8060902 0912

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره 24 ساعته

بهترین کرم‌ها بعد از تزریق چربی به صورت کدام اند؟

بهترین کرم بعد از تزریق چربی صورت چیست؟ امروزه تزریق چربی به صورت یکی از تکنیک‌های زیبایی برای رفع چین و چروک‌ها به شمار می‌آید؛ با این حال انجام مراقبت بعد از تزریق چربی دارای اهمیت زیادی است که باعث بهتر شدن این عمل می‌شود. استفاده از کرم مناسب پس از تزریق چربی به صورت یکی از بهترین روش‌ها برای کاهش عوارض و علائم جانبی است و در این باره آزمایشات و تست های گوناگونی صورت گرفته که استفاده از کرم‌ها را پس از انجام این عمل ضروری می‌کند.

التهابات و عفونت‌های پوستی از جمله عارضه‌های تزریق چربی به صورت است که ممکن است بازده این عمل را به صورت قابل توجهی کاهش دهد، اما شما با استفاده از انواع کرم تزریق چربی که در ادامه به معرفی آن می‌پردازیم می‌توانید تا اندازه بسیار زیادی از بروز این مشکلات بکاهد.

کرم‌ها بعد از تزریق چربی

۴ کرم معروف برای استفاده بعد از تزریق چربی به صورت

پس از تزریق چربی به صورت، نیازمند مصرف کرم‌هایی هستید، کرم‌های مناسب برای بعد از تزریق چربی در انواع و اقسام مختلفی در بازار موجود هستند و مصرف آنها واجب و دارای فوایدی است که در ادامه به معرفی این کرم‌ها می پردازیم.

 • کرم‌های بروملین
 • کرم‌های حاوی آرنیکا
 • کرم‌های حاوی ترکیبات استروئیدی
 • کرم‌های حاوی ویتامین های A و D

کرم بروملین

یکی از بهترین کرم‌ها که پس از تزریق چربی به صورت لازم است که از آن برای افزایش بازده عمل استفاده کنیم، کرم بروملین است.

بروملین یک ماده طبیعی و گیاهی است و با ترکیب آنزیم های پروتئینی ساخته می‌شود که این آنزیم‌ها را می‌توان در میوه آناناس پیدا کرد، این ترکیبات مانع بروز تورمات در بدن می‌شود. این کرم به عنوان یک کرم تزریق چربی در دهه‌های قبل برای افرادی که جراحی‌های سنگینی انجام می‌دادند تجویز می شد. قیمت کرم بروملین با توجه به کاربردی که دارد قیمت معقول می‌باشد.

کرم بروملین چه تاثیراتی دارد؟

 • معمولا یکی از واکنش های طبیعی بدن پس از تزریق چربی به صورت، بروز تورمات است که بدن اعلام می‌کند، می‌خواهد به شرایط عادی برگردد، کرم بروملین تاثیر زیادی در کاهش ورم تزریق چربی دارد.
 • پس از انجام تزریق ممکن است کمی درد را تجربه کنید که این کرم در کاهش درد پس از عمل نیز موثر عمل می کند.
 • پس از تزریق چربی بدن وارد فاز ریکاوری خواهد شد، از دیگر تاثیرات کرم بروملین سرعت بخشیدن به دوران ریکاوری و بهبود سریع بافت صورت است، شما با مصرف این کرم بسیار سریع تر به وضعیت عادی خود بر می گردید.

کرم آرنیکا

آرنیکا یکی دیگر از چند کرم بعد از تزریق چربی است. از دیگر کرم‌هایی که پس از تزریق چربی به صورت می‌تواند در بهبودی فرد موثر عمل کند، کرم آرنیکا است. کرم آرنیکا از یک گیاه که ریشه آن در کشور سیبری و اروپای مرکزی یافت می شود، تولید می گردد.

آرنیکا به عنوان یک کرم برای بعد از تزریق چربی صورت امروزه مورد توجه بسیاری قرار دارد و پس از تزریق مورد استفاده قرار می‌گیرد، استفاده از این محصول تاثیرات بسیار مثبتی برای فرد به همراه دارد. اما باید بگوییم که این کرم برای استفاده نباید روی زخم و نواحی باز صورت زده شود. این کرم معجزه آسا برای رفع تورمات و کبودی صورت بسیار موثر است.

ادامه مطلب
مزایای تزریق چربی به صورت

تاثیرات کرم آرنیکا

پس از تزریق چربی به دست و صورت به صورت شما شاهد برخی مشکلات و عوارض خواهید بود، استفاده از کرم آرنیکا این عوارض را به حداقل می رساند و به روند بهبودی شما کمک شایانی خواهد کرد.

همچنین این کرم در کاهش درد و تورم و کبودی بسیار موثر است به همین دلیل پس از تزریق چربی به صورت مصرف آن تاکید می شود. به دلیل جذب بالای این کرم، نباید آن را در محل باز پوست استفاده کرد.

