تزریق چربی برای چانه

 تزریق چربی برای چانه

 تزریق چربی برای چانه

همانطور که می دانید یکی از معیارهای زیبایی برای افراد داشتن تقارن در اعضای صورت می باشد. با توجه به اینکه امروزه بنا به دلایلی بسیاری از افراد از چنین زیبایی بی بهره می باشند از این رو این امر باعث کاهش اعتماد به نفس افراد می‌شود. بنابراین امروزه با توجه به اینکه روش‌های درمانی متفاوت در زمینه انجام زیبایی وجود دارد. از این رو یکی از این روش‌ها تزریق چربی برای چانه می باشد. تزریق چربی برای چانه همانند تزریق چربی برای دیگر نواحی بدن همان برداشتن چربی های اضافی از بدن و استفاده از آن ها برای به وجود آوردن حجم و فرم طبیعی در آن منطقه می باشد.

تزریق چربی برای چانه‌ چیست؟ چگونه انجام می شود؟

با توجه به اینکه این امر باعث ایجاد نتیجه طبیعی و اثرات مثبت در ظاهر افراد را دارا می باشد. از این رو امروزه طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است.
تزریق چربی به چانه عملی می باشد که در طی آن موجب صافی و وضوح بیشتر خط فک می شود. جذابیت بسیار زیادی را برای چهره افراد به وجود می‌آورد.

 تزریق چربی برای چانه

برتری های تزریق چربی نسبت به سایر روش ها

با توجه به اینکه بسیاری از فرآیندهای زیبایی برای مدتها رد و نشانه های خود را روی چهره افراد به جا می‌گذارند. اما از آنجایی که در روش تزریق چربی در تهران چنین اتفاقی نمی‌افتد به عنوان یک روش برتر به شمار می‌آید.
از طرفی دیگر با توجه به اینکه انتخاب روشهای جراحی دیگر می‌تواند هزینه‌های بسیار سنگین و عوارض جانبی زیادی را به همراه داشته باشد. همچنین استفاده از پروتز ها برای چانه نیز علاوه بر دارا بودن عوارض تزریق چربی بسیار دردناک می باشد. از این رو روش تزریق چربی به چانه چنین مشکلاتی را حل کرده است. به عنوان یک انتخاب امن و مطمئن و بی دردسر برای افراد به شمار می آید.

با توجه به اینکه روش تزریق چربی به چانه به عنوان یک فعالیت دائمی به شمار نمی آید. و نتیجه آن برای همیشه باقی نمی ماند. از این رو بیشتر افرادی که این تزریق را انجام داده‌اند خواهان ادامه دادن آن نیز هستند. زیرا که انتقال چربی به افراد استاندارهای ظاهری مدنظر خودشان بسیار نزدیک می باشد.

مراحل انجام تزریق چربی به چانه چگونه می باشد؟

عمل انتقال چربی به چانه شامل سه مرحله اساسی می باشد. از این رو در اینجا هست داریم شما را با هر یک از این مراحل آشنا نماییم.

مرحله اول برداشت و یا استخراج میزان چربی مورد نظر می باشد.
با توجه به اینکه برای تزریق چربی به چانه چربی بسیار زیادی را نیاز ندارید. از این رو این کار به آرامی و در سطح کاملا کنترل شده انجام می‌شود. در نتیجه در این مرحله نیازی به بیهوشی کامل نیست. شما می‌توانید با بی حسی موضعی این کار را انجام دهید.

مرحله دوم که همان شامل جدا سازی چربی‌ها و آماده سازی آن ها و یا به عبارتی حال سازی آنها برای تزریق می باشد. در این مرحله چربی‌های استخراج شده را در دستگاه سانتریفیوژ قرار می دهند.. تاچربی ها در سرعت بسیار بالا و تحت نیروی گریز از مرکز بچرخند. این کار چربی ها را از سایر مایعات جدا خواهد کرد. در نتیجه چربی‌هایی که کاملا زنده و سالم هستند از سایر مایعات و ناخالصی ها جدا می شوند و برای تزریق آماده می‌شود.
در این مرحله اگر چربی های مورد نظر ما آسیب ببینند ممکن است که فرایند تزریق با موفقیت انجام نشود.

مرحله آخر که همان مرحله تزریق چربی به چانه می باشد. این مرحله نیاز به دقت و ظرافت بسیار زیادی دارد. اگر چربی ها به ناحیه مورد نظر ما درست و ایده‌آل وارد نشود در نتیجه در پایان نتیجه کار مورد قبول نخواهد بود. پس از پایان عملیات تزریق همچنین متوجه تمامی تغییرات اولیه خواهید شد.
با توجه به تمامی مطالب گفته شده در بالا در مورد تزریق چربی به چانه از آنجایی که امروزه روش های متنوع و گوناگونی در زمینه انجام عمل تزریق چربی وجود دارد اما حال ممکن است که این سوال برای شما پیش آید:

ماندگاری تزریق چربی به چانه چقدر است؟

قبل از اینکه بخواهیم در مورد ماندگاری تزریق چربی  برای تان بیان کنیمو از آنجایی که امروزه روش‌های گوناگونی وجود دارد، اما روش تزریق چربی بایوفت به دلیل دارا بودن ماندگاری ۳ سال و همچنین فرمی کاملاً طبیعی و بدون هیچگونه کبودی و عارضه توانسته است به عنوان یک روش برتر بشمار آید. اما میزان ماندگاری تزریق در افراد بنا به دلایل و عوامل گوناگونی با یکدیگر فرق خواهد داشت.

به طور کلی می‌توان گفت تزریق چربی به چانه زمانی بین ۹ ماه تا ۲ سال می تواند برای شما ماندگاری تزریق چربی داشته باشد. اما همانطور که بیان کردیم میزان ماندگاری این تزریق در افراد مختلف با توجه به متابولیسم بدن افراد و همچنین میزان فعالیت با یکدیگر فرق خواهد داشت.

برای افزایش ماندگاری تزریق چربی چه کارهایی را انجام دهید؟

امروزه پزشکان متنوع و گوناگونی و همچنین در مراکز درمانی و کلینیک‌ها های گوناگونی عمل تزریق چربی به صورت را انجام می‌دهد. اما در نظر داشته باشید که انتخاب یک کلینیک معتبر با امکانات کامل و تجهیزات دارویی و همچنین انتخاب یک پزشک متخصص و یک تیم مسلط در انجام عملیات تزریق خود در میزان ماندگاری تزریق چربی به چانه تاثیرگذار خواهد بود.
عمل تزریق چربی به چانه ها نیاز به یکسری مراقبت های قبل و بعد از تزریق دارد. از این رو در نظر داشته باشید که رعایت کردن این مراقبت ها نیز در میزان ماندگاری تاثیر گذار خواهد بود.

نتیجه گیری کلی:

با توجه به تمامی مطالبی گفته شده در بالا در مورد تزریق چربی به دست و صورت و چانه شما می توانید. با انتخاب بهترین پزشک و کلینیک درمانی و با رعایت تمامی نکات قبل و بعد از عمل بهترین زیبایی و اثر بخشی را برای خود به ارمغان آورید. دیگر هیچ گونه نگرانی و استرسی در رابطه با انجام عمل تزریق چربی به چانه نداشته باشید.

4/5 - (1 امتیاز)

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره خود را  رایگان رزرو کنید تا در کمتر از 48 ساعت  ما با شما تماس بگیریم.

  • فایل ها را به اینجا بکشید
    انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf.
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

باز کردن چت
سوالی دارید؟ در واتس اپ با ما گفتگو کنید
سلام👋
چگونه می توانم کمک کنم؟
تماس مستقیم( کلیک کنید)