ماندگاری تزریق چربی بایوفت به لابیا

ماندگاری تزریق چربی بایوفت به لابیا

ماندگاری تزریق چربی بایوفت به لابیا

ماندگاری تزریق چربی بایوفت به لابیا

ناحیه واژن و اندام تناسلی در خانم ها بسیار حساس است و به علل مختلفی ممکن است پوست این ناحیه تیره شود. یا حالت متقارن خود را از دست بدهد. در حال حاضر یکی از محبوب ترین و مطمئن ترین شیوه ها برای بهتر کردن ظاهر لابیا استفاده از تزریق چربی است. زیرا این روش امتحان خود را پس داده و امروزه برای انجام تزریق چربی روش های بسیار خوب و آسانی وجود دارد.
یکی از مهمترین ویژگی هایی که تزریق چربی را به عملی مطمئن تبدیل کرده این است که هیچ گونه جسم خارجی وارد بدن افراد نمی شود و از چربی بدن خود آنها برای تزریق استفاده می شود.

ماندگاری تزریق چربی بایوفت به لابیا بسیار بالا است. این موضوع یکی از مهمترین وجوه تفاوت بین استفاده از روش تزریق چربی با سایر روش ها برای جوان تر کردن ناحیه لابیا است. اساساً در عمل تزریق چربی پس از گذشت مدتی چربی که از بدن خود بیمار استخراج شده پس از آماده‌سازی به ناحیه مورد نظر تزریق می شود توسط بدن افراد جذب می شود پس نتیجه موقتی نیست. ظاهر دلخواه متقاضیان تا مدت های طولانی باقی می ماند.

ماندگاری تزریق چربی بایوفت به لابیا

ماندگاری تزریق چربی بایوفت لابیا باعث شده تا متقاضیان انجام این عمل بیشتر شود. زیرا می دانند که با گذشت زمان و در فواصل کوتاه دوباره ظاهر ایجاد شده در ناحیه لابیا از دست نمی رود. نیاز به مراجعه های متعدد برای حفظ نتیجه نیست. هزینه تزریق چربی به لابیا نسبت به نتیجه ای که حاصل می‌شود و سرعت انجام عمل همچنین سرعت بهبودی بسیار مناسب است افراد با هزینه‌ای منصفانه به نتیجه مورد پسند خودشان می‌رسند.

ادامه مطلب
تزریق چربی برای چه افرادی و کدام نواحی مناسب است؟

علل تزریق چربی به لابیا:

گاهی مواقع در اثر افزایش سن یا شیو کس کردن های مکرر پوست واژن تیر می‌شود. حتی در اثر افزایش سن حجم آن کاهش پیدا می‌کند. بنابراین ممکن است افراد در اثر این عوامل اعتماد به نفس خود را در روابط جنسی از دست بدهند. یا به اندازه کافی از خودشان احساس رضایت نداشته باشند.

زایمان های طبیعی مکرر یا حتی ورزش های سنگین هم می تواند باعث افتادگی و چروک شدن پوست این ناحیه شود. تناسب و حالت قرینه آن از دست برود. بنابراین افراد به دنبال یک عمل مطمئن و تضمینی برای حل این مشکل هستند. ناحیه واژن بسیار حساس است. نباید از هر عملی برای زیبایی آن استفاده کرد. زیرا ممکن است آثار پشیمان کننده ای به جا بگذارد به همین علت در این مواقع به استفاده از عمل تزریق چربی توصیه می شود.

تزریق چربی در کلینیک ها و مراکز مطمئن تحت نظر متخصص انجام می‌شود و امکان بروز پشیمانی پس از عمل وجود ندارد زیرا با استفاده از آن و روش های خوب و مدرنی که امروز وجود دارد نتیجه دلخواه برای افراد حتماً حاصل می‌شود. ماندگاری تزریق چربی بایوفت بیا یکی از مهمترین نیازهای افراد است زیرا می خواهند نتیجه پس از عمل ماندگار و دائمی باشد تا پس از عمل برای مدت طولانی از دوام نتیجه مطمئن باشند.

