هزینه تزریق ژل به لب چقدر است؟

هزینه تزریق ژل به لب چقدر است؟

هزینه تزریق ژل به لب چقدر است؟

هزینه تزریق ژل به لب چقدر است؟ قیمت تزریق ژل لب چقدر است؟ این یک سوال رایج در میان کسانی است که به دنبال درمان لب‌های نازک در کلینیک دکتر لاغری هستند. هزینه پرکننده لب بر اساس نوع پرکننده لب مورد استفاده و سایر عوامل که در این مقاله به آن‌ها می‌پردازیم، متفاوت است.

پرکننده و تزریق ژل لب چیست؟

قیمت تزریق ژل لب چقدر است؟ اگر می‌پرسید هزینه پرکننده لب چقدر است، احتمالاً در مورد تفاوت بین پرکننده‌های لب، تزریق ژل لب و پر کردن لب کنجکاو هستید. انواع مختلفی از درمان‌های تزریقی برای تغییر شکل لب وجود دارد. هزینه پرکننده لب بسته به نوع درمان زیبایی که دنبال می‌کنید متفاوت است.

تزریق پرکننده‌های پوستی مانند پرکننده‌های لب، محصولاتی هستند که در تزریق استفاده می‌شوند. آنها شامل موادی مانند بوتاکس، پرکننده‌های اسید هیالورونیک، چربی استخراج شده از قسمت دیگری از بدن و عواملی هستند که باعث تولید کلاژن یا حاوی کلاژن ( یک ماده طبیعی ) می‌شوند.

درمان‌های پرکننده لب باعث می‌شود لب‌های شما پرتر و مرطوب تر به نظر برسند و خطوط و چین و چروک‌های لب را کاهش دهند. عمل پرکننده لب ماندگاری بالایی دارد و نتایج آن تا ۱۲ ماه باقی می‌ماند. درمان‌های پرکننده لب کم تهاجمی‌بوده و توسط جراحان پلاستیک انجام می‌شود. اکثر افراد علاوه بر کبودی خفیف در محل درمان و تا ۴۸ ساعت حساسیت به لمس که با کیسه یخ از بین می‌رود، عوارض جانبی کمی‌دارند.

از سوی دیگر، محصولات پرکننده لب مانند حجیم کننده‌های موقتی لب، محصولات موقتی هستند که با انتقال خون به پوست، حجم لب‌های شما را افزایش می‌دهند. آنها حاوی موادی مانند زهر زنبور عسل، رزین فلفل دلمه ای و روغن دارچین هستند.

قیمت تزریق ژل لب چقدراست؟

تعیین قیمت تزریق ژل لب

هزینه تزریق ژل لب چقدر است؟ هزینه انواع مدل های تزریق ژل لب بر اساس عوامل مختلفی متفاوت است، از جمله این عوامل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • نوع پرکننده لب مورد استفاده.
 • تخصص و مهارت پزشک.
 • کلینیک مورد نظر.
 • موقعیت جغرافیایی.
 • تعداد جلسات درمانی.
 • قرار دادن محل‌های تزریق.
 • مقدار فیلر برای رسیدن به نتایج دلخواه.

جراح پلاستیک شما تخمینی از هزینه نهایی را پس از مشاوره اولیه به شما می‌دهد. برای دریافت مشاوره بیشتر می‌توانید با مشاورین ما تماس بگیرید.

چه روش‌های درمانی تزریق لب را می‌توانید انتخاب کنید؟

انتخاب پرکننده پوستی مناسب برای استفاده در درمان‌های زیبایی می‌تواند سخت باشد. البته، هزینه تزریق ژل لب در تصمیم شما تاثیرگذار خواهد بود. ممکن است تعجب کنید که قیمت تزریق ژل لب Juvederm یا بوتاکس لب با هم متفاوت است و انتخاب آن‌ها به نوع نتایجی که دوست دارید روی لب‌های خود مشاهده کنید، بستگی دارد. در اینجا لیستی از انواع مختلف تزریق فیلر لب آورده شده است.

 • Juvederm Volbella
 • Juvederm Ultra XC
 • بوتاکس
 • Restylane Silk

بهترین فیلر لب کدام است؟

” پرکننده‌های لب خوب چقدر هستند؟ ” یک سوال رایج در بین کسانی است که به دنبال درمان پرکننده لب هستند. با این حال، بهترین نوع پرکننده به نتیجه ای که به دنبال آن هستید بستگی دارد. درمان‌‌های Juvederm Volbella XC می‌تواند به افزایش اندازه فضای بین لب بالایی و بینی یا متعادل کردن اندازه لب‌ها کمک کند، در حالی که درمان‌های Restylane تعریف ظریف‌تری دارند.

