رفع کبودی با تزریق چربی به لابیا

تزریق چربی لابیا برای کبودی

تزریق چربی لابیا برای کبودی

تزریق چربی لابیا برای کبودی؛ رفع کبودی با تزریق چربی به لابیا چگونه است؟ ناحیه تناسلی به عنوان یک ویژگی جنسی زنانه برای سلامت روانی و عزت نفس زن اهمیت زیادی دارد. کبودی و یا افتادگی لابیا، اغلب یک مشکل زیبایی شناختی برای زنان است و بسته به وسعت، یک مشکل عملکردی نیز محسوب می‌شود. روشن کردن و جوانسازی لابیا نه تنها اعتماد به نفس را از طریق تصویر زیبایی شناختی بدن افزایش می‌دهد، بلکه افزایش کیفیت زندگی را نیز به شما می‌بخشد.

جراحی مدرن طیف وسیعی از امکانات را از طریق تزریق چربی لابیا برای کبودی در یک روش سر پایی و کم خطر ارائه می‌دهد. ما در کلینیک دکتر لاغری، بهترین دکتر برای تزریق چربی به لابیا علاوه بر اصلاح ناهنجاری‌های صرفاً عملکردی، همیشه دغدغه‌های زیبایی‌شناسی را نیز در نظر می‌گیریم.

تزریق چربی به لابیا چیست؟

برای بررسی بهتر درمان کبودی لابیا با تزریق چربی ابتدا باید بیشتر با تزریق چربی به لابیا آشنا شویم! اندازه لابیا تأثیر زیادی بر ظاهر کلی ناحیه تناسلی دارد. لابیا به دلیل ساختار یا سن فرد می‌تواند چروک، تیره یا افتاده باشد. اغلب، افزایش ملایم لابیا برای بازگرداندن شکل زیبایی به ناحیه تناسلی و ایجاد تصویری جدید از بدن کافی است.

حجیم کردن لابیا با تزریق با چربی خود (لیپوفیلینگ) انجام می‌شود که جوانسازی ناحیه تناسلی را بازیابی می‌کند. در این فرآیند، لابیاها پری بهبود یافته‌تر و همچنین ظاهری جوان تر دریافت می‌کنند و می‌توانند دوباره لب‌های کوچک را بپوشانند.

برای لیپوفیلینگ ابتدا مقدار کمی از چربی اتولوگ تحت بی‌حسی موضعی برداشته می‌شود. چربی آماده می‌شود و سپس با استفاده از تکنیک تزریق ویژه به لابیا بزرگ تزریق می‌شود.

پس از جراحی، فقط یک سوراخ کوچک وجود دارد، درد بعد از عمل بسیار کم است و شما به سرعت برای کار و زندگی اجتماعی آماده می‌شوید. کل عملیات کمتر از ۱ ساعت طول می‌کشد. گاهی اوقات یک اصلاح کوچک پس از آن لازم است، زیرا برخی از سلول‌های چربی تزریق شده دوباره شکسته می‌شوند و از بین می‌روند.

تزریق چربی اتولوگ برای بزرگ کردن لابیا یک روش بدون عارضه، سریع و کم خطر است که نتایج بسیار طبیعی و رضایت بخشی را ارائه می‌دهد.

مزایای تزریق چربی به لابیا چیست؟

تزریق چربی به لابیا مزایای زیادی دارد، که شامل موارد زیر می‌باشد.

 • برطرف کردن تیرگی‌های لابیا کمک به روش شدن پوست این ناحیه.
 • بدون خونریزی.
 • بدون نیاز به بستری شدن.
 • به دست آوردن نتیجه ایده آل در کمترین زمان.
 • نداشتن دوره نقاهت طولانی مدت.

پایین بودن هزینه نسبت به سایر روش‌ها به دلیل اینکه چربی مورد نیاز از بدن خود فرد تامین می‌شود.

عوارض تزریق چربی به لابیا چیست؟

تزریق چربی به واژن یک روش بسیار ایمن با حداقل عوارض است، اما انتخاب یک متخصص با تجربه می‌تواند در به ‌حداقل ‌رساندن عوارض نقش بسیار مؤثری داشته باشد. عوارضی مانند تورم، التهاب، درد و کبودی از عوارضی هستند که در مدت کوتاهی بهبود پیدا می‌‌کنند و موقتی هستند. یک کلینیک نامعتبر یا یک پزشک بی‌ تجربه می‌‌توانند در بروز این عوارض نقش داشته باشند. همچنین انجام دستور العمل‌ها و نکات مراقبتی پس از تزریق، برای اطمینان از ماندگاری نتایج و همین ‌طور عدم بروز هرگونه عارضه‌ای بسیار مهم است.

