رفع کبودی با تزریق چربی به زیر چشم

تزریق چربی زیر چشم برای کبودی

تزریق چربی زیر چشم برای کبودی

تزریق چربی زیر چشم برای کبودی؛ وقتی صحبت از چشمان هر فرد به میان می‌آید، سیاهی دور چشم یک مشکل رایج است. در بسیاری از موارد، حلقه‌‌های سیاه می‌توانند ارثی باشند و هیچ جدول زمانی یا سن خاصی وجود ندارد که در آن می‌توانند ظاهر شوند. دایره‌های تیره دائمی می‌تواند باعث شود بیمار خسته به نظر برسد حتی اگر در سلامت کامل باشد و خواب فراوان داشته باشد. صرف نظر از سن شما و اینکه دایره های تیره قرمز، آبی یا بنفش دارید، این مشکل رایج را می‌توان با استفاده از داروهای احیا کننده یا تزریق چربی به زیر چشم اصلاح کرد. تزریق چربی زیر چشم برای کبودی روشی است که امروزه مخاطبان و طرفداران زیادی دارد و برای انجام آن بهتر است با آگاهی کامل اقدام نمایید.

بررسی کبودی زیر چشم

قبل ازط اینکه بخواهیم به بررسی روش درمان کبودی زیر چشم با تزریق چربی بپردازیم بیایید کمی در ارتباط با علل به وجود آمدن این عارضه صحبت کنیم. سیاهی و تغییر رنگ زیر چشم می‌تواند به دلیل نازکی و شفافیت پوست زیر چشم باشد. ما می‌‌توانیم با تزریق سلول‌‌های چربی که از چربی‌های برداشت شده از بدن بیمار از شکم یا پهلو گرفته شده است، سیاهی دور چشم را ناپدید کنیم. که به نام نانولیپوساختار شناخته می‌شود، اثر شفافیت ناپدید می‌شود زیرا سلول‌های چربی لایه‌ای محافظ بین پوست نازک ناحیه پلک و مویرگ‌هایی که درست در زیر آن قرار دارند ایجاد می‌کنند. رنگ زیر چشم اصلاح شده و گودی از بین می‌رود.

بهترین روش رفع کبودی زیر چشم با تزریق چربی

برای به دست آوردن بهترین نتایج، دکتر ضرغامی در کلینیک دکتر لاغری، معتبر ترین مرکز تزریق چربی سعادت آباد، با یک کانول بسیار نازک برای انجام آخرین روش‌های لیپوفیلینگ خود کار می‌کند. اگر کاهش قابل توجهی در چربی وجود داشته باشد، چشم به طور طبیعی توخالی به نظر می‌رسد. سپس تکنیکی به نام Micro-lipostructure برای پر کردن چین و چروک‌های اطراف چشم با استفاده از یک نسخه فشرده تر از انتقال چربی انجام می‌شود.

نیازهای هر بیمار متفاوت است؛ بنابراین، هر مورد ممکن است نیاز به رویکرد متفاوتی داشته باشد. مشاوره اولیه با پزشکان متخصص دکتر لاغری، زیر نظر کلینیک ماه زر کمک می‌کند تا پزشک اهداف و نگرانی‌های شخصی شما را درک کند. رویکرد پزشکان ما برای اطمینان از بهترین نتیجه با حداقل خطر، متناسب با نیازهای بیمار خواهد بود.

انتقال چربی زیر چشم برای کبودی چیست؟

ما اکیداً توصیه می‌کنیم که ۵ تا ۷ روز با توجه به ویژگی‌های بیمار و سبک زندگی او مرخصی داشته باشید. کبودی و ادم در محل تزریق قابل مشاهده خواهد بود اما این عوارض تزریق چربی باید چند روز پس از جراحی ناپدید شوند.

نتایج ۳ ماه پس از عمل به حداکثر پتانسیل خود می‌رسد.

انتقال چربی زیر چشم یک عمل زیبایی است که از چربی بدن برای پر کردن نواحی فرورفته و گود شده زیر چشم استفاده می‌کند. انتقال چربی یک نوع طبیعی پرکننده پوست است. پزشک متخصص شما از لیپوساکشن برای بیرون کشیدن سلول‌های چربی از شکم، باسن یا ران شما استفاده می‌کند. آن‌ها سلول ها را تصفیه کرده و به پوست زیر پلک‌های پایینی شما تزریق می‌کنند. این روش زیبایی می‌تواند باعث شود چشمان شما کمتر خسته به نظر برسد و شما را جوان تر نشان دهد.