عمل تزریق چربی بدون نیاز به بیهوشی کامل است. فقط با بی حسی موضعی این عمل انجام می‌شود. بنابراین هیچ درد یا خونریزی حین انجام عمل وجود ندارد. افراد بدون نگرانی از این مسائل می‌تواند برای انجام عمل اقدام کنند.
برای انجام تزریق چربی خصوصاً در نواحی حساس مثل اندام تناسلی باید روش‌های بسیار خوبی انتخاب شود. تا با استفاده از روش‌های جدیدی که برای انجام تزریق چربی ارائه شده در کلینیک های دارای اعتبار حصول نتیجه حتمی و تضمینی باشد.

ادامه مطلب
تزریق چربی به پیشانی

فواید استفاده از تزریق چربی به روش بایوفت:

این روش یکی از جدیدترین و بهترین روش هایی است که امروزه برای عمل تزریق چربی وجود دارد در این روش از بهترین و مدرن ترین دستگاه ها برای استخراج چربی از بدن فرد استفاده می شود. پس از این مرحله باید چربی استخراج شده خالص سازی شود. تا آماده تزریق به ناحیه مورد نظر باشد. به دلیل اینکه چربی از بدن خود افراد استخراج می شود امکان ایجاد آلرژی نیست.

در روش بایوفت سرعت انجام عمل بسیار خوب است و وقت زیادی از متقاضیان می‌گیرد. بنابراین در کمترین زمان بهترین نتیجه برای آنها حاصل می شود. علاوه بر این با استفاده از دستگاه های کاربردی زخم یا خونریزی و حتی جای برش پس از تزریق چربی در بدن افراد باقی نمی ماند. بنابراین دوران بهبودی هم بسیار کوتاه است و در زمان کوتاه افراد می توانند نتیجه عمل را ببینند.

فواید تزریق چربی به لابیا:

  • جوانتر شدن و روشن تر شدن پوست واژن
  • ماندگاری تزریق چربی بایوفت به لابیا و دائمی بودن نتیجه
  • درمان و از بین بردن برخی بیماری های مربوط به واژن مانند آتروفی و خشکی واژن
  • افزایش لذت جنسی هنگام برقراری رابطه
  • ایجاد زیبایی و تقارن در ناحیه واژن
  • ایجاد احساس اعتماد به نفس هنگام مقاربت با شریک جنسی

همه مسائلی که ذکر شد از فواید تزریق چربی به لابیا است. می‌تواند انگیزه افراد از انجام این عمل باشد تزریق چربی به روش بایوفت مطمئن ترین راه برای زیبایی لابیا است. ریسک انجام تزریق چربی بسیار کم است و افراد با آرامش خاطر می توانند تصمیم جدی برای انجام این عمل بگیرند. حتی اگر لازم باشد مطابق میل افراد این عمل قابل تکرار است. زیرا هیچ عوارض یا حساسیتی ایجاد نخواهد کرد.

ادامه مطلب
قیمت زاویه سازی صورت با تزریق چربی بایوفت

در حال حاضر این روش برای تزریق چربی در کشور ما هم برای افراد ارائه می شود تا با استفاده از آن به نتایج دلخواه خود درکم ترین زمان برسند و به علت عدم ایجاد عوارض دوران بهبودی و نقاهت بسیار کوتاه است. ممکن است توصیه‌هایی برای مدت کوتاه از طرف متخصص به کسانی که تزریق چربی به لابیا داشته‌اند بشود تا با رعایت این مسائل در مدت زمان کوتاهی از نتیجه عمل به صورت دائمی لذت ببرند.

ماندگاری تزریق چربی بایوفت به لابیا از ویژگی‌های خوب و حائز اهمیت روش بایوفت است تا با استفاده از آن علاوه بر ایجاد ظاهری زیباتر در ناحیه واژن نتیجه هم دوام کافی را داشته باشد و نگرانی از بابت عدم حصول نتیجه یا جابجا شدن مواد تزریق شده وجود نداشته باش

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس مستقیم( کلیک کنید)
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید

مشاوره خود را  رایگان رزرو کنید تا در کمتر از 48 ساعت  ما با شما تماس بگیریم.

  • فایل ها را به اینجا بکشید
    انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf.
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .