تزریق چربی لب چند جلسه است؟

جلسات تزریق چربی لب

جلسات تزریق چربی لب

تزریق چربی لب چند جلسه است؟ جلسات تزریق چربی لب، تکرار تزریق لب، استفاده مجدد از تزریق چربی لب، همه اینها موضوعات رایجی هستند که هنگام استفاده از تزریق چربی لب در نظر گرفته می‌شوند.

در این مقاله، ما به تعداد جلسات مورد نیاز تزریق چربی لب، ماندگاری تزریق لب و اینکه تزریق چربی‌های لب شما هر چند وقت یک ‌بار به انجام مجدد نیاز دارند، می‌پردازیم. در اینجا شما در مورد تزریق چربی لب خواهید آموخت، بنابراین می‌دانید هر چند وقت یک ‌بار برای تکرار تزریق چربی لب برنامه ‌ریزی کنید.

دلیل استفاده از تزریق چربی به لب

جلسات تزریق چربی لب چقدر است؟ پیش از این بیایید بررسی کنیم دلیل علمی برای این تزریق چه چیزی می‌تواند باشد؟ تزریق چربی به لب به روشی گفته می‌‌شود که در آن پزشک متخصص، مقداری چربی از نواحی دیگر بدن مانند شکم، پهلو و ران برداشته و آن را به لب فرد متقاضی تزریق می‌کند. این چربی باعث می‌‌شود که لب، حالت برجسته تر و زیباتری به خود بگیرد.

تزریق چربی به لب انواع متفاوتی دارد که هر یک از آن‌ها بسته به سلیقه فرد متقاضی، می‌‌تواند مورد استفاده قرار بگیرد. البته فراموش نکنید که برای انتخاب یک مدل مناسب برای تزریق چربی لب باید حتماً از نظر پزشک متخصص مطلع شوید. لب‌‌های باریک می‌‌تواند زیبایی را از چهره بگیرد. همچنین ممکن است برخی از افراد لب‌های نامتقارنی داشته باشند و مثلاً سمت راست لب آن‌ها بالاتر از سمت چپ باشد. در این شرایط، ممکن است خیلی از افراد اعتماد به نفس خود را از دست بدهند و نتوانند به کارهای روزمره خود بپردازند. این در حالی است که شما می‌توانید به راحتی با روش تزریق چربی به لب توسط یک فرد متخصص، این مشکلات را برطرف کنید.

قبل و بعد جلسات تزریق چربی لب

تزریق چربی لب به لب‌های شما حجم و فرم می‌دهند و طول عمر آنها می‌تواند به میزان قابل توجهی متفاوت باشد. فاصله بین درمان‌های تزریق چربی لب به عوامل متعددی بستگی دارد که در ادامه به ان می‌پردازیم.

عوامل موثر دفعات تکرار تزریق چربی لب

دفعات توصیه شده برای تکرار و تمدید تزریق چربی لب در افراد مختلف متفاوت است. متابولیسم و حجم چربی مورد استفاده شما نقش مهمی در این موضوع دارند. تعداد کل درمان‌هایی که انجام داده اید نیز بر فاصله ایده آل حفظ نتایج تأثیر می‌گذارد.

۱. متابولیسم و تجزیه تزریق چربی موثر بر جلسات تزریق چربی لب: سرعت متابولیزه کردن تزریق چربی لب توسط بدن شما بر تعداد دفعاتی که نیاز به تکرار کردن دارید تأثیر می‌گذارد. هر چه متابولیسم شما سریعتر باشد، بیشتر اوقات نیاز دارید که تزریق چربی لب خود را دوباره انجام دهید.

۲. حجم تزریق چربی و تعداد کل درمان: مقدار کل تزریق چربی به لب و بازه زمانی تزریق آن بر طول عمر تاثیر می‌گذارد. حجم‌های بزرگ‌تر تزریق‌ شده اغلب طولانی‌ تر از حجم‌‌های کوچک ‌تر تزریق باقی می‌مانند. افرادی که لب‌های جدیدی را با تزریق چربی طی ۳ تا ۶ ماه می‌سازند، معمولاً نتایج پایدارتر و طولانی تری دریافت می‌کنند. پس از افزایش طول عمر، می‌توانید دفعات پر کردن چربی لب خود را کاهش دهید.

تزریق چربی لب چند جلسه است؟

تزریق چربی لب چند جلسه است؟ آیا نیاز به انجام دوباره تزریق چربی به لب خواهد بود؟  در ارتباط با تعداد جلسات تزریق چربی لب می‌توان گفت تزریق چربی در یک جلسه انجام خواهد شد اما برای تزریق چربی جهت رسیدن به فرم ‌ایده‌آل لب‌ها ممکن است که بیش از یک جلسه درمان نیاز باشد و بعد از آن نیز ریزش تا حدی طبیعی است. گاهی اوقات تزریق چربی مجدد بین ۶ تا ۱۲ ماه بعد از تزریق چربی لب اولیه نیاز می‌‌شود تا نتایج بهینه را شاهد باشید.

