چرا بعد از تزریق ژل لب نباید قلیون کشید؟

چرا بعد از تزریق ژل لب نباید قلیون کشید؟

چرا بعد از تزریق ژل لب نباید قلیون کشید؟

چرا بعد از تزریق ژل لب نباید قلیون کشید؟ این سوال پرتکراری است که بسیاری از مراجعین ما قبل از تزریق ژل لب از ما می‌پرسند. در حالی که در حال حاضر هیچ مدرکی وجود ندارد که نشان دهد قلیون کشیدن یا استعمال دخانیات بر طول عمر پرکننده پوست شما تأثیر می‌گذارد، مواردی وجود دارند که باید در نظر بگیرید. بر اساس تجربه ما، قلیون کشیدن و استعمال دخانیات می‌تواند مشکلاتی را هم در دوره نقاهت پس از پرکننده‌های لب و هم برای نتیجه طولانی مدت شما ایجاد کند.

تزریق ژل لب

قبل از بررسی تاثیر قلیون بعد از تزریق ژل لب بیایید کمی در ارتباط با انواع مدل های تزریق ژل لب صحبت کنیم! لب بخشی از صورت است که تاثیر زیادی در زیبایی افراد دارد. با افزایش سن، حجم لب کاهش می‌یابد، ارتفاع لب نیز کاهش می‌یابد و برآمدگی لب کاهش می‌یابد. تزریق ژل لب روشی است که با استفاده از آن می‌توانید زیبایی از دست رفته لب‌های خود را به دست آورید. با استفاده از ژل لب می‌توانید حجم و ارتفاع لب‌ها را بهبود ببخشید.

مهم ترین دلیل استفاده افراد از تزریق ژل لب، افزایش حجم لب‌های از دست رفته به دلیل افزایش سن است. تقریباً با ورود به دهه دوم زندگی، لب‌ها حجم خود را از دست می‌دهند و شروع به نازک شدن می‌کنند. همچنین چین و چروک‌های بیشتری در اطراف دهان وجود دارد. یکی از بهترین راه‌های ممکن برای از بین بردن این عوارض تزریق ژل لب برای بازگرداندن جوانی و طراوت به لب‌هاست.

ژل‌هایی که برای تزریق ژل لب استفاده می‌شوند، عموما ژل‌های پیشرفته‌‌ای هستند که از اسید هیالورونیک ساخته شده اند که به طور طبیعی در بدن وجود دارند، اما با افزایش سن کاهش می‌یابند. هیالورونیک اسید جذب آب بسیار بالایی دارد و پس از تزریق ژل به افزایش حجم طبیعی لب‌ها و بازیابی زیبایی از دست رفته کمک می‌کند.

تاثیر قلیون بر تزریق ژل لب

تزریق ژل لب برای همه توصیه نمی‌شود و همه نمی‌توانند از این روش استفاده کنند. برای استفاده از تزریق ژل لب و افزایش حجم لب بالا و پایین نیاز به مشاوره و معاینات تخصصی دقیق است. تیم تخصصی دکتر لاغری، معتبرترین مرکز تزریق ژل سعادت آباد، با بهره گیری از دانش جراحان و متخصصان برتر و با بهره گیری از جدیدترین دستگاه‌ها با متدهای روز در زمینه زیبایی و جوانسازی به شما کمک می‌کند تا با حفظ ظاهر طبیعی و نرمال و حفظ طراوت صورت، عیوب صورت را از بین ببرید.

 

مشاوره تزریق ژل لب

09127300790

 

چرا نباید بعد از تزریق ژل لب قلیون و سیگار بکشید؟

نکات بعد از تزریق ژل لب از اهیمت بالایی برخوردار است! استعمال دخانیات و کشیدن قلیون، مواد شیمیایی سمی‌را وارد بدن می‌کند و همچنین سطح اکسیژن خون را کاهش می‌دهد. در حالی که این موضوع به زور مستقیم روی ژل لب تأثیر نمی‌گذارد، ولی می‌تواند بر روند بهبودی تأثیر گذارد. این کار به طور بالقوه می‌تواند مدت زمان لازم برای بهبود بافت‌های شما را طولانی کند و خطر عوارض جانبی مانند عفونت را افزایش دهد.

