تزریق چربی بایوفت به سینه

همانطور که می دانید امروزه از زیبایی اندام برای بانوان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد از این رو بیشتر آنها سعی بر این دارند تا بتوانند با روشهای پیشرفته و امروزی زیبایی متناسب را برای خود به ارمغان آورند. یکی از قسمت های بدن که در زیبایی اندام بانوان نقش بسزایی دارد قسمت مربوط به سینه می باشد از این رو بیشتر افراد سعی بر این دارند تا با استفاده از روش های زیبایی که در زمینه اندام سینه وجود دارد بتواند رضایت بخشی مورد نظر خود را به دست آورند،که یکی از این روش ها، روش تزریق چربی بایوفت به سینه می باشد. با توجه به تمامی مطالب گفته شده در بالا حال ممکن است که این سوال برای شما پیش آید چه کسانی می توانند روش تزریق چربی را انتخاب نمایند و این روش شامل چه کسانی می شود؟

کسانی که می خواهند صورتی صاف داشته باشند، توصیه می کنیم تزریق چربی به صورت انجام دهند.

این روش شامل چه کسانی می شود؟

تزریق چربی بایوفت به سینه یکی از روش‌های زیباسازی و جوانسازی سینه می باشد در این روش در کنار روش های زیبایی سینه همچون لیفت سینه یا بالا بردن سینه و عمل پروتز سینه در میان بیشتر بانوان رایج شده است،پس در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد مزایای تزریق چربی بایوفت و همچنین چگونگی انجام آن برای تان توضیح دهیم.
در پاسخ به این سوال به طور کلی می توان گفت تمامی افرادی که از فرم سینه خود رضایت کافی را ندارند می توانند با روش تزریق چربی در تهران در جهت بزرگ کردن آن میزان رضایت کافی را به دست آورند، همچنین علاوه بر این که بسیاری از افراد می‌خواهند سینه بزرگ داشته باشند عده ای نیز هستند که دارای عدم تقارن در سینه هستند و یا بنا به دلایلی برای متناسب شدن لباس در اندامشان روش تزریق چربی بایوفت در سینه را انتخاب می‌کنند.
تزریق چربی بایوفت به سینه
علاوه بر موارد گفته شده در بالا بسیاری از افراد هستند که به خاطر بارداری شیردهی و یا کاهش وزن و یا پیری سایز سینه آنها کاهش یافته و بافت اطراف آن شل شده است،بنابراین برای بهبود افتادگی سینه روش تزریق چربی بایوفت را انتخاب می کنند، بنابراین به طور کلی تمامی موارد گفته شده در بالا شامل کسانی می‌شود که می‌توانند روش تزریق چربی بایوفت به سینه را برای خود انتخاب نمایند.

کسانی که می خواهند دستانی صاف و بدون چین و چروک داشته باشند، توصیه میکنیم تا تزریق چربی به دست انجام دهند.

آیا این روش تزریق دائمی می باشد یا موقت؟

با توجه به تمامی مطالب گفته شده در بالا در موارد استفاده تزریق چربی بایوفت به سینه حال ممکن است که این سوال برای شما پیش آید که آیا این روش تزریق دائمی می باشد یا موقت؟و همچنین این روش چگونه انجام می شود؟
به طور کلی در پاسخ به این سوال که انجام این روش یک روش دائمی می باشد یا موقت می‌توان گفت با توجه به اینکه امروزه پزشکان متعدد و گوناگونی و در کلینیک های مختلف انجام عمل تزریق چربی بافت به سینه را انجام می دهد از این رو مهم ترین عامل در ماندگاری این روش بستگی به میزان تخصص و تجربه پزشک در مرحله تزریق چربی و نحوه آماده سازی آن می باشد بنابراین اولین نکته برای شما لازم است که بهترین پزشک متخصص را برای خودتان و در مجهزترین کلینیک ها انتخاب نمایید. با توجه به اینکه در این روش از چربی‌های بدن خود فرد استفاده می‌شود بنابراین باید با توجه به میزان تبحر پزشک چربی‌های مایع و سلول‌هایی که آسیب دیده اند از بدن دفع شوند تا بهترین رضایت بخشی و نتیجه و در مرحله آخر ماندگاری بالایی را برای شما در بر داشته باشد.

