بهترین روش تزریق چربی صورت

بهترین روش تزریق چربی صورت

بهترین روش تزریق چربی صورت

بهترین روش تزریق چربی صورت چیست؟ پیوند چربی، که به عنوان انتقال چربی به صورت یا تزریق چربی شناخته می‌شود، یک روش زیبایی است که برای به حداقل رساندن پیری صورت با تغییر کاربری سلول‌های چربی طراحی شده است. همانطور که روند طبیعی پیری شروع به کاهش پری و حجم در خطوط جوان صورت می‌کند، گونه‌ها می‌توانند گود و توخالی به نظر برسند. چین و چروک‌‌ها نیز می‌‌توانند برجسته‌‌تر شوند. پیوند چربی می‌تواند یک درمان موثر جوانسازی صورت برای بازگرداندن قسمت‌های از دست رفته در صورت و همچنین صاف کردن ظاهر خطوط و چین‌های صورت باشد. در این روش از چربی بدن شما که از ناحیه ‌ای سرشار از چربی بدن از طریق لیپوساکشن برداشت می‌‌شود، استفاده گردد تا حجمی استراتژیک به چین‌ها و نواحی فرورفته صورت اضافه کند. چربی برداشت شده قبل از توزیع مجدد به صورت خالص در می‌آید و استفاده از بافت چربی خود شما به طور کلی هرگونه خطر واکنش آلرژیک را از بین می‌برد. جراح پلاستیک مرکز تخصصی دکتر لاغری، دکتر ضرغامی، در این تکنیک پرکننده طبیعی صورت، تخصص ماهری در ارائه بهترین روش تزریق چربی صورت دارد که در ادامه با آن آشنا خواهید شد.

روش تزریق چربی صورت

پیوند چربی صورت یک روش همه کاره است که بسته به نگرانی‌های زیبایی شناختی منحصر به فرد شما می‌تواند به تعدادی از اهداف زیبایی دست یابد. یکی از مزایای تکمیلی این درمان ضد پیری این است که ناحیه بدن مورد استفاده برای جمع آوری سلول‌های چربی ( معمولاً پهلوها، لگن یا شکم ) را می‌توان از طریق لیپوساکشن همراه با روش پیوند چربی کانتور کرد. دکتر ضرغامی در دکتر لاغری، زیر نظر کلینیک ماه زر، عمل جراحی را با توجه به اهداف برنامه درمانی هر بیمار شخصی می‌کند. به طور کلی می‌توان از پیوند چربی برای بهبود موارد زیر در صورت استفاده نمود.زاویه سازی با تزریق چربی صورت

 • از دست دادن حجم گونه
 • از دست دادن حجم لب
 • از دست دادن پری در امتداد خط فک
 • نواحی فرورفته زیر و اطراف چشم
 • چین های عمیقی که از بینی تا دو طرف دهان امتداد دارند ( خطوط ماریونت )
 • چین‌های صورت، چین و چروک و زخم‌های کم عمق در صورت

پیوند چربی صورت می‌تواند به نتایج بسیار طبیعی و طولانی مدت منجر شود. بیماران اغلب درمان پیوند چربی را با سایر روش‌های تقویتی مانند جراحی پلک یا لیفت صورت ترکیب می‌کنند تا جوان‌سازی جامع‌تر صورت را انجام دهند. عمدتا تزریق چربی از شکم به صورت انجام می‌شود.