درمان کبودی لابیا با تزریق چربی

درمان کبودی لابیا با تزریق چربی

تزریق چربی به واژن علاوه بر جنبه زیبایی جنبه درمانی نیز دارد و تا حدی بر عملکرد محافظتی لابیاماژور (لایه بیرونی اطراف واژن) نیز تأثیرگذار است. به طور مشهود کاهش چین و چروک و افتادگی پوست، رفع تیرگی و کبودی لابیا، رفع ناراحتی‌های جنسی، افزایش حجم لابیا و افزایش کیفیت رابطه جنسی از تأثیرات مثبت این تزریق است.

به طور کلی تأثیرات تزریق چربی به لابیا ماژور به دو دسته زیبایی و درمانی تقسیم می‌‌شود.

تاثیرات درمانی تزریق چربی به لابیا شامل کاهش ناگهانی وزن، بارداری، زایمان‌های متعدد، تغییرات هورمونی و یائسگی همگی از عواملی هستند که باعث کاهش حجم لابیای بزرگ، تغییر رنگ و ایجاد چروک در لابیای کوچک می‌‌شوند. این کاهش حجم و افتادگی لابیای کوچک می‌‌تواند باعث بروز مشکلات متعددی شود و حتی احتمال بروز عفونت را نیز افزایش دهد.

برخی از کاربردهای درمانی تزریق چربی به واژن شامل موارد زیر می‌شوند.

افزایش رطوبت و رفع خشکی: بروز خشکی در واژن می‌تواند باعث بروز مشکلاتی مانند تحریک، خارش، نزدیکی دردناک و ایجاد زخم در زمان نزدیکی در ناحیه تناسلی شود. با‌توجه‌ به وجود سلول‌های بنیادی در بافت چربی و ایجاد روند جوان ‌سازی در این ناحیه، رطوبت افزایش پیدا کرده و باعث کاهش خشکی می‌شود.

افزایش رضایت جنسی: تزریق چربی به لابیا ماژور به رفع شلی و افتادگی واژن و جوان‌ سازی آن کمک می‌کند. سفت شدن بافت واژن باعث شادابی و جوانی واژن می‌‌شود و در نتیجه با افزایش اعتماد به ‌نفس در زنان، رضایت جنسی آنها را نیز بالا می‌‌برد. در برخی موارد اختلال در ارگاسم نیز از عواقب کاهش حجم لابیا و تغییر شکل ظاهری واژن است که می‌تواند با انجام تزریق چربی درمان شود.

کمک به رفع بی‌ اختیاری استرسی: بی ‌اختیاری استرسی به معنای ترشح ادرار در زمان افزایش فشار در شکم بر اثر سرفه کردن، خندیدن و یا حرکات بدنی شدید مانند پریدن است. تزریق چربی به واژن با افزایش حجم و سفتی بافت لابیا، باعث محافظت بیشتر از مجاری ادرار در واژن می‌‌شود و می‌‌تواند در کاهش و رفع بی‌ اختیاری استرسی ادرار مؤثر باشد.

تأثیرات ظاهری تزریق چربی به لابیا پنهان کردن لابیای کوچک: در صورت بزرگ ‌بودن لابیای کوچک و افتادگی آن، تزریق چربی به لابیای بزرگ می‌‌تواند باعث بسته ‌شدن لابیای بزرگ و پنهان ‌کردن لابیای کوچک شود که ظاهر واژن را موزون ‌تر می‌‌سازد.

رفع عیوب قرینگی لابیای بزرگ: برخی از بیماران به دلیل داشتن نا هماهنگی و عدم قرینگی لابیاهای بزرگ عزت نفس پائینی در زندگی جنسی خود دارند. با انجام تزریق چربی و رفع این عیب ظاهری فرد از نظر روانی احساس بهتری خواهد داشت.

بسته شدن پرینه: پرینه ناحیه‌ای از دستگاه تناسلی در خانم‌هاست که بین واژن و مقعد قرار دارد. مراجعینی که پرینه بازی دارند، با تزریق چربی به لابیا، علاوه بر تأثیر مثبت در ظاهر واژن، احساس بهتری در هنگام دخول می‌کنند.

