بهترین جراح بوکال فت در تهران

بهترین جراح بوکال فت در تهران

بهترین جراح بوکال فت در تهران

بهترین جراح بوکال فت در تهران کیست؟ جراحی بوکال فت یک عمل جراحی زیبایی است که برای باریک‌تر کردن گونه‌ها در افرادی که می‌‌خواهند صورت کشیده‌‌تر و باریک‌تر با گونه‌ها و خطوط فک برجسته‌تر داشته باشند، انجام می‌‌شود.

این جراحی جزئی کانتورینگ صورت که با نام‌‌های کوچک کردن گونه، برداشتن پد چربی باکال، لیپکتومی‌باکال و بی‌کتومی نیز شناخته می‌‌شود، شامل ایجاد یک برش کوچک در داخل دهان در قسمت داخلی گونه‌ها ( مخاط باکال ) و برداشتن پد چربی باکال است. به عنوان پد چربی Bichat شناخته می‌شود که درست زیر استخوان گونه قرار دارد.

یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های بیماران پیدا کردن بهترین پزشک برای جراحی بوکال فت برای کسب نتایج ایده آل است. ما در اینجا به شما کمک می‌کنیم تا بتوانید بهترین دکتر بوکال فت در تهران و ویژگی‌های آن را بیابید.

بوکال فت چیست؟

برای بررسی هرچه بهتر بهترین جراح بوکال فت در تهران ابتدا باید کمی بیشتر با جراحی بوکال فت آشنا شوید. بوکال فت توده‌ای از چربی است که در ناحیه توخالی گونه بین عضله buccinator و سایر عضلات سطحی تر قرار دارد. اندازه پد چربی Bichat برای هر فردی متفاوت است و پد چربی باکال در دو گونه ممکن است اندازه‌های متفاوتی داشته باشد.

برخی افراد گونه‌های باریک را به گونه‌های چاق ترجیح می‌دهند.

بهترین دکتر بوکال فت در تهران

آیا من یک کاندید برای بوکال فت هستم؟

انجام عمل جراحی بوکال فت یک تصمیم کاملا شخصی است. این جراحی برای افرادی مناسب است که از گونه‌های چاق و صورت گرد خود رنج می‌کشند. اگر قصد انجام جراحی کاهش چربی گونه را دارید، به خاطر داشته باشید که باید انتظارات واقع بینانه داشته باشید و آنها را با جراح خود در میان بگذارید. بیکتومی‌برای افرادی که صورت‌های استخوانی دارند مناسب نیست زیرا کاهش حجم گونه‌ها باعث پیرتر به نظر رسیدن صورت می‌شود، به خصوص زمانی که افراد وارد دهه ۳۰ زندگی خود می‌شوند.

به طور کلی، ممکن است کاندیدای خوبی برای جراحی استخراج چربی باکال باشید اگر:

 • شما به طور کلی سالم هستید و وزن طبیعی دارید.
 • شما انتظارات واقع بینانه ای دارید.
 • شما از ظاهر گونه‌های چاق خود راضی نیستید.
 • شما یک غیر سیگاری هستید.

قبل از هماهنگی برای قرار ملاقات جراحی، مدتی را صرف بررسی بوکال فت قبل و بعد از عکس‌ها کنید تا نتایج را در افراد مختلف با چهره‌های مختلف ببینید. به خاطر داشته باشید که اگر قصد کاهش وزن در آینده دارید، بهتر است فعلاً صبر کنید، زیرا احتمالاً پس از کاهش وزن، صورت شما لاغرتر می‌شود.

شما عزیزان می‌توانید ضمن مطالعه ” بوکال فت برای چه کسانی مناسب است؟ ” برای کسب اطلاعات بیشتر درباره بهترین دکتر بوکال فت در تهران و مسائل مربوط به این خدمت با مشاورین ما در کلینیک دکتر لاغری، با مدیریت دکتر ضرغامی ارتباط برقرار کنید.

