معرفی انواع تزریق ژل لب روسی

انواع ژل لب روسی

انواع ژل لب روسی

معرفی انواع ژل لب روسی؛ یکی از اعضای مهم صورت که در زیبایی آن نقش مهمی دارد لب‌هاست. بسیاری از افراد با استفاده از تزریق ژل به دنبال زیبایی بیشتر ظاهر خود می‌باشند. تزریق ژل به لب‌ها با مدل‌های مختلفی صورت می‌گیرد. امروزه در سراسر دنیا یکی از پرطرفدارترین مدل‌های تزریق ژل لب مدل روسی است.  دلیل این امر برجسته بودن و پر‌بودن لب‌های بالا و پایین و یکنواخت بودن آن‌ها است که باعث جذابیت لب در این نوع مدل می‌شود. این روش دارای مزایای بیشتری نسبت به سایر روش‌ها می‌باشد و همچنین روش آن نیز متفاوت می‌باشد. در این مقاله از سری مقالات کلینک دکتر لاغری، یکی از معتبرترین مراکز تزریق ژل سعادت آباد، به معرفی لب روسی و انواع تزریق ژل لب روسی پرداخته‌ایم تا با آگاهی کامل بتوانید از این روش زیباسازی استفاده نمایید.

تزریق ژل لب روسی چیست؟

تزریق ژل لب روسی شکل کاملاً جدید و زیبایی را به لب‌ها می‌بخشد و ظاهری صاف تر و پهن‌تر مطابق با آنچه که به طور طبیعی در زنان روسی مشاهده می‌شود، ارائه می‌دهد. تزریق ژل لب روسی به دلیل تمایل افراد به لب ‌هایی حجیم‌تر، بدون نگرانی از مهاجرت ژل تزریق شده یا ظاهر لب‌هایی به شکل اردک ایجاد شد. در اصل شکل واقعی لب های روسی از “عروسک های روسی” گرفته شده است، جایی که شکل قلب را در مرکز با ظاهری صاف تر و برجسته تر ایجاد می‌کند.

اگرچه این روش از مهاجرت فیلر جلوگیری می‌کند، با این حال، ممکن است برای همه افراد مناسب نباشد و ظاهر لب‌های آن‌ها فرم طبیعی نگیرد.

تفاوت تزریق ژل لب روسی با سایر پر کننده های استاندارد

به طور معمول، پرکننده‌های لب به روش استاندارد به صورت افقی به لب تزریق می‌شوند و در نتیجه حجم و پری یکنواخت پخش می‌شود. با این حال، برای اجرای تکنیک پرکننده روسی، ارائه‌ دهنده شما سرنگ کوچک ‌تری را انتخاب می‌‌کند و مقادیر کمی از فیلر را به صورت عمودی تزریق می‌‌کند و بر مرکز لب‌‌ها تمرکز می ‌کند. یکی دیگر از تفاوت‌های کلیدی این است که تکنیک پرکننده لب روسی به‌ جای افزودن پرپشتی کلی در سراسر لب‌‌ها، به‌عنوان برجسته‌ کردن لب‌ها، متمرکز بر مرکز لب‌ها، در نتیجه ایجاد ظاهری قلبی شکل است.

معرفی انواع تزریق ژل لب روسی

علاوه بر این، تزریق ژل لب به روش روسی زمان برتر است، زیرا این روش باید با دقت بیشتری انجام گیرد. این روش ممکن است بین ۳۰ دقیقه تا یک ساعت طول بکشد و ممکن است منجر به کبودی و تورم اضافی شود که کاملا طبیعی و موقت است. دوام این روش از تزریق معمولا بین ۶ تا ۱۲ ماه خواهد بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ماندگاری تزریق ژل می‌توانید مقاله “ ماندگاری تزریق ژل گونه ” را مطالعه کنید.

اثرات جانبی تزریق ژل لب روسی

اتواع تزریق ژل لب روسی چه اثرات جانبی دارد؟ پس از تزریق فیلر لب، تورم را می‌توان به راحتی با استفاده از یخ در ناحیه لب کنترل کرد. به آرامی یک کیسه یخ پیچیده شده در حوله یا کمپرس سرد روی لب ها بمالید. حتما از پارچه نرم استفاده کنید و از چیزی که ممکن است به لب‌ها بچسبد استفاده نکنید، زیرا ممکن است ناراحتی را بدتر کند.

توصیه می شود بعد از عمل انواع تزریق ژل لب روسی، مقدار زیادی آب بنوشید و مقدار زیادی میوه و سبزیجات سالم بخورید. از مصرف غذاهای خیلی شور یا تند پرهیز کنید، زیرا می توانند لب ها را تحریک کنند. هیدراته ماندن و خوب غذا خوردن می تواند به بهبودی بدن کمک کند.

