تزریق چربی برای چه افرادی و کدام نواحی مناسب است؟

تزریق چربی برای چه افرادی و کدام نواحی مناسب است؟

تزریق چربی برای چه افرادی و کدام نواحی مناسب است؟

تزریق چربی برای چه افرادی و کدام نواحی مناسب است؟

امروزه روش تزریق چربی به عنوان یکی از شایع‌ترین روش های زیبایی محسوب می‌شود. از این رو بیشتر افراد سعی بر این دارند که این روش را در جهت درمان مشکلات پوستی و جوانسازی و شادابی پوست به کار گیرند. حال ممکن است که این سوال برای شما پیش آید که تزریق چربی برای چه افرادی و کدام نواحی مناسب می باشد. پس در ادامه با ما همراه باشید تا پاسخ این پرسش ها را برای تان بیان کنیم.

تزریق چربی برای چه افرادی و کدام نواحی مناسب است؟

تزریق چربی برای چه افرادی مناسب است؟

اولین گزینه در جهت استفاده از روش تزریق چربی افراد میانسال می باشد.
این استفاده از این روش درمان در افراد میانسال بیشتر است. نسبت به سایر روش‌های تهاجمی بازدهی خود را نشان داده است. از این رو بیشتر افراد میان سال می توانند با استفاده از این روش شادابی و طراوت پوست خود را به دست آورند.

دومین گزینه در جهت استفاده از روش تزریق چربی افرادی می باشند که از لاغری صورت رنج می‌برند. بنابراین استفاده از این روش به عنوان ماندگاری ترین روش در جهت درمان لاغری صورت می باشد.

سومین گزینه بانوانی هستند که از عدم تقارن سینه رنج می برند.
عدم تقارن سینه امروزه به عنوان یکی از مشکلات شایع در میان بانوان می باشد. راهکارهای کوتاه مدت از بازدهی کمتری در جهت رفع این مشکل برخوردار می‌باشد. بنابراین روش تزریق چربی می‌تواند با کمترین عارضه زیبایی را به اینگونه بانوان عنوان هدیه نماید.

چهارمین گزینه در جهت استفاده از روش تزریق چربی افرادی هستند که این روش را برای از بین بردن اسکار های ناشی از عمل زیبایی به کار می‌گیرند. بنابراین اینگونه افراد می‌توانند با صرف هزینه کمتر و با کمترین عوارض جانبی قسمت عمده‌ای از اسکارهای جراحی صورت و یا دیگر نواحی بدن خود را از بین ببرند.

ادامه مطلب
تفاوت تزریق چربی بایوفت و نانوفت چیست؟

پنجمین گزینه در جهت استفاده از روش تزریق چربی افرادی هستند که می‌خواهند با استفاده از این روش زیبایی را در قسمت‌های مختلف بدن خود ایجاد نمایند. بنابراین این گونه افراد می توانند با استفاده از این روش بی خطر و پر بازده برای افزایش زیبایی خود به کار گیرند.

عمل تزریق چربی چیست؟ چگونه انجام می شود؟

برای تزریق چربی باید چربی از یکی از اندامهای بدن فرد استخراج شود. سپس چربی استخراج شده شسته و پالایش شود. طی چندین نوبت به محل مورد نظر تزریق شود. از این رو به طور کلی عمل تزریق چربی شامل سه مرحله زیر می باشد:

مرحله اول استخراج چربی:

در این مرحله پزشک با کمک خودتان یک ناحیه ای را برای استخراج چربی انتخاب می کند. سپس از آنجا را بی حس می کند. با استفاده از یک برش کوچک و روش استریل سازی شده و با استفاده از یک مکنده میزان چربی مورد نظر را استخراج می‌کند.

مرحله دوم پالایش و انتقال چربی:

در این مرحله میزان چربی استخراج شده توسط جراح پالایش می‌شود. سلولهای چربی با استفاده از سانتریفیوژ کردن آنها خالص سازی می شود. ناخالصی های آن حذف می‌ شود و با استفاده از سرنگ های کوچک برای تزریق آماده می شود.