جراحی بوکال فت چگونه انجام می‌شود؟

جراحی کوچک کردن گونه یک روش سرپایی ساده است که اغلب با بی حسی موضعی انجام می‌شود، اما اگر جراح به این نتیجه برسد که برای یک مورد خاص انتخاب مناسب تری است، می‌تواند از بیهوشی عمومی‌نیز استفاده کرد.

پس از اعمال بیهوشی، جراح یک برش کوچک در داخل دهان در پوشش داخلی گونه ایجاد می‌کند. سپس با استفاده از ابزارهای جراحی، پد چربی را پیدا می‌کند، آن را از سوراخ بیرون می‌آورد، با یک قیچی یا کوتر برش می‌دهد و چربی باقی مانده را خارج می‌کند.

در نهایت، برش بسته شده و برای بهبودی بخیه می‌شود. بخیه‌های مورد استفاده معمولاً قابل جذب هستند و در نهایت خود به خود جذب می‌شوند. می‌توانید پس از احساس ثبات در همان روز جراحی به خانه بروید.

ریکاوری جراحی بوکال فت چیست؟ پس از لیپکتومی‌باکال، زمان استراحت کمی‌وجود دارد یا اصلاً وجود ندارد و می‌توانید به سر کار بازگردید و روز بعد فعالیت‌های روزانه خود را از سر بگیرید، مگر اینکه آن را همراه با روش دیگری مانند لیفت صورت انجام دهید. ممکن است به شما دستور داده شود که رژیم غذایی مایعات را برای چند روز نگه دارید. ممکن است پزشک رژیم غذایی خاصی را برای کاهش خطر عفونت یا تورم روی صورت شما تجویز کند.

دستورالعمل‌های پزشک اساساً شامل موارد زیر است:

 • چگونه از محل جراحی خود مراقبت کنیم.
 • چه زمانی به دنبال پیگیری باشید.
 • داروهایی که باید به صورت خوراکی مصرف شوند یا در ناحیه جراحی استفاده شوند تا به بهبود و کاهش خطر عفونت کمک کنند.
 • دستورالعمل‌های غذایی برای چند روز اول دوره نقاهت.

به طور معمول، روند بهبودی دو یا سه هفته طول می‌کشد و در این دوره ورم خواهید داشت. نتیجه اولیه جراحی بوکال فت معمولاً پس از از بین رفتن کامل تورم ظاهر می‌شود. ممکن است چندین ماه طول بکشد تا نتایج نهایی را مشاهده شود.

خطرات و ایمنی جراحی بوکال فت

بوکال فت یک جراحی نسبتاً ایمن و بدون خطرات و عوارض عمده است. با این حال، هر جراحی تعدادی از خطرات را به همراه دارد و ممکن است عوارضی ایجاد کند. اگر در تهران به دنبال انجام این جراحی هستید، با انتخاب بهترین دکتر بوکال فت در تهران، می‌توانید احتمال عوارض بعد از عمل را کاهش دهید.

پزشک و کادر پزشکی شما خطرات و عوارض احتمالی بیکتومی‌را با جزئیات به شما توضیح خواهند داد تا جراحی با رضایت آگاهانه شما انجام شود.

خطرات احتمالی جراحی استخراج چربی باکال شامل تورم، عفونت، بهبود آهسته یا ضعیف، هماتوم، عوارض مربوط به بیهوشی، ضعف دائمی‌یا موقتی عضلات صورت، تجمع مایع (سروم)، بی ‌حسی، آسیب به اعصاب صورت، گونه‌های نامتقارن است. بیشتر این عوارض به ندرت اتفاق می‌افتد و در صورت بروز موقتی خواهند بود.

میزان موفقیت و همچنین ایمنی فرآیند جراحی بوکال فت شما به شدت به وضعیت پزشکی شخصی شما و مشاوره ای که با جراح پلاستیک انتخابی انجام می‌دهید بستگی دارد. جراح پلاستیک از شما سوالاتی در مورد سلامتی، سبک زندگی، سابقه پزشکی و غیره می‌پرسد.

مطمئن شوید که تمام سوالاتی را که در ذهن دارید از پزشک خود بپرسید. درک تمام جنبه‌های جراحی بوکال فت بسیار مهم است.