چه زمانی می‌توان بعد از تزریق ژل لب قلیون کشید؟

اکثر کلینیک‌ها توصیه می‌کنند که از قلیون  کشیدن و استعمال دخانیات به مدت ۱ تا ۲ روز پس از تزریق فیلر پوستی خودداری کنید. هنگامی‌که قلیون  می‌کشید و یا سیگار  می‌کشید، مواد شیمیایی سمی را استنشاق می‌کنید و سطح اکسیژن را در جریان خون کاهش می‌دهید. در اینجا در کلینیک دکتر لاغری، ما همچنین توصیه می‌کنیم که اگر قلیونی یا سیگاری هستید، حداقل تا ۴۸ ساعت اول پس از تزریق فیلر پوستی و تحریک کلاژن از این کار اجتناب کنید. شما می‌توانید دلیل ممنوع بودن سیگار را نیز در مطلب ” چرا بعد از تزریق ژل لب نباید سیگار کشید؟ ” مطالعه کنید.

آیا می‌توانید بعد از پرکننده لب، ویپ بکشید؟

اکثر کلینیک‌ها توصیه می‌کنند که از قلیون و ویپ کشیدن و استعمال دخانیات به مدت ۱ تا ۲ روز پس از تزریق فیلر پوستی خودداری کنید. وقتی قلیون و یا ویپ می‌کشید، مواد شیمیایی سمی را استنشاق می‌کنید و سطح اکسیژن را در جریان خون کاهش می‌دهید.

کشیدن ویپ پس از تزریق ژل لب می‌تواند خطر عوارضی مانند تورم، کبودی و عفونت را افزایش دهد. گرمای بخار می‌تواند باعث التهاب و سوزش لب شود که می‌تواند روند بهبودی را طولانی کرده و خطر عوارض را نیز افزایش دهد.

آیا قلیون کشیدن باعث از بین رفتن ژل لب شما می‌شود؟

در حال حاضر هیچ مدرکی مبنی بر اینکه قلیون کشیدن یا سیگار کشیدن باعث افزایش سرعت تجزیه فیلرهای پوستی در بدن شما می‌شود وجود ندارد. با این حال، قلیون کشیدن روند پیری را تسریع می‌کند، به این معنی که پوست و بافت‌های صورت شما سریع‌تر پیر می‌شوند. هر چه سریعتر پیر شوید، بیشتر به درمان‌های زیبایی برای بهبود علائم پیری نیاز خواهید داشت.

همچنین بخوانید درباره: نکات قبل از تزریق ژل لب

آیا استعمال دخانیات و کشیدن قلیون بر نتیجه پرکننده لب تاثیر می‌گذارد؟

استعمال دخانیات و کشیدن قلیون بعد از تزریق ژل، می‌تواند بر نتیجه تزریق فیلر لب تأثیر بگذارد. در حالی که بعید است که فیلر پوستی تحت تاثیر قرار گیرد، انقباض مکرر لب‌ها که هنگام استنشاق در زمان قلیون کشیدن یا حتی ویپ رخ می‌دهد، به پرکننده لب فشار وارد می‌کند. این کار می‌تواند خطر مهاجرت پرکننده لب را افزایش دهد.

اگر پس از تزریق ژل لب قلیون  بکشید چه اتفاقی می‌افتد؟

اگر در چند روز اول پس از تزریق ژل لب قلیون می‌کشید، ممکن است بهبودی طولانی‌تر داشته باشید و خطر عوارض جانبی مانند قرمزی و عفونت افزایش یابد. در درازمدت، در حالی که قلیون  کشیدن و استعمال دخانیات بر خود فیلر پوستی تأثیر نمی‌گذارد، می‌تواند خطر مهاجرت پرکننده‌های لب را افزایش دهد و باعث تسریع پیری شود که اگر می‌خواهید علائم قابل مشاهده پیری مانند چین و چروک و کاهش حجم را بهبود بخشید، مقدار و دفعات درمان‌های زیبایی مورد نیاز را افزایش می‌دهد.

در کلینیک تخصص دکتر لاغری، ما فقط در مورد درمان‌های زیبایی حساس نیستیم. ما همچنین سلامت و تندرستی عمومی‌را در هر دو مفهوم جسمی و روحی ارتقا می‌دهیم. ما همیشه توصیه می‌کنیم بعد از پرکننده‌های پوستی از استعمال دخانیات و کشیدن قلیون پرهیز کنید و با پزشک خود صحبت کنید تا در مورد گزینه‌های موجود برای کمک به کاهش میزان قلیون  و سیگار یا ترک کامل صحبت کنید.