انتقال چربی به صورت چگونه انجام می‌شود؟

روش پیوند چربی ۲ جزء اصلی دارد. ابتدا از یک لوله بسیار نازک به نام کانولا برای استخراج آرام چربی از ناحیه بدن با مقدار کافی بافت چربی اضافی استفاده می‌شود. این کار از طریق تکنیک‌های لیپوساکشن دستی با استفاده از یک سرنگ ۱۰ سی ‌سی انجام می‌‌شود که به طور کلی امکان کنترل بهینه جراحی و بقای پیوند چربی را هنگام انتقال سلول‌های چربی فراهم می‌کند. در مرحله بعد، چربی سانتریفیوژ می‌شود و اجازه می‌دهد چربی و خون اضافی خارج شود. این کار سلول‌های بنیادی و چربی را قبل از تزریق در مناطق مورد نظر صورت پاک می‌کند. سپس از سلول‌های چربی و سلول‌های بنیادی همراه برای پر کردن فرورفتگی‌های صورت، صاف کردن چین و چروک‌ها و بازگرداندن حجم جوان به نواحی تحت درمان استفاده می‌شود. مزایای کمکی این درمان شامل خواص جوانسازی پوست است که از سلول‌های بنیادی پیوند چربی به دست می‌آید. این روش اغلب منجر به پوستی صاف‌تر با خطوط ریز کمتر، کاهش اندازه منافذ و بی نظمی رنگدانه ها می‌شود.

بعد از تزریق چربی چه اتفاقی می‌افتد؟ نتیجه نهایی تزریق چربی

بهترین روش تزریق چربی صورت چیست؟

برای کاندیدای مناسب، نتایج حاصل از پیوند چربی صورت می‌‌تواند بسیار طولانی ‌تر از سایر تزریق‌های ضد پیری و درمان‌های پرکننده پوست باقی بماند. پزشکان متخصص ما می‌‌توانند تاریخچه پزشکی و آناتومی صورت شما را بررسی نمایند تا بهترین روش تزریق چربی صورت را برای نیازهای شما پیشنهاد نمایند. پیوند چربی صورت معمولاً برای افرادی با نگرانی‌های زیبایی شناختی زیر بسیار موفق است.

 • گونه‌ها یا شقیقه‌های فرورفته
 • خطوط لبخند یا چین‌ها و چین‌های بینی
 • قسمت‌های توخالی زیر و اطراف چشم
 • چین‌های صورت یا خطوط برجسته

 

بیشتر بخوانید:  آشنایی با عوارض تزریق چربی و تاثیرات آن در طولانی مدت

پیوند چربی صورت اغلب در کلینیک تخصصی دکتر لاغری، معتبر ترین مرکز تزریق چربی سعادت آباد، و تحت بی‌حسی موضعی و بدون ناراحتی در زمان بسیار کمی انجام می‌شود. در ادامه برای بررسی دقیق‌تر بهترین روش تزریق چربی صورت ابتدا برخی از سوالات متداول مراجعین را برای شما پاسخ خواهیم داد.

یکی از مزایای اصلی روش‌های تزریق چربی به صورت این است که نتایج می‌تواند به مراتب بیشتر از اثرات محصولات تزریقی غیر اتولوگ باشد و اکثر بیماران جوانسازی دائمی را تجربه می‌کنند. تکنیک برداشت و تزریق چربی بر پیوند نهایی چربی تأثیر می‌گذارد. بسته‌های کوچک چربی تزریق شده به سطوح بافتی مختلف، بهترین شانس را برای زنده شدن از بافت‌های اطراف که دارای عروق خوب هستند، دارند.

اگر حجم زیادی از چربی به ناحیه‌ای تزریق شود، چربی مرکزی در بافت ادغام نمی‌شود و به طور کلی توسط بدن شما جذب می‌شود. بقای پیوند چربی مشابه نحوه زنده ماندن پیوند پوست است. با این حال، حتی اگر از بهترین تکنیک استفاده شود، مقداری از چربی جذب می شود. گرافت‌های چربی معمولاً وقتی در بسترهای بافتی که ثابت ‌تر هستند و تحرک کمتری دارند، درصد بقای بهتری دارند. برای مثال، درصد بیشتری از پیوند چربی در اطراف چشم‌ها و گونه‌‌ها نسبت به بقای پیوند چربی در نواحی متحرک ‌تر اطراف پایین صورت و دهان قابل انتظار است. فرآیند جذب پیوند چربی غیرقابل دوام حدود ۶ هفته طول می‌کشد.

