نظرات درباره تزریق چربی صورت

نظرات مراجعه کنندگان دکتر لاغری درباره تزریق چربی در این کلینیک موضوع مورد بررسی این مقاله خواهد بود؛ پیوند چربی به یک روش بسیار محبوب در دنیای جراحی زیبایی تبدیل شده است. جراحان پلاستیک از پیوند چربی برای انجام لیفت گونه‌ها، بزرگ کردن و حجیم سازی لب‌ها، جوانسازی صورت و موارد دیگر استفاده می‌کنند. اما قبل از استفاده کردن از این روش پر طرفدار چه چیزی باید بدانید؟ با مطالعه این مقاله با سوالات متداول و نظرات درباره تزریق چربی صورت آشنا می شوید.

اشخاص مناسب برای تزریق چربی صورت

قبل از بررسی نظرات درباره تزریق چربی صورت بهتر است بررسی شود که کاندید هستید یا خیر؟! هرچند نظرات در مورد این روش به طور کلی مثبت است، اما هر کسی برای این روش مناسب نیست. عواملی چون سلامت عمومی، انتظارات و نگرش‌های خاص به افرادی که باید از این روش استفاده کنند، تعیین‌کننده اهلیت می‌شوند. برای افرادی که به دنبال این روش هستند، مشاوره با یک تخصصی حیاتی است.

 

مشـاوره کاندید تزریق چربی

09127300790

 

سوالات متداول تزریق چربی صورت

یکسری سوالات متداول در زمینه تزریق چربی وجود دارد که برای بیشتر افرادی که متقاضی این روش می باشند پیش می‌آید. پیشنهاد می‌کنیم قبل از مطالعه سوالات متداول تزریق چربی صورت ابتدا خدمات تزریق چربی کلینیک دکتر لاغری، زیر نظر ماه زر، را مشاهده کنید و در ادامه نظرات مراجعه کنندگان را بخوانید.

 • آیا شما دارای گواهینامه هیئت مدیره هستید؟

این سوال کلیدی است که باید از جراح خود بپرسید. گواهی هیئت مدیره نشان دهنده تجربه، تخصص و برتری است. دریابید که آیا جراح شما توسط هیئت تخصصی پزشکی در رده جراحی پلاستیک تایید شده است یا خیر. عموما در در کلینیک‌ها و مراکز معتبر تزریق چربی در تهران، پزشکان این گواهینامه را اخذ کرده‌اند.

 • در هنگام استخراج چربی از چه فشار خلاء استفاده می کنید؟

هنگامی که چربی با لیپوساکشن استخراج می‌شود، جراح شما این فرآیند را با مقدار فشاری که وارد می‌کند کنترل می‌کند. جراح شما باید بتواند توضیح دهد که این سطح فشار چیست و چرا از آن مقدار فشار استفاده می‌کند. این امر در مورد حذف چربی توسط سرنگ نیز صدق می‌کند. بهترین روش در حین لیپوساکشن، برای حفظ و محافظت از سلول‌های چربی تا حد امکان، فشار استخراج کم است که به طور ایده‌ آل در محدوده ۴۰۰ میلی ‌متر ( ۴۰۰ میلی ‌متر ) جیوه یا نیم فشار اتمسفر است.

 • در طول لیپوساکشن از چه اندازه کانول استفاده می کنید؟

میزان استفاده از کانولا یکی دیگر از رایج‌ترین سوالات متداول تزریق چربی صورت است که مراجعه کنندگان در کنار سوالاتی مانند ماندگاری تزریق چرب صورت مطرح می‌کنند. یکانولا، لوله ای بلند و باریک که برای استخراج چربی استفاده می شود، قطرهای مختلفی دارد. پزشک شما باید بتواند قطر مورد استفاده (در حالت ایده آل ۳ میلی متر) را توضیح دهد. هرچه قطر کمتر باشد، نتایج بهتر و طبیعی تری در منطقه برداشت حاصل می‌ شود.

آیا می‌دانید تزریق داپمی است یا خیر؟ ماندگاری تزریق چربی

 • هنگام تزریق مجدد چربی از چه کانولایی استفاده می کنید؟

جراح شما هنگام تزریق مجدد چربی به صورت شما باید از یک کانولا با قطر ۲ میلی متر یا کمتر استفاده کند. یک کانولا بزرگ ‌تر، تکه ‌های بزرگ‌ تری از چربی را تزریق می ‌کند که خیلی بزرگ هستند و نمی ‌توانند به درستی جذب شوند.