پس از دستیابی به نتایج نهایی نیازی به تکرار درمان نیست و تنها در صورت کم شدن حجم می‌‌توانید برای تزریق مجدد اقدام نمایید. معمولاً ۶۰ درصد چربی تزریق شده پس از چند ماه ابتدایی کاملاً در بدن ذوب شده و از بین ‌می‌‌روند و ۴۰ درصد چربی باقی می‌‌ماند که در دراز مدت ماندگاری دارد.

مدت دوام نتایج تزریق چربی لب

نتایج تزریق چربی به لب تا چه مدتی ادامه خواهد یافت؟ ترانسفر چربی فقط باید توسط یک جراح واجد شرایط و آموزش دیده انجام شود. تحت نظر بهترین دکتر تزریق چربی این پروسه می‌‌تواند لب‌ها را به زیبایی فرم داده و بسیار طبیعی به نظر می‌‌رسد به گونه ‌ای که سال‌ها دوام داشته باشد. پس انتخاب پزشک و مرکز درمانی معتبر که برداشت و انتقال چربی را به درستی انجام دهند در دوام آن اثرگذار خواهد بود.

کلینیکی که پروسه تزریق را آنجا انجام می‌‌دهید، حتماً باید بهداشتی و استریل باشد در غیر این صورت باعث عفونت شده و مصرف آنتی ‌بیوتیک‌‌های فراوان ممکن است ماندگاری چربی تزریق شده را بسیار پایین ‌تر بیاورد. در واقع در تزریق چربی به لب‌ها سلول‌های چربی در جریان خون ‌سازی قرار می‌‌گیرند و به طور طبیعی زنده می‌‌مانند. همانطور که چربی در نقاط مختلف آب می‌‌شود، این اتفاق برای لب‌‌ها نیز رخ خواهد داد.

اما به طور معمول انتقال چربی از ۶ ماه تا ۲ سال دوام دارد. اگر رژیم غذایی شما مناسب باشد، برخی مراقبت‌های بعد از تزریق چربی رعایت شود و به توصیه‌های پزشک متخصص گوش داده شود عمر ماندگاری انتقال چربی به لب تا بالاترین حد ذکر شده یعنی ۲ سال می‌‌رسد و هر چه ماندگاری بیشتر باشد، زمان تزریق بعدی به تعویق می‌‌افتد.

بازه زمانی ایده آل

بازه زمانی ایده آل برای استفاده مجدد از تزریق چربی لب؛ ضروری است که نتایج تزریق چربی لب خود را هر چند ماه یکبار بررسی کنید. این امر به شما این امکان را می‌‌دهد تا تعیین کنید که چه زمانی زمان تمدید کردن است. به اندازه و بافت آنها نگاه کنید و آنها را نیز احساس کنید. با تحلیل رفتن چربی و حجم، لب‌‌های شما کوچک ‌تر، چروک‌تر و نرم‌تر به نظر می‌‌رسند.

اکثر افراد در ۶ تا ۱۲ ماه اول به ۲ تا ۳ درمان تزریق چربی لب و سپس هر ۱۲ تا ۲۴ ماه یک بار نیاز دارند.

اگر مطمئن نیستید که آیا نیاز به تزریق مجدد چربی به لب دارید حتما به کلینیک زیبایی خود مراجعه کنید. پزشکان می‌توانند راهنمایی‌های کلی ارائه دهند یا برای تعیین اینکه آیا زمان مناسبی برای تکرار جلسات تزریق چربی لب است، شما را برای مشاوره ملاقات کنند. برای دریافت مشاوره بیشتر می‌توانید از طریق فرم زیر با مشاورین ما در کلینیک دکتر لاغری معتبرترین مرکز تزریق چربی سعادت آباد، در ارتباط با نحوه تزریق چربی به لب و همچنین تعداد جلسات تزریق چربی لب ارتباط بگیرید.

 • فایل ها را به اینجا بکشید یا
  انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf, حداکثر اندازه فایل: 500 MB, حداکثر تعداد فایل: 3.
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

  بهترین برنامه تزریق چیست؟

  برنامه ریزی برای حفظ تزریق چربی لب: بهترین برنامه چیست؟ نیاز به انجام مجدد تزریق چربی لب باید نیازهای منحصر به فرد شما را در نظر بگیرد. با در نظر گرفتن درمان‌های گذشته شما، می‌توانیم برنامه تکرار ایده آل تزریق چربی لب شما را تعیین کنیم.

