2 مرحله آمادگی برای تزریق چربی

آمادگی برای تزریق چربی

آمادگی برای تزریق چربی

آماده شدن برای تزریق چربی شامل رعایت کردن نکات و راهنمایی‌هایی است که در این مقاله 2 مورد از مهم‌ترین آنها را برای شما بازگو کرده‌ایم. با توجه به اینکه امروزه روش تزریق چربی به عنوان یکی از روش‌های بسیار پرطرفدار و محبوب در میان اکثر افراد برای از بین بردن چین و چروک و بازگرداندن جوانی و شادابی به صورت و سایر قسمت‌های بدن می‌باشد؛ بنابراین امروزه به عنوان یک روش شناخته شده می‌باشد اما همانطور که می‌دانید برای انجام دادن هر گونه اقدامی در جهت زیباسازی و جوانسازی پوست باید برای انجام آن کار آماده شویم. بنابراین تزریق چربی نیز از این قاعده مستثنی نمی‌باشد.

حال در اینجا قصد داریم شما را با مراحل آماده شدن برای تزریق چربی آشنا کنیم پس در ادامه با ما همراه باشید.

مراحل آمادگی برای تزریق چربی در دکتر لاغری

هنگامی که شما روش تزریق چربی در تهران را برای جوان سازی و بازسازی پوست خود انتخاب می‌کنید در مرحله اول باید ابتدا از قسمت‌های مختلف بدن که به مقدار کافی چربی را دارا می‌باشند مانند نواحی مربوط به ران و پهلو مقدار کافی چربی استخراج شود، سپس چربی های اضافی استخراج شده را پس از تسویه آن و خالص سازی به اندام مورد نظر تزریق می‌کنند اما قبل از انجام دادن این درمان زیبایی نیاز به اطلاعاتی در زمینه آمادگی برای تزریق چربی در جهت کاهش عوارض جانبی آن و نتیجه بهتر آن می‌باشد.

ادامه مطلب
دوره نقاهت تزریق چربی زیر چشم چقدر است؟

آمادگی های لازم برای تزریق چربی در هنگام ویزیت پزشک چگونه می باشد؟

همیشه رفتن در مطب پزشکی و در کنار پزشک بودن برای ما استرس آور بوده و بعد از آنکه سنی از ما گذشت هم مهارت لازم برای آمادگی حضور در برابر پزشک را نداشتیم. البته که حضور در برابر پزشکان متخصص باعث سلامت و پویایی ما خواهد شد، در ادامه می‌گوییم برای آمادگی های لازم قبل از تزریق چربی چه کارهایی صورت می‌گیرد.

قبل از انجام تزریق چربی پزشک متخصص جلسه‌ای مشاوره را با شما برگزار می‌کند تا قبل از عمل به خوبی راهنمایی‌تان کند و به تمام سوالات شما پاسخ دهد و همچنین یک شرح حال کامل از بیماری‌هایی که در گذشته در آن مبتلا بوده‌اید و یا در صورت وجود شرایط خاص که ممکن است برای شما وجود داشته باشد بررسی می‌کند؛ سپس شما را به طور کامل معاینه و بررسی می‌کند که آیا شما شرایط تزریق چربی را دارید یا خیر؟

عکسبرداری مجدد برای بررسی پیشرفت کار

در مرحله بعد از بدن شما عکس می‌گیرد تا بتواند پس از انجام عمل نسبت به این عکس‌ها پیشرفت کار را بررسی کند. در صورتی که مشکلی برای شما پیش آید این عکس‌ها را مورد نظر قرار می‌دهد. با توجه به اینکه هر نوع عمل تزریق چربی که وجود داشته باشد هیدراسیون قبل و بعد از عمل جهت ریکاوری و نتایج بهتر آن اهمیت بسیار زیادی رو به رو می‌باشد، بنابراین شما هنگامی که قبل از انجام تزریق چربی به پزشک مراجعه می‌کنید می‌توانید در مورد نحوه عملکرد پزشک در درمان‌های قبلی اطلاعاتی را به دست آورند و از نمونه درمان‌های انجام شده دیدن عمل فرمایند تا بتواند در انتخاب پزشک ماهر به آن‌ها کمک کند. با طی کردن این مراحل آماده شدن برای تزریق چربی انجام شده است.

