چگونه تزریق چربی به صورت لاغر انجام دهیم؟

تزریق چربی برای صورت لاغر

تزریق چربی برای صورت لاغر

تزریق چربی برای صورت لاغر موثر است یا خیر؟ افرادی که ذاتاً دارای صورت لاغر هستند، می‌توانند با تزریق چربی به زیبایی برسند. این تزریق باید با جدیدترین تکنولوژی های سال ۲۰۲۲ انجام شود تا تاثیرگذاری بیشتری داشته باشد. تزریق چربی به صورت لاغر فقط در کلینیک‌های معتبر و دارای پزشکان باتجربه باید انجام شود تا نتیجه کار به خوبی به ثمر بنشیند.

با توجه به اینکه در جامعه ممکن است افرادی وجود داشته باشند که دارای صورتی لاغر هستند و پر کردن صورت خود را دارند بنابراین برای رسیدن به این هدف خود از روشهای متعدد و گوناگونی مانند تزریق ژل یا بوتاکس و یا تزریق چربی استفاده می‌کنند با توجه به اینکه تزریق چربی به صورت لاغر به پر کردن آن با استفاده از این روش یکی از بی عارضه‌ترین روش‌های زیباسازی پوست می‌باشد از این رو دارای محبوبیت بسیار خاصی می باشد.

تزریق چربی به صورت لاغر چگونه انجام میشود؟تزریق چربی برای صورت لاغر

همانطور که می‌دانید استفاده از روش تزریق چربی دارای سه مرحله می‌باشد که مرحله اول انتخاب یک منبع سلول‌های بنیادی درجهت محل برداشت چربی می‎باشد از این رو در این سه مرحله به ترتیب بعد از برداشت چربی، چربی برداشته شده رو در یک دستگاه سانتریفیوژ تصفیه می کنند و سپس با استفاده از سرنگ‌های خیلی نازک و ظریف در طی چند مرحله به پوست صورت تزریق می کنند، همچنین برای جلوگیری از پر شدن بیش از حد مطابق با نظر پزشک انجام می‌شود بنابراین انتخاب یک پزشک با تجربه و ماهر در انجام عمل تزریق چربی برای صورت لاغر بسیار مهم و تاثیر گذار می‌باشد.

با توجه به تمامی مطالب گفته شده در بالا در مورد انجام عمل تزریق چربی برای چهره لاغر حال ممکن است که این سوال برای شما پیش آید که ماندگاری تزریق چربی به دست و و صورت و همچنین هزینه تزریق چربی به صورت لاغر چه قدر می باشد؟

همانطور که می دانید میزان ماندگاری تزریق چربی در صورت و همچنین هزینه تزریق آن به عوامل متعدد و گوناگونی بستگی دارد؛ بنابراین در اینجا قصد داریم هر یک از این عوامل را برای میزان ماندگاری و هزینه تزریق مورد بحث و بررسی قرار دهیم.

با توجه به اینکه نوع پوست افراد و همچنین میران چربی تزریق شده و دریافت شده از آنان و علاوه بر این نوعی واکنش بدن افراد در مورد تزریقی چربی متفاوت می‌باشد از این رو می‌توان گفت که میزان ماندگاری تزریق چربی نیز در افراد متفاوت می‌باشد؛ بنابراین به طور کلی می‌توان گفت میزان ماندگاری تزریق چربی به صورت لاغر به عواملی مانند جنسیت ژنتیک و آب و هوا و شرایط محیطی و زندگی فرد بستگی دارد.

بیشتر بخوانید:  آیا تزریق چربی را میتوان برای 100% افراد انجام داد؟

هزینه تزریق چربی برای صورت لاغر

در مورد هزینه تزریق چربی برای چهره لاغر می‌توان گفت با توجه به اینکه امروزه پزشکان مختلف و گوناگونی در کلینیک‌های متعددی انجام کلیه خدمات زیبایی و جوانسازی پوست را انجام می‌دهند از این رو تزریق چربی نیز از این قاعده مستثنی نمی‌باشد بنابراین با توجه به اینکه هر یک از این پزشکان و کلینیک‌ها دارای تعرفه‌های مخصوصی به خود می‌باشند بنابراین در هزینه پرداختی توسط شما نیز موثر خواهد بود از این رو انتخاب پزشک کلینیک عنوان یک فاکتور در پرداختی هزینه برای شما تاثیر گذار می‌باشد،

از طرفی دیگر با توجه به اینکه میزان چربی استخراج شده و همچنین تعداد دفعات تزریق در افراد متفاوت می باشد، بنابراین این دو عامل نیز در هزینه پرداختی موثر می‌باشد از این رو نمی‌توان یک هزینه کلی رو در مورد تزریق چربی در تهران به صورت بیان کرد با توجه به فاکتورهای بالا هزینه پرداختی توسط شما مشخص می‌شود.