قبل از تزریق ژل به لب

قبل از دریافت فیلر لب مانند Juvederm Volbella XC، از مصرف داروها و مکمل‌های رقیق کننده خون سه تا پنج روز قبل از تزریق خودداری کنید.

هنگام تزریق ژل به لب
چه مقدار پرکننده لب خوب است تزریق پرکننده لب فقط حدود 30 دقیقه طول می‌کشد تا کامل شود. پزشک چندین تزریق کوچک در اطراف لب شما انجام می‌دهد. محل تزریق شکل، حجم و مرز لب‌های شما را مشخص می‌کند. محل تزریق شکل، حجم و مرز لب‌های شما را مشخص می‌کند. برای مثال، ممکن است لازم باشد از پرکننده ضخیم تری در ناحیه کمان کوپید استفاده کنید تا به اثر دلخواه برسید. به طور کلی، پرکننده‌‌های لب ضرری ندارند زیرا پزشک با تزریق یا کرم موضعی لب‌های شما را بی ‌حس می‌کند.
بعد از تزریق ژل به لب
نکات بعد از تزریق ژل لب اهمیت زیادی دارند. هیچ زمان قطعی مرتبط با تزریق اسید هیالورونیک وجود ندارد. با این حال، احتمالاً دستورالعمل‌هایی برای به دست آوردن حجم و شکلی که می‌خواهید به دست آورید، دریافت خواهید کرد. در بیشتر موارد، بهتر است پس از درمان هیدراته بمانید و از مصرف غذاهای شور خودداری کنید. همچنین می‌خواهید ورزش را محدود کنید و از تعریق خودداری کنید، همچنین از چاپستیک یا وازلین برای نرم نگه داشتن لب‌‌هایتان استفاده کنید.

ماندگاری پرکننده‌های لب چقدر است؟

ماندگار بودن نوع ژل نیز بر قیمت تزریق ژل لب تاثیر دارد. پس از اینکه پرسیدید پرکننده‌های لب چقدر هستند، اکنون می‌دانید که مانند بسیاری از روش‌های بهبود بدن، افزایش حجم لب‌های شما سرمایه گذاری قابل توجهی را نشان می‌دهد. پس چه مدت پرکننده‌ها روی لب‌ها ماندگاری دارد؟

برخی از پرکننده‌های لب دائمی‌که از چربی‌های انتقال یافته از یک قسمت بدن به لب‌ها برای افزایش حجم استفاده می‌‌کنند، می‌توانند چندین سال دوام بیاورند. با این حال، فیلر اسید هیالورونیک مانند Juvederm موقتی است. بسته به سن شما و پاسخ بدن شما به درمان، معمولا بین شش تا دوازده ماه طول می‌کشد. متأسفانه، پرکننده‌های اسید هیالورونیک که در نواحی تحت تحرک زیاد قرار می‌گیرند، مانند لب‌ها یا اطراف چشم‌ها، سریع‌ تر از نواحی کم ‌تحرک مانند پیشانی یا گونه‌ها تجزیه می‌‌شوند.

از آنجایی که تزریق اسید هیالورونیک بر تولید کلاژن در بدن انسان تأثیر می‌گذارد، ممکن است تا دو هفته طول بکشد تا نتایج کامل تزریق ژل به لب شما مشاهده شود. با این حال، اکثر بیماران پس از چند ساعت یا چند روز بهبودی در شکل و حجم لب‌ها مشاهده می‌‌کنند.

بیشتر بخوانید درباره: چند وقت بعد از تزریق ژل لب میشه رژ زد؟

چه کسانی کاندیدای ایده آل برای درمان لب‌های نازک هستند؟هزینه تزریق ژل به لب چقدر است؟

چه به دلیل افزایش سن یا ژنتیک، لب‌های شما نازک ‌تر از آنچه که ترجیح می‌‌دهید باشد، احتمالاً کاندید خوبی برای تزریق لب خواهید بود. در اینجا برخی از دلایلی که بیماران به دنبال فیلرهای پوستی هستند آورده شده است:

 • بهبود فرم لب
 • افزایش حجم لب
 • اصلاح خطوط اطراف لب
 • مشخص کردن مرزهای لب

بدست آوردن فرم کامل لب با تزریق لب نیز یکی از اهداف کسانی است که می‌توانند تزریق ژل کنند.