روشن شدن رنگ ناحیه تناسلی: درمان کبودی لابیا با تزریق چربی به دلیل وجود سلول‌های بنیادی در چربی، علاوه بر جوان ‌سازی صورت می‌گیرد.

 

ماندگاری تزریق چربی به لابیا در افراد مختلف با توجه به سن و کیفیت زندگی آنها متغیر است. در این تزریق به دلیل آنکه چربی مورد نیاز از بدن خود فرد استخراج می‌‌شود، بدن آن را جزئی از خود می‌‌داند و این امر باعث می‌‌شود ماندگاری بیشتری نسبت به سایر روش‌های افزایش حجم و جوان‌سازی داشته باشد.

تزریق چربی به لابیا اثری دائمی‌دارد. البته این بدان معنا نیست که حجم اولیه تغییری نخواهد کرد بلکه بیش از ۳۰ درصد از حجم اولیه چربی تزریق شده توسط بدن بازجذب می‌شود. به همین دلیل پزشکان در زمان تزریق حجم بیشتری از حد معمول چربی را به لابیا تزریق می‌کنند تا بعد از گذشت ۶ تا ۸ ماه و بازجذب مقداری از سلول‌های چربی توسط بدن، لابیا به حجم متعادلی برسد.

با توجه به اینکه میزان حجم ‌دهی به لابی در هر فرد متفاوت است و هر مراجعه‌ کننده شرایط مخصوص به خود را دارد هزینه تزریق چربی به واژن بسیار متغیر است و به عوامل مختلفی بستگی دارد. برخی از عوامل تأثیرگذار بر هزینه نهایی تزریق چربی به لابیا شامل، تجربه و مهارت بالا و همچنین تکنیک مورد استفاده متخصص هزینه‌های جانبی کلینیک یا بیمارستان میزان و حجم چربی لازم جهت تزریق، تعداد واحد تزریق شده به لابیا، ابزار و مواد مصرفی برای انجام تزریق می‌شوند.

بنابراین بهتر است به جای آنکه به دنبال هزینه پائین ‌تر باشید، با توجه به اهمیت سلامت شما، فردی متخصص و با تجربه در این کار را انتخاب کنید.

 

کلام پایانی

به طور کلی در پاسخ به اینکه آیا تزریق چربی به واژن باعث روشن‌تر شدن رنگ ناحیه می‌شود، به طور خلاصه می‌توان گفت، از آنجایی که بافت چربی از بدن خود بیمار استخراج می‌‌شود با دارا بودن سلول‌‌های بنیادی، باعث جوان ‌سازی، رفع چین و چروک و روشن‌تر شدن رنگ لابیا می‌‌شود. اما تأثیر روشن کنندگی با تزریق ژل هیالورونیک اسید از تزریق چربی بیشتر است.

در صورت داشتن سوالات بیشتر در زمینه رفع کبودی با تزریق چربی به لابیا، جلسات تزریق چربی لابیا و درد تزریق چربی به لابیا می‌توانید از طریق فرم مشاوره زیر با مشاوران ما در ارتباط باشید.

 • فایل ها را به اینجا بکشید یا
  انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf, حداکثر اندازه فایل: 500 MB, حداکثر تعداد فایل: 3.
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

   

  اولین نفر باشید که به این مقاله امتیاز می دهید .

  10 پاسخ

  1. سلام واقعا مطالب عالی و بدرد بخوری داخل سایت گذاشتین با تشکر از عوامل زحمتکش کلینیک.

  2. کلینیک دکتر لاغری
   یک مرکز زیبایی فوق العاده برای خدمات زیبایی است! خدمات حرفه ای و با کیفیت، پرسنل مهربان و محیط دلنشین کلینیک دکتر لاغری
   تجربه ای ناب ارائه می دهد. من به دیگران هم پیشنهاد می‌کنم که از خدماتشان بهره‌مند شوند.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مشاوره و دریافت تخفیف؛ ویژه مقاله رفع کبودی با تزریق چربی به لابیا

  تلگرام دکتر لاغری

  مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

  ما را درشبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

  آپارات دکتر لاغری

  اینستاگرام دکتر لاغری

  کانال یوتیوب کلینیک دکتر لاغری زیر نظر ماه زر

  بایوفت چیست؟ بایوفت صورت بدون عوارض تزریق چربی صورت تزریق ژل روسی