نظرات درباره تزریق چربی

 • چگونه چربی را پردازش می‌کنید؟

مهم است که بدانید پس از برداشتن چربی چگونه پردازش می شود. پیوند چربی فرآیندی است که شامل مراحل متعددی است، در تمامی مراحل چگونگی برداشت، نحوه پاکسازی و تزریق مجدد لازم است که جراح شما بسیار دقیق عمل نماید.

 • آیا چربی را صاف می‌کنید و می‌شویید یا آن را سانتریفیوژ می کنید؟

جراح شما باید تا حد زیادی در مورد این موضوع با شما صحبت کند. اینکه کدام روش بهتر است، صاف کردن و شستشو یا سانتریفیوژ، یک موضوع ترجیحی است، زیرا برتری هیچ کدام از دیگری در زمینه جراحی پلاستیک به طور قطعی ثابت نشده است.

 • پس از انجام عمل پیوند چربی، چه دستورالعمل هایی به من می‌دهید؟

رایج ترین مورد از سوالات به مراقبت‌های بعد از تزریق مربوط می‌شود که با بررسی این مرد از نطرات درباره تزریق چربی در کلینیک دکتر لاغری این سوال نیز برای شمال حل خواهد شد که بعد از عمل باید چه کنید. جراح شما باید دستورالعمل های بعد از عمل جراحی را برای شما داشته باشد که شامل پرهیز از هرگونه فشار بر روی پیوندهای چربی، نخوابیدن روی ناحیه پیوند شده برای چند هفته و سایر دستورالعمل های مهم است.

 • چند درصد از بیماران به تزریق مجدد نیاز دارند؟

انتقال چربی صورت شما در حالت ایده آل باید طی یک عمل انجام شود. درصد تزریق های مجدد مورد نیاز جراح شما نباید بیشتر از ۱۰٪ باشد.

نظرات درباره تزریق چربی صورت

سوالات متداول تزریق چربی

داستان‌های واقعی افراد غالباً نظرات درباره تزریق چربی صورت را شکل می‌دهند. شنیدن از تجربیات مثبت افراد دیگری که این روش را تجربه کرده‌اند، اطمینان‌بخش برای افرادی است که در نظر دارند این راه را امتحان کنند. شواهد عملی، مسیرهای فردی و تأثیر بر اعتماد به نفس را مورد توجه قرار می‌دهد.

در ادامه نظرات مراجعین مختلف در ارتباط با تزریق چربی به قسمت‌های مختلف صورت بیان شده است. قبل از آن بدانید که تزریق و پیوند چربی در کلینیک دکتر لاغری به ناحی‌های زیر انجام می‌شود:

تمامی تزریق هایی که در کلینیک دکتر لاغری انجام شده است موفق بوده و بدون کمترین عارضه بوده است.

 • تجربه تزریق چربی به گونه و زیر چشم

من ۳۷ سالمه و دور چشمم سیاه و خط خنده و اخمم خیلی عمیق شده بود. از آنجایی که تزریق چربی زیر چشم بهترین روش برای رفع سیاهی دور چشم و پوشاندن خط خنده و اخم است از این روش استفاده کردم. بعلاوه رفته رفته که سنم بالا می رفت احساس می کردم پوست صورتم شل شده و زیر چشام از گودی کبود شده بود تزریق چربی رو توی بهترین کلینیک انجام دادم که واقعا بعد از این که ورم صورتم رفت از نتیجه راضی شدم.

بیشتر بخوانید:  دوره نقاهت تزریق چربی گونه چقدر است؟

نکته مورد توجه این است که قبل از انجام تزریق چربی باید تحقیق کنید و بدونید دقیقا اهدافتون چیه و در رابطه با انتظارات وتوقعاتتون با دکترتون صحبت کنیم.

 • تجربه و نظرات درباره تزریق چربی صورت

من ۱۹ سال سن دارم و صورت کاملا استخوانی و لاغر دارم و این مسئله موجب ناراحتی و رنجش همیشگی منه. همیشه دنبال راهی برای حجیم سازی و برجسته سازی صورتم بودم که بدون جراحی و با حداقل عوارض صورتم رو پر و حجیم کنم. با توجه به تحقیقات زیادی که ر این زمینه انجام دادم تزریق چربی به صورت در کلینیک دکتر لاغری بهترین بازدهی و نتایج رو داره. برای مشاوره به کلینیک مراجعه کردم و با پزشکم در مورد تزریق چربی به صورت برای برجسته کردن گونه هام و پر شدن گودی زیر چشام صحبت کردم چون از پروتز و فیلر های دیگه ترس داشتم تزریق چربی بهترین و مناسب ترین انتخاب بود برام که با وجود گذشت چند ماه از تزریق از نتیجه کاملا رضایت دارم. تجربه من از این کار اینه که بهترین کار برای نتیجه گیری بهتر از تزریق چربی به صورت مشاوره قبل از تزریق با خود پزشک متخصص که من این کار رو انجام دادم و الان کاملا راضیم از انتخاب کلینیک دکتر لاغری.