در شب، بهتر است با سر بالا بخوابید تا جریان خون و احتباس مایعات در آن ناحیه در طول شب کاهش یابد. از خوابیدن روی صورت خودداری کنید. با این حال، تورم باید در عرض ۲ تا ۳ روز پس از درمان پرکننده لب کاهش یابد و باید در عرض ۲ هفته پس از درمان کاملاً فروکش کند.

ادامه مطلب
آیا تزریق ژل به لب درد دارد؟

هزینه تزریق ژل لب روسی

درست مانند هر یک از پرکننده پوستی، شما هزینه مواد و متریال به کار برده را پرداخت می کنید. بنابراین، قیمت فیلر برای لب‌های روسی تفاوتی ندارد، البته باید توجه داشته باشید که این تکنیک اغلب نیاز به استفاده از پرکننده بیشتری دارد.

انواع مدل ژل لب روسیقبل و بعد تزریق ژل لب روسی

در سراسر دنیا ژل لب روسی در انواع مدل‌های مختلفی انجام می‌شود. در ادامه با انواع تزریق ژل لب روسی آشنا خواهیم شد.

 • ژل لب روسی طبیعی
 • ژل لب روسی خط دار یا همان چاکدار
 • ژل لب روسی عروسکی

پیشنهاد میکنیم درباره ژل جالپرو نیز اطلاعاتی داشته باشید!

انواع فیلرها برای تزریق ژل لب روسی

بهترین پرکننده‌های اسید هیالورونیک برای انواع تزریق ژل لب روسی شامل Versa، Restylane، و Juvederm UltraPlus XC و Voluma می‌باشد. این‌ها ژل‌های مبتنی بر اسید هیالورونیک هستند که از منابع غیر حیوانی به دست می‌آیند. نواحی مختلف بدن انسان، از جمله پوست، حاوی اسید هیالورونیک هستند. در کلینیک تخصصی سعادت آباد از تمام پرکننده‌های موجود در بازار استفاده نمی‌شود. چرا که پرکننده‌ها از نظر ضخامت، اتصال متقاطع و توانایی جذب آب متفاوت هستند. بنابراین، فیلرهای خاصی در نواحی مورد نظر از صورت بهترین عملکرد را دارند. از طریق تجارب بالای پزشکان متخصص کلینیک، پرکننده‌های اسید هیالورونیک را به دلیل تطبیق پذیری، بهترین مشخصات ایمنی و رضایت بالای بیماران انتخاب کردیم.

اسید هیالورونیک یک ماده طبیعی در درم و اپیدرم پوست است. درم را هیدراته نگه می دارد و به پوست حالتی جوان می‌بخشد. با افزایش سن، میزان اسید هیالورونیک موجود در پوست کاهش می یابد و در نتیجه تورگ و کشسانی پوست کاهش می‌یابد.

ادامه مطلب
ژل جالپرو چیست و انواع آن کدام است؟

آیا تزریق ژل لب روسی دردناک است؟

در کلینیک سعادت آباد اکثر افراد انواع تزریق ژل لب روسی را به خوبی تحمل می‌کنند. قبل از تزریق یک کرم بی حس‌کننده قوی که حاوی ۳ ماده بی‌حس کننده شامل لیدوکائین، بنزوکائین و تتراکائین است استفاده می‌کنیم. علاوه بر این، فیلرهایی که ما استفاده می‌کنیم حاوی لیدوکائین نیز هستند که با تزریق فیلر، ناحیه را بی‌حس می‌کند.

ماندگاری تزریق ژل لب روسی چقدر است؟

میزان ماندگاری تزریق ژل لب روسی بسته به متابولیسم فرد و ناحیه تزریق متفاوت است. اما به طور کلی ماندگاری فیلر لب بین ۹ تا ۱۲ ماه است و زمانی که شروع به از بین رفتن می‌کند، به تدریج محو می‌شود. برخی از بیماران نیز خارش خفیفی را تجربه می‌کنند و ممکن است مراحل مختلف تورم پرکننده لب را پس از عمل طی کنند.

عوارض تزریق فیلر چیست؟

کبودی، تورم و برآمدگی ممکن است در تزریق انواع ژل روسی رخ دهد و با گذشت زمان برطرف شود. برخی از عدم تقارن‌ها و عیوب صورت ممکن است با پرکننده‌ها قابل اصلاح نباشند. یک عارضه بسیار نادر به نام آمبولی ممکن است زمانی رخ دهد که فیلر به طور تصادفی به رگ خونی تزریق شود که منجر به کاهش جریان خون می شود. واکنش آلرژیک به لیدوکائین موجود در فیلر در افرادی که به لیدوکائین حساسیت دارند ممکن است.

بیماران باید از مصرف داروها و مکمل هایی که ممکن است باعث افزایش خونریزی و کبودی می شوند از جمله آسپرین، داروهای ضد التهابی غیر استروئیدی ( مانند ادویل، موترین، اکسدرین و غیره )، الکل، روغن ماهی، ویتامین E و مکمل های گیاهی یک هفته قبل از ویزیت خودداری کنند.

ژل لب روسی

میزان ژل برای تزریق لب های بالا و پایین  به سبک روسی

مقدار فیلر مورد نیاز به حجم اولیه لب و اهداف بیمار بستگی دارد. اکثر بیماران به یک سرنگ برای هر دو لب نیاز دارند. در برخی بیماران نصف سرنگ برای رسیدن به نتیجه مطلوب کافی خواهد بود.

تزریق ژل لب روسی در دکتر لاغری

تزریق ژل به لب یک راه عالی برای زیباتر ساختن چهره افراد است. این عمل به روش‌های مختلف انجام می‌گیرد، اما پرطرفدار ترین سبک آن در دنیا لب روسی است. این مدل از عروسک های زیبای روسی الهام گرفته است و ظاهر لب ها را حجیم و برجسته و زیباتر می سازد. انواع تزریق ژل لب روسی در دنیا وجود دارد که بر اساس سلیقه هر فرد اجرا می‌شوند. شما عزیزان می‌توانید برای دریافت مشاوره بیشتر درباره تزریق انواع ژل لب روسی از طریق فرم مشاوره زیر با مشاورین کلینیک دکتر لاغری در تماس باشید.

 • فایل ها را به اینجا بکشید
  انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf.
 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

تزریق ژل لب روسی مزایای بیشتری را نسبت به سایر روش‌ها ارائه می‌کند. به علاوه روش تزریق نیز در این روش متفاوت است زیرا از سرنگ های کوچکتر استفاده می شود و مقادیر کمی را در یک زمان تزریق می کند. این نوع تزریق در واقع اجازه می‌دهد تا دقت بیشتری در دستکاری قوام لب‌ها و همچنین فاصله آنها از یکدیگر پس از تزریق انجام شود. از آنجایی که در تزریق ژل لب روسی مقدار کمی از ژل به یکباره تزریق می‌شود، پزشک می‌تواند به راحتی هر ناحیه مشکل ‌دار را اصلاح نماید. اگر می‌خواهید درباره پرکننده لب روسی و انواع آن بیشتر بدانید، یک مشاوره رایگان پرکننده لب در کلینیک تخصصی سعادت آباد رزرو کنید.

اولین نفر باشید که به این مقاله امتیاز می دهید .

11 دیدگاه ‌ها

 • میشه یه فیلم از کربوکسی تراپی بذارید؟

 • ممنونم مطلب کاملی بود. 🙂

 • منظورتون از کوکتل چیه؟! چه موادی داخلشه دقیقا؟!

 • سلام؛ هزینه کربکسی تراپی چقدر است؟

 • ممنون از مطالب خوبتون

 • سلام الان از چه مارکی استفاده می کنید دوست عزیز

 • سلام ممنون از اطلاعات مفیدی که در اختیارمون گذاشتید

 • سلام. من خانومم. موهام کم پشت هست. میشه جلو موهام رو کاشت بزنم؟؟

 • سلام وقتتون بخیر ، ببخشید من الان سه روزه که یک سی سی از ژل لب مارک دنه بی کره ای استفاده کردم بار اولی هم بود که تزریق میکردم الان بعد از سه روز احساس میکنم داره از بین میره با خود کلینیک تماس گرفتم گفتن چون بار اول هست که تزریق کردی ۷۰ در صد جذب میشه برای ترمیم بیا دوباره بزن تا فرم‌خودش رو حفظ بکنه میخواستم بپرسم گفته ی ایشون درسته یاو…. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید ?

 • سلام
  اینکه میگن بعد از سه یا چهار بار تزریق فیلر به فاصله ی سالی یکبار تقریبا به یه ماندگاری دائمی میرسیم درست میگن؟

 • سلام وقت بخیر
  آیا برای کم کردن چربی سینه آقایان هم میشه استفاده کرد؟
  واینکه هزینه حدودیش چقدره؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید

مشاوره خود را  رایگان رزرو کنید تا در کمتر از 48 ساعت  ما با شما تماس بگیریم.

 • فایل ها را به اینجا بکشید
  انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf.
 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

Call Now Buttonتماس مستقیم ( کلیک کنید)