همچنین بخوانید درباره: دوره نقاهت تزریق چربی

دکتر ضرغامی به بیمارانش می‌‌گوید که چربی‌هایی که پس از ۶ هفته زنده می‌مانند، بخشی از صورت آن‌‌ها شده است، خون جدیدی را از بافت سالم اطراف دریافت می‌کند و بنابراین تبدیل به یک بهبود دائمی در حجم می‌شود. اگر حجم اضافی مورد نظر باشد، می‌توان مرحله دوم پیوند چربی را انجام داد که به بهبود قبلی در حجم افزوده و بهبود درازمدت مورد نظر را فراهم می‌کند. گفته می‌شود، روند طبیعی پیری در نهایت منجر به کاهش بیشتر حجم صورت می‌شود. پیوند چربی اضافی نیز ممکن است بعد از ۵ تا ۱۰ سال مورد نظر باشد زیرا حجم صورت با روند طبیعی پیری از بین می‌رود. البته این موضوع تا حد زیادی به ژنتیک و سبک زندگی فردی شما بستگی دارد.

خوشبختانه، برخلاف سایر روش‌های جراحی، بهترین روش تزریق چربی صورت معمولاً جای زخم های قابل تشخیص باقی نمی‌گذارد. در واقع چیزی به نام عوارض تزریق چربی در کار نیست! چربی با یک میکروکانولای کوچک با نوک نازک دوباره به صورت وارد می‌شود و این امر باعث می‌شود که پزشک به راحتی از ایجاد اسکار قابل توجه جلوگیری کند. برش‌های دسترسی با یک سوزن کوچک ایجاد می‌شود که بدون جای زخم قابل مشاهده بهبود می‌یابد. اگر می‌خواهید میزان دید جای زخم پس از جراحی را برای خودتان ارزیابی کنید، لطفاً عکس‌های قبل و بعد ما را برای انتقال چربی صورت بررسی کنید.

شرایط مختلفی وجود دارد که در آن‌ها پیوند چربی ممکن است روش ایده ‌آلی برای جوان ‌سازی نباشد و به طور بالقوه ناایمن باشد، به خصوص اگر قرار باشد از بیهوشی عمومی استفاده شود. پیوند چربی اتولوگ ممکن است در مواردی که احتمال بی‌ثباتی در حجم چربی وجود دارد، مانند موارد کاهش وزن برنامه ریزی شده یا افزایش وزن مداوم، یا اگر بیمار سابقه قبلی تحلیل کامل یا جزئی چربی پیوند شده قبلی داشته باشد، منع مصرف دارد. بیماران مبتلا به شرایط موضعی، منطقه‌ای یا سیستمیک که ممکن است بر جریان خون یا بهبود زخم تأثیر بگذارد نیز در معرض خطر ابتلا به عوارض یا داشتن پیامدهای نامطلوب هستند. به عنوان مثال می‌توان به تاریخچه اسکار سوختگی گسترده، پرتودرمانی، اسکار کلوئیدی، انعقاد، نیاز به داروهای سرکوب کننده سیستم ایمنی و سایر بیماری های متابولیک یا مزمن اشاره کرد.

تزریق چربی صورت

بهترین روش تزریق چربی صورت

برای کسب نتایج عالی از پیوند چربی، سوا از تخصص و مهارت پزشک متخصص، انتخاب بهترین روش تزریق چربی صورت بسیار حائز اهمیت است. یکی از بهترین و جدیدترین روش‌های پیوند چربی در دنیا روش تزریق چربی بایوفت است که دکتر ضرغامی با استفاده از مهارت عالی خود این تکنیک را به بهترین شکل ممکن در کلینیک تخصصی و مجهز دکتر لاغری ارائه می‌دهد. در این تکنیک در هنگام انتقال چربی از سلول‌های بنیادی و فاکتورهای رشد خود فرد استفاده می‌گردد که نتیجه آن تغذیه و خون رسانی بهتر سلول‌های چربی انتقال یافته می‌باشد که منجر به بقای چربی تزریقی می‌گردد.