مرحله سوم قرار دادن میزان چربی استخراج شده در محل مورد نظر:

جراح با استفاده از یک سوزن یا یک لوله میزان چربی مورد نظر را به ناحیه برش داده شده وارد می کند.
در این مرحله با استفاده از سوزن های مخصوص و نازک مقدار چربی مورد نظر را به ناحیه مورد نظر وارد و خارج می کنند. در هربار که سوزن خارج می شود مقداری از چربی طبیعی با دقت روی بافت قبلی اضافه خواهد شد.

ادامه مطلب
قیمت تزریق چربی به گونه به روش بایوفت

با توجه به تمامی مطالب گفته شده در بالا در مورد تزریق چربی از آنجایی که امروزه روش های متفاوت و گوناگونی در زمینه انجام عمل تزریق چربی وجود دارد. حال ممکن است که این سوال برای شما پیش آید که :

در میان تمامی روش های تزریق چربی کدام روش برای افراد مناسب تر می باشد؟

در پاسخ به این سوال می توان گفت از آنجایی که امروزه بیشتر افراد سعی بر این دارد که به یک نتیجه ی کاملاً طبیعی دست یابند. همچنین انجام عمل برای آن ها دارای هیچگونه عارضه‌ای نباشد. و هیچ گونه کبودی را به همراه نداشته باشد. از طرفی دیگر دارای ماندگاری بالایی نیز باشد. از این رو روش تزریق چربی بایوفت را انتخاب می نمایند. زیرا روش تزریق چربی بایوفت دارای ماندگاری سه سال و همچنین فرم کاملاً طبیعی و بدون کبودی را دارا می باشد.

تزریق چربی در کدام نواحی بدن مناسب می باشد؟

در پاسخ به این سوال می توان گفت معمولاً قسمت هایی از بدن که شامل انجام عمل تزریق چربی می شود دست ها و نواحی گوناگون صورت و همچنین تورفتگی های پوست و سینه و باسن می باشد. شما می توانید با انتخاب یک پزشک متخصص و ماهر و همچنین بهترین مرکز درمانی بهترین اقدام را در جهت جوانسازی پوست خود انجام دهید.

مزایای روش تزریق چربی چیست؟

با توجه به تمامی مطالب گفته شده در بالا می توان گفت به طور کلی روش تزریق چربی برخلاف سایر روش های زیبایی و جوانسازی به عنوان یک روش درمانی طولانی برای جوانسازی و زیبایی به شمار می‌آید و از ماندگاری بسیار بالایی برخوردار می باشد، بنابراین یکی از بهترین و برترین مزایای تزریق چربی همان دارا بودن ماندگاری بالا می باشد و از طرفی دیگر با توجه به اینکه در این روش از چربی طبیعی بدنی خود افراد استفاده می‌شود بنابراین احتمال ایجاد حساسیت در آن کمتر می باشد و به همین دلیل است که از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار می باشد و در میان بیشتر افراد مورد استفاده قرار می گیرد.

ادامه مطلب
تزریق چربی به صورت

نتیجه گیری کلی:

به طور کلی در پایان می توان گفت از آنجایی که امروزه روش تزریق چربی توانسته است بهترین کیفیت و کارایی و اثر بخشی را برای افراد به ارمغان آورد و از طرفی دیگر دارای مزایای فوق می باشد و کمترین عارضه را به دنبال دارد. از این رو به عنوان یک روش برتر برای افراد به شمار می آید و همچنین شما می توانید با انتخاب بهترین پزشک و مجهزترین کلینیک درمانی بهترین اثر بخشی را برای خود به ارمغان آورید و دیگر هیچ گونه نگرانی و استرسی در رابطه با این عمل نداشته باشید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس مستقیم( کلیک کنید)
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید

مشاوره خود را  رایگان رزرو کنید تا در کمتر از 48 ساعت  ما با شما تماس بگیریم.

  • فایل ها را به اینجا بکشید
    انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf.
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .