8060902 0912

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره 24 ساعته

تزریق چربی به واژن 100% تضمینی

تزریق چربی به واژن 100% تضمینی

تزریق چربی به واژن 100% تضمینی

تزریق چربی به واژن از اهمیت زیادی برای بانوان برخوردار است. برای  زیرا از نظر روابط جنسی این قسمت دارای اهمیت بسزایی میباشد. لذا اگر به دلایل مختلفی زیبایی آن را از دست داده اید نگران نباشید زیرا امروزه با توجه به پیشرفت روز افزون در زمینه زیبایی میتوان این مشکل را  با تزریق چربی به واژن حل نمود. یکی از راه هایی که امروزه مورد استفاده قرار میگیرد تزریق چربی به واژن می‌باشد که نسبت به تزریق ژل متفاوت بوده که در ادامه راجع به آن بیشتر توضیح خواهیم داد. ناحیه خارجی تناسلی از چند بخش تشکیل شده است که یکی از این قسمت ها لابیاماژور می باشد. لابیاماژورها قسمتی است که محل رویش موهای زائد است که احتمال دارد بر اثر عوامل مختلف بافت حمایتی و چربی زیر آن را از دست بدهد . و آویزان و شل شود همچنین علاوه بر بافت چربی زیر، پوست روی آن خاصیت قوام خود را از دست بدهد. علاوه بر لابیا ماژور واژن نیز ممکن است دچار مشکلاتی چون افتادگی،پیری و….شود.

تزریق چربی به واژن

حال راهکار حل چنین مشکلاتی چیست؟
آیا میتوان این عدم زیبایی را با تزریق چربی واژن حل کرد؟
در پاسخ به این سوال باید گفت که میتوان این نقص را از طریق تزریق چربی در تهران حل نمود.

مراحل تزریق چربی به واژن

1- استخراج چربی

در این مرحله از تزریق چربی به واژن چربی از نقاطی از بدن خود فرد مانند باسن،شکم،پهلو ران پا گرفته شده تا پس از طی مراحل دیگر به واژن تزریق نمود.
این استخراج به سه روش زیر انجام می‌شود که به طور کلی باید گفت روش اول آن به دلیل قدیمی بودن دیگر منسوخ شده است و روش دوم نسبت به روش سوم نیز کمتر استفاده شده و روش سوم متدوال ترین روش می‌باشد.

  • روش دستی: در این روش ا از دستگاه لیپوساکشن استفاده می‌شود و چربی با دست تزریق خواهد شد.
  • روش بادی جت: این روش نسبت به روش اول امروزی تر بوده و با دستگاه این کار را انجام داده و دوام آن نیز بالاتر می‌باشد.
  • روش  بایوفت: نیز روشی امروزی میباشد که نسبت به سایر روش ها متدوال می‌باشد. و این روش ترکیبی از نانوجت و بایوفت می‌باشد. اطلاعات بیشتر این روش را در بخش درباره بایوفت مطالعه کنید.

استخراج چربی یکی از حساسترین مراحل می‌باشد چرا که اگر به درستی انجام نشود به بافت چربی آسیب وارد می‌شود لذا این مرحله به مهارت و تخصص ویژه پزشک شما بستگی دارد.

2- پالایش چربی

به این صورت که در این مرحله از آنجایی که چربی دارای خون و آب میباشد باید به تصفیه آن پرداخت لذا به کمک دستگاه سانتریفیوژ این کار را انجام داده و چربی را برای تزریق آماده میکنند.

3- تزریق چربی بدون عوارض تزریق چربی

در این مرحله از تزریق به واژن، چربی که از بدن اعم از باسن،پهلو،شکم استخراج و تصفیه شده به واژن شما تزریق می‌شود. نکته‌ای که در این مراحل لازم است به آن توجه شود این است که چربی فریز شده کمی مناسب نیست و بهتر است که چربی به صورت گرم از بدن فرد در لحظه گرفته شود و طی اقداماتی آماده سازی آن صورت گیرد (پالایش) سپس تزریق چربی به ناحیه مورد نظر انجام گردد. لذا متوجه شدید که در این سه مرحله سرعت عمل و همچنین مهارت و تخصص پزشک شما اهمبت بسزایی دارد.

حال پس از بیان چگونگی تزریق چربی به واژن بهتر است راجع به تزریق ژل و تفاوت آن با تزریق چربی بپردازیم:
نکته ای که لازم است به آن اشاره شود این است که علاوه بر اینکه میتوان به واژن چربی تزریق کرد میتوان به واژن هم ژل تزریق کرد.

