بهترین دکتر تزریق ژل لب روسی در تهران

بهترین دکتر تزریق ژل لب روسی در تهران

بهترین دکتر تزریق ژل لب روسی در تهران

بهترین دکتر تزریق ژل لب روسی در تهران؛ تکنیک لب روسی نتیجه سال‌ها اصلاح و پیشرفت تزریق‌های کلاسیک لب است. این موضوع به بهترین دکتر تزریق ژل لب روسی در تهران اجازه می‌دهد تا رویکردی نوآورانه ایجاد کند. لب روسی یکی از ایده آل‌ترین و پرطرفدارترین مدل های لب در سراسر دنیاست. ولی اینکه توسط چه کسی و چگونه انجام شود در نتایج کار بسیار مهم است. اگر مایلید از این تکنیک بهره‌مند شوید در این مطلب با خصوصیات بهترین پزشک تزریق ژل لب روسی آشنا شوید.

تکنیک لب روسی چیست؟

قبل از معرفی بهترین دکتر تزریق ژل لب روسی در تهران قصد بررسی این تکنیک از انواع مدل های تزریق ژل لب را داریم. این تکنیک حجم اضافی را در بدنه لب با احتمال مهاجرت صفر تولید می‌کند ( محصول بالای لب قرار می‌گیرد ). می‌توان از آن برای ایجاد حجیم شدن عمدی یا برای دادن پری طبیعی به یک سوپر مدل استفاده کرد. این فرآیند شامل قرار دادن قطرات ریز فیلر است که به صورت عمودی به لب تزریق می‌شود. تکنیک بدن لب را حجیم و بلند می‌کند و بدون هیچ گونه اختلالی لب ها را پر نشان می‌دهد.

برای هر کسی که قبلا فیلر لب را تجربه نکرده است، تکنیک روسی به شدت توصیه می‌شود و می تواند به صورت طبیعی یا ساختاری که لازم است انجام شود. برای کسانی که قبلاً فیلر مصرف کرده‌اند، تصمیم بر این است که آیا می‌خواهید آن را حذف کنید، زیرا حذف آن ۶ هفته قبل از قرار ملاقات روسی لیپ شما الزامی است.

مانند هر تکنیک دیگری، پزشک باید در مورد قرار دادن فیلر بسیار دقیق باشد و قطعاً برای ارتقاء جداسازی بافت برای نتیجه یکپارچه، مهارت و تجربه لازم است. بسته به مقدار فیلر برای تزریق و تراکم بافت لب، حجیم سازی می تواند از ۳۰ دقیقه تا یک ساعت طول بکشد. درمان به همان اندازه طول می کشد که پرکننده‌های لب معمولی شما طول می‌کشد.

بیشینه تکنیک لب روسی

تکنیک لب روسی روشی منحصر به فرد برای تزریق فیلر لب است و هدف آن باز تولید شکل زیبای لب‌هایی است که اکثر خانم های روسی دارند که لب های پهن تر، بلندتر و صاف‌تر است. هنگامی که فیلر لب با استفاده از این رویکرد پیشرفته تزریق می‌شود، لب ها به صورت عمودی کشیده تر به نظر می‌رسند و به اندازه کافی پر می‌شوند، اما بیش از حد حجیم نمی‌شوند.

تفاوت تزریق ژل لب روسی با تزریق سنتی لبتزریق فیلر به لب روسی

برای معرفی بهترین دکتر تزریق ژل لب در تهران باید از تفاوت‌های این روش با روش‌های دیگر نیز آگاهی داشته باشید. یکی از تفاوت‌های اصلی بین لب روسی با تزریق سنتی لب این است که با روش روسی لب، فیلر به سطح زیرپوستی سطحی تزریق می‌شود. در اینجا فیلر به عنوان یک پایه برای تحمل وزن لب عمل می کند، این فرآیند چادر نامیده می‌شود. با تکنیک لب روسی، چند نقطه تزریق بیشتر در مرز خارجی لب بالا یا پایین وجود دارد. با وجود این واقعیت که این روش شامل نقاط تزریق بیشتری است، خطر کبودی بسیار کمتر است.

این به این دلیل است که سطح زیر پوستی ( هدف تزریق لب روسی ) نسبت به لایه‌های عمیق‌تر لب کمتر عروقی است. با این حال، توجه داشته باشید که تورم اولیه بعد از عمل، مانند اکثر فیلرها، و به دلیل قرار دادن پرکننده به صورت سطحی‌تر، بیشتر خواهد بود. سوزن مورد استفاده برای لب روسی تنها ۱ تا ۲ میلی متر عمق زیر پوست دارد، جایی که انتهای عصب به اندازه لایه‌های عمیق‌تر وجود ندارد، بنابراین، نسبت به درمان معمولی پرکننده لب، سوزش و ناراحتی کمتری وجود دارد.