آیا از مزیت‌های تزریق چربی به صورت اطلاع دارید؟ مزایای تزریق چربی صورت

 • تجربه تزریق جربی برای جوانسازی پوست صورتتزریق چربی صورت زیبایی

من ۴۷ سال سن دارم و مدتی بود با این که ورزش میکردم و بدنم رو حالت ایده آل نگه داشته بودم صورتم دیگه شادابی و لطافت لازم رو نداشت. بر اساس تحقیقاتی که انجام دادم تصمیم گرفتم اقداماتی رو برای جوانسازی صورتم انجام بدم. با مشاوره با پزشک مشخص شد که لب، زیرچشم، گونه، پیشونی جاهایی بودن که جراح متخصص زیبایی برای تزریق چربی انتخاب کرد و جای ساکشن چربی هم زیر شکم و پهلوهام بود. الان می تونم بگم که با گذشت ۱۲ ماه از تزریق چربی، نواحی از صورتم که خیلی خالی شده بود کاملا پر شده و خصوصا فرم لبهام عالین. میزان رضایتم از پزشک و کلینیکی که انتخاب کردم صد در صده. و از همه بهتراینه که عوارضی نداشتم و تغییرات صورتم همونی بود که می خواستم. فقط نگرانم که در آینده از حجم چربی کم نشه. البته پس از عمل کمی ورم داشت که پزشکم گفت طبیعیه.

جستجو مرتبط کاربران:

 

آینده تزریق چربی صورت

نظرات در مورد آینده تزریق چربی صورت به سوی امیدوار بودن اشاره دارند. توسعه‌های پیش‌بینی‌شده شامل تکنیک‌های بهبود یافته، رویکردهای شخصی‌سازی شده، و درک گسترده‌تر اهداف زیبایی فردی است. تحول مداوم این روش اطمینان از ادامه اهمیت آن در صدر پیشرفت‌های زیبایی اطراف ما دارد.

2.7/5 - (3 امتیاز)

11 پاسخ

 1. من یک ماه پیش تزریق چربی صورت به روش بایوفت در کلینیک دکتر لاغری و زیر نظر دکتر ضرغامی انجام دادم. بگم براتون که کلی پسجو کرده بودم تا به آقای دکتر رسیدم. واقعا کارشون عالیه. پرسنل حرفه‌ای و مودب هستند. تزریق چربی که انجام دادم هم واقعا فرم قشنگی رو به صورتم داده. ممنون از کلینیک دکتر لاغری

 2. سلام وقت بخیر؛ من قصد تزریق چربی در کلینیک دکتر لاغری رو دارم؛ میخوام بدونم عمل تزریق چربی که انجام می‌دید برای لیپوساکشن هزینه جداگانه دریافت میشه؟

  1. سلام؛ خیر هزینه پرداختی برای تمام مراحل تزریق چربی خواهد بود.

 3. سلام. من خانومم. موهام کم پشت هست. میشه جلو موهام رو کاشت بزنم؟؟

 4. من روی بینی و گونه هام لکه هست از همه روشی استفاده کرده ام نتیجه نگرفتم آیا این روش رو پیشنهاد می‌دهید؟

 5. سلام وقت بخیر
  آیا برای کم کردن چربی سینه آقایان هم میشه استفاده کرد؟
  واینکه هزینه حدودیش چقدره؟

 6. سلام شکمم بزرگه ولی بدنم رو فرمه از وقتی کرونا اومد ورزش نکردم تاثیری داره آیا چند جلسه باید بیام نتیجه بگیرم 

 7. سلام ۱۹ سال هستم چند ماهیه یهویی شدیدا موهام دچار ریزش شده و اگه بخوام بکشمشون راحت کنده میشن ودیگه کم پشت شدن واقعا . شامپو و تغذیه هم اوکیه پدر و مادرم هم همچین مشکلی نداشتن . اینم بگم موهام چرب هست وبلند هم شده جدیدا ایا کوتاه کنم درست میشه ؟ اینم بگم پسرم . ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و دریافت تخفیف؛ ویژه مقاله نظرات درباره تزریق چربی صورت

تلگرام دکتر لاغری

مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

ما را درشبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

آپارات دکتر لاغری

اینستاگرام دکتر لاغری

کانال یوتیوب کلینیک دکتر لاغری زیر نظر ماه زر

بایوفت چیست؟ بایوفت صورت بدون عوارض تزریق چربی صورت تزریق ژل روسی