آیا هایفوتراپی محدودیت سنی دارد؟

هایفوتراپی صورت بدون محدودیت سنی

هایفوتراپی صورت بدون محدودیت سنی

آیا هایفوتراپی محدودیت سنی دارد؟ از آنجاییکه افراد با سرعت‌های متفاوتی پیر می‌شوند، برخی افراد در اواخر دهه ۲۰ زندگی خود متوجه اثرات پیری روی صورت و گردن خود می‌شوند و برخی دیگر تا اواسط تا اواخر ۳۰ سالگی متوجه آن نمی‌شود. این پدیده اغلب بیماران را به این فکر می‌اندازد که چه زمانی می‌توانند برای رفع نگرانی‌های خود تحت درمان‌های اولتراپی یا همان هایفوتراپی قرار بگیرند. در کلینیک تخصصی دکتر لاغری، زیر نظر کلینیک ماه زر، ما میل شما را برای داشتن بهترین ظاهر و احساس خود درک می‌کنیم و متخصصان زیبایی شناسی ما می‌توانند پاسخ‌های مورد نظر شما را برای کمک به شما برای دستیابی به بهترین نتایج ممکن ارائه دهند. اگر علاقه مند به جوان سازی پوست خود هستید، اما مطمئن نیستید که آیا آماده انجام درمان هستید، ادامه مطلب را بخوانید.

هایفوتراپی چیست؟

هایفوتراپی چیست؟ HIFU تراپی یک درمان غیر تهاجمی و مورد تایید FDA برای لیفت و سفت کردن پوست گردن، چانه یا پیشانی است و می‌تواند خطوط و چین و چروک‌های روی سینه را بهبود بخشد. این تکنیک برای تصحیح اثراتی که پیری، ژنتیک، هورمون‌ها و جاذبه می‌‌تواند بر ظاهر شما داشته باشد، کار می‌‌کند. اگر دچار شلی، چین و چروک، خطوط یا چین و چروک پوست هستید، می‌توانید انتظار داشته باشید که پس از انجام درمان به حداقل برسد.

هایفوتراپی چگونه ظاهر پوست شما را بهبود می‌بخشد؟

قبل از اینکه به پاسخ پرسش آیا هایفوتراپی محدودیت سنی دارد برسیم بهتر است کمی بیشتر ازر هایفو صحبت کنیم! با افزایش سن، متوجه تشکیل چین و چروک، چین و خطوط در پوست اطراف صورت خود می‌شویم. بخشی از علت این امر به دلیل کاهش سطح هورمون‌ها و همچنین کاهش تولید کلاژن است. برای برخی، عوامل سبک زندگی مانند رژیم غذایی، قرار گرفتن در معرض محیط، الکل و سیگار می‌تواند در کاهش بیشتر توانایی بدن برای ساخت کلاژن سالم نقش داشته باشد که به نوبه خود می‌تواند باعث پیری زودرس پوست شود.

کلاژن پروتئینی است که در بسیاری از بافت‌های بدن مانند ماهیچه‌ها، رگ‌های خونی، استخوان‌ها و پوست یافت می‌شود. وقتی صحبت از زیبایی شناسی به میان می‌آید، کلاژن مسئول استحکام، درخشندگی، ساختار و خاصیت ارتجاعی پوست شما است و همانطور که پوست شما تحلیل می‌رود، ظاهر شما نیز کاهش می‌یابد. این تجزیه کلاژن است که در درجه اول مسئول ظاهر خطوط، چین و چروک و افتادگی پوست است که با افزایش سن ایجاد می‌شود.

هایفوتراپی با هدف قرار دادن کلاژن در لایه‌های عمیق تر پوست شما که در آن کلاژن صورت تولید می‌شود، کار می‌کند. هنگامی‌که تولید کلاژن از طریق درمان تحریک شد، افزایش تولید کلاژن برای چندین ماه ادامه خواهد داشت تا دوباره شروع به کاهش کند. این اثر نتایجی است که پس از جلسه درمانی شما به مدت طولانی ادامه خواهد داشت. شما عزیزان می‌توانید برای دریافت مشاوره بیشتر برای انجام هایفو با ما در تماس باشید.

 

مشاوره هایفوتراپی در کلینیک ماه زر

09127300790

 

فناوری درمان HIFU چیست؟

احتمالاً می‌‌دانید که می‌‌توانید از یک عینک یا ذره‌بین برای متمرکز کردن پرتوهای خورشید و مشتعل کردن یک تکه کاغذ استفاده کنید. این درمان تقریباً به همان روش عمل می‌کند اما از انرژی اولتراسوند به جای نور استفاده می‌کند. همچنین، هیچ آتش سوزی در کار نیست، و سطوح گرمای استفاده شده در درمان به اندازه کافی بالا نیست که به پوست اطراف شما آسیب برساند.

این دستگاه برای تمرکز انرژی اولتراسوند و انرژی گرمایی به لایه‌های داخلی پوست شما ( حدود ۴ میلی‌متر ) طراحی شده است، سلول‌های ناحیه را گرم می‌کند و آنها را وادار به تولید کلاژن جدید و سالم برای بهبود می‌کند. نتیجه، پوستی سالم تر، محکم‌تر و کشسان‌تر با خطوط ریز، چین و چروک کمتر یا سایر اثرات پیری است.

درمان چگونه است؟

استفاده از دستگاه باعث ناراحتی بسیار کمی‌می‌شود و عوارض جانبی منفی ندارد. برخی از بیماران گزارش می‌دهند که در ابتدای درمان احساس سوزن سوزن شدن خفیفی می‌کنند که معمولاً پس از چند دقیقه با عادت کردن پوستشان ناپدید می‌شود.

در طول درمان، دستگاه اولتراپی بین ۴۵ تا ۶۰ دقیقه روی پوست شما اعمال می‌شود. ارائه‌دهنده شما، دستگاه را در اطراف صورتتان قرار می‌‌دهد، به روشی که پزشک دستگاه سونوگرافی را روی شکم زن باردار اعمال می‌کند. فناوری مورد استفاده در هر دو کاربرد بسیار مشابه است، اگرچه برای درمان پوست شما، مقدار انرژی باید کمی‌بیشتر باشد تا به طور موثر پاسخ درمانی بدن را تحریک کند.

قبل و بعد هایفوتراپی- محدودیت سنی هایفوتراپی

چه کسی کاندیدای خوب برای درمان است؟

بررسی کاندیداتوری هایفو می‌تواند با بررسی محدودیت سنی هایفوتراپی نیز انجام شود. بهترین نتایج توسط بیمارانی به دست می‌آید که علاقه ‌مند به اصلاح افتادگی خفیف پوست یا سفت کردن مناطقی هستند که شروع به مشاهده خطوط ریز و چین و چروک می‌کنند. درمان می‌تواند به طور پیشگیرانه نیز مورد استفاده قرار گیرد و به عنوان یک اقدام پیشگیرانه برای به تاخیر انداختن روند طبیعی پیری عمل کند.

بیمارانی که آسیب بیش از حد خورشید یا شلی پوست دارند ممکن است از این درمان خاص سود زیادی نبرند، اگرچه این بدان معنا نیست که نمی‌توان به نگرانی‌های شما رسیدگی کرد. ما مجموعه گسترده‌ای از خدمات را ارائه می‌دهیم که به شما کمک می‌کند بدون توجه به وضعیت فعلی پوستتان، بهترین ظاهر و احساس خود را داشته باشید. وقتی یک درمان جواب نمی‌دهد، مطمئناً درمان دیگری جواب می‌دهد. برای بررسی بهتر کاندید بودن یا نبودن می‌توانید مطلب ” هایفوتراپی برای چه کسانی مناسب نیست؟ ” را مطالعه کنید.

هایفوتراپی صورت برای چه سنی مناسب است؟

به طور کلی محدودیت سنی هایفوتراپی وجود ندارد و درمان برای رفع اثرات پیری بر روی پوست شما طراحی شده است. بنابراین، افرادی که علائم پیری کمی‌روی پوست خود دارند، معمولاً کاندیدای درمان نیستند. با این حال، علائم پیری در سنین مختلف برای افراد مختلف ظاهر می‌شود و در جایی که یک بیمار ممکن است کاندیدای عالی برای درمان در ۴۵ سالگی باشد، فرد دیگری ممکن است علائم مشابهی را در ۳۵ سالگی تجربه کند.

عوامل ژنتیک، محیط و شیوه زندگی همگی در سرعت پیری افراد نقش دارند. در حالی که نمی‌توانیم ژنتیک خود را کنترل کنیم، می‌توانیم روی محیط و سبک زندگی خود کنترل داشته باشیم. به عنوان مثال، فردی که زمان زیادی را بیرون از خانه در معرض نور مستقیم خورشید می‌گذراند، ممکن است سریعتر از فردی که این کار را نمی‌کند، علائم قابل مشاهده پیری را نشان دهد. علاوه بر این، افراد سیگاری معمولاً علائم پیری را در زندگی خود بسیار زودتر از افراد غیرسیگاری نشان می‌دهند.

ما در کلینیک دکتر لاغری برای انجام هایفوتراپی برای زاویه سازی صورت و هایفوتراپی برای لاغری صورت جلسه مشاوره و معاینه را ترتیب می‌دهیم تا با نظر مستقیم پزشک این درمان برای شما انجام شود. برای دریافت مشاوره می‌توانید فرم مشاوره زیر را نیز تکمیل کنید. مشاورین ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن با شما عزیزان تماس خواهند گرفت.
 • فایل ها را به اینجا بکشید یا
  انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf, حداکثر اندازه فایل: 500 MB, حداکثر تعداد فایل: 3.
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

  هایفوتراپی از چه سنی مناسب است؟لیفت صورت با هایفوتراپی

  برای پاسخ به این سوال، تمامی‌سنین را به تفکیک بررسی می‌کنیم.

