عوارض تزریق چربی بایوفت

عوارض تزریق چربی بایوفت

عوارض تزریق چربی بایوفت

عوارض تزریق چربی بایوفت چیست ؟ با توجه به اینکه این امروزه مسئله زیبایی به عنوان یک مسئله مهم و قابل اهمیت برای بیشتر افراد به شمار می‌آید ، از این رو بیشتر افراد سعی بر این دارند تا بتوانند با انجام عمل‌های زیبایی، زیبایی و جوانسازی پوست خود را به دست آورند. عوارض تزریق چربی بایوفت با در نظر گرفتن تمامی موارد فوق رعایت کردن نکات لازم چیزی حدود صفر می‌باشد که شما هیچگونه نگرانی در رابطه با انجام این عمل زیبایی نداشته باشید. با توجه به اینکه امروزه روش‌های متفاوت و گوناگونی در زمینه زیبایی وجود دارد اما یکی از رایج ترین و موثرترین روش ها برای جوان سازی و زیبایی پوست روش تزریق چربی می‌باشد.

مزایای تزریق چربی بایوفت شامل چه مواردی می باشد؟

با توجه به اینکه امروزه روش تزریق چربی در تهران بالا آمد به عنوان یکی از روش‌های شناخته شده و پیشرفته در زمینه زیبایی و جوانسازی بی شمار می‌آید حال ممکن است این سوال برای شما پیش آید که آیا تزریق چربی بالایی فرد دارای عوارض می باشد؟ و یا این که مزایای تزریق چربی بایوفت شامل چه مواردی می باشد؟

بیشتر بخوانید:  9 مزیت تزریق چربی بایوفت برای جوانسازی

قبل از اینکه بخواهیم در مورد عوارض تزریق چربی بایوت و همچنین مزایای تزریق چربی بایوفت برای تان توضیح دهیم قصد داریم شما را با کاربردهای تزریق چربی بایوفت آشنا کنیم،پس در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد موارد کاربرد تزریق چربی بایوفت و همچنین چگونگی انجام این روش برای تان توضیح دهیم.
همانطور که می دانید هنگامی که شما روش تزریق چربی بایوفت را انتخاب می کنید، با توجه به اینکه در این روش از چربی بدن خود فرد استفاده می‌شود بنابراین ماندگاری تزریق چربی بسیار بالایی را دارا می باشد.

عوارض تزریق چربی بایوفت

چرا تزریق چربی بایوفت دارای ارجحیت خاصی می‌باشد؟

و از طرفی دیگر ممکن است که این سوال برای شما پیش آید چرا با وجود اینکه تمام عمل‌های زیبایی دیگر مشکلات پوستی شما را برطرف می‌کند چرا تزریق چربی بایوفت دارای ارجحیت خاصی می باشد؟
در پاسخ به این سوال می توان گفت با توجه به اینکه در روش تزریق چربی بایوفت از دستگاه‌های پیشرفته و مدرن استفاده می شود بنابراین در سریعترین زمان ممکن به بدون اتلاف وقت بهترین اثر بخشی و نتیجه را برای شما به ارمغان می آورد و همچنین نتیجه حاصل از کار برای شما کاملاً طبیعی می باشد،از طرفی دیگر اگر بخواهیم در مورد کاربردهای تزریق چربی به صورت برایتان توضیح دهیم، با توجه به اینکه از دستگاههای فوق العاده و به روز استفاده می‌شود از این رو هنگامی که عمل انتقال چربی صورت می‌گیرد هیچگونه آسیبی به قسمت های مختلف بدن وارد نمی شود،بنابراین کاربردی آن بر روی بیشتر قسمت‌های بدن و نواحی مختلف آن مثلاً زیر چشم لب گونه پیشانی در واژن و … می‌باشد.

عوارض تزریق چربی بایوفت

با توجه به تمامی مطالب گفته شده در بالا در مورد اولویت خاص تزریق چربی بایوفت و اینکه این روش تزریق بدون هیچ گونه عوارض برای افراد می باشد، از طرفی دیگر روش تزریق چربی برای فرد از نظر هزینه های اقتصادی نیز برای شما مقرون به صرفه خواهد بود، زیرا در این روش نه از مواد بیهوشی استفاده می‌شود و نه از مواد شیمیایی بنابراین این اطمینان خود را به شما می دهد که هزینه انجام این عمل زیبایی کاملاً مقطع بوده و همه شما می توانید از پس هزینه‌های حاصل برآیید.
از طرفی دیگر با توجه به اینکه امروزه در کلینیکهای زیبایی متفاوت و همچنین توسط پزشکان گوناگون این عمل زیبایی یعنی تزریق چربی بایوفت انجام می‌شود، بنابراین این کلینیک های زیبایی از روش‌های اقساطی استفاده می‌کند تا افراد بیشتری بتوانند این عمل زیبایی را انتخاب نمایند.
بنابراین هنگامی که شما می خواهید عمل تزریق چربی به دست و صورت را برای خودتان انتخاب می کنید دیگر نباید هیچ گونه نگرانی برای هزینه پرداختی ناشی از آن داشته باشید.

