بهترین زمان برای تزریق مجدد چربی در صورت

بهترین زمان برای تزریق مجدد چربی در صورت

بهترین زمان برای تزریق مجدد چربی در صورت

بهترین زمان برای تزریق مجدد چربی در صورت چه زمانی است؟ برای افرادی که متوجه می‌‌شوند برخی از نواحی صورت صاف یا خالی به نظر می ‌رسند، می‌توان از پرکننده‌های پوستی تزریقی و یا ایمپلنت‌های مصنوعی برای بازگرداندن ظاهری کامل‌تر و جوان‌تر استفاده کرد. با این حال، در برخی موارد، بیماران جایگزین طبیعی‌تری را برای فیلرها و ایمپلنت‌های صورت ترجیح می‌دهند. برای این مردان و زنان، انتقال و تزریق چربی صورت ممکن است ایده آل باشد. به عنوان یک مزیت بیشتر، نتایج حاصل از انتقال چربی معمولاً بسیار طولانی‌تر از پرکننده‌‌های آرایشی باقی می‌‌ماند، به این معنی که بیماران می‌‌توانند از ظاهر جدید خود برای سال‌ها یا حتی دهه‌های آینده لذت ببرند.
در کلینیک دکتر لاغری، بهترین مرکز تزریق چربی سعادت آباد زیر نظر دکتر ضرغامی، جراح پلاستیک دارای گواهی هیئت مدیره، مفتخر است که به بیماران کمک می‌کند تا با پیوند چربی صورت، به ظاهر جدید دلخواه خود دست یابند. برای نگاه دقیق ‌تر به آنچه پس از انتقال چربی به صورت انتظار می‌رود، از جمله زمان تزریق مجدد چربی در صورت و کارهایی که می‌‌توانید برای حفظ چربی در طول زمان انجام دهید، این مطلب را مطالعه نمایید.

انتقال چربی به صورت چیست؟

برای اینکه از زمان تزریق مجدد چربی در صورت صحبت کنیم ابتدا باید بدانید تزریق چربی چیست؟! انتقال چربی صورت یک روش محبوب است که برای افزودن یا بازگرداندن حجم به برخی از ویژگی‌های صورت، خطوط صاف و چین و چروک‌ها و ایجاد ظاهری جذاب‌تر و جوان‌تر به طور کلی طراحی شده است. بسیاری از مردان و زنان به دلیل روش طبیعی‌تر مورد استفاده در انتقال چربی صورت و همچنین نتایج طولانی مدت آن، انتقال چربی را در مقابل پرکننده‌های پوستی ترجیح می‌دهند.

زمان تزریق چربی مجدد صورت

از انتقال چربی می‌توان برای اصلاح خطوط ریز و چین و چروک های عمیق مانند چین های بینی و خطوط ماریونت، فرورفتگی‌های پوستی، شقیقه‌های توخالی یا گونه‌های فرورفته استفاده کرد. همچنین می‌توان از آن برای بزرگ کردن لب برای ایجاد لب‌های حجیم استفاده کرد. چربی معمولاً از نواحی مانند شکم، پهلو، ران‌ها یا باسن برداشت می‌شود.

در حین انتقال چربی صورت شما در کلینیک ما، که به طور معمول با استفاده از بی‌حسی موضعی و آرامبخش و بدون درد تزریق چربی قابل انجام است، پزشکان متخصص ما با استفاده از لیپوساکشن، چربی‌های ناخواسته را از ناحیه دیگری از بدن خارج می‌کنند. سپس چربی جدا شده، خالص شده و در سرنگ آماده می‌شود. دکتر ضرغامی با استفاده از هنرمندی و دقت تخصصی خود، سلول‌‌های چربی را به نواحی خاصی از صورت تزریق می‌‌کند تا ظاهر مورد نظر را برای بیمار ایجاد کند. ماساژ دستی ممکن است بین هر لایه از تزریق انجام شود تا نتیجه صاف، یکنواخت و طبیعی به نظر برسد.

انتقال چربی به صورت چگونه انجام می‌شود؟

زمان تزریق مجدد چربی در صورت با زمانی که برای اولین تزریق در نظر گرفته می‌شود متفاوت است! چربی اضافی را می‌توان از ناحیه‌ای از بدن با لیپوساکشن برداشت، پردازش و تصفیه کرد و به ناحیه صورت یا گردن که برای دستیابی به جوانسازی نیاز به چربی اضافی دارد، تزریق کرد. در برخی موارد ممکن است نیاز باشد که بیش از یک جلسه برداشت چربی از طریق لیپوساکشن و سپس تزریق چربی به صورت یا گردن انجام شود که از بیمار به بیمار دیگر متفاوت است.

اگر به دنبال راه طبیعی‌تری برای پر کردن فرو رفتگی و چین و چروک و یا برطرف نمودن علائم پیری هستید، می توانید کاندیدای خوبی برای انتقال چربی به صورت باشید. برای کشف دگرگونی‌های خیره‌ کننده‌ای که ممکن است با انتقال چربی صورت برای شما امکان‌ پذیر باشد، با جراح پلاستیک دکتر لاغری، زیر نظر کلینیک ماه زر تماس بگیرید تا امروز مشاوره خصوصی خود را با متخصصان برتر ما برنامه‌ ریزی کنید.

آیا میتوان به صورت لاغری چربی تزریق کرد؟ تزریق چربی مناسب کیست

چربی در کجای صورت قابل انتقال است؟زمان تزریق مجدد چربی به صورت

نگرانی‌های رایجی که می‌توان با انتقال چربی صورت برطرف کرد به شرح زیر هستند.

عمل انتقال چربی چقدر طول می‌کشد؟

روش انتقال چربی بسته به انتظارات زیبایی و ناحیه درمان بین ۱۵ دقیقه تا ۲ ساعت طول می‌کشد. هیچ زمان استراحتی وجود ندارد و شما می‌توانید بیشتر فعالیت‌های روزانه را بلافاصله پس از درمان از سر بگیرید. ما بی‌حسی موضعی و در برخی موارد یک آرام ‌بخش سبک برای اطمینان از راحتی فیزیکی و احساسی ارائه می ‌کنیم. شما کاملاً آرام خواهید بود و درد و ناراحتی کمی را تجربه خواهید کرد.

بیشتر بخوانید:  تزریق چربی از شکم به صورت چگونه است؟

نتایج انتقال چربی چقدر طول می‌کشد؟

نتایج انتقال چربی به طور بالقوه می‌تواند چندین سال یا حتی یک عمر باقی بماند. با این حال، برای حفظ خطوط خود باید از نوسانات شدید وزن خودداری کنید. در عرض ۱ یا ۲ ساعت پس از جراحی، می‌توانید تحت مراقبت شخص دیگری به خانه بازگردید. شما نمی‌توانید بلافاصله رانندگی کنید. اکثر افراد پس از لیپوساکشن و انتقال چربی حدود یک هفته از محل کار خود مرخصی می گیرند.

روی نواحی که چربی برداشت شده است، لباس فشرده می‌پوشید. این باعث کاهش ورم صورت بعد از تزریق چربی می‌شود. شما باید بتوانید در عرض ۲ تا ۳ هفته ورزش کنید. برای ۱ تا ۲ هفته مقداری کبودی، تورم، خارش و ناراحتی خفیف وجود خواهد داشت. شما می‌توانید برای کاهش ناراحتی از داروهای مسکن استفاده کنید و ما داروهای خوراکی و موضعی برای تسریع بهبودی در اختیار شما قرار می‌دهیم.

چه زمانی نتایج را می‌بینیم؟

نتایج را می‌توان در عرض چند روز مشاهده کرد و هر گونه پف کردگی فروکش کرد. شما باید بتوانید نتایج کامل انتقال چربی را در حدود ۴ ماه مشاهده کنید. در آن زمان، می‌توانید بگویید که آیا ۱ جلسه دیگر برای تزریق چربی مجدد در صورت ضروری است یا خیر و بهترین زمان تزریق چربی مجدد صورت چه وقت است. البته ما شما را در قرارهای بعد از عمل می‌بینیم تا روند بهبودی شما را کنترل کنیم.