مزایای درمان کبودی زیر چشم با تزریق چربیرفع کبودی زیر چشم با تزریق چربی

تزریق چربی زیر چشم برای کبودی علاوه بر اینکه تاثیر گذارترین درمان برای از بین بردن گودی و کبودی زیر چشم است مزایای دیگری نیز دارد که به شرح زیر هستند.

 • انتقال چربی تنها درمانی است که سیاهی دور چشم را برای همیشه درمان می‌کند.
 • تزریق چربی زیر چشم برای کبودی یک روش سریع و کوتاه مدت پس از جراحی است.
 • سلول‌های بنیادی چربی علائم پیری را در اطراف چشم به تاخیر می‌اندازند.
 • نتایج طبیعی و گسسته هستند.

بررسی بیشتر مزایا: فواید تزریق چربی زیر چشم

تفاوت بین انتقال چربی و پرکننده‌های پوستی چیست؟

آیا تزربق چربی زیر چشم برای کبودی بهتر است یا فیلرها؟! فیلرهای پوستی نوعی لیفت صورت غیر جراحی هستند. درمال یا درم به معنای پوست است. ارائه دهندگان مراقبت‌های بهداشتی پرکننده های پوستی را برای حجیم کردن پوستی که به دلیل افزایش سن حجم خود را از دست می‌دهد، تزریق می‌کنند. پرکننده‌ها همچنین خطوط ریز و چین و چروک‌ها را صاف می‌کنند و باعث می‌شوند کمتر دیده شوند.

انتقال چربی یک پرکننده طبیعی پوست است که از سلول‌های چربی بدن شما استفاده می‌کند. هنگامی که شما تزریق چربی را به جای یک فیلر پوستی آماده انتخاب می‌کنید، مراحل بیشتری وجود دارد. این روش با لیپوساکشن ( نوعی جراحی زیبایی ) برای حذف سلول‌های چربی از نواحی خاصی از بدن شما شروع می‌شود. پس از پاکسازی سلول‌های چربی، پزشک شما سلول‌ها را به ناحیه زیر چشم شما تزریق می‌کند. تزریق چربی زیر چشم برای کبودی نسبت به استفاده از پرکننده‌های پوستی آزمایشگاهی، بهبودی طولانی‌تری را به همراه دارد اما اثرات آن ماندگارتر و ایمن‌تر است، چرا که ماده خارجی وارد بدن شما نمی‌شود و از چربی‌های خود فرد استفاده می‌گردد.

بیشتر بخوانید:  تزریق چربی فول فیس چیست؟

انتقال چربی زیر چشم چقدر طول می‌کشد؟

نتایج حاصل از انتقال چربی زیر چشم برای کبودی ممکن است تا آخر عمر باقی بماند. مشاهده نتایج کامل ممکن است تا ۴ ماه طول بکشد. در طی این مدت، چربی پیوند شده منبع خون جدیدی را برای کمک به زنده ماندن دوباره برقرار می‌کند. از آنجایی که بدن شما حدود نیمی از چربی منتقل شده را جذب می‌کند، پزشک شما حجم بیشتری از سلول‌های چربی را نسبت به نیاز تزریق می‌کند. اگر از نتیجه ناراضی هستید، ممکن است روش دیگری برای انتقال چربی توصیه کنند.

جراحان زیبایی یا جراحان پلاستیک عمل لیپوساکشن و انتقال چربی زیر چشم را انجام می‌دهند. شما باید پزشکی را انتخاب کنید که با این نوع خاص از پرکننده‌های پوستی تجربه داشته باشد. برای این منظور می‌توانید با مشاورین ما در تماس باشید.

پزشک صورت شما را بررسی می‌کند و اهداف درمانی شما را مورد بحث قرار می‌دهد. این اطلاعات به تعیین میزان صحیح چربی برای برداشتن و تزریق کمک می‌کند. ارائه دهنده شما ممکن است صورت شما را برای هدایت تزریق علامت گذاری کند.