بیشتر بخوانید:  آیا بعد از تزریق ژل باید انتی بیوتیک خورد؟

کلام پایانی

امیدواریم در کلینیک دکتر لاغری بتوانیم به برخی از سوالات شما در رابطه با پرکننده‌های لب پاسخ دهیم، از جمله اینکه “پرکننده‌های پوستی برای لب چقدر است؟” یا “برای نتیجه ای که می‌خواهم چه نوع فیلر لب باید دریافت کنم؟” پاسخ قطعی ما به سوال شما در جلسه مشاوره و طی بررسی خواسته‌ها و ترجیحات شما، نوع ژل و مقدار ژل مورد استفاده، مشخص می‌گردد.

جهت بهره‌مندی از این تکنیک زیبایی از طریق وب سایت ما وقت مشاوره خود را تنظیم نمایید. منتظر شما هستیم!

 • فایل ها را به اینجا بکشید یا
  انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf, حداکثر اندازه فایل: 500 MB, حداکثر تعداد فایل: 3.
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

  پرسش‌های متداول

  • آیا می‌توانم از درمان‌های متعدد استفاده کنم؟

  هنگامی‌که متوجه شدید «پرکننده لب چقدر است»، ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که آیا می‌‌توانید از یک فیلر مانند فیلر اسید هیالورونیک در ترکیب با سایر پرکننده‌‌ها استفاده کنید تا به شکل دلخواه لب و بزرگ‌کردن لب‌‌ها برسید. در واقع یک روش معمول است. به عنوان مثال، جراح شما ممکن است از بوتاکس در عضلات اطراف لب بالا و پرکننده‌های پوستی در لب برای نتیجه کامل تر استفاده کند.

  • آیا بیمه پرکننده‌های لب را پوشش می‌دهد؟

  متأسفانه، اگرچه پرکننده‌های پوستی توسط FDA تأیید شده‌اند، اما اکثر طرح‌‌های بیمه، روش‌های غیر جراحی زیبایی مانند بزرگ‌کردن لب را پوشش نمی‌دهند، زیرا این درمان هیچ مزایای سلامتی اثبات ‌شده‌ای ندارد.

  • چه انتظاری از تزریق لب دارید؟

  اکنون که می‌دانید پرکننده‌های لب چقدر هستند، از این روش چه انتظاری می‌توانید داشته باشید؟ اکثر مراجعین سوالات زیادی دارند، مانند اینکه آیا پرکننده‌های لب درد دارند یا خیر. در اینجا چیزی است که هنگام تزریق لب مانند تلنگر بوتاکس لب اتفاق می‌افتد.

  جستجو مرتبط کاربران:

  5/5 - (1 امتیاز)

  11 پاسخ

  1. كارتون عاليه دكترچند ماه بعد از نزريق چربى بايد تمديدش كنيم كه بهتر بمونه؟

   1. حدودا دو ماه؛ البته بسته به میزان چربی تزریق شده و خواسته شما دارد.

  2. سلام وقت بخیر.من الان ۴ماهه که تزریق چربی به گونه رو داشتم .اوایلش خوب بود بعد از دوماه طرف چپ صورتم گن بست ودرد شدید وسردرد زیادی داشتم که مراجعه کردم به پزشکم شتشو داد و تخلیه کرد که تاثیری نداشت چند جلسه بعد هم امپول داخل صورتم تزریق کرد که بازم فایده نداشت لطف کنید بهم مشاوره بدید که چیکار کنم واقعا اذیتم ممنونم

  3. سلام آقای دکتر. هزینه تزریق ژل باسن چقدره؟ آیا درد داره؟

  4. من صورتم خیلی چروکه، چروک های قدیمی هم درمان می‌شه؟
   و اینکه به چند جلسه نیاز هست؟

  5. سلام وقتتون بخیر
   الان ی هفته هس ک از تزریق چربی ب باسن میگذره و مدام تب میکنم باز تبم میاد پایین
   ممنون میشم بفرمایین دلیلش چی میتونه باشه

  6. درود. من 20 سالمه و سابقه ریزش مو به صورت ارثی هم ندارم. چند ماه هست که دچار ریزش موی شدید شدم و علاوه بر موی سر، موی تمام بدنم هم میریزه. آیا جناب دکتر می توانند همچین موردی را تشخیص دهند ؟

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مشاوره و دریافت تخفیف؛ ویژه مقاله هزینه تزریق ژل به لب چقدر است؟

  تلگرام دکتر لاغری

  مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

  ما را درشبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

  آپارات دکتر لاغری

  اینستاگرام دکتر لاغری

  کانال یوتیوب کلینیک دکتر لاغری زیر نظر ماه زر