بعد از تزریق چربی به صورت های لاغر چه مراقبت هایی لازم و ضروری می باشد؟

همانطور که می‌دانید انجام عمل تزریق چربی به صورت لاغر نیز مانند سایر عمل‌های زیبایی و جوانسازی نیاز به مراقبت‌هایی دارد از این رو حال ممکن است که این سوال برای شما پیش آید که بعد از تزریق چربی به صورت های لاغر چه مراقبت هایی لازم و ضروری می باشد؟
قبل از اینکه بخواهیم در مورد مراقبت های بعد از تزریق چربی به صورتی لاغر را برای شما بیان کنیم ذکر این نکته لازم است که ممکن است در محلی که چربی از آن استخراج می‌شود و یا در محلی که به آن چربی تزریق می‌شود دچار تورم و کبودی شود،از این رو این نکته را در نظر داشته باشید که این امر کاملاً طبیعی می باشد و جای هیچگونه نگرانی نیست.

شما باید بعد از انجام عمل بدون عوارض تزریق چربی و فشار آوردن به محل تزریق شده کاملاً خودداری نمایید همچنین داروهایی که پزشک جراح برای شما تجویز کرده است را به موقع و راس ساعت مصرف کنید این نکته را در نظر داشته باشید محلی که چربی از آن استخراج می‌شود باید تا دو هفته با باند کشی یا گن پوشانده شده باشد.

آیا میدانید عوارض این عمل زیبایی چیست؟ عوارض تزریق چربی

شما باید به مدت سه هفته از انجام هر گونه فعالیت های ورزشی سنگین خودداری کنید و همچنین از خم کردن سر برای انجام فعالیت‌های روزمره خود حداقل تا چهار روز پرهیز کنید. توجه داشته باشید برای جلوگیری از تورم بیش از حد صورت باید تا چه شبانه روزی هنگام خوابیدن زیر سر خود دو بالشت قرار دهید و همچنین از روز دوم به بعد میتوانید حمام کنید. به طور کلی می‌توان گفت نکات بالا می توانید عمل تزریق چربی به صورت را با بهترین رضایت بخشی و اثر دهی برای خود به ارمغان اورید.

انجام عمل تزریق چربی صورت لاغر دارای چه مزیت‌هایی می‌باشد؟

همان طور که می دانید تزریق چربی دارای ریسک بسیار پایین می‌باشد، با توجه به اینکه در فرایند تزریق چربی از چربی بدن خود فرد استفاده می‌شود از این رو به عنوان یک عامل بیگانه شناخته نمی‌شود؛ بنابراین نمی‌تواند آنها را پس بزند. از طرفی دیگر با توجه به اینکه در فرآیند تزریق چربی به چهره لاغر به جای بیهوشی کامل از بی‌حسی موضعی استفاده می‌کنند. از این رو باعث می‌شود درصد اطمینان فرایند را افزایش دهد. همچنین شما می‌توانید در انجام فرآیند تزریق چربی به صورت با ایجاد حجم مناسب برای صورت خود و سایر قسمت های صورت مانند گونه‌ها و تزریق چربی به لب به چهره دلخواه خود برسید و اعتماد به نفس بیشتری رو به دست آورید و نتایج حاصل از این فرایند زیبایی و تزریقی کاملاً طبیعی می باشد.

یکی از بهترین و برترین مزیت‌های تزریق چربی صورت کم حجم ماندگاری بالای آن نسبت به سایر روش ها می‌باشد. به طور کلی در پایان می‌توان گفت با توجه به تمامی مطالب گفته شده در بالا انجام عمل تزریق چربی برای صورت لاغر یکی از بهترین و موثرترین راه‌ها در جهت جوانسازی می‌باشد و شما می‌توانید با اطمینان کامل این کار را انجام دهید.

جستجو مرتبط کاربران:

5/5 - (2 امتیاز)

12 پاسخ

 1. سلام لطفاً یه توضیحی بهم بدید تا ببینم می تونم برای صورتم کاری انجام بدم یا نه چون من توی سال های قبل و خیلی دور به دلیل این که مدت زیادی زیر نور آفتاب موندم و کار کردم پوست صورتم تیره و کاملاً لاغر شده میخواستم بدونم آیا واقعا میشه تغییر اساسی روی صورتم انجام بشه و تزریق چربی میتونه شکل صورتم رو تغییر کامل بده چون می خوام هزینه کنم

  1. بله با تزریق چربی می‌توانید به صورت طبیعی صورتی جوان‌تر داشته باشید.

 2. من به شدت با همسرم مشکل دارم دیگه کلافه شده از شما کمک میخوام

  1. بستگی به وضعیت پوستی شما و میزان بوتاکس مورد نیاز دارد. این مورد در جلسه مشاوره تعیین می‌شود.

 3. سلام. من خانومم. موهام کم پشت هست. میشه جلو موهام رو کاشت بزنم؟؟

  1. با سلام. در صورتی که کاندید باشید انجام می‌شود. در این خصوص باید با مشاورین مرکز کاشت ما صحبت کنید. اطلاعات تکمیلی را می‌توانید در وبسایت مرکز کاشت ما به نشانی https://clinichairtransplant.net/ مطالعه کنید.

 4. من تازه هفته دوم بارداری هستم می تونم ترو اسکالپ انجام بدم؟

  1. خیر شما کاندید این روش نیستید. برای دریافت مشاوره بیشتر تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و دریافت تخفیف؛ ویژه مقاله چگونه تزریق چربی به صورت لاغر انجام دهیم؟

تلگرام دکتر لاغری

مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

ما را درشبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

آپارات دکتر لاغری

اینستاگرام دکتر لاغری

کانال یوتیوب کلینیک دکتر لاغری زیر نظر ماه زر