انتقال چربی زیر چشم یک عمل سرپایی است که تقریباً ۳۰ دقیقه تا ۶۰ دقیقه طول می‌کشد. این روش ممکن است در یک مرکز جراحی یا بیمارستان انجام شود. شما همان روز به خانه می‌روید، تا دوره نقاهت تزریق چربی زیر چشم خود را بگذرانید. توجه داشته باشید که نمی‌توانید رانندگی کنید و شخص دیگری باید شما را به خانه برگرداند.

برای انتقال چربی زیر چشم که به مقدار کمی چربی نیاز دارد، پزشک شما:

 • به شما آرام بخش IV می‌دهد و برای بی‌حس کردن محل های لیپوساکشن بیهوش می‌کند.
 • از یک سوزن و سرنگ نازک برای حذف رسوبات چربی از بدن خود استفاده می‌کند.
 • سلول‌های چربی را در دستگاه سانتریفیوژ می‌چرخاند تا ناخالصی ها را فیلتر کند.
 • پوست صورت شما را استریل می‌کند و از یک بی حس کننده بی‌حس کننده استفاده می‌کند.
 • از یک سوزن بسیار نازک برای تزریق مقادیر ریز چربی به پوست زیر پلک‌های تحتانی به صورت شبکه‌ای استفاده می‌کند. در حین عمل ممکن است کمی احساس نیشگون گرفتن یا نیش زدن داشته باشید، اما انتقال واقعی چربی نباید دردناک باشد.

 

عوارض انتقال چربی زیر چشم برای کبودی چیست؟

ممکن است این عوارض جانبی ناشی از لیپوساکشن یا انتقال چربی زیر چشم برای درمان کبودی را تجربه کنید.کبودی زیر چشم

 • خون ریزی
 • کبودی
 • عفونت
 • توده یا کیست
 • آسیب یا اسکار پوست
 • تورم (ادم)

در موارد بسیار نادر، پرکننده ممکن است به جای اینکه در زیر پوست شما وارد رگ خونی شود. پرکننده می‌تواند جریان خون را مسدود کند و ممکن است به طور غیر قابل برگشتی به بینایی شما آسیب برساند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره به مقاله ” عوارض تزریق چربی زیر چشم ” مراجعه کنید.

بهبودی پس از انتقال چربی زیر چشم چگونه است؟

به دلیل وجود سلول‌های چربی اضافی، ممکن است ناحیه زیر پلک پایین شما بیش از حد پر به نظر برسد. این پف کردگی با جذب برخی از سلول‌های چربی در طی ۴ تا ۶ ماه آینده کاهش می‌یابد. برای به حداقل رساندن ناراحتی، می‌توانید کمپرس سرد روی صورت خود بزنید و برای محافظت از پوست خود باید هر روز از ضد آفتاب استفاده کنید.

بسته به وسعت عمل لیپوساکشن، ممکن است در حین بهبودی به لوله‌های تخلیه یا بانداژ فشاری نیاز داشته باشید. نواحی لیپوساکشن ممکن است برای چند هفته متورم و حساس باشند.

بیشتر بخوانید:  آنچه در مورد تزریق چربی به صورت نمی دانید

شما باید توصیه های پزشک خود را در مورد از سرگیری فعالیت‌ها دنبال کنید. به دلیل لیپوساکشن، ممکن است لازم باشد چند روز کار را از دست بدهید. برای حدود ۲ هفته باید آن را آسان کنید ( بدون فعالیت بدنی شدید یا بلند کردن اجسام سنگین ). در صورت وقوع موارد زیر پس از عمل حتما به پزشک خود مراجعه نمایید.

 • خونریزی زیاد، تورم یا کبودی
 • تهوع و استفراغ
 • درد شدید
 • علائم عفونت مانند ترشحات زرد رنگ یا تب
 • تغییر بینایی
 • علائم سکته مغزی، مانند ضعف بدن یک طرفه

برای دریافت مشاوره بیشتر در ارتباط با درمان کبودی زیر چشم با تزریق چربی می‌توانید با مشاورین ما در ارتباط باشید. به همین منظور فرم زیر را پر کنید؛ مشاورین ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

 • فایل ها را به اینجا بکشید یا
  انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf, حداکثر اندازه فایل: 500 MB, حداکثر تعداد فایل: 3.
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