چگونگی انجام روش تزریق چربی بایوفت به سینه

اگر بخواهیم در مورد چگونگی انجام روش تزریق چربی بایوفت به سینه را برای تان توضیح دهیم این گونه می باشد که این روش نیز مانند سایر روش های تزریق چربی شامل سه مرحله می باشد، با این تفاوت که در روش تزریق چربی بایوفت از دستگاه‌های مجهز و پیشرفته در جهت جداسازی و خالص سازی چربی استفاده می شود، بنابراین در مرحله اول تزریق چربی بایوفت به سینه باید چربی از قسمت های مختلف بدن که دارای چربی زیادی و مناسب می باشد مانند قسمت های اطراف پهلو شکم و ران میزان چربی مورد نظر استخراج شود و در مرحله بعد که همان مرحله خالص سازی چربی می باشد باید ناخالصی های موجود در چربی را توسط دستگاه های پیشرفته و مجهز خالص سازی نمایند و مرحله آخر که مهم‌ترین و حساس‌ترین مرحله به شمار می‌آید همان مرحله تزریق چربی به سینه می باشد که این مرحله، مرحله ی بسیار حساس می باشد،زیرا در صورتی که پزشک میزان تخصص لازم را نداشته باشد ممکن است موجب عدم تقارن در سینه ها شود.
با توجه به تمامی مطالب گفته شده در بالا در مورد تزریق چربی بایوفت به سینه می‌توان گفت که این روش امروزه به عنوان موثر ترین و کاربردی ترین روش در جهت زیباسازی و جوانسازی اندام بانوان به شمار می آید البته ذکر این نکته لازم است که شما باید تمامی موارد فوق که اولین و مهمترین گزینه انتخاب پزشک مناسب می باشد در نظر بگیرید و علاوه بر این شما باید تمام مراقبت های پیش از تزریق چربی به سینه و مراقبت های بعد از تزریق چربی به سینه را رعایت نمایید زیرا در صورت عدم رعایت تمامی نکات فوق موجب نارضایتی شما خواهد شد.

مراقبت های پیش از تزریق چربی به سینه شامل موارد زیر می باشد:

اولین و مهمترین گزینه پیش از انجام عمل تزریق چربی بایوفت به سینه با ماندگاری تزریق چربی بالا، بهتر است که در معرض نور آفتاب قرار نگیرید و همچنین نداشتن استرس به شما کمک می کند تا نتیجه بهتری را کسب نمایید، علاوه بر این شما باید از لحاظ جسمی برای این جراحی آماده باشید و همچنین نیاز است که میزان چربی لازم برای تزریق چربی بایوفت در بدن شما وجود داشته باشد و هرگز نمی توان از چربی فریز شده یا از چربی بدن افراد دیگر استفاده نمود.
به طور کلی در پایان می توان گفت با توجه به اینکه انجام عمل تزریق بدون عوارض تزریق چربی به عنوان یک روش سر پایی به شمار می آید بنابراین، پس از انجام آن فرد می تواند بیمارستان یا مرکز درمانی را ترک کند و همچنین دوره نقاهت آن بسیار کوتاه می باشد و شما می توانید تمام توصیه‌های پزشک متخصص را رعایت کنید تا بهترین رضایت بخشی را برای خود به ارمغان آورید.

5/5 - (1 امتیاز)

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره خود را  رایگان رزرو کنید تا در کمتر از 48 ساعت  ما با شما تماس بگیریم.

  • فایل ها را به اینجا بکشید
    انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf.
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

باز کردن چت
سوالی دارید؟ در واتس اپ با ما گفتگو کنید
سلام👋
چگونه می توانم کمک کنم؟
تماس مستقیم( کلیک کنید)