  بیماران ۲۰ ساله: بیمارانی که در اوایل تا اواسط دهه ۲۰ زندگی خود هستند احتمالاً برای اصلاح علائم پیری نیازی به درمان ندارند. در طول این سال‌ها، بدن شما هنوز شروع به «پیری» نکرده است و پوست شما همچنان در حال تولید کلاژن جدید، قوی و کشسان است. با این حال، تجزیه کلاژن در اواخر دهه ۲۰ زندگی ما شروع می‌شود، اگرچه علائم قابل مشاهده پیری تا چند سال دیگر آشکار نخواهد بود. اگر می‌خواهید تا جایی که ممکن است اثرات پیری را از بین ببرید، انجام درمان در اواخر دهه ۲۰ زندگی می‌تواند به شما در انجام این کار کمک کند.

  بیماران ۳۰ ساله: در این دهه از زندگی است که بیشتر مردم شروع به کشف اثرات پیری بر روی پوست خود می‌کنند. به شرطی که دچار افتادگی خفیف تا متوسط پوست، از دست دادن خاصیت ارتجاعی یا خطوط ریز و چین و چروک شده باشید، دهه ۳۰ زندگی شما بهترین زمان برای انجام درمان است.

  بیماران ۴۰ ساله: پوست شما مانند دهه ۳۰ شما همچنان به از دست دادن کلاژن ادامه می‌دهد و علائم پیری را نشان می‌دهد، اگرچه معمولاً در این دهه از زندگی شما به طور فزاینده ای آشکار می‌شوند. هایفوتراپی می‌تواند به طور موثر نگرانی‌های شما را برطرف کند و به جوان سازی، احیا، سفت شدن و بلند کردن پوست افتادگی شما کمک کند.

  بیماران ۵۰ ساله و بعد از آن: نقطه ای وجود دارد که درمان کمتر موثر می‌شود و معمولا زمانی است که بیمار مقدار قابل توجهی شلی پوست، چین و چروک‌های عمیق، چین و چروک یا شقاق را تجربه می‌کند. این شرایط معمولاً در ۵۰ سالگی یا بیشتر از آن اتفاق می‌افتد، و به این معنی نیست که نمی‌توانید ساعت را به عقب برگردانید، بلکه فقط به این معنی است که هایفوتراپی ممکن است نتایج خاصی را که به دنبال آن هستید به شما ارائه نکند.

  همچنین بخوانید درباره: فواید هایفوتراپی برای پوست

  چرا کلینیک دکتر لاغری را برای درمان هایفوتراپی انتخاب کنید؟

  در کلینیک زیبایی و تخصصی دکتر لاغری، درمان‌های زیبایی و فناوری پیشرفته پزشکی ترکیب شده‌اند تا سطح بی‌نظیری از مراقبت را به شما ارائه دهند. ماموریت ما این است که درمان‌های زیبایی و کاهش درد و عوارض جانبی را برای شما ارائه دهیم تا بتوانید بهترین درمان را به گونه‌ای که سودمند و راحت باشد، پیش ببرید. قیمت‌های ما مقرون به صرفه است، مشاوره‌های ما رایگان است، و ما سخت تلاش می‌کنیم تا مطمئن شویم که بیماران ما در نهایت سلامت، جوان و شاداب به نظر می‌‌رسند.

  بیشتر بخوانید:  برای جوانسازی واژن چه باید کرد

  کلام پایانی …

  درمان اولتراپی برای لیفت، جوانسازی و تقویت پوست شما با استفاده از فناوری اولتراسوند طراحی شده است. این درمان با هدایت امواج فراصوت و انرژی گرمایی به لایه‌های عمیق‌تر پوست شما برای تحریک رشد کلاژن عمل می‌کند و در نتیجه اثرات مشهود پیری بر روی پوست شما کاهش می‌یابد و ویژگی‌های روشن و جوانی را برای شما به ارمغان می‌آورد. در پاسخ به سوال “هایفوتراپی برای چه سنی مناسب است؟” می‌توان گفت، این بستگی به شلی پوست شما دارد. برخی از افراد جوان می‌توانند شلی پوست را زودتر از افراد دیگر نشان دهند. شما می‌توانید هایفو را با قدرت کم برای پیشگیری برای آن افراد اعمال کنید، اما به طور کلی، عدم خاصیت ارتجاعی پوست دلیل اصلی مشکلات پوستی برای افراد ۲۰ ساله نیست. به طور کلی، این روش روی افراد بالای ۳۰ سال با شلی خفیف تا متوسط پوست بهترین کارایی را دارد. افرادی که پوست آسیب دیده از نور دارند یا پوست شل بالایی دارند ممکن است قبل از دیدن نتایج به چندین درمان نیاز داشته باشند.

  جستجو مرتبط کاربران:

  اولین نفر باشید که به این مقاله امتیاز می دهید .

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مشاوره و دریافت تخفیف؛ ویژه مقاله آیا هایفوتراپی محدودیت سنی دارد؟

  تلگرام دکتر لاغری

  مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

  ما را درشبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

  آپارات دکتر لاغری

  اینستاگرام دکتر لاغری

  کانال یوتیوب کلینیک دکتر لاغری زیر نظر ماه زر