کرم‌های حاوی ترکیبات استروئیدی

این کرم هم جز محصولات ضروری است که پس از تزریق به فرد توصیه می‌شود که استفاده کند، کرم حاوی ترکیبات استروئیدی باعث سرکوب سیستم ایمنی بدن می شود و از بروز تورمات و التهابات جلوگیری می کند. پزشکان معمولا این کرم‌ها را تا ۲ هفته بعد از تزریق پیشنهاد می کنند که مصرف شود.

عوارض تزریق چربی به صورت بر هیچکس پوشیده نیست، در نتیجه شما با استفاده از این نوع کرم‌ها می‌توانید این عوارض را به حداقل برسانید و به ماندگاری تزریق چربی کمک کنید. این کرم در داروخانه ها به راحتی یافت می‌شود.

کرم‌های حاوی ترکیبات استروئیدی چه تاثیراتی دارند؟

این کرم‌ها پس از استفاده باعث می‌شوند که سیستم ایمنی بدن فعالیت بالایی نداشته باشد و در نهایت عوارض جانبی که پس از تزریق چربی به صورت باعث می شود به وجود آید تا حد بسیار زیادی کاهش می دهد، دقت داشته باشید که این نوع از کرم‌ها تاثیر مستقیم بر سیستم ایمنی بدن دارند، بنابراین قبل از استفاده حتما باید با پزشک مشورت شود.

از دیگر تاثیرات استفاده از کرم‌های استروئیدی، می توان به رفع تورمات و التهابات پوستی، رفع کبودی و کاهش درد اشاره کرد.

کرم‌های حاوی ویتامین های A و D

مصرف این نوع از کرم‌ها نیز پس از انجام عمل تزریق چربی به صورت توسط پزشک توصیه می‌شود، زیرا این کرم‌ها باعث تقویت سلول های پوستی و ویتامین رسانی به آن‌ها می‌شود و از عوارض جانبی و مشکلاتی که پس از تزریق ممکن است دچار شوید جلوگیری می کند.

استفاده از این دسته از کرم‌ها به دلیل ویتامینه بودین هیچ گونه عوارضی برای بدن انسان نخواهد داشت و افراد پس از تزریق می تواند پس از گذشت یک روز از این کرم‌ها استفاده کنند.

تاثیرات استفاده از کرم‌های حاوی ویتامین A و D

مصرف کرم‌های ویتامینه در دوران بعد از تزریق چربی باعث سرعت بخشیدن به روند بهبودی فرد می‌شود. این دسته از کرم‌ها به عنوان کرم پس از تزریق چربی به دلیل ویتامینه بودن، تاثیر زیادی در جلوگیری از تورمات و کبودی ها دارد و علاوه بر اینها به جوانسازی پوست نیز کمک بسزایی خواهد کرد.

با استفاده از این کرم‌های حاوی ویتامین A و D در طول زمان شاهد تاثیرات مثبتی مثل لطافت و شادابی پوست، بهبودی التهابات و زخم های ناشی از عمل تزریق و… خواهید بود.

ادامه مطلب
بعد از تزریق چربی به صورت چه بخوریم؟

نحوه استفاده از کرم‌ها پس از تزریق چربی به صورت

برای مشاهده نتایج مطلوب تزریق چربی به صورت نیاز به مراقبت‌هایی پس از تزریق دارید، از جمله این مراقبت‌ها مصرف کرم‌ها است، همانطور که در قبل گفتیم کرم‌ها در بهبود سریع و کاهش عوارض تزریق چربی به صورت موفق عمل می‌کنند.

از این کرم‌ها به صورت موضعی برای قسمت‌هایی که چربی به آن تزریق شده است می‌توان استفاده کرد، از این کرم‌ها پس از ۲۴ ساعت پس از تزریق تا ۴ روز بعد می‌توانید استفاده کنید.

البته بسیاری از پزشکان توصیه می‌کنند که تا ۲ هفته بعد از انجام عمل تزریق از این کرم‌ها به صورت مستمر استفاده کنید تا نتیجه‌ای مطلوب حاصل شود.

کرم‌ها بعد از تزریق چربی

جمع بندی

با افزایش سن چربی‌های صورت کاهش پیدا می‌کنند و باعث چین و چروک در صورت می‌شوند، تزریق چربی به صورت یکی از راه‌های جوانسازی پوست است که در چند سال اخیر مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته است.

تزریق چربی در تهران توسط بهترین متخصصان انجام می شود و شما با خیالی راحت می توانید به انجام این عمل بپردازید.

هدف تزریق چربی، افزایش حجم کلی یا پر کردن بخش هایی از بدن است که دچار کاهش چربی شده است، مانند، خطوط خنده، خط اخم، خطوط افقی که روی پوست ایجاد شده است. برای پر کردن این قسمت ها از چربی شکم، ران و سایر بخش های بدن، به روش لیپوساکشن چربی استخراج می شود و به قسمت های هدف تزریق می گردد.

اولین نفر باشید که به این مقاله امتیاز می دهید .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید

مشاوره خود را  رایگان رزرو کنید تا در کمتر از 48 ساعت  ما با شما تماس بگیریم.

 • فایل ها را به اینجا بکشید
  انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf.
 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

تماس مستقیم( کلیک کنید)