مزایای جراحی بوکال فت

این جراحی ایمن و کم خطر مزایای متعددی دارد و به شما کمک می‌کند تا:

 • به ظاهری تراش خورده تر برسید.
 • چربی اضافی ناخواسته را از بین ببرید.
 • می‌تواند عزت نفس خود را بهبود بخشید.
 • می‌تواند گونه‌های متقارن و متعادل ایجاد کند.
 • رویه سریع
 • بدون جای زخم

بهترین جراح بوکال فت در تهران

هنگام انتخاب بهترین جراح بوکال فت در تهران، مهم است که جراحی را پیدا کنید که دارای فلسفه ای سازگار باشد که بیمار را در اولویت قرار دهد. فلسفه بهترین دکتر، تاکید بر ارتباط باز و صادقانه و اولویت دادن به ایمنی بیمار دارد. بهترین پزشک ممکن است نگاه زیبایی ‌شناسانه یک مجسمه ‌ساز داشته باشد، اما باید برای بیماران به‌ عنوان انسان ارزش قائل باشد، نه سنگی برای تراشیدن.

آن‌ها همچنین معتقد به دستیابی به نتایج بهینه به شیوه ای کارآمد می‌باشند. این دیدگاه در حذف چربی باکال اهمیت ویژه‌ای پیدا می‌کند زیرا برداشتن بیش از حد چربی باکال باعث ایجاد ظاهری نامطلوب می‌شود. برداشتن مقدار صحیح چربی باکال برای دستیابی به کانتورینگ صورت مورد نظر بسیار مهم است.

از دیگر ویژگی‌های بهترین پزشک برای جراحی بوکال فت، پزشکی است که برای بیمار همیشه وقت می‌گذارد. در طول مشاوره اولیه، او باید در هنگام طراحی یک برنامه جامع برای دستیابی به ظاهر مورد نظر، سابقه پزشکی، نگرانی‌ها و اهداف زیبایی شناختی بیمار در نظر بگیرد.

نکته دیگری که یک پزشک خوب برای جراحی بوکال فت باید داشته باشد، این است که علم خود را به روز نماید و با شیوه‌های جراحی نوین جهان آشنا باشد.

بیشتر بخوانید:  10 روش قطعی برای روشن شدن پوست

کلام پایانی

جراحی بوکال فت می‌تواند به طرز شگفت انگیزی در شکل دادن به ویژگی‌های صورت برای دستیابی به ظاهری زیباتر موثر باشد. با این حال، برخی از بیماران ممکن است برای دستیابی به ظاهری که می‌خواهند به چند اصلاح بیشتر نیاز داشته باشند. این جراحی مانند سایر جراحی‌ها می‌تواند خطراتی را برای بیمار به همراه داشته باشد، اما انجام آن توسط بهترین پزشک می‌تواند به کاهش بروز خطرات و کسب نتایج ایده آل کمک نماید.

ما در کلینیک تخصصی دکتر لاغری، زیر نظر کلینیک ماه زر، به لطف داشتن جراحان متخصص و با تجربه می‌توانیم بهترین نتایج را برای جراحی بوکال فت برای شما ارائه دهیم، برای دریافت وقت مشاوره فرم زیر را تکمیل کنید و یا با مشاورین ما تماس بگیرید.

 • فایل ها را به اینجا بکشید یا
  انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf, حداکثر اندازه فایل: 500 MB, حداکثر تعداد فایل: 3.
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

   

  اولین نفر باشید که به این مقاله امتیاز می دهید .

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مشاوره و دریافت تخفیف؛ ویژه مقاله بهترین جراح بوکال فت در تهران

  تلگرام دکتر لاغری

  مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

  ما را درشبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

  آپارات دکتر لاغری

  اینستاگرام دکتر لاغری

  کانال یوتیوب کلینیک دکتر لاغری زیر نظر ماه زر

  تزریق چربی صورت قبل و بعد بایوفت بایوفت صورت بدون عوارض بایوفت چیست؟