مزیت های فوق العاده و خاص تزریق چربی بایوفت شامل چه مواردی می باشد؟

با توجه به تمامی مطالب گفته شده در بالا در مورد تزریق چربی بایو همانطور که می دانید این روش تزریق چربی بدون هیچ گونه عارضه ای می باشد که شما می توانید با اطمینان کامل و کافی این روش تزریق چربی را برای خودتان انتخاب نمایید و کلیه عمل های زیبایی و جوانسازی را انجام دهید،اما ممکن است که این سوال برایتان پیش آید که مزیت های فوق العاده و خاص تزریق چربی بایوفت شامل چه مواردی می باشد؟

همانطور که در بالا ذکر کردیم تزریق چربی با یافته یک عمل کاملا استثنایی بوده و هیچگونه عارضه‌ای را به همراه نخواهد داشت زیرا در این روش از دستگاه‌های پیشرفته و به روزترین تکنولوژی های روز دنیا در زمینه انتقال و استخراج چربی استفاده می‌شود، اما در مورد مزایای آن می‌توان گفت با توجه به اینکه این عمل در سریع‌ترین زمان ممکن و بدون ایجاد التهاب و سوزش و درد می باشد و بدون اینکه فرد نیاز به جراحی و استفاده از بیهوشی را داشته باشد،بهترین نتیجه را در کمترین زمان ممکن دریافت می کند و زیبایی فرد کاملاً طبیعی می باشد،از این رو بخاطر تمام مزیت های فوق هست که این روش تزریق چربی به عنوان یک روش محبوب در میان افراد به شمار می‌آید.

عوارض تزریق چربی بایوفت-دکتر لاغری

آیا این روش تزریق چربی چگونه انجام می شود که هیچگونه عارضه‌ای را به همراه نخواهد داشت؟

همانطور که میدانید تمامی مطالب گفته شده در بالا به این نکته اشاره دارد که عوارض تزریق چربی بایوفت کاملاً صفر می باشد و هنگامی که شما این روش را انتخاب می کنید هیچ گونه عارضه ای را به همراه نخواهد داشت، از این رو ممکن است که این سوال برایتان پیش آید که این روش تزریق چربی چگونه انجام می شود که هیچگونه عارضه‌ای را به همراه نخواهد داشت؟

عوارض تزریق چربی بایوفت

در پاسخ به این سوال می توان گفت تزریق چربی بایوفت زمانی هیچ عارضه‌ای را به همراه خود ندارد که در مرحله اول توسط پزشک متخصص و ماهر انجام شود،زیرا همانطور که می‌دانید تزریق چربی بایوفت یک عمل کاملا حساس و خاص می باشد که نیاز به دقت و تجربه خاصی دارد بنابراین اولین مرحله در زمینه تزریق چربی بایوفت انتخاب پزشک متخصص و مجرب می باشد و در مرحله بعد که همان مرحله استخراج چربی می باشد توسط پزشک مورد نظر و با استفاده از دستگاه های پیشرفته و خاص عملیات استخراج چربی از بافت‌های بدن که دارای چربی زیادی می باشد انجام می‌شود که این چربی خود بیشتر از قسمتهای اطراف پهلو شکم و ران برداشت می شود و در مرحله بعد که همان مرحله خالص‌سازی چربی می‌باشد، چربی‌های مورد نظر که دارای ناخالصی می باشد را دستگاههای پیشرفته قرار می‌دهند تا ناخالصی‌های حاصل از آن برطرف شود و در مرحله آخر که همان مرحله ی انتقال چربی و مهمترین و حساس ترین مرحله در تزریق چربی بایوفت می باشد انجام می شود.

5/5 - (1 امتیاز)

12 پاسخ

 1. سلام ,
  ممنون میشم پاسخ بدید اگر ترمیم نانو چربی انجام بدم بعد از تزریق چربی ۳ ماهه گذشته تأثیر بهتری داره برای خط خنده ؟
  من ۱ ماهه پیش تزریق چربی انجام دادم اما خط خنده ام پر نشد و دکتر میگه ۲ ماهه دیگه بیا برای ترمیم چون الان چربیها بافتشون در زیر پوست شکل نگرفته.
  آیا ترمیم دوباره اثر خواهد داشت روی خط خنده ؟
  یا روش دیگه انجام بدم.
  من از شکل فیلر یا ژل زیر پوست خوشم نمیاد مصنوعی تر از چربی هست.
  لطفا راهنمایی بفرمایید .

  سپاس
  سحر

  1. سلام. شما تزریق چربی رو کجا انجام دادید؟ چون از مراجعین ما نیستید بنابراین باید معاینه حضوری بشید.

 2. سلام ،دکتری میشناسید که تو تبریز این کار رو انجام بدن؟

  1. با سلام. هزینه‌های ما به صرفه است. پیشنهاد می‌کنیم با سفر یک روزه به تهران بهترین خدمات را دریافت کنید.

 3. سلام من یک ماه از لایه بردار ژانولوما به تجویز دکتر استفاده کردم فقط در ناحