8060902 0912

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره 24 ساعته

10 مزیت تزریق گونه بایوفت با کانولا

تزریق گونه بایوفت با کانولا یکی از عمل‌های زیبایی است که با تزریق چربی به صورت و به روش بایوفت انجام می‌شود؛ در ابتدای سخن بهتر است به مزایای بیش از اندازه این عمل زیبایی اشاره کنیم و همچنین لازم به ذکر می‌باشد که این نوع عمل زیبایی دارای معایب بسیار اندکی بوده و یا حتی بهتر است گفته شود که اصلاً معایبی برای آن یافت نشده است؛ اگر معایب اندکی هم دیده شده است به مرور زمان و طی دو یا سه هفته از بین رفته است.
برای مثال معایبی مانند قرمزی و تورم که چند روز بعد از عمل
تزریق چربی در تهران با استفاده از مراقبت‌های پس از عمل از بین رفته است؛ اما مزایای آن که بسیار چشم‌گیر می‌باشد به شرح زیر می باشد:

تزریق به گونه چربی

 • استفاده از کانولا و در نهایت سوزش کمتر
 • عدم ایجاد جای زخم
 • عدم ایجاد عفونت
 • نتیجه دهی مطلوب و تضمین شده
 • نتیجه دهی در بازه زمانی کوتاه تر
 • انجام توسط پزشکان متخصص
 • استفاده از دستگاه های پیشرفته
 • عدم آسیب به بافت چربی
 • بدون نیاز به بیهوشی
 • بدون نیاز به جراحی‌های سنگین

کانولا چیست؟

کانولاها در تزریق گونه به روش بایوفت درست مانند سوزن‌­ها دارای یک بدنه توخالی هستند و این ساختار اجازه می‌­دهد تا چربی ژل فیلر و … از درون بافت عبور کند. با این حال، به جای استفاده از سری نوک تیز مانند سوزن کانولا ها دارای نوک گرد و صاف هستند و این امر باعث می‌شود که کار خود را بدون ایجاد هیچ گونه درد و سوزش و جای زخمی انجام دهد؛ به طور کلی استفاده از کانولا در تزریق بسیار مطلوب تر از سایر موارد می‌باشد. همانطور که هر وسیله‌ای دارای تنوع می‌باشد کانولا‌ها نیز دارای انواع و اقسام متفاوتی می‌باشد که در ادامه به شرح آن خواهیم پرداخت.
در رابطه با کانولاها باید گفت که این وسیله شگفت انگیز بر اساس پارامترهایی چون قطر طول سوزن و گیج دارای انواع متفاوتی می‌باشند و همچنین باید گفت که قطر خارجیکانولا بین ۴/۱ تا ۳/۰ متغیر است. همچنین طول این ابزار متغیری بین ۲۰ تا ۷۵ است.

ادامه مطلب
تزریق چربی بایوفت به سینه

تفاوت سوزن باکانولا چیست؟

نکته‌ای که لازم است به آن توجه شود این است که شاید شما در برخورد اول با کانولا گمان کنید که همانند سوزن می‌باشد؛ اما باید گفت که کانولا با سوزن کاملاً متفاوت بوده و کارایی آن بسیار مطلوب تر می باشد به طوری که می‌توان گفت در سوزن به دلیل اینکه سر آن تیز می‌باشد.

با سوزن امکان خراش و یا آسیب به پوست وجود دارد در حالی که در روش تزریق ژل گونه با کانولا سر کانولا گرد بوده و بدون هیچ گونه خراشی کار خود را انجام داده و وارد پوست می‌شود. همچنین باید افزود هنگامی که از سوزن برای تزریق بدون عوارض تزریق چربی استفاده می‌شود، امکان آسیب‌های جدی به پوست و تورم و کبودی و قرمزی پوست وجود دارد. این در حالی است که هنگام استفاده از کانولا هیچ کدام از این موارد وجود نخواهد داشت و بدون هیچ مشکلی تزریق گونه بایوفت با کانولا انجام می‌شود.

تزریق ژل گونه با کانولا ، تزریق فیلر گونه با کانولا ، کانولا تزریق چربی ، تزریق ژل با کانولا
تزریق چربی گونه با کانولا

دلیل استفاده از تزریق چربی بایوفت با کانولا چیست؟

همانطور که در مطالب فوق متوجه شدید استفاده از کانولا برای تزریق چربی به گونه دارای مزایای بسیار زیادی می‌باشد که سبب شده است از آن در این عمل زیبایی استفاده شود. اما به طور کلی لازم است که بررسی کنیم دلیل استفاده از تزریق گونه بایوفت با کانولا چیست و آیا این روش برای تمامی افراد جوابگو است یا نه؟

می‌توان گفت ظهور این علم و هنر در پزشکی باعث شده تا همه قشر جامعه به فکر تزریق چربی بیفتند و کلینیک‌های زیبایی پر از مراجعه کننده باشد.

