هایفوتراپی چیست؟

هایفوتراپی چیست؟ یکی از روش‌های نوین برای زیباسازی و جوانسازی پوست است که در کلینیک دکتر لاغری صورت می‌پذیرد و در آن پوست صورت محکم شده و کشیده می‌گردد. در این عمل سلول‌های تولید کننده کلاژن با نیروی فراصوت تحریک می‌شوند. “هایفوتراپی” بهترین جایگزین برای جراحی بوده و سریع، ایمن و راحت می‌باشد و پس از اتمام کار نیازی به استراحت نیست. این روش برای افرادی که سن بالایی دارند، توصیه نمی‌گردد. برای افرادی که ایمپلنت دندان انجام داده‌اند، مشکلات مربوط به انعقاد خون دارند و یا در چند ماه اخیر ژل تزریق کرده باشند، روش مناسبی نیست.

هایفوتراپی چیست؟

هایفوتراپی، یک روش جدید برای جوان‌سازی پوست بوده و در آن سلول‌های تولید کننده کلاژن تحریک می‌شوند. این کار با کمک یک دستگاه امواج فراصوت به سلول‌ها رسیده و آنها را تحریک می‌کند و تا عمق پوست راه می‌یابد. این امواج از لایه‌های پوست گذشته و لایه اپیدرم را هم کنار زده و چربی زیر پوست را درمان می‌کند.

در روش هایفوتراپی بافت خیلی سریع گرم می‌شود و چنانچه دما بالا رفت، سلولها دچار نوعی آسیب مفید می‌شوند که منجر به از سرگیری کلاژن سازی می‌گردد. در این روش پس از ۲ یا ۳ ماه عمل تولید کلاژن آغاز می‌گردد. کلاژن پروتئینی است که ماده اصلی و تشکیل دهنده پوست است.

ادامه مطلب
برای جوانسازی دور چشم چه باید کرد؟

این روش هیچ‌گونه خطری برای پوست ندارد و اغلب توسط متخصصان و افراد کاردان مورد استفاده قرار می‌گیرد و حتما باید در یک مرکز تخصصی با مشاوره پزشک متخصص پوست انجام پذیرد. عمل هایفو در گذشته برای درمان تومورها مورد بهره برداری قرار می‌گرفت اما حدود ۱۰ یا ۱۱ سال است که در مراکز معتبر برای جوان سازی و زیبایی پوست مورد استفاده قرار می گیرد. این روش مورد تایید سازمانهای غدا و داروی کشورهایی مانند آمریکا هم می‌باشد.

آیا می‌توان از هایفوتراپی برای پوست دست استفاده کرد: جوانسازی دست

برای کدام افراد هایفوتراپی مناسب است؟

هایفوتراپی برای چه افرادی مناسب است؟ افرادی که سفتی و استحکام پوست خود را از دست داده‌اند و یا احساس شل شدن پوست دارند یا دچار افتادگی پلک شده‌اند و یا چین‌هایی در صورتشان پدیدار شده که منجر به تغییر حالت چهره شده، بهترین گزینه برای انجام عمل هایفوتراپی هستند تا پوستشان به حالت اصلی برگشته و کلاژن سازی از سر گرفته شود.

برای مادرانی که زایمان‌های متعدد و سخت داشته اند و یا دچار خونریزی‌های شدید شده‌اند، می‌توانند برای جوانسازی پوستشان از این روش بهره برداری کنند. این روش برای سن ۳۵ تا ۶۵ سال بهترین روش زیبایی پوست بوده که طراوت و شادابی را به پوست برمی‌گرداند.

هایفوتراپی پیری پوست را در بانوانی که یائسگی را تجربه کرده اند نیز بهترین گزینه است. برای کسانی که دچار سوختگی ناشی از آفتاب شده اند به طوری که رنگ پوستشان تغییر کرده، می‌توانند از این شیوه جوان‌سازی استفاده نمایند. در روش هایفو برای افرادی که به علت بیماری پوست صورتشان دچار پیری شده، امکان زیبایی مجدد داده می شود. در کسانی که مدت ها در گیر بیماری خاصی بوده اند، این روش موثر بوده است؛ اما بهتر است با یک پزشک متخصص در میان نهاده شود.