آماده شدن برای تزریق چربی
آماده شدن برای تزریق چربی

هزینه را در جهت آمادگی برای تزریق چربی بررسی کنید

با توجه به اینکه این روزها مسئله هزینه نیز یکی از مسائل بسیار مهم برای افراد می‌باشد از این رو در اولین جلسه قبل از انجام تزریق چربی در مورد هزینه‌های پرداختی نیز برای شما نیز صحبت خواهد شد. با توجه به اینکه امروزه هر یک از پزشکان کلینک‌ها دارای تعرفه‌های مخصوصی نسبت به هزینه‌های پرداختی توسط شما خواهند داشت؛ بنابراین شما می‌توانید قبل از انجام عمل تزریق چربی به دست و یا هر ناحیه دیگری از بدن در مورد هزینه‌های مربوط به آن اطلاعات کافی و لازم را به دست آورید.

با توجه به این که در جلسه مشاوره با پزشک برای آمادگی تزریق چربی در مورد اهداف شما از تزریق چربی صحبت خواهد شد، بنابراین اهداف و انتظارات شما رو بررسی خواهد کرد و در صورت وجود روش درمانی بهتر و کارآمدتر برای رسیدن به نتیجه ای بهتر و مطلوب‌تر را به شما پیشنهاد می‌کند.

همچنین در جلسه مشاوره با پزشک قبل از انجام عمل تزریق کردن چربی در رابطه با آمادگی‌های تزریق چربی درباره نوعی بیهوشی یا بیحسی مورد استفاده و عوارض جانبی ناشی از آن نیز با شما صحبت خواهد شد. با توجه به اینکه قبل از انجام عمل تزریق چربی پزشک از شما می‌خواهد پیش از عمل چه مواردی را رعایت کنید، این موارد خود نیز برای آمادگی‌های قبل از انجام عمل تزریق چربی مهم می‌باشد. حال ممکن است که این سوال برای شما پیش آید که شما باید قبل از انجام عمل تزریق چربی چه مواردی را رعایت کنید؟

قبل از انجام عمل تزریق چربی چه مواردی را رعایت کنید؟

یکی از مواردی که از مراحل آماده شدن برای تزریق چربی است این است که شما بایستی ۶ هفته قبل از عمل تزریق چربی انجام دهید این است که سیگار کشیدن را متوقف کنید؛ زیرا این امر بهبود سریعتر اسکار و ترمیم زخم ناشی از آن کمک خواهد کرد. همچنین از مصرف داروهای ضد التهابی یا آسپرین و همچنین مصرف ویتامین ها‌ خودداری کنید؛ زیرا در برخی از موارد ریسک خونریزی را بالا می‌برد بنابراین بهتر است قبل از انجام عمل تزریق چربی در مورد مصرف دارو با پزشک خود مشورت کنید و به طور خودسرانه دارو را قطع نکنید و یا ادامه ندهید.

همچنین هنگامی که شما برای تزریق چربی مراجعه کردید حتماً باید از یک نفر تقاضا کنید که شما رو بعد از عمل جراحی به خانه برساند به حداقل به مدت ۲۴ ساعت در کنار شما باشد. زیرا در برخی از موارد پس از عمل تزریق به دور از عوارض تزریق چربی شرایطی پیش می‌آید که نیاز به بررسی بیشتر دارد و اقدامات بیشتری باید صورت گیرد بنابراین باید در این صورت باید پزشک تان حتما در جریان قرار بگیرد.