به طور کلی باید گفت همه افراد اعم از زن و مرد پیر و جوان به زیبایی علاقه مند بوده و دائماً در حال تلاش برای رسیدن به آن می‌باشد و اگر نقص اعم از اکتسابی یا مادرزادی دارند لازم می‌دانند که آن را رفع کنند. موارد زیادی وجود دارد که ممکن است شخص به فکر استفاده از تزریق گونه بایوفت بیفتد؛ اما شایع ترین این دلایل عبارتند از مشکلات ژنتیکی، عدم تقارن دو طرف صورت، لاغری بیش از حد صورت، کشیده بودن صورت نداشتن گونه‌های کافی.

[ توصیه میکنیم مقاله تزریق چربی به دست را نیز مطالعه کنید. ]

تزریق چربی گونه کانولا به چه صورت انجام میشود؟

تزریق فیلر گونه با کانولا و تزریق چربی گونه بایوفت با کانولا به عنوان یک عمل زیبایی یکی از پیشرفته‌ترین و به روز ترین عمل‌های زیبایی می‌باشد که در آن از دستگاه‌های پیشرفته به جای روش‌های دستی استفاده می‌شود و همانطور به دلیل استفاده از کانولاها به عنوان پیشرفته ترین روش شناخته شده است لذا باید گفت به دلیل استفاده از این موارد امکان آسیب به بافت چربی اصلاً وجود نداشته و به راحتی می‌توان انجام داد به طور کلی باید گفت مراحل تزریق گونه عبارتند از: استخراج، تصفیه و پاکسازی، تزریق

در مرحله استخراج باید چربی را از محل‌هایی که دارای چربی بیشتری می باشند مانند شکم، پهلو، ران برداشته و از بدن خارج کرد بعد از اینکه چربی از موضع مدنظر خارج شد باید آن را آماده برای تزریق کرد؛ شاید برایتان سوال پیش آید که چگونه می توان این چربی را آماده کرد؟

در پاسخ به این سوال باید گفت که چربی استخراج شده به دلیل اینکه دارای املاح بسیار زیادی مانند خون و آب و…. می باشد لازم است که این مواد از چربی جدا شده و به عبارت بهتر چربی به صورت خالص درآید چرا که طبق مطالعات به دست آمده دوام و ماندگاری چربی خالص بیشتر از چربی ناخالص میباشد و در نهایت در آخرین مرحله که تزریق می باشد چربی خالصی که آماده شده را به گونه تزریق می‌کنند.

آیا تزریق گونه بایوفت با کانولا دائمی می‌باشد؟

به طور کلی بسته به اینکه شما از چه موادی برای تزریق گونه بایوفت با کانولا استفاده کنید، دوام آن متفاوت خواهد بود. برای مثال اگر شما از ژل برای تزریق استفاده کنید، دوام و ماندگاری تزریق چربی آن بسیار کم می‌باشد؛ چرا که ژل مصنوعی بوده و به مروز زمان تاثیر خود را از دست خواهد داد. اما باید گفت اگر از چربی استفاده کنید دوام و ماندگاری آن حداقل ۳ سال و یا حتی گاهی اوقات بیشتر می باشد و پس از این سه سال ۷۰ درصد چربی باقیمانده و مابقی آن که از دست رفته است را میتوان با استفاده از ترمیم مجددا به دست آورد نکته‌ای که لازم است به آن توجه شود.

ادامه مطلب
تزریق چربی لب به روش بایوفت

تاثیر پزشک بر ماندگاری

این است که مقدار ماندگاری اثرات عمل به پزشک شما بستگی دارد. چرا که هرچه پزشک متخصص بهتری داشته باشد این کار را بهتر انجام داده و در نتیجه نتایج آن ماندگارتر خواهد بود اما به طور کلی باید گفت که تزریق چربی به صورت نسبت به بقیه موارد به ویژه تزریق چربی بایوفت با کانولا که پیشرفته ترین نوع می‌باشد دارای ماندگاری و تأثیرگذاری بیشتری می‌باشد؛ لذا شما می‌توانید با خیال راحت از این عمل زیبایی برای رفع نقص‌های خود و همچنین ایجاد زیبایی دو چندان استفاده کنید.

5/5 - (2 امتیاز)

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید

مشاوره خود را  رایگان رزرو کنید تا در کمتر از 48 ساعت  ما با شما تماس بگیریم.

 • فایل ها را به اینجا بکشید
  انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf.
 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

تماس مستقیم( کلیک کنید)