کبودی را می‌توان با اجتناب از مصرف زیاد الکل در شب قبل از عمل، مصرف قرص آرنیکا یک هفته قبل و یک هفته بعد از عمل، استفاده از کمپرس یخ قبل و بعد از عمل و اجتناب از سونا، اتاق بخار و حمام آب گرم به مدت تقریباً ۴۸ ساعت بعد از عمل کاهش داد. برای مشاهده نتایج، حداکثر یک تا دو هفته به خود فرصت دهید تا تورم، حساسیت و کبودی برطرف شود. مدتی طول می‌کشد تا فیلر ته نشین شود و کاملا بدرخشد، به خصوص اگر کبود هستید.

همچنین بخوانید درباره: انواع تزریق ژل لب روسی

خصوصیات بهترین دکتر تزریق ژل لب روسی در تهران

داشتن صورتی زیبا با لب‌های برجسته آرزویی است که بیشتر افراد در ذهن دارند. یکی از زیباترین مدل لب‌ها در جهان لب روسی است که در ایران نیز متقاضیان زیادی دارد. اما نکته مهم برای به دست آوردن لب‌های خوش فرم و برجسته به فرم روسی انجام آن توسط پزشک حاذق و با تجربه و متخصص است. چرا که انجام آن توسط افراد غیر حرفه‌ای موجب فرم نامتقارن و ظاهر زشت لب‌ها شده و ترمیم و اصلاح آن هزینه بر و سخت می‌باشد. بنابراین یکی از مهمترین عوامل در انتخاب مکان مناسب برای زیباسازی لب‌هایتان یافتن پزشک با تجربه است. بهترین پزشک تزریق ژل لب روسی در تهران فردی است که هم تخصص و مهارت لازم را داشته باشد و هم با تکنیک‌های روز دنیا آشنا باشد و بتواند به بهترین شکل آن ها را اجرا نماید. نکته مهم دیگر داشتن تجربه لازم بهترین پزشک تزریق در تهران می‌باشد. برای دانستن میزان تجربه پزشک بهترین کار دیدن تزریقات قبلی لب روسی می‌باشد که انجام داده است. این خصوصیت ها شما را می تواند در انتخاب بهترین پزشک تزریق ژل لب روسی در تهران کمک نماید.

 

کلینیک دکتر لاغری، زر نظر کلینیک ماه زر، یکی از معتبرترین مراکز تزریق ژل سعادت آباد متشکل از حاذق‌ترین پزشکان آماده ارائه بهترین خدمات تزریق ژل لب روسی به شما عزیزان می‌باشد. برای دریافت مشاوره و نوبت می‌توانید با شماره ۰۲۱۹۱۰۰۲۵۵۵ در تماس باشید و یا فرم زیر را تکمیل کنید.

 • فایل ها را به اینجا بکشید یا
  انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf, حداکثر اندازه فایل: 500 MB, حداکثر تعداد فایل: 3.
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

  روش لب روسی بهترین دکتر تزریق ژل لب در تهرانخصوصیات بهترین دکتر تزریق ژل لب روسی در تهران

  رویکرد پرکننده لب روسی مبتنی بر ایده نوآورانه استفاده از مواد پرکننده پوستی به عنوان یک ستون است که از بافتی که به آن تزریق می‌شود حمایت می‌کند. هنگامی که از تزریق ستون در لب‌ها استفاده می‌شود، از نظر ظاهری منجر به کشیده شدن پوست لب می‌شود، این فرآیند به عنوان چادر زدن نیز توصیف شده است. اصطلاح ” چادر ” از این هدف گرفته شده است که یک پرکننده به عنوان یک ” قطب چادر ” در لب عمل می‌کند و ساختاری عمودی ایجاد می‌کند که با حمایت از کشش عمودی لب‌ها را بهبود می‌بخشد و به عنوان یک پایه بیومکانیکی از لب‌ها برای مقاومت در برابر نیروی فشار طبیعی عمل می‌کند.

  روش واقعی شامل تزریق عمودی یک فیلر اسید هیالورونیک به پایه لب، کشیدن فیلر به صورت رتروگراد خطی به مرز سرخجه ( لبه خارجی لب ) است. این روش یک شکل لب رو به بالا ایجاد می‌کند و توجه را به مرکز جلب می‌کند، نه حجمی که اغلب در سایر تکنیک‌های چادر زدن مشاهده می‌شود. این تکنیک، کمان کوپید را بدون بیرون زدگی آشکار لب‌ها از نمای جانبی به جلو افزایش می‌دهد و هرگز شما را مانند اردک نشان نمی‌دهد!

