فواید تزریق ژل به لب چیست؟

فواید تزریق ژل به لب چیست؟

فواید تزریق ژل به لب چیست؟

فواید تزریق ژل به لب چیست؟ پرکننده‌های لب روشی بسیار موثر برای افزودن یا بازگرداندن حجم به لب‌ها، ساختار و فرم لب‌های نازک هستند. برخی افراد با لب‌های نازک متولد می‌شوند، در حالی که برخی دیگر نازک شدن را به عنوان بخشی از روند طبیعی پیری تجربه می‌کنند.

صرف نظر از دلیل، پر کردن لب مقرون به صرفه‌ترین و ایمن‌ترین روش غیر جراحی است که برای برجسته کردن لب‌های افراد استفاده می‌شود. سایر انواع تقویت کننده لب مانند پرکننده‌های پوستی، ایمپلنت‌های لب و لیفت لب در مقایسه با مزایای پرکننده‌های لب، تهاجمی‌تر و معمولاً کمتر مورد نیاز هستند. در ادامه فواید تزریق ژل به لب برای داشتن لب‌های پرتر و پرطراوت آورده شده است.

پرکننده‌های لب چیست؟

برا بررسی هرچه بهتر مزایا تزریق ژل به لب باید با انواع مدل های تزریق ژل لب بیشتر آشنا شوید. فیلر لب یک درمان غیر جراحی است که از مواد تزریقی برای بهبود ظاهر لب‌ها استفاده می‌کند. رایج‌ترین نوع پرکننده لب، اسید هیالورونیک است که در عین کاهش چین و چروک و خطوط ریز، حجم و فرم می‌بخشد. انواع مختلفی از درمان‌های پرکننده لب وجود دارد که به شرح زیر هستند.

۱. Juvederm: یک فیلر مبتنی بر اسید هیالورونیک مورد تایید FDA است که برای حجیم کردن لب‌ها استفاده می‌شود. برای افزایش حجم و آبرسانی به ناحیه زیر پوست تزریق می‌شود. نتایج معمولاً فوری هستند و می‌توانند تا شش ماه یا بیشتر دوام داشته باشند. انواع مختلفی از درمان‌های Juvederm وجود دارد که می‌توانید بسته به نتایج مورد نظر خود دریافت کنید.

۲. Restylane: نوع دیگری از پرکننده اسید هیالورونیک مورد تایید FDA است که گزینه‌ای محبوب برای کسانی است که می‌خواهند به لب‌های خود حجم و وضوح بیشتری ببخشند و همچنین چین و چروک‌های اطراف دهان را کاهش دهند. طرفداران Restylane فن آوری بیان را می‌پسندند که حرکات صورت را نرم و طبیعی نگه می‌دارد. همچنین انواع مختلفی از گزینه‌های درمانی Restylane بسته به نتایج مورد نظر شما وجود دارد.

در طی عمل پرکننده لب چه اتفاقی می‌افتد؟

در طول عمل پرکننده لب، پزشک شما یک بی حس کننده موضعی را روی لب‌های شما اعمال می‌کند. بی‌حسی موضعی لب‌های شما را بی‌ حس می‌‌کند تا دردی احساس نکنید و این روند تا حد امکان راحت باشد. کرم‌های بی‌حس کننده اغلب از بنزوکائین، لیدوکائین و تتراکائین (BLT) تشکیل شده اند. حدود ۱۵ تا ۳۰ دقیقه بعد، لب‌های شما باید بی‌حس شوند.

اگر آلرژی به BLT دارید، ممکن است پزشک شما یک تزریق بلوک عصبی برای بی حس کردن لب‌های شما انجام دهد. حدود ۱۵ تا ۳۰ دقیقه پس از تزریق، لب‌های شما باید بی‌حس شوند.

