Edit

کلینیک تخصصی سعادت آباد

کلینیک سعادت آباد فعالیت خود را از سال 1383 به عنوان مرکز جراحی محدود آغاز کرد. در سال 1388 مدیران این مجموعه بر آن شدند تا با مبنا قرار دادن استانداردهای جهانی در پزشکی مجموعه ای را فراهم آورندکه یکی از کاملترین و مجهزترین مراکز پزشکی ایران و خاورمیانه باشد. برای رسیدن به این منظور مدیریت و کارشناسان این مجموعه بررسی دقیقی بر نحوه خدمات رسانی مراکز درمانی داخلی و خارجی انجام دادند. در نهایت پس از تحقیق و شناخت نقاط قوت و ضعف سیستم های درمانی مختلف، کلینیک سعادت آباد با روش های نوین علمی و با محوریت ارتقاء کیفیت درمان و بهره گیری از فن آوری ITفعالیت خود را آغاز کرد.

تماس با کلینیک تخصصی سعادت آباد

تزریق چربی ارزان

  • خانه
  • -
  • تزریق چربی
  • -
  • تزریق چربی ارزان
 تزریق چربی ارزان

تزریق چربی ارزان:

تزریق چربی ارزان یکی از متدهای زیبایی نوین است که امروزه به دلایل مختلفی که وجود دارد، با استقبال زیادی مواجه شده است.
شاید شما هم از آن دسته افرادی هستید که دارای چروک های زیادی در صورتتان یا حتی در بدنتان میباشید. که این عمر موجب آزردگی شما و همچنین کاهش اعتماد به نفستان شده است.

  • دراین اتفاق عوامل زیادی تاثیر دارد که مهمترین آنها عبارتند از:
  • تغذیه نامناسب
  • ورزش بیش از حد و غیر اصولی
  • استرس
  • کم خوابی

 

اما باید اشاره نمود که با توجه به پیشرفت روز افزون علم زیبایی دیگر جای نگرانی وجود ندارد زیرا به راحتی میتوان این مشکل را حل نمود. یکی از بهترین راه هایی که برای حل مشکل شما پیشنهاد میشود تزریق چربی میباشد.

 

مراحل تزریق چربی ارازن :

ممکن است این سوال برایتان ایجاد شود که آیا تزریق چربی ارزان ممکن هست یا خیر؟
آیا تزریق چربی با هزینه های گزاف همراه است؟

در ابتدا باید به توضیحاتی راجع به تزریق چربی بپردازیم تا با آن به درستی آشنا شوید سپس به بحث قیمت خواهیم پرداخت:

ابتدا به مراحل تزریق چربی خواهیم پرداخت:
اولین مرحله ک به آن استخراج میگویند به شرح زیر است:
این مرحله مهمترین مرحله میباشد. زیرا اگر به درستی انجام نشود امکان آسیب بافت چربی وجود دارد.در این مرحله ابتدا باید چربی از موضع مدنظر استخراج شود که این محل میتواند شکم پهلو یا ران پا باشد.
توجه کنید مقدار چربی که از این محل ها استخراج میشود به مقداری میباشد که نیاز است لذا نه کمتر و نه بیشتر از نیاز استخراج نمیشود همچنین به این استخراج عمل لیپوماتیک میگویند.

تزریق چربی دائمی

آیا تا به حال با لیپوماتیک آشنا شدید؟

اصلا لیپوماتیک چیست؟

 

لیپوماتیک یک روش مدرن و پیشرفته‌ ای میباشد. که امروزه انجام میدهند و از مهمترین مزیت آن این است که بافت چربی آسیبی نمیبیند در مقابل در گذشته با بالا بردن دمای چربی و آب کردن آن، چربی زیر پوست بیرون کشیده می‌شد. در آن روش، معمولا سلول‌های چربی می‌سوخت و دیگر قابلیت تزریق به بدن را نداشت که به آن لیپوساکشن میگفتند.

نکته ای که لازم است به طور جدی به آن توجه شود این است که عمل لیپوماتیک و خارج کردن چربی از طریق بی‌حسی موضعی و یا بی‌هوشی عمومی انجام میشود و این بسته به وضعیت جسمانی هر شخصی و از هر فردی به فرد دیگر متفاوت است و برای تمامی افراد یکسان نمیباشد و اگر به این نکته توجه نشود زیان بار خواهد بود.

پالایش و انتقال چربی:

همانطور که از نام آن پیداست در این روش چربی که استخراج میشود ناخالصی هایی که ممکن است داشته باشد را از آن جدا میکنند تا چربی خالص و بدون آب و خون تزریق شود . این مرحله هرچه زودتر انجام شود بهتر میباشد
زیرا طبق مطالعات انجام شده چربی تا زمانی که‌گرم است تزریق شود تاثیر بالاتری نسبت به وقتی که سرد است بر جای خواهد گذاشت..

 

تزریق چربی:

در نهایت و در مرحله آخر با کمک سرنگ‌های مخصوص تزریق، چربی به موضع مدنظر که عبارتند از گونه،لب،زیر چشم،واژن و…..باشد تزریق میشود.
حال که با کلیت تزریق چربی و مراحل آن آشنا شدید بهتر است به بررسی تزریق چربی ارزان بپردازیم.همانطور که مشاهده نمودید تزریق چربی یک کار اصولی و حساس میباشد که نیاز به تخصص و مهارت بالایی دارد و هرکسی نمیتواند این کار را انجام دهد.

به طور کلی باید گفت نتیجه یک عمل تزریق چربی تا حد زیادی به پزشک شما که این کار را انجام میدهد بستگی دارد و هرچه حاذق تر باشد نتیجه بهتری خواهد داشت. در این عمل زیبایی علاوه بر اینکه به تخصص بالای پزشک نیاز است به وسایل و امکانات پیشرفته ای نیاز مند هستیم.

تزریق چربی دائمی

حال با توجه به مطالب بیان شده بنظر شما تزریق چربی ارزان امکان پذیر است؟
با توجه به اطلاعاتی که به شما داده شد باید به این موضوع که امکان تزریق چربی ارزان وجود دارد شک نموده باشید در ادامه با مطالب بیشتری در مورد این موضوع آشنا خواهید شد:
در وهله اول باید به این نکته توجه کنید که هیج ارزان بودنی بی دلیل نیست و قطعا کیفیت مناسبی به شما ارائه نخواهد شد و همیشه عده ای از افراد سودجو یا حتی برخی از کلینیک ها وجود دارند که با ترفندهایی دروغین شما را به تزریق چربی ارزان ترغیب میکنند درحالیکه امکان آن چندان در واقعیت وجود ندارد. شاید از افراد زیادی شنیده باشید که چون چربی از بدن خود شخص خارج میشود لذا هزینه زیادی ندارد.

0/5 (0 Reviews)
0/5 (0 Reviews)

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس مستقیم( کلیک کنید)