2 روش کاربردی تزریق چربی از ران به صورت

تزریق چربی از ران به صورت

تزریق چربی از ران به صورت

تزریق چربی از ران به صورت یکی از معروفترین عمل های زیبایی میباشد که امروزه بسیار متدوال میباشد که در ادامه راجع به آن توضیح خواهیم داد: اگر بنظر می‌رسد که قسمت‌هایی از صورتتان چروک شده و فرورفته می‌باشد یا اگر تمایل به اصلاح دائمی و نه اصلاح با پرکننده‌های موقت دارید یا حتی تمایل دارید تا کانتور بدن خود را بهبود بخشید، زخم‌ها را اصلاح کنید، تورفتگی‌های بدن را پر کنید و دستان و صورت خود را احیاء کنید بهتر است به فکر بهترین انتخاب باشید یعنی تزریق چربی. امروزه با توجه به پیشرفت روزافزون متدهای زیبایی میتوان مشکلاتی که در بالا ذکر شد را به راحتی حل نمود. یکی از این متد هایی که امروزه از آن بسیار استفاده میشود تزریق چربی به صورت میباشد.

روش تزریق چربی

آیا تا به حال با واژه هایی چون لیپوساکشن یا لیپوماتیک روبه رو شده اید؟
در ادامه قصد داریم تزریق چربی در تهران و مراحل آن و همچنین به انواع و اقسام آن اشاره نماییم.
شما هنگامی که میخواهید تزریق چربی انجام دهید طی سه مرحله این کار انجام میشود که مرحله اول آن استخراج میباشد.

تزریق چربی دائمی
در مرحله استخراج از موضع مدنظر که ران میباشد چربی برداشته میشود. باید توجه داشته باشید که یکی از مهم ترین مراحل در این عمل زیبایی همین مرحله میباشد چرا که اگر به درستی انجام نشود بافت چربی از بین خواهد رفت و آسیب های جبران ناپذیری به بار میاورد.

در گذشته از طریق روشی استفاده مینمودند. که به آن لیپوساکشن نیز میگفتند در این روش برای خارج نمودن چربی آن را با حرارت بالا ذوب مینمودند که آسیب های حبران ناپذیری به دنبال داشت و علاوه بر آسیب های زیاد بسیار زمان بر نیز بود.
اما امروزه از روش های نانوجت و بایوفت استفاده میشود

در روش نانو جت از تکنولوژی ‌های روز دنیا استفاده خواهد شد پس این روش امروزی تر بوده و از دست استفاده نمیشود و از طریق دستگاه چربی خارج میشود نکته قابل ذکر این است که در این روش پس از استخراج سلول چربی سلول‌ های بنیادی بیشتری در آن وجود دارد.

حتما مقاله تزریق چربی به دست کلینیک دکتر لاغری را بخوانید.

در روش بایوفت که بسیار پیشرفته و نیز امروزه رایج میباشد ابتدا توسط دستگاه ‌های بادی جت سلول‌ ها خارج شده و سپس فرآیند های فرآوری آن به ‌صورت پیچیده انجام میشود. که در نهایت دوام آن بسیار بالا میباشد

نکته ای که باید به آن توجه شود این است که به طور کلی باید گفت :

1- امروزه برای مرحله اول که استخراج میباشد از مرحله بافت بیشتر استفاده میشود.

2-مرحله دوم پالایش چربی میباشد:
اگر این مرحله به درستی انجام نشود تاثیری از خود برجای نخواهد گذاشت لذا باید چربی استخراج شده را پالایش نمود به این صورت که در این مرحله از آنجایی که چربی دارای خون و آب میباشد باید به تصفیه آن پرداخت.

3-مرحله نهایی نیز تزریق چربی میباشد. در این مرحله چربی که از ران استخراج و تصفیه شده به صورت تزریق میشود.

مزایا و معایب تزریق چربی از ران به صورت

امروزه پیشرفت علم باعث شده تا در زمینه زیبایی نیز پیشرفت های چشمگیری توسط محققان پزشک صورت گیرد. افرادی که دارای صورت های لاغری هستند بنا به مشکلاتی که دارند از قبیل ژنتیک و … نیاز به تزریق چربی دارند که در کلینیک های امروزی براحتی انجام می شود.