سپس پزشک شما از یک سوزن نازک برای تزریق پرکننده لب به هر یک یا همه قسمت‌های لب شما، از جمله لبه‌های لب (حاشیه ورمیلیون)، انحنای مرکز لب بالایی (کمان کوپید) و کمان‌های دهانی استفاده می‌کند. (گوشه‌های دهان شما). شما هیچ دردی احساس نخواهید کرد، اما ممکن است احساس نیشگون گرفتن داشته باشید. به طور متوسط، پزشک شما ۱ میلی لیتر (میلی لیتر) پرکننده لب را به لب‌های شما وارد می‌کند. سوزن بیشتر از ۲.۵ میلی‌متر در پوست شما فرو نمی‌رود.

فواید و مزایا تزریق ژل به لب چیست؟

پزشک شما ممکن است یک کیسه یخ روی لب‌های شما در طول عمل قرار دهد تا تورم و کبودی را به حداقل برساند. کل این روش ممکن است ۳۰ دقیقه الی دو ساعت طول بکشد.

مزایا تزریق ژل به لب

فواید و مزیت‌های تزریق ژل به لب شامل موارد زیر می‌باشد.

۱. ظاهر زیبا از فواید تزریق ژل به لب:

برای اکثر افراد، بزرگترین مزیت فیلر لب، ظاهر پرتر لب‌ها است. لب‌‌های پرتر می‌‌تواند باعث جوان ‌تر به نظر رسیدن و احساس جوان‌ تر شدن فرد شود. برای خانم‌هایی که ممکن است از ویژگی‌های خاص صورت کاملاً راضی نباشند، یک راه ساده برای به دست آوردن اعتماد به نفس شخصی استفاده از پرکننده‌های لب است. بهبود ظاهر آنها همچنین می‌تواند به افزایش اعتماد به نفس آنها در موقعیت‌های حرفه‌ای و اجتماعی کمک کند. نکات و آموزش‌های آرایش فراوان است، اما آن‌ها فقط نتایج کوتاه مدت و ظریفی را ارائه می‌دهند. اگر زنی می‌خواهد لب‌های خود را برای طولانی مدت تقویت کند تا در محل کار و خانه اعتماد به نفس بیشتری داشته باشد، پرکننده‌های لب گزینه خوبی هستند.

۲. پری طبیعی مزایا تزریق ژل به لب:

محصولاتی مانند پرکننده‌های لب Juvederm ظاهری طبیعی دارند زیرا از اسید هیالورونیک ساخته شده‌اند، ماده‌ای که به طور طبیعی توسط بدن تولید می‌شود. از آنجایی که اسید هیالورونیک طبیعی است، احتمال کبودی کمتری دارد. فیلر به طور طبیعی جذب می‌شود و تقریباً هر شش ماه یکبار باید تعویض شود تا حجیمی‌لب‌ها حفظ شود.

۳. پیشرفت تدریجی مزایا تزریق ژل به لب:

پرکننده‌های طبیعی را می‌توان در مدت زمان معینی برای به دست آوردن نتیجه مطلوب مصرف کرد. این گزینه به ویژه برای افرادی که با لب‌های نازک متولد شده‌اند و دقیقاً مطمئن نیستند که وقتی لب‌هایشان پرتر است چگونه به نظر می‌رسند جذاب است. در طی چندین جلسه، بیمار می‌‌تواند لب‌‌های خود را بدون ناراحتی که ممکن است با تغییر اندازه ایمپلنت همراه باشد، به حالت پرپشتی مطلوب برساند.

۴. تزریق ژل به لب کم و بدون عوارض جانبی:

واکنش‌های آلرژیک و عوارض جانبی در مورد پرکننده‌های اسید هیالورونیک بسیار نادر است. برای یک بیمار بالقوه مهم است که در مشاوره اولیه درباره آلرژی‌های شناخته شده یا رژیم دارویی خود صحبت کند تا اطمینان حاصل شود که کلینیک فیلر مناسب را انتخاب می‌کند. اگر احتمال دارد که فردی به مواد تشکیل دهنده فیلر حساسیت داشته باشد، پزشک ممکن است ابتدا آزمایشی را با تزریق مقدار کمی‌به بازوی بیمار انجام دهد.

