریق ها نتایج نسبتا ماندگار و قابل پیش بینی ارائه می دهند و برای افراد زیر شصت و پنج سال تجویز می شوند. چین و چروک در صورت به طور کلی به دلیل انقباضات مکرر عضلانی ایجاد می شود و این دو ماده هرگونه فعالیت ماهیچه‌ای را کاهش می دهند.

آیا می‌دانید برای رفع تیرگی پوست دست چه باید کرد؟ سفید کردن پوست دست

هنگامی که بوتاکس دیسپورت تزریق می‌شود این درمان ها نیز عملاً بدون درد هستند و پزشکان ناحیه درمان را بی حس نمی کنند. سوزن مورد استفاده برای انجام این درمان نازک از سوزن های معمولی است که به طور تقریبی مانند سوزن هایی مخصوص خونگیری استفاده می شود. اگر هر یک از ماده‌ها برای کمک به پاک کردن مقداری خطوط چین و چروک بر روی صورت خود در نظر گرفته شود، به طور صد در صد بوتاکس دیسپورت یکی از ایمن‌ترین درمان‌های زیبایی است که در یک مطالعه نشان داده شده برای بیش از ۹۵ درصد از مشتریان شرکت‌کننده هیچ عارضه‌ای ندارند. کبودی و سردرد تنها عوارض جانبی جزئی هستند که پس از مصرف این درمان ها تجربه می‌شوند.

تزریق دیسپورت در کلینیک دکتر لاغری

بوتاکس دیسپورت درمانی محبوب برای پوست است که دارای مزایای زیادی می‌باشد. این درمان عوارض جانبی ندارند و بسیاری از بیماری‌ها را درمان می‌کند. مقاله بالا تمام آنچه را که باید در مورد این درمان ها بدانید را مورد بحث قرار داده است.

[ مشاوره تزریق بوتاکس دیسپورت در کلینیک دکتر لاغری ]

مشاوره تلفنی

نتایج بوتاکس دیسپورت به قدری طبیعی به نظر می‌رسد که این روزها یک درمان رایج است. در واقع هر سال 7 میلیون نفر به طور آماری از این روش استفاده می کنند. جالب‌تر اینکه dysport رایج‌ترین درمان پزشکی است که در ایالات متحده انجام می‌شود.

جستجو مرتبط کاربران:

3/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و دریافت تخفیف؛ ویژه مقاله بوتاکس دیسپورت

تلگرام دکتر لاغری

مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

ما را درشبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

آپارات دکتر لاغری

اینستاگرام دکتر لاغری

کانال یوتیوب کلینیک دکتر لاغری زیر نظر ماه زر

ماندگاری بایوفت لاغری موضعی ترواسکالپ قبل و بعد تزریق ژل قبل و بعد تزریق چربی گونه