8060902 0912

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره 24 ساعته

تزریق چربی برای چه افرادی و کدام نواحی مناسب است

تزریق چربی برای چه افرادی و کدام نواحی مناسب است-دکتر لاغری

تزریق چربی برای چه افرادی و کدام نواحی مناسب است-دکتر لاغری

تزریق چربی برای چه افرادی مناسب است و چگونه انجام می شود؟ عمل‌های زیبایی بسیار زیادی وجود دارد که افراد هنگامی که می‌خواهند آن را انجام بدهند متوجه می‌شوند که این عمل ها دارای محدودیت بوده و همه افراد نمی‌توانند از آن استفاده کنند؛ به عبارت دیگر برخی از عمل‌های زیبایی مانند تزریق ژل یا فیلر تنها برای عده‌ای از افراد مناسب بوده و برای برخی از افراد محدودیت ایجاد می‌کند علاوه بر اینکه برای عده‌ای از افراد محدودیت ایجاد می‌کند باعث می‌شود که برای همه نواحی مناسب نبوده و فقط بتوان برای برخی از نواحی استفاده کرد اما تزریق چربی از آنجایی که یک روش بسیار پیشرفته می‌باشد و دارای محدودیت‌های چندانی نمی‌باشد برای همه مناسب خواهد بود؛ اما اگر می‌خواهید بیشتر در مورد این عمل زیبایی بدانید با ما همراه باشید تا اطلاعات جالبی به دست آورید.

چرا بایوفت بهترین روش است؟

همانطور که در ابتدای مطلب برای شما بیان نمودیم سایر عمل‌های زیبایی از قبیل تزریق ژل یا فیلر با محدودیت‌های بسیار زیادی برای افراد همراه بوده و افراد با کمک آن می‌توانند زیباسازی خود را به طور کامل انجام دهند؛ اما تزریق چربی در تهران به خصوص روش بایوفت علاوه بر اینکه برای افراد هیچ محدودیتی ایجاد نمی‌کند دارای مزیت‌های خیلی زیادی می‌باشد که در تزریق ژل یا فیلر وجود ندارد که این مزیت ها عبارتند از:

کاندید تزریق چربی

 • بلند مدت است
 • بدون درد است
 • سوزش ندارد
 • تورم ندارد
 • کبودی ندارد
 • پیشرفته است
 • داروی بیهوشی مصرف نمی‌شود
 • نتایج طبیعی است

تمامی مزایای که در بالا برای شما بیان نمودیم نه در تزریق ژل و نه در تزریق فیلر و نه در هیچ عمل زیبایی وجود ندارد و همین امر باعث می‌شود که تزریق چربی به خصوص روش بایوفت به عنوان محبوب ترین روش برای زیباسازی و جذاب تر کردن افراد باشد.

ادامه مطلب
قیمت تزریق چربی به زیر چشم چقدر است؟

تزریق چربی برای چه افرادی مناسب است؟

تزرق پربی مناسب کیست؟ به طور کلی در پاسخ به این سوال شما باید بگوییم که تزریق چربی به خصوص تزریق چربی بایوفت برای همه افراد در هر گروه سنی که قرار داشته باشند مناسب بوده  و ماندگاری تزریق چربی بالایی دارد و می توانند به راحتی از آن استفاده کنند مخصوصاً اگر این افراد از روش بایوفت استفاده کنند بدون هیچ عوارض تزریق چربی نتایج چشمگیری برای آنها خواهد داشت اما ممکن است اصلی‌ترین سوال شما این باشد که افرادی که تزریق چربی را انجام می‌دهند به چه منظوری انجام می‌دهند به عبارت دیگر هدف از تزریق چربی چه می‌باشد؟

1) کسانی که قصد جوانسازی پوست خود دارند

جوانسازی پوست یکی از هدفهای اساسی و مهمی می‌باشد که افراد در زندگی خود داشته و همواره سعی می‌کنند پوست خود اعم از پوست صورت و سایر اعضای بدن خود جوان نگه دارند؛ اما متاسفانه به دلایل متعدد به خصوص کهولت سن پوست فرد به مرور زمان دچار پیری می‌شود. لذا باید گفت این نوع به خصوص روش بایوفت برای افرادی که می‌خواهند پوست خود را جوان تر کنند به عنوان بهترین عمل شناخته می شود.