بیشتر بخوانید درباره: نتیجه نهایی تزریق چربی

میزان بقای بافت‌های چربی پیوندی چقدر است؟چربی در کجای صورت قابل انتقال است؟

در مشخص کردن بهترین زمان تزریق چربی مجدد صورت میزان بقای بافت چربی تزریق شده تاثیر گذار است. با گذشت زمان، بدن شما بخش قابل توجهی از سلول‌های چربی پیوند شده را جذب و دفع می‌کند. جذب چربی معمولاً به این دلیل اتفاق می ‌افتد که همه سلول‌های چربی پیوندی وقتی از بدن شما خارج می‌شوند، خون خود را حفظ نمی‌‌کنند. با این حال، شما می‌توانید نرخ بقای کلی درازمدت ۴۰ تا ۵۰ درصد را انتظار داشته باشید. علاوه بر این، ما اغلب چربی اضافی را پیوند می‌زنیم تا هرگونه از دست دادن بالقوه سلول های چربی را جبران کنیم.

زمان تزریق چربی مجدد صورت چقدر است؟

برخلاف فیلرهای پوستی که معمولاً هر ۱۲ تا ۱۸ ماه یکبار نیاز به تزریق مجدد دارند، انتقال چربی صورت می‌تواند نتایجی را ارائه دهد که سال‌ها، دهه‌ها یا حتی بیشتر طول بکشد. با این حال، بیمارانی که روش انتقال چربی را در نظر می‌گیرند باید به خاطر داشته باشند که روند طبیعی پیری متوقف نمی‌شود، بنابراین ممکن است در طول زمان متوجه تغییراتی در ظاهر خود شوند.

علاوه بر این، سلول‌‌های چربی که به صورت منتقل می‌شوند می‌توانند با نوسانات وزن تغییر اندازه دهند، که ممکن است نتیجه زیبایی بیمار را به خطر بیندازد یا حتی معکوس کند. به همین دلیل، بسیار مهم است که بیماران متعهد به حفظ وزن ثابت پس از انتقال چربی خود باشند. برای حفظ نتیجه ایده آل بهتر است که حفظ وزن همراه با یک سبک زندگی سالم، محافظت در برابر آفتاب، و یک روال مراقبت از پوست مناسب می‌تواند به حفظ نتایج انتقال چربی صورت برای سال‌های آینده کمک کند.

بیشتر بخوانید:  قیمت تزریق چربی به زیر چشم چقدر است؟

بهترین زمان برای تزریق مجدد چربی در صورت

انتقال چربی برای درمان‌های صورت معمولاً به ۱ جلسه نیاز دارد. با این حال، در برخی موارد، ممکن است به جلسه دوم نیز نیازمند باشید. برای مناطق بزرگتر درمان ممکن است از ۲ تا ۴ جلسه انتقال چربی با فواصل ۳ ماهه بین هر جلسه ضروری باشد.

در کلینیک دکتر لاغری، متخصصان تزریق چربی و ترمیم صورت ما زمانی را با شما می‌گذرانند تا اهداف زیبایی شما را درک کنند و شما را به دقت بررسی می‌کنند تا بهترین برنامه انتقال چربی را بدون عوارض تزریق چربی برای دستیابی به ظاهری با طراوت و شاداب و ماندگار تعیین کنند. ما بسیاری از روش‌های موفقیت آمیز انتقال چربی را در کلینیک خصوصی خود انجام داده‌ایم که به تمامی بیماران و زیباجویان ارائه می‌شود. با داشتن جراحان پلاستیک صورت و با تجربه در کلینیک ما، شما می‌توانید به بهترین نتایج از پیوند و انتقال چربی دست یابید.

مشاوره تزریق چربی صورتبهترین زمان برای تزریق مجدد چربی در صورت

با افزایش سن، حجم صورت ما کاهش می‌یابد. این امر باعث ایجاد خطوط، چین و چروک و گاهی اوقات ظاهری توخالی یا فرورفته می‌شود و چهره را لاغرتر و پیرتر می‌کند. ما در جلسات مشاوره کلینیک بهترین زمان تزریق چربی مجدد صورت را برای شکا تعیین میکنیم؛ چنانچه نیاز به مشاوره دارید با ما در تماس باشید.