چربی مشتق از خود بدن میباشد و برخلاف پرکننده‌های پوستی جایگزین می‌شود(یعنی چربی از یک جا بدن فرد گرفته و به جای دیگر منتقل داده میشود) لذا احتمال واکنش‌های آلرژی‌زا به مواد خارجی را کاهش می‌دهد.
نتایج انتقال چربی به صورت طبیعی، ماندگار و ایمن می‌باشند. انتقال چربی یک روش غیرتهاجمی است که برای جوان‌سازی صورت به کار برده میشود.

تزریق چربی زیرچشم

معایب آن بسیار محدود است که با مرور زمان و طی ۲الی۳هفته از بین میرود که عبارتند از تورم و کبودی بعد عمل.لذا با مراقبت های هرچه بهتر بعد عمل میتوان این معایب را رفع نمود.

مسئله ای که ممکن است شما را هنگام تزریق چربی از ران به صورت نگران کند و یا حتی گاها موجب تردید شما در این عمل زیبایی شود این است که آیا نتایج این عمل دوام دارد؟

ماندگاری تزریق چربی

در وهله اول باید گفت که نتایج نهایی عمل شما تا حد زیادی به پزشک شما بستگی دارد یعنی هرچی مهارت و توانایی پزشکتان بالاتر باشد نتیجه بهتری خواهید یافت.

چرا مهارت پزشک در نتیجه عمل تاثیر دارد؟

تزریق چربی از ران به صورت یکی از عمل های حساسی میباشد که نیاز به دقت و همچنین تمرکز و ظرافت خاصی میباشد.

برای مثال اگر در مرحله استخراج پزشک شما با دقت کامل و همچنین مهارت و به درستی چربی را استخراج نکند و باعث آسیب به بافت چربی بشود . صدمات جبران ناپذیری در پی خواهد داشت همچنین از آنجایی که محلی مورد نظر برای تزریق صورت میباشد. و نسبت به سایر اعضای بدن دارای حساسیت بیشتری میباشد. لذا هنگام تزریق باید مهارت و تجربه کافی وجود داشته باشد.

علاوه بر اینکه تجربه و مهارت پزشکتان در این راه مهم است مراقبت های بعد از عمل نیز در تاثیر و دوام آن مهم است برای مثال باید از ۲الی ۳هفته مراقبت های لازم انجام داده شود که اگر انجام نشود. دوام خود را از دست خواهد داد.

تزریق چربی صورت

نکته مهم در تزریق چربی:

با این حال نکته ای که شایان ذکر میباشد این است ، که طی تحقیقتات به عمل آمده از از نتایج تزریق چربی از ران به صورت به طور کلی و قطعی نمیتوان گفت که تمام اثر خود را از دست میدهد. چرا که در هرحال تاثیر چشم گیر خود بر روی بافت چربی موضع مدنظر به جا میگذارد اما این عمل هم همانند بسیاری از عمل های زیبایی نیاز به ترمیم دارد تا عوارض تزریق چربی به همراه نداشته باشید.

نقاهت در تزریق چربی از ران به صورت چه مدت میباشد؟

بهتر است هر ۶ ماه یکبار یا یک سال یکبار این ترمیم انجام شود.
در پایان به عنوان نتیجه گیری نهایی باید گفت تزریق چربی از ران به صورت یکی از بهترین روش ها برای جوانسازی و همچنین رفع مشکلاتی میباشد که در صورت فرد به صورت مادرزادی یا اکتسابی وجود دارد.
آیا امکان تزریق چربی استخراج شده از ران به صورت توامان وجود دارد؟
در پاسخ به این سوال باید گفت بله.
شما میتوانید به طور همزمان چربی استخراج شده را به چند نقطه مورد نیاز تزریق کنید تا دارای زیبایی دوچندان شوید.
همچنین شما میتوانید علاوه بر تزریق چربی به صورت در جاهای دیگر از قبیل سینه و واژن نیز همراه با صورت تزریق کنید

5/5 - (1 امتیاز)

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره خود را  رایگان رزرو کنید تا در کمتر از 48 ساعت  ما با شما تماس بگیریم.

  • فایل ها را به اینجا بکشید
    انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf.
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

باز کردن چت
سوالی دارید؟ در واتس اپ با ما گفتگو کنید
سلام👋
چگونه می توانم کمک کنم؟
تماس مستقیم( کلیک کنید)