۵. بازیابی پرکننده لب سریع است:

اکثر افرادی که فیلر لب دارند می‌توانند تمام فعالیت‌های عادی خود را تنها یک روز پس از عمل از سر بگیرند. پس از آماده شدن بیمار، این روش معمولاً ۱۵ دقیقه یا کمتر طول می‌کشد. با توجه به تأثیر قابل توجهی که پرکننده‌ها می‌توانند بر ظاهر افراد و همچنین عزت نفس آنها داشته باشند، دلیل خوبی وجود دارد که آن را قبل از سایر گزینه‌های جراحی زیبایی در نظر بگیرید.

۶. افزایش حجم اصلی‌ترین مزایا تزریق ژل به لب:

پرکننده‌های لب می‌توانند بدون جراحی به لب‌های شما ظاهری پرتر و حجیم‌تر بدهند.

۷. افزایش هیدراتاسیون:

بیشتر پرکننده‌های لب حاوی اسید هیالورونیک هستند که به آبرسانی لب‌ها و صاف تر به نظر رسیدن آنها کمک می‌کند.

۸. ماندگاری طولانی‌تر نتایج:

پرکننده‌های لب معمولاً تا شش ماه یا بیشتر دوام می‌آورند و گزینه‌ای عالی برای کسانی است که نمی‌خواهند عمل جراحی انجام دهند.

۹. کاهش خطوط ریز و چین و چروک:

پرکننده‌های لب علاوه بر تقویت لب‌ها می‌توانند با از بین بردن خطوط لب و چین و چروک‌های اطراف دهان به کاهش روند پیری کمک کنند.

۱۰. افزایش اعتماد به نفس:فواید تزریق ژل به لب

پرکننده‌های لب می‌توانند به زیبایی ظاهر شما کمک کنند، که به نوبه خود می‌تواند عزت نفس شما را افزایش دهد.

۱۱. حداقل زمان استراحت:

برخلاف سایر روش‌های درمانی، پرکننده‌های لب نیازی به زمان بهبودی ندارند. می‌توانید انتظار داشته باشید که تقریباً بلافاصله به روال عادی خود بازگردید.

۱۲. نتایج قابل تنظیم:

وقتی صحبت از پرکننده‌های لب می‌شود، این فرصت را دارید که نتایج را برای ظاهر دلخواه خود سفارشی کنید، همچنین با کار با یک متخصص ماهر، می‌توانید با پرکننده‌های لب به نتایج طبیعی برسید. شما عزیزان می‌توانید برای دریافت مشاوره بیشتر در خصوص فواید تزریق ژل به لب با مشاورین ما در کلینیک دکتر لاغری، معتبرترین مرکز تزریق ژل سعادت آباد، از طریق فرم زیر در ارتباط باشید.

 • فایل ها را به اینجا بکشید یا
  انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf, حداکثر اندازه فایل: 500 MB, حداکثر تعداد فایل: 3.
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

   

  استفاده از پرکننده لب یک تصمیم شخصی است. پیگیری خواسته‌های خود برای بدن شما می‌تواند در تشخیص استفاده از فیلر لب موثر باشد.

  برای در نظر گرفتن استفاده از پرکننده‌های لب، باید:

  • از سلامت جسمانی خوبی برخوردار باشید.
  • انتظارات واقع بینانه داشته باشید.
  • عفونت فعال دهانی، از جمله آفت یا تبخال نداشته باشید.