پرکننده‌های پوستی اغلب برای بازگرداندن حجم از دست رفته استفاده می‌شوند. انتقال چربی با استفاده از چربی برداشت شده از ناحیه دیگری از بدن به جای پرکننده پوست، که باید به طور منظم مجددا تزریق شود، نتیجه ماندگارتری را ارائه می‌دهد. برخلاف فیلرهای پوستی که معمولاً هر ۱۲ تا ۱۸ ماه یکبار نیاز به تزریق مجدد دارند، انتقال چربی صورت می‌تواند نتایجی را ارائه دهد که سال‌ها، دهه‌ها یا حتی بیشتر طول بکشد. برای مناطق بزرگتر درمان  ممکن است از چندین جلسه انتقال چربی نیازمند باشد که باید فاصله بین جلسات تزریق ۳ ماه در نظر گرفته شود.

 • فایل ها را به اینجا بکشید یا
  انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf, حداکثر اندازه فایل: 500 MB, حداکثر تعداد فایل: 3.
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

  جستجو مرتبط کاربران:

  2/5 - (2 امتیاز)

  11 پاسخ

  1. سلام من هفت ماهه تزريق چربي كردم به سينم ولي اصلا فرقي متوجه نميشم بيشتر جاهاي سينم انگار مثل غده شده من بايد چيكار كنم ؟ ممنون ميشم راهنمايي كنيد.

  2. سلام وقتتون بخیر و خسته نباشید خدمت متخصصین پاسخگو کلینیک دکتر لاغری
   ، ببخشید سوال خیلی مهمی داشتم و اونم این هست که من ۱۰۰ روز از کاشت مو میگذره میخواستم بدونم اگر بخوام برای آزمون خاصی آماده بشم و لازم باشه روزی حدودا ۱۵ ساعت درس بخونم، آیا درس خوندن میتونه ضرر برسه به موهای کاشته شده؟ و باعث عدم موفقیت عمل کاشت بشه؟چون کلا باور تو عموم مردم هست که درس خوندن باعث ریزش مو میشه.ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
   با تشکر

  3. دکتر واسه کسایی که ریزش ارثی دارن ، بعد از اینکه مزو انجام دادیم تموم شد دوباره ریزش پیدا نمیکنه؟؟؟

  4. سلام. من جراحی لیزیک انجام دادم. میتونم تزریق بوتاکس برای زیر چشم و اطراف چشم انجام بدم؟

  5. سلام وقت بخیر ، من گودی زیرچشم و سیاهی زیرچشم دارم میخواستم ببینم نانو میکروفت روش خوبی هست و هزینه اش چقدره ؟

  6. After looking over a number of the blog articles on your website,
   I seriously appreciate your technique of blogging.
   I saved as a favorite it to my bookmark site list and will be checking back in the near future.
   Please visit my website as well and let me know what you think.

  7. سلام اسما هستم افغانی ام خیلی لطف میکنن سوالمو جواب بدین من 25 سالمه مادر سه بچه هستم مدت یه سال یا کم تر از یه سال میشه روی و صورتم جوش های پیدا میشه علتش نمیدونم چیست ولی شاید استفاده غذا های تند باشه الان دو ماه شده از غذاهای تند هم پرهیز کردم ولی بازهم جوش ها و اکنه ها روی صورت ‌پیدا شده بعضی از فیس ماسک هارو هم استفاده میکنم اما اصن تاثیر نداره میشه لطف کنین بهم یک نظر بدین نمیدونم چیکار کنم الان تو امریکا هستم کدام داروی دارین برام بگوین تا از اینجا بیگرم استفاده کنم مرسی .

  8. تفاوت روش اندولیفت با آتیوا چیست؟ هر دو چربی اضافی رو. از بین می برن و تحریک کلاژن سازی و سفت شدن پوست رو به همراه دارند؟ ماندگاری آتیوا چه مدته؟
   آیا آتیوا می تواند کبودی زیر چشم و افتادگی خفیف تا متوسط صورت را مرتفع کند؟

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مشاوره و دریافت تخفیف؛ ویژه مقاله بهترین زمان برای تزریق مجدد چربی در صورت

  تلگرام دکتر لاغری

  مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

  ما را درشبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

  آپارات دکتر لاغری

  اینستاگرام دکتر لاغری

  کانال یوتیوب کلینیک دکتر لاغری زیر نظر ماه زر