ادامه مطلب
زاویه سازی صورت با چربی چگونه انجام می‌شود؟

برای تزریق به واژن ژل مناسبتر است یا چربی؟

راه های متنوعی برای تزریق به واژن وجود دارد که می‌تواند نتایج قابل قبولی را به دنبال داشته باشد و هر آنچه یک خانم مد نظر دارد با کمترین عوارض برایش انجام شود. البته در ادامه می‌گوییم که برای تزریق، ژل مناسب‌تر است یا چربی.

در ابتدا محاسن ومعایب هر یک را ذکر میکنیم و سپس به جمع بندی از آن خواهیم پرداخت:
در تزریق چربی به واژن از آنجایی که چربی از بدن خود فرد استخراج و تزریق می‌شود امکان بروز حساسیت نسبت به روش ژل کمتر است.

تزریق چربی به واژن

  • درد و تورم در تزریق ژل بیشتر است.
  • تزریق ژل به مدت زمان کمتری نیاز دارد.
  • دوام تزریق چربی نسبت به تزریق ژل بیشتر است به طوریکه متخصصان بر این باورند که ژل در بهترین حالت ماندگاری تزریق چربی حدود ۳ سال را دارد ولی چربی چون از بافت خود فرد تهیه می شود ماندگاری بسیار بالایی دارد و در بدترین حالت فقط حدود ۳۰ درصد بافت چربی تزریق شده از بین رفته و ۷۰ درصدش در بافت لابیای تزریق شده باقی می ماند.

با توجه به مطالب بیان شده و ذکر مزایا و معایب هردو به عنوان نتیجه گیری کلی می‌توان گفت که تزریق چربی به واژن بهتر از تزریق ژل میباشد.

آیا امکان انجام سایر عمل های زیبایی به طور همزمان با این عمل وجود دارد؟

در پاسخ به این سوال باید گفت که بله میتوان چند عمل را به طور همزمان انجام داد که در ادامه بیشتر توضیح خواهیم داد.

انجام جراحی های زیبایی زنان همچون جراحی لابیاپلاستی، پرینورافی، تنگ کردن واژن همزمان با تزریق چربی امکان خواهد داشت. حتی به هر دلیلی زمانی که نیاز به جراحی های باز شکمی همچون خارج نمودن کیست های رحم یا فیبروم و یا لاپاراسکوپی باشد در این زمان می توان از چربی های بدن فرد استفاده نمود و تزریق چربی انجام داد.

علاوه بر موارد ذکر شده می‌توان چربی که از بدن استخراج شده را به سایر اعضای بدن از قبیل تزریق چربی به صورت که اعم از لب، گونه، زیر چشم، سینه و تزریق چربی به دست نیز انجام داد.

تزریق چربی به واژن

چه کسانی می‌توانند تزریق چربی به واژن انجام دهند

در پاسخ به این سوال باید گفت شما هنگامیکه قصد تزریق چربی به واژن را دارید پزشک متخصص ابتدا وضعیت بدنی شما را مورد بررسی قرار میدهد و آزمایش‌های لازم را انجام می‌دهد و اگر توسط پزشک شما مورد تایید قرار گرفت سپس عمل انجام می‌شود‌.

در میان افرادی که متقاضی تزریق چربی به واژن هستند اگر شخص لاغر باشد و چربی کافی در نواحی چون شکم، پهلو، ران و باسن نداشته باشد امکان این عمل برای این شخص وجود ندارد و می‌توان از تزریق ژل استفاده نمود. همچنین باید گفت در چنین افرادی که چربی کافی در اختیار ندارند می‌توانند مقداری ژل و مقداری چربی استفاده نمود.

در پایان به عنوان نکته نهایی باید گفت که این عمل هم همانند سایر عمل های زیبایی نیاز به مراقبت‌های بعد از عمل از قبیل استراحت بین ۲ تا ۳ هفته می‌باشد. لذا اگر وقت کافی برای استراحت و رسیدگی ندارید بهتر است از انجام عمل خودداری نمایید. زیرا همانطور که تخصص پزشک در نتیجه عملتان تاثیر دارد مراقبت های بعد از عمل نیز در نتیجه عمل تاثیر بسزایی دارد.

4/5 - (1 امتیاز)

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید

مشاوره خود را  رایگان رزرو کنید تا در کمتر از 48 ساعت  ما با شما تماس بگیریم.

  • فایل ها را به اینجا بکشید
    انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf.
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

تماس مستقیم( کلیک کنید)