ادامه مطلب
تزریق چربی از شکم به صورت چگونه است؟

مراحل تزریق چربی چگونه است تا آمادگی لازم را جهت تزریق چربی داشته باشید؟

با توجه به اینکه ماندگاری تزریق چربی در جهت زیبایی صورت می‌گیرد بنابراین باید پزشک قبل از برداشت چربی محل مورد نظر را برای برداشت انتخاب می کند. سپس بیهوشی کلی یا بیهوشی موضعی را برای قسمتی که می‌خواهید چربی استخراج یا تزریق کنند اعمال می‌شود و پس از آن سلول‌های چربی استخراج می‌کنند و پس از آن سلول‌های چربی را خالص سازی می‌کنند و پس از آن در مرحله‌ی آخر توسط سوزن‌های کوچک طی چندین دفعه تزریق می‌شوند.

به طور کلی در پایان می‌توان گفت با توجه به اینکه همواره بخشی از چربی‌های تزریق شده ممکن است طی هفته‌هایی بسیار جذب شود بنابراین باید محل مورد نظر را با مقداری بیش از حد مورد نیاز از چربی پر کرد تا بتوانید نتیجه مطلوب را پس از فرآیند عمل به دست آورید.
بنابراین شما می‌توانید با آماده شدن برای تزریق چربی این روش را یک روش کاملا مطمئن و طبیعی برای جوانسازی پوست و بازسازی آن انتخاب کنید.

اولین نفر باشید که به این مقاله امتیاز می دهید .

11 دیدگاه ‌ها

 • سلام آیا در زمان ترمیم ژل لب میتوان از برند دیگری استفاده کرد ؟

 • سلام وقت بخیر . بهترین روش کاشت مو برای خانمها کدام روش میباشد

 • من تزریق ژل رو جای دیگه ای انجام دادم ولی برای ترمیم می خوام بیام کلینیک شما. میشه مدل روسی بزنم؟

 • سلام من میخوام زیر چشمامو فیلر بزنم. بایو فیلر پی آراف خوبه یا ژل مصنوعی؟ ضمنا میترسم نابینایی ایجاد کنن

 • سلام خسته نباشید. من سه سال پیش جای دیگه تزریق ژل لب انجام دادم و مارکش هم ژوویدرم بود. شما هم از این برند الان تزریق می کنید؟ می خوام حتما همون برند باشه ممنون

 • سلام برای اینکه در زمینه پی آر پی بخوام کار کنم باید از کجا شروع کنم؟

 • سلام.
  برای درمان ریزش مو، بین مزوتراپی و پی آر پی، چه روشی رو پیشنهاد میدین؟ کدوم روش تاثیر و موندگاری بیشتر داره؟ کاشت مو چطور؟ (آقا هستم؛ بیماری زمینه ای ندارم؛ سابقه ریزش مو فامیلی دارم؛ ریزش اکثرا در بالای سرم اتفاق افتاده؛ از 26 سالگی شروع شده و در حال حاضر 31 سال دارم؛ جنس موها نازک؛ رنگ مو خرمایی تیره؛ پوست سرم چرب هست)
  ممنون

 • سلام
  آیا پی آر پی را میتوان به ناحیه پیشانی و همچنین خط اخم پیشانی و همینطور بینی به منظور جوانسازی پوست تزریق کرد؟ نانو فت را چطور؟

 • سلام من هفت ماهه تزريق چربي كردم به سينم ولي اصلا فرقي متوجه نميشم بيشتر جاهاي سينم انگار مثل غده شده من بايد چيكار كنم ؟ ممنون ميشم راهنمايي كنيد.

 • چند درصد احتمال داره که دچار سوختگی شیم با ترواسکالپ؟

 • سلام42سال سن دارم و برای جوان سازی پوست صورت و از بین بردن لک و کک و مک میخوام prp انجام بدم آیا این کار موثر است و اینکه چطور نوبت بگیرم و هزینه آن چقدر است باتشکر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید

مشاوره خود را  رایگان رزرو کنید تا در کمتر از 48 ساعت  ما با شما تماس بگیریم.

 • فایل ها را به اینجا بکشید
  انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf.
 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

Call Now Buttonتماس مستقیم ( کلیک کنید)