8060902 0912

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره 24 ساعته

تزریق گونه برای آقایان + 7مزیت کاربردی

تزریق گونه آقایان یکی از عمل‌های زیبایی می‌باشد که امروزه آقایان زیادی به سمت آن کشیده شده‌اند. شاید هنگامی که صحبت از عمل‌های زیبایی می‌شود افراد فکر کنند که این عمل‌ها مختص خانم‌ها می‌باشد و یا دست کم خانم‌ها بیشتر به سمت آن تمایل دارند. در حالی که این یک باور اشتباه می‌باشد؛ چرا که همانطور که خانم‌ها زیبایی را دوست دارند و تمایل دارند نقص‌های خود را رفع کنند آقایان نیز به این امر توجه دارند لذا عمل های زیبایی برای آقایان یک امر طبیعی و در دنیای مدرن امروز که صنعت مد و زیبایی دائماً در حال پیشرفت می باشد، یک امر طبیعی می باشد.

[ جهت آشنایی با نحوه تزریق چربی به صورت، مقاله مربوط به این عمل را بخوانید. ]

تزریق گونه آقایان به چه هدفی انجام می‌شود؟

شاید تزریق چربی گونه آقایان در سال‌های دورتر مخصوصاً دهه شصتی‌ها یک کار غیرمتعارف و زننده محسوب شود و هنوز هم اعتقادی به آن ندارند؛ اما چیزی که در کیلینیک‌های زیبایی مشاهده می‌شود، نشان از استقبال بی‌سابقه مردان از این روش برای تزریق گونه خود دارد.

شاید هنگامی که شما با عمل زیبایی تزریق گونه آقایان مواجه شوید اولین سوالی که برایتان پیش می‌آید این است که اصلاً چرا باید تزریق گونه انجام دهند؟
در پاسخ به این سوال کلیدی و مهم باید گفت که زیبایی یک فاکتور مهمی می‌باشد که همه افراد تمایل دارند آن را داشته باشند و دائماً در حال تلاش برای رسیدن به آن هستند لذا اگر نقصی دارند و سعی می‌کنند به روشهای مختلف آن را از بین ببرند لذا اگر شما در صورتتان نقصی وجود داشته باشد می‌تواند در زیبایی شما تاثیر بسزایی داشته باشد نقص ها ممکن است.

تزریق چربی گونه آقایان
تزریق چربی گونه آقایان

به مرور زمان به دست بیاید و یا به عبارت بهتر اکتسابی باشند و یا مادرزادی وجود داشته باشد در هر حال دیگر نباید نگران اینگونه نقص‌ها بود چرا که با استفاده از تزریق گونه می‌توان به راحتی این مشکلات را حل کرد رایج ترین مشکلاتی که وجود دارد عبارتند از لاغری بیش از حد صورت، عدم تقارن بین دو طرف صورت،کشیده بودن صورت و غیره. پیشنهاد میکنیم برای کسب اطلاعات تکمیلی پس از مطالعه این مقاله به بخش تزریق چربی به گونه در کلینیک دکتر لاغری نیز مراجعه و اطلاعات خود را کامل‌تر کنید.

ادامه مطلب
آشنایی کامل با عوارض تزریق چربی مصنوعی

تزریق چربی گونه آقایان چه مزایایی دارد؟

امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی دانشمندان به موفقیت‌های زیادی در تزریق های مختلف به بدن دست یافته‌اند و یکی از آنها تزریق گونه آقایان است که البته در سال 1401 نسبت به اوایل ورود این تکنولوژی فنون بهتری برای این کار اجرا می‌شود؛ البته نسبت به سالهای قبل هزینه بیشتری برای شما خواهد داشت.

اعتماد به نفس و بهتر دیده شدن یکی از خواسته‌های مهم افراد مخصوصاً آقایان در این دوره از زمان محسوب می‌شود که در موارد مختلفی سعی می‌کنند تا خود را کامل و بدون نقص نشان دهند. یکی از راه‌هایی که به زیبایی صورت آقایان می افزاید تزریق گونه است که در ادامه به آن می پردازیم.

مزایای تزریق چربی به گونه آقایان

هرگاه شما بخواهید یک عمل زیبایی را انجام دهید و ماندگاری تزریق چربی بالایی داشته باشد، قبل از هرکار باید بدانید آن عمل نسبت به سایر عمل‌ها دارای چه مزیت هایی می باشد؛ بنابراین تزریق چربی به گونه آقایان  از سایر عمل‌ها مستثنا نمی‌باشد و در ادامه قصد داریم از مزایای این عمل زیبایی فوق العاده صحبت کنیم.

 • جذابیت بیشتر صورت
 • ایجاد تقارن بین دو طرف صورت
 • بدون درد و سوزش
 • نتیجه دهی در کوتاهترین زمان ممکن
 • بدون احتیاج به مراقبت پس از عمل
 • عدم استفاده از مواد مصنوعی و مضر
 • بدون ایجاد آلرژی و حساسیت

تزریق گونه برای آقایانهمانطور که مشاهده می‌کنید مزایای تزریق گونه آقایان بیشتر از معایب آن می‌باشد و این یک اتفاق نادری می‌باشد که در تمامی عمل‌های زیبایی وجود ندارد پس می‌توان گفت تزریق چربی در تهران یک عمل منحصر به فرد می باشد و این ویژگیها و مزایای فوق الذکر سبب شده است که طرفداران زیادی را به خود جذب کند علاوه بر ویژگی های فوق الذکر باید یک مورد دیگر  را که سبب خاص بودن این عمل نیز شده است.