  درمان کبودی زیر چشم در کلینیک دکتر لاغریمشاوره رفع کبودی تزریق چربی زیر چشم

  اگر چشمان شما گود رفته، خسته یا دایره‌های تیره به نظر می‌رسد، انتقال چربی زیر چشم یا سایر پرکننده‌های پوستی ممکن است ظاهر شما را تازه و جوان کند. این نوع پرکننده پوستی از چربی بدن شما استفاده می‌کند، بنابراین خطر کمی برای واکنش آلرژیک وجود دارد. به علاوه، پیوند چربی ممکن است تا آخر عمر باقی بماند. با این حال، پروسه انتقال چربی بیشتر از سایر پرکننده پوستی مصنوعی به طول می‌انجامد. برای جمع آوری سلول‌های چربی ابتدا به لیپوساکشن نیاز دارید. پزشک شما می‌تواند در مورد جوانب مثبت و منفی این نوع جراحی صحبت کند.

  جستجو مرتبط کاربران:

  5/5 - (1 امتیاز)

  11 پاسخ

  1. عاشور:
   سلام ووقت بخیر

   ۱_برای پر کردن خط خنده ژل خوب معرفی میفرمایید
   ۲_قصد تزریق ژل برای گونه دارم ،ژل خوبه یا چربی؟
   ۳_ ایا تزریق ژل لب .گونه.خط خنده ازیه نوع ژل استفاده میشه؟
   منظورم اینه از ژلی که برا لب استفاده میکنن ایا برای خط خنده هم میشه استفاده کرد؟
   ۴_اگه خودم بخوام ژل رو تهیه کنم ،فرضا برای گونه،ایا موندگاری داره برای سری بعد ؟

  2. سلام و عرض ادب. من شاغل هستم و میخوام عمل بلفاروپلاستی رو برای پلک بالام انجام بدم. میخوام بدونم چند روز بعد عمل این تورم ها برطرف میشه و میتونم برم سرکار؟؟

  3. سلام.
   برای درمان ریزش مو، بین مزوتراپی و پی آر پی، چه روشی رو پیشنهاد میدین؟ کدوم روش تاثیر و موندگاری بیشتر داره؟ کاشت مو چطور؟ (آقا هستم؛ بیماری زمینه ای ندارم؛ سابقه ریزش مو فامیلی دارم؛ ریزش اکثرا در بالای سرم اتفاق افتاده؛ از 26 سالگی شروع شده و در حال حاضر 31 سال دارم؛ جنس موها نازک؛ رنگ مو خرمایی تیره؛ پوست سرم چرب هست)
   ممنون

  4. سلام اقای دکتر من از جراحی پرتز باسن میترسم بنابراین گزینه تزریق ژل را انتخاب میکنم ایا بنظر شما من ک الان لاغر هم سدم چربی هم برا این کار ندارم ژل گزینه خوبی هست ک قیمت را هم لطف کنید هیچ شماره ای از کلینیک خود نزاشتید ک بزنگیم لطفاشماره کلینیک را هم محبت کنید

  5. سلام من هفت ماهه تزريق چربي كردم به سينم ولي اصلا فرقي متوجه نميشم بيشتر جاهاي سينم انگار مثل غده شده من بايد چيكار كنم ؟ ممنون ميشم راهنمايي كنيد.

  6. سلام. من بیمه تکمیلی دارم. هزینه عمل جراحی پلک شامل بیمه میشه؟

  7. تزریق چربی چقدر ماندگاری داره؟ من 6 ماه دیگه عروسی مه به نظرتون بهتره که چه زمانی انجام بدم که هم ورم صورتم بخوابه هم تزریق چربی که انجام دادم جذب نشده باشه.

  8. سلام من ژل نورامیس برای رفع خط خنده زدم. ایا این ژل خوب است؟ مدت ماندگاری ان چطور؟
   متشکرم

  9. سلام بنده شش ماه پیش تزریق چربی گونه داشتم بعد از سه ماه روی گونه که ه سمت بالای بینی نزذیک می شود غده های چربی به اندازه شش میل ایجاد شده ولی در ظاهر صورت دیده نمیشه . باید چیکار کنم . لطفا راهنمایی کنید

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مشاوره و دریافت تخفیف؛ ویژه مقاله رفع کبودی با تزریق چربی به زیر چشم

  تلگرام دکتر لاغری

  مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

  ما را درشبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

  آپارات دکتر لاغری

  اینستاگرام دکتر لاغری

  کانال یوتیوب کلینیک دکتر لاغری زیر نظر ماه زر