 

جمع بندیتزریق چربی قبل و بعد-بهترین روش تزریق چربی صورت

پیوند چربی اتولوگ یک فرآیند چند مرحله ای است که شامل ارزیابی نواحی گیرنده و دهنده و برداشت، پردازش و تزریق مجدد چربی است. نادیده گرفتن، اشتباهات یا حذفیات در طول هر یک از این مراحل ممکن است بر نتیجه تأثیر منفی بگذارد. از آنجایی که هر بیمار و روش منحصر به فرد هستند، پزشک باید نیازهای تجهیزات خاصی مانند کانول و ابزار برای برداشت، پردازش و انتقال را قبل از انجام عمل به تیم عمل اطلاع دهد. عوامل موثر بر نتیجه پیوند چربی مهارت  و تخصص پزشک، روش تزریق و تجهیزات مورد استفاده است. به علاوه شرایط جسمی هر بیمار نیز می‌تواند بر نتایج پیوند موثر باشد. یکی از بهترین و موفق‌ترین تکنیک‌های مورد استفاده در زمینه تزریق چربی صورت در جهان روش بایوفت است که خوشبختانه در کلینیک تخصصی دکتر لاغری ارائه می‌گردد.

09127300790

در این روش با به کارگیری متد روز دنیا و با استفاده از تزریق سلول‌های بنیادی و فاکتورهای رشد به همراه انتقال چربی، دکتر ضرغامی نتایج عالی در این زمینه کسب می‌نماید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پیوند چربی صورت یا سایر درمان‌های ضد پیری، یا تعیین وقت مشاوره با پزشکان متخصص، همین امروز با کلینیک ما تماس بگیرید.

جستجو مرتبط کاربران:

اولین نفر باشید که به این مقاله امتیاز می دهید .

20 پاسخ

 1. تززیق ژل لب مدل باربی همون روسی هست؟ میشه راهنمایی کنید؟ من فاصله لب بالام تا بینی ام کمه. خوب میشه؟

  1. چیزی تحت عنوان مدل باربی وجود ندارد و روسی یک تکنیک تزریق ژل لب است. با مشاورین ما تماس بگیرید بیشتر راهنمایی می‌کنند شما را.

  1. برای صورت بهتر است که چربی انجام بشه. مشکلتون را با مشاورین ما در میون بزارید راهنمایی کنن شما رو.

  1. بسته به میزان چربی مورد نیاز شما دارد. هزینه بین ۹ تا ۱۵ میلیون متغییر است. با مشاورین ما تماس بگیرید.

 2. سلام صورتم ککمک های زیادی داره وپوستم هم سبزه هستش چطوری ازشراین ککمک هاخلاص بشم وپوستم هم روشنتربشه ازکرمهای ساختنی هم استفاده کردم ولی دوباره پیداشدن بیشترهم شدن

 3. سلام. من جراحی لیزیک انجام دادم. میتونم تزریق بوتاکس برای زیر چشم و اطراف چشم انجام بدم؟

  1. با سلام. در صورتی که دوره نقاهت را به طور کامل پشت سر گذاشته باشید و تاییدیه پزشک مربوطه را داشته باشبد مشکلی ندارد.

 4. سلام از چه برندی برای تزریق ژل استفاده می کنین ؟ اگر امکانش هست بفرمایید

  1. اغلب برندها در کلینیک موجود است. از رووفیل گرفته تا برند‌های جهانی لطفا برای مشاوره تماس بگیرید.

  1. هزینه تزریق چربی بین ۹ تا ۱۵ میلیون متغییر است و به عوامل مختلفی بستگی دارد. برای دریافت مشاوره بیشتر تماس بگیرید.

 5. سلام خدا قوت پروفسور عزیزخدا به شما طول عمرباعزت بدهد که همواره درپیشرفت وابداع روشهای نوین علمی کوشا هستید تندرست وبرقرار باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و دریافت تخفیف؛ ویژه مقاله بهترین روش تزریق چربی صورت

تلگرام دکتر لاغری

مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

ما را درشبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

آپارات دکتر لاغری

اینستاگرام دکتر لاغری

کانال یوتیوب کلینیک دکتر لاغری زیر نظر ماه زر

ماندگاری بایوفت لاغری موضعی ترواسکالپ قبل و بعد تزریق ژل قبل و بعد تزریق چربی گونه قبل و بعد تزریق چربی صورت