مطالعات نشان می‌دهد که قلیون  کشیدن می‌تواند خطر عفونت را در بیماران پس از درمان با پرکننده‌های پوستی افزایش دهد. در هر صورت، بلافاصله پس از درمان باید از قلیون کشیدن یا قرار گرفتن در اطراف افراد قلیونی خودداری کنید.

بیشتر بخوانید:  قبل از تزریق ژل لب چه نکاتی باید رعایت شود؟

کلام پایانیتزریق فیلر به روش عروسکی-چرا بعد از تزریق ژل لب نباید قلیون کشید

اگر به شدت قلیونی هستید، توصیه می‌کنیم پس از تزریق فیلرهای پوستی از قلیون کشیدن خودداری کنید. قلیون خطر عفونت در محل تزریق و آسیب رساندن به فیلر را افزایش می‌دهد. همچنین بهتر است در زمانی که لب‌های شما در حال بهبود هستند، از افرادی که قلیون  می‌کشند اجتناب کنید. همچنین نشان داده شده است که قلیون کشیدن خطر ابتلا به عفونت را پس از دریافت پرکننده لب افزایش می‌دهد، بنابراین باید از مصرف آن اجتناب کرد. قلیون  کشیدن همچنین باعث چروک شدن لب‌های شما می‌شود که می‌تواند به لب‌ها فشار وارد کند و بعد از تزریق دردناک باشد ( درد تزریق ژل به لب ). سعی کنید حداقل ۲۴ تا ۴۸ ساعت پس از مصرف فیلر لب از قلیون  کشیدن خودداری کنید.

جستجو مرتبط کاربران:

5/5 - (1 امتیاز)

11 پاسخ

 1. سلام خسته نباشید همه جا نوشته شده ۳ماه بعد از کاشت مزوتراپی انجام بشه خوب هست در صورتیکه شما در جوابه یکی از دوستان گفتید مزو بعد از کاشت کلن توصیه نمیشه و تاثیری نداره!!؟ پس درست ماجرا همین هست ؟

  1. مزوتراپی بعد از کاشت لازم است و باید با مشاهده نتیجه کاشت باشد. شاید شما بعد از کاشت نیاز به مزوتراپی نداشته باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت مرکز مو به نشانی https://clinichairtransplant.net/ مراجعه کنید.

 2. سلام بوتاکس که میزنم جای سوزنش میمونه هربار همینطوره دلیلش چیه؟؟؟

 3. سلام ، یه سوال داشتم اینکه ماندگاری چربی روی دست چقدر زمان میبرد ؟

  1. با سلام با رعایت مراقبت‌های تپوصیه شده و انجام مراحل ترمیم می تواند ماندگاری چند ساله داشته باشد.

 4. مطلبای خوبی که تو سایتتون میذارین قابل تقدیره. خیلی ممنونم که دارین سعی میکنین کار مردم رو راه بندازین. اینقدر اینترنت تو زندگی مردم نقش پر رنگی پیدا کرده که حتی دیگه واس لوله بازکنی برچسب ها بی معنا شدن و کسی دیگه نمیره روی در و دیوار دنبال لوله بازکن بگرده. خیلی از کتاب ها الان آنلاین پیدا میشن و واسه آموزش دیدن خیلی از کارها نیازی نیست بریم دنبال کلاسهای حضوری. واقعا ازتون ممنونم که کار رو برامون راحت تر کردین. من الان دیگه همه کارام از پیدا کردن آموزش های ساده تا چاه بازکنی خونم رو اینترنتی اوکی میکنم

 5. سلام
  آیا این دستگاه برای موهای کمر و شکم مناسبه؟
  من موهای کمر و شکمم به ضخامت موهای ساق پام نیست اما موهای بلند و مشکی و خیلی زیادی ان
  یعنی نرمن اما کاملا مشکی و زیادن
  از یه اپراتور واس دستگاه سایناشور پرسیدم گفتن نه این قسمت ها ممکنه موها بجای از بین رفتن ضخیم بشن!
  خب من که ندیدم کسی این نواحی بازو و شکم وسینه موی مردونه داشته باشه که بخوان لیزر کنن
  پس اگر مال امثال من لیزر نمیشه مال چه کسانی این قسمت های بدن لیزر میشه؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و دریافت تخفیف؛ ویژه مقاله چرا بعد از تزریق ژل لب نباید قلیون کشید؟

تلگرام دکتر لاغری

مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

ما را درشبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

آپارات دکتر لاغری

اینستاگرام دکتر لاغری

کانال یوتیوب کلینیک دکتر لاغری زیر نظر ماه زر