 

کاربردهای هایفوتراپی چیست؟

کاربردهای روش هایوفتراپی چیست؟ یکی از بهترین گزینه‌ها و روش‌های جوان سازی بدون جراحی است که حتی جایگزین لیفت هم می‌گردد. کاربرد این روش در سال‌های اخیر به شکل چشمگیری در میان مردم افزایش یافته است. این عمل در پیشانی، گردن، بالا و پایین صورت انجام می‌گیرد. در هایفوتراپی قسمت‌هایی از پوست که دارای چربی زیادی هستند و به طور مرتب دچار جوش و آکنه می‌شوند را درمان کرده و موجب صافی پوست هم می‌گردد. در چین و چروک صورت و یا خط دو طرف لب هم کارایی داشته و حالت جذابی به صورت می‌دهد.

ادامه مطلب
لیفت صورت چیست؟ (روش های جدید)

در قسمت گردن که جمع شدگی پوست محسوس بوده و حالت نامناسبی به خود می‌گیرد را تحت جوانسازی قرار داده و چین و چروک گردن، زیر گلو، دو طرف صورت را هم پوشش می دهد. در قسمت بالای صورت یا پیشانی که نقش مهمی در افتادگی پلک و ابرو دارد را صاف کرده و موجب زیباتر شدن نمای ابرو و جلوه بیشتر چشمان می‌گردد. افتادگی پلک، چین و چروک دور چشم، حالت نامناسب دور لب، با این روش، حالتی خوشایند به خود گرفته و جذاب و صاف می‌شوند که منجر به افزایش شادی و امید به زندگی در افراد می‌شود.

آیا هایفوتراپی درد دارد؟

اغلب مردم به این باور هستند که عمل زیبایی با درد همراه است، در هایفوتراپی که با تشخیص متخصص پوست و مو امواج به لایه‌های صورت می‌رسد و ممکن است عمیق هم باشد، هیچ گونه زخم و خراش و یا خطی روی صورت فرد ایجاد نشده و فرد هیچ گونه دردی را حس نخواهد کرد و فقط ممکن است کمی ترس یا اضطراب داشته باشید که به طور مستقیم روی عملکرد فردی که در حال انجام هایفوتراپی است اثر می‌گدازد. در این روش که دستگاه به صورت کشانده می‌شود، قدری سوزش و یا قرمزی ایجاد می‌گردد.

در تزریق چربی یا ژل ممکن است فرد مدتی صورتی صاف داشته باشد اما در هایفوتراپی که یک روش درمانی هم محسوب می‌گردد، چین و چروک‌ها برای مدتی طولانی از بین می‌روند. درد این عمل بسیار کم و قابل تحمل بوده و فرد چندان بی‌قرار نخواهد شد که نتواند تحمل کند. ولی اگر نیاز به بی حسی بود، پزشک متخصص انجام خواهد داد. این روش کم‌دردترین، بی عارضه‌ترین و بهترین روش برای جوان‌سازی، شادابی، روشنایی پوست است که نتایجی خوب و عالی خواهد داد و مشتری هم رضایت کامل خواهد داشت.

هایفوتراپی

هایفوتراپی پر کلینیک دکتر لاغری

روش‌های متعددی مانند تزریق ژل، تزریق چربی به صورت، لیفت و جراحی برای زیبایی و جوان‌سازی پوست مورد استفاده قرار می‌گیرد که در این میان هایفوتراپی بهترین، ساده‌ترین راه می٬باشد که در آن با کمک دستگاه هایفو امواجی به لایه‌های صورت فرستاده می‌شود تا با تحریک و گرم کردن سلول و بافت، پس از سه تا شش ماه تولید کلاژن که عامل اصلی جوانی پوست است، از سر گرفته شود.

فرم درخواست مشاوره هایفوتراپی در کلینیک دکتر لاغری:

  • فایل ها را به اینجا بکشید
    انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf.
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

این روش برای افراد ۳۵ سال و کسانی که سوختگی پوست دارند، توصیه شده است. انجام هایفوتراپی در کلینیک دکتر لاغری هیچ گونه دردی ندارد و بسیار کارایی مناسبی هم دارد.

1/5 - (1 امتیاز)

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید

مشاوره خود را  رایگان رزرو کنید تا در کمتر از 48 ساعت  ما با شما تماس بگیریم.

  • فایل ها را به اینجا بکشید
    انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf.
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

Call Now Buttonتماس مستقیم ( کلیک کنید)