  بسیاری از افرادی که از فیلر لب استفاده می‌کنند می‌خواهند اندازه لب‌های خود را افزایش دهند. ممکن است به دلایل زیادی بخواهید اندازه لب‌های خود را بزرگ کنید، از جمله:

  • بازگرداندن اندازه قبلی لب: با بالا رفتن سن، لب‌های شما کوچک ‌تر یا نازک ‌تر می‌‌شوند، فیلترم (شیار بین لب بالایی و سپتوم) بلندتر و صاف ‌تر می‌‌شود و فاصله بین گوشه‌‌های دهان (فاصله بین‌کمیشی) ممکن است افزایش یابد.
  • اصلاح فرم لب‌های شما: معمول است که لب‌های شما اندازه یا شکل‌های متفاوتی داشته باشند (نامتقارن).
  • صاف کردن چین و چروک: زمانی که لبخند می‌زنید یا می‌خندید، گاهی اوقات چین و چروک در کناره‌های دهان شما ایجاد می‌شود.
  • تقویت اعتماد به نفس: پرکننده‌های لب می‌توانند به بهبود عزت نفس و تصویر بدن شما کمک کنند.

  ماندگاری تزریق ژل لب چقدر است؟ پرکننده‌های لب معمولا ۱۲ تا ۱۸ ماه دوام می‌آورند. با این حال، این بستگی به سن شما دارد و اینکه بدن شما با چه سرعتی کالری‌ها را به انرژی (متابولیسم) تجزیه می‌کند. افراد جوان تر تمایل دارند کالری را سریعتر بسوزانند، بنابراین پرکننده‌های لب دوام زیادی ندارند.

   

  کلام پایانی

  پرکننده‌های لب به عنوان یک روش موثر برای حجم دادن به لب‌های نازک یا پیر، در طول سال‌ها به یک روش زیبایی محبوب تبدیل شده اند. با افزودن پرکننده‌های مبتنی بر اسید هیالورونیک، افراد می‌توانند شکل و اندازه لب‌های خود را بهبود بخشند و همچنین به ویژگی‌های کلی صورت خود شفافیت بخشند. پرکننده‌های لب نه تنها عالی به نظر می‌رسند، بلکه فواید زیادی نیز دارند که آنها را به انتخابی ایده آل برای هر کسی که به دنبال بهبود ظاهر خود است تبدیل می‌کند.

  بیشتر بخوانید:  ماندگاری تزریق ژل لب چقدر است؟

  اگر می‌خواهید پرکننده‌های لب را برای بهبود ظاهر خود در نظر بگیرید، تیم ما در کلینیک سعادت آباد اینجاست تا به شما کمک کند. ما انواع مختلفی از درمان‌‌های پرکننده لب را ارائه می‌‌کنیم و می‌‌توانیم نتایج را برای برآورده کردن اهداف زیبایی شناختی شما سفارشی کنیم. همین امروز با ما تماس بگیرید که به شما کمک کنیم تا لب‌هایی زیبا و طبیعی داشته باشید.

  جستجو مرتبط کاربران:

  5/5 - (1 امتیاز)

  11 پاسخ

  1. سلا دکتر من چونه م عقبه میخوام ژل بزنم یا چربی اما نمیدونم کدوم موندگاریش بیشتره و فرم بهتری به چونه م میده. ایا با ژل و چربی فرم میگیره اون طور که بخوام و چند سی سی نیازه ؟هزینه هر سی سی رو هم محبت کنید

   1. بهتر است تزریق چربی کنید البته در صورتی که کاندید باشید. با مشاورین ما تماس بگیرید.

  2. سلام . وقت بخیر . از فیلر لب فقط برای حجم دهی لب استفاده می کنند؟ یا فیلر لب هم مثل ژل عمل میکننه و برای فرم دهی استفاده میشه ازش؟

  3. سلام خسته نباشید. ببخشید اصلاح فرم بینی با فیلر برای بینی عمل شده هم امکان پذیره ؟ اگر بله هزینه هر سی سی چقدر میشه ؟

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مشاوره و دریافت تخفیف؛ ویژه مقاله فواید تزریق ژل به لب چیست؟

  تلگرام دکتر لاغری

  مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

  ما را درشبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

  آپارات دکتر لاغری

  اینستاگرام دکتر لاغری

  کانال یوتیوب کلینیک دکتر لاغری زیر نظر ماه زر

  تزریق چربی صورت قبل و بعد بایوفت بایوفت صورت بدون عوارض بایوفت چیست؟