2) پر کردن صورت

یکی از هدف های که باعث می‌شود افراد از این کار این است که با کمک آن بتوانند صورت خود را حجیم تر کنند چراکه هنگامی که صورت افراد حجیم‌تر باشد در زیبایی آن‌ها تاثیر گذاشته و باعث می‌شود اجزای صورت آنها بهتر به نظر برسد.

تزریق چربی برای چه افرادی و کدام نواحی مناسب است

3) جوانسازی واژن

یکی از هدفهای بسیار مهمی که باعث می شود بسیاری از زنان به سمت تزریق کردن چربی به خصوص تزریق چربی بایوفت بروند جوانسازی واژن می‌باشد چرا که واژن به مرور زمان و در اثر مشکلات متعدد اعم از مشکلات هورمونی و یا زایمان طبیعی باعث می‌شود زیبایی و جذابیت خود را ازدست داده و در نهایت زنان درصدد آن می‌باشند تا بتوانند با کمک تزریق چربی آن را زیبا‌تر سازند. با توجه به مطالبی که در بالا برای شما بیان نمودیم شما به این مسئله پی‌بردید که تزریق چربی به خصوص تزریق چربی بایوفت به لابیا هیچ گونه محدودیتی برای افراد ایجاد نخواهد کرد و همه افراد می‌توانند با آسودگی از آن استفاده کنند علاوه بر آن به برخی از مهم ترین هدف های تزریق چربی افراد پرداختیم نکته‌ای که باید به آن اشاره کنیم این است که هدف‌های تزریق چربی به موارد فوق الذکر محدود نبوده و اهداف متعدد بسیار زیادی دارد چرا که همانطور که این عمل برای افراد محدودیت ایجاد نمی کند در نهایت باعث می‌شود اهداف استفاده از آن بسیار زیاد و متعدد باشد.

ادامه مطلب
سلولیت (تجمع چربی) چیست؟

تزریق چربی برای کدام نواحی مناسب است؟

متاسفانه باید بگویم که تمامی اعضای بدن افراد ممکن است به مرور زمان دچار مشکلات متعددی شده و نیاز داشته باشد که زیبایی آن مجدداً ترمیم شود اما در عین حال باید بگوییم خوشبختانه تزریق چربی راه حلی برای درمان تمامی مشکلات ایجاد شده در اعضای بدن افراد می باشد پس می‌توان گفت از تزریق چربی می توان برای غالب اعضای بدن استفاده نمود. تزریق چربی به کدام نواحی بیشتر انجام میگیرد؟

مطابق آمارهای به دست آمده باید بگوییم که تزریق چربی به نواحی زیر بیشترین طرفداران را به خود داشته و باعث شده است که تعداد بسیار زیادی از افراد از آن استفاده کنند. پرطرفدارترین نواحی تزریق چربی عبارتند از:

تزریق چربی به صورت

یکی از رایج ترین نواحی که افراد به آن چربی تزریق می‌کنند صورت و تزریق چربی به دست می‌باشد چرا که صورت همانطور که می‌دانید نقش بسیار بالایی در زیبایی افراد دارد و همچنین اجزای داخلی صورت بسیار بیشتر از سایر قسمت های بدن بوده و ممکن است هر کدام از این نواحی به تنهایی نیز نیاز به تزریق چربی داشته باشد به همین دلیل است که تزریق چربی به صورت طرفداران بسیار زیادی دارد.

تزریق چربی به سینه

داشتن سینه‌های بزرگ یکی از معیارهای اصلی جذابیت در زنان می‌باشد و در نهایت باعث می‌شود تعداد بسیار زیادی از افراد که دارای سینه‌های کوچک یا نافرم می‌باشند به دنبال تزریق چربی به آن ناحیه باشند.

تزریق چربی به واژن یا لابیا

همانطور که در مطالب قبلی اشاره نمودیم یکی از اهداف تزریق چربی جوانسازی واژن می‌باشدِِ؛ به همین دلیل است که می‌توان گفت یکی از نواحی که افراد درصدد انجام تزریق چربی به آن می باشند واژن یا لابیا می باشد. چرا که این عضو علاوه بر اینکه از نظر سلامت افراد بسیار مهم می‌باشد از نظر جنسی از اهمیت خیلی بالایی برای افراد برخوردار می‌باشد.

اولین نفر باشید که به این مقاله امتیاز می دهید .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید

مشاوره خود را  رایگان رزرو کنید تا در کمتر از 48 ساعت  ما با شما تماس بگیریم.

 • فایل ها را به اینجا بکشید
  انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf.
 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

تماس مستقیم( کلیک کنید)