  ما همچنین اهداف زیبایی شناسی لب شخصی شما را بررسی می‌کنیم تا مشخص کنیم که هر چند وقت یکبار باید تزریق چربی لب را انجام دهید.

  مهمترین چیزی که باید درک کنید این است که دفعات تکرار تزریق چربی لب برای هر کسی متفاوت است. برنامه پر کردن چربی لب شما مختص شما خواهد بود.

  زمان بندی تکرار تزریق چربی لب برای حفظ نتایج شما کلیدی است. در طول مشاوره اولیه تزریق چربی لب، پزشک باید در مورد اینکه چند وقت یکبار تزریق چربی لب را دریافت کنید، به شما ایده بدهد. انتظار داشته باشید که این کار را در چند بار اول که نتیجه خود را ایجاد می‌کنید، بیشتر انجام دهید. پس از ساختن لب‌های جدید، معمولاً تکرار بر اساس نیاز توصیه می‌شود. فاصله بین لمس تزریق چربی لب به مقدار چربی استفاده شده، متابولیسم بدن بیمار و تعداد دفعات مصرف آن بستگی دارد.

  اینکه هر چند وقت یک‌ بار برای داشتن لب‌های زیبا و مرتب نیاز به تکرار تزریق چربی‌‌های لب دارید با تکرار معمولی کمی‌متفاوت است. انتظار داشته باشید که درمان‌‌های خود را بیشتر به جای آنچه بدن شما در حال تجزیه است، انجام دهید. با این حال، باید از تکرار مکرر تزریق چربی‌های لب خودداری کنید، زیرا این کار خطر جابه جایی را افزایش می‌دهد. وقتی متوجه کم حجم شدن لب‌‌هایتان شدید، چند ماه دیگر صبر کنید تا دوباره آن‌ها را انجام دهید.

  آیا این روش معایبی دارد؟ بیشتر بخوانید در: معایب تزریق چربی به لب

  ترجیحات فردی در مورد لب‌های بی نقص نقش مهمی‌ایفا می‌کند. برخی از افراد خواهان لب‌های پرتر هستند، در حالی که برخی دیگر نتایج ظریف و هیدراتاسیون بهتر را ترجیح می‌دهند. هیچ جواب درست و غلطی وجود ندارد. با مشاوره با یک متخصص پزشکی مجرب، بهترین فرصت را برای دستیابی به لب‌های رویایی خود به خود می‌دهید.

  بیشتر بخوانید:  ماندگاری تزریق چربی چقدر است؟ روش های افزایش آن 🙂

  کلام پایانی

  تزریق چربی لب خود را در کلینیک دکتر لاغری حفظ کنید. این سوال که هر چند وقت یکبار نیاز به انجام مجدد تزریق چربی‌های لب دارید، ملاحظات زیادی دارد. مواردی مانند متابولیسم، حجم تزریق چربی و کل درمان‌ها باید در نظر گرفته شوند.

  کار با یک کلینیک مجرب برای برنامه ‌ریزی از پیش کلیدی است که هر چند وقت یک ‌بار برای تمدید و تکرار تزریق چربی لب مراجعه کنید.

  هیچ رویکرد یکسانی برای تعداد جلسات تزریق چربی لب و تکرار جلسات وجود ندارد. تزریق چربی به لب‌های ایده آل شما باید مطابق با ترجیحات منحصر به فرد شما باشد. مطلع باشید و با پزشک خود همراه باشید تا تزریق چربی‌های لب شما همیشه نتیجه‌ای را که می‌خواهید ارائه دهند.

  اولین نفر باشید که به این مقاله امتیاز می دهید .

  12 پاسخ

   1. هزینه تزریق چربی بسته به وضعیت چهره شما و میزان چربی بین ۱۳ تا ۱۵ میلیون تومان متغییر است.

   1. هزینه تزریق چربی بسته به وضعیت چهره شما و میزان چربی بین ۱۳ تا ۱۵ میلیون تومان متغییر است.

  1. من مشکل بیماری لوپوس و لک و پیست دارم و الان مدت 4سال موهام به حالت سکه ای ریخته امکان کاشت مو با روش سلول بنیادی رو دارم؟

  2. خدمات کلینیک زیبایی دکتر لاغری
   عالی بود. کادر با حرفه ای و با اخلاق، خدمات باکیفیت و برخورد دوستانه. با اطمینان توصیه می شود

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مشاوره و دریافت تخفیف؛ ویژه مقاله تزریق چربی لب چند جلسه است؟

  تلگرام دکتر لاغری

  مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

  ما را درشبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

  آپارات دکتر لاغری

  اینستاگرام دکتر لاغری

  کانال یوتیوب کلینیک دکتر لاغری زیر نظر ماه زر

  تزریق چربی صورت قبل و بعد بایوفت بایوفت صورت بدون عوارض بایوفت چیست؟