  بیشتر بخوانید:  تزریق ژل لب به سبک S.E.K

  از زمان معرفی تکنیک پرکننده لب روسی در اوایل سال ۲۰۲۰، دکتر ضرغامی هزاران بیمار را درمان کرد که هرگز تصور نمی‌کردند لب ‌هایی طبیعی، حجیم و برجسته‌تر داشته باشند. به دلیل شیب تند یادگیری مورد نیاز برای تسلط بر این روش پیشرفته، تنها تعداد کمی از پزشکان در ایران به درستی درک می‌کنند که چگونه می‌توان با تکنیک پرکننده لب روسی به نتایج دلخواه دست یافت.

  همچنین بخوانید درباره: درد تزریق ژل به لب

  کلام آخر

  روش روسی لیپ متفاوت از روش‌های استاندارد پر کردن لب انجام می شود. با استفاده از این روش، قطرات ریز فیلر پوستی به لب، عمدتا در اطراف قسمت مرکزی آن تزریق می‌شود تا ظاهری قلبی شکل ایجاد کند. تزریق‌ها به‌طور عمودی در چندین نقطه تزریق انجام می‌شوند و از پایه لب به سمت بالا به سمت بالا کشیده می‌شوند، نه به‌صورت افقی، همانطور که در مورد بزرگ کردن لب سنتی انجام می‌شود. لب‌های روسی به جای پهن‌تر، بلندتر هستند و مهارت و تجربه پزشک در ایجاد نتیجه مطلوب مهم‌ترین تاثیر را دارد، به همین دلیل است که شناخت بهترین دکتر تزریق ژل لب در تهران از اهمیت بالایی برخوردار است. برای شناخت برترین پزشک باید بدانید که خصوصیات برجسته شامل مهارت، تجربه، به روز بودن و تخصص اوست. تنها چنین پزشکی می تواند شما را به نتایج دلخواهتان برساند.

  جستجو مرتبط کاربران:

  5/5 - (1 امتیاز)

  20 پاسخ

  1. در صورتی که بعد از تزریق ژل لب از دخانیات استفاده کنیم باعث از بین رفتن اثر و ماندگاری ژل لب میشه؟

   1. با سلام هم تزریق ژل انجام می‌دیم هم تزریق چربی. برای دریافت مشاوره تماس بگیرید.

  2. سلام وقت بخير
   من ١٨ سال دارم موهاي خيلي پري داشتم الان حدودا يكسال هست كه با ريزش مو درگير شدم
   ريزش از ناحيه فرق سر شروع شد و در حال حاضر از ناحيه جلو سر به حدي زياد شده كه كف سرم كاملا مشخص شده (خارش سر شديد دارم، مزوتراپي هم انجام دادم الان ٤ ماه ميشه كه ٥-٦ تا نقطه از سرم كاملا خالي شده به اندازه ي فندق نمدونم ) ولي به نتيجه نرسيدم شما كدوم پزشك را پيشنهاد ميديد ؟؟
   آيا خوب ميشم؟؟؟خيلي نااميد شدم

   1. پیشنهاد می‌کنیم از مشاورین ما برای دکتر ضرغامی مشاوره بگیرید.

  3. سلام من در موقع امتحانات نهایی پارسال مو ها و ابرو هایم ریزش شدید پیدا کرد و الآن هم همینطور است میشه راهنمایی ام کنید که چکار کنم

   1. با سلام دوست عزیز شما باید توسط مشاورین مرکز کاشت مو مشاوره بشید. اطلاعات تکمیلی را می‌توانید در وبسایت مرکز کاشت ما به نشانی https://clinichairtransplant.net/ مطالعه کنید.

  4. من تزریق ژل رو جای دیگه ای انجام دادم ولی برای ترمیم می خوام بیام کلینیک شما. میشه مدل روسی بزنم؟

   1. با سلام. بله مشکلی نداره فقط باید معاینه بشید. با شماره ۰۲۱۹۱۰۰۲۵۵۵ تماس بگیرید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مشاوره و دریافت تخفیف؛ ویژه مقاله بهترین دکتر تزریق ژل لب روسی در تهران

  تلگرام دکتر لاغری

  مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

  ما را درشبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

  آپارات دکتر لاغری

  اینستاگرام دکتر لاغری

  کانال یوتیوب کلینیک دکتر لاغری زیر نظر ماه زر