افزود و آن  دائمی بودن تزریق گونه می‌باشد شاید در ابتدا هنگامی که با  ویژگی دائمی بودن  این عمل زیبایی روبرو می‌شوید به این فکر کنید که این یک ادعا دروغین می‌باشد؛ اما باید گفت در رابطه با تزریق گونه این امر صحت دارد چرا که هنگامی که شما تزریق گونه را انجام می دهید حداقل به مدت سه سال آثار آن به طور کامل پابرجا می‌ماند یعنی ۱۰۰ درصد چربی تزریق شده به قوت خودش باقی است.

اما پس از سه سال  به مرور زمان نهایتاً ۳۰ درصد از آن از بین خواهد رفت که شما با ترمیم و تکرار مجدد دوباره آن را به دست خواهید آورد لذا متوجه شدید که تزریق گونه بر خلاف سایر عمل های زیبایی از قبیل ژل دوام بیشتری داشته و دردسرهای ترمیم و تکرار را نخواهد داشت.

تزریق گونه آقایان به چه صورت انجام میشود؟

حال که با مزایای بیشمار تزریق چربی گونه آقایان آشنا شدید بهتر است به این مسئله بپردازیم که مراحل انجام تزریق گونه به چه صورت می‌باشد و آیا انجام این مراحل نیاز به تخصص و مهارت به خصوصی دارد یا خیر؟
در پاسخ به این سوال باید گفت در هر عمل زیبایی تخصص و مهارت پزشک به عنوان یک عنصر مهم شناخته می‌شود و تزریق گونه نیز از این قاعده مستثنا نبوده و هنگامی که قصد انجام تزریق گونه بدون عوارض تزریق چربی را دارید بهتر است در وهله اول پزشک متخصص را انتخاب کنید تا از بروز آسیب‌های جدی و جبران‌ناپذیر جلوگیری کنید، هنگامی که شما به یک پزشک متخصص مراجعه کنید در وهله اول به یک شما یک سری آزمایشات مخصوص داده می‌شود.

ادامه مطلب
تزریق چربی به واژن 100% تضمینی

آزمایشات تزریق چربی گونه آقایان

تا چکاپ کامل انجام شود تا مشکلاتی از قبیل غلظت خون یا کمبود چربی در بدن و … وجود نداشته باشد. پس از این که آزمایشات به طور کامل انجام شد و مورد تایید پزشک قرار گرفت وارد مراحل اصلی تزریق گونه برای آقایان خواهیم شد. اولین مرحله در اینجا استخراج می‌باشد و به این صورت می‌باشد که در برخی از نقاط بدن شما که چربی‌های بسیار زیادی تجمع یافته است. از قبیل زیر شکم، پهلوها، ران، پا و حتی خود شکم چربی برداشته می‌شود. نکته‌ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که این مرحله بسیار حساس می‌باشد چرا که اگر با دقت انجام نشود امکان آسیب به بافت چربی وجود دارد و اگر چربی آسیب ببیند دیگر قابلیت استفاده برای تزریق نخواهد داشت.

شاید دلیل اهمیت حاذق بودن پزشک متخصصتان و دلیل تاکید بر آن در این مرحله بیشتر مشهود باشد پس از اینکه چربی استخراج شد به دلیل اینکه با مقداری ناخالصی همراه می باشد باید آن را به یک چربی خالص تبدیل کرد چرا که تاثیر چربی خالص بیشتر از چربی ناخالص و با املاح میباشد.

نکته ای که قابل ذکر استامروزه این کار نسبت به گذشته به راحتی بیشتری انجام می‌شود چرا که دستگاه‌های پیشرفته ای از قبیل سانتریفیوژ به راحتی این کار را انجام می دهد در آخرین مرحله چربی استخراج و تصفیه شده باید به گونه تزریق شود و این کار با استفاده از سوزن های باریک و ظریفی به راحتی تزریق می‌شود و این تزریق بدون هیچ گونه درد و سوزش و ایجاد خراش می باشد.

نتیجه گیری

تزریق گونه آقایان یک امر شایع و معمول می‌باشد و امروزه به دلیل مزایای بیشماری که در فوق به آن اشاره نمودیم. افراد زیادی به آن تمایل بیشتری پیدا کرده‌اند و نکته ای که لازم است  گفته شود این است که تزریق گونه برای آقایان به روش های دیگری مانند ژل انجام می‌شود اما به دلیل اینکه تزریق کردن چربی نسبت به سایر موارد دارای مزایای بیشتری می باشد، لذا از این متد بیشتر استفاده می‌شود.

اولین نفر باشید که به این مقاله امتیاز می دهید .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید

مشاوره خود را  رایگان رزرو کنید تا در کمتر از 48 ساعت  ما با شما تماس بگیریم.

 • فایل ها را به اینجا بکشید
  انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf.
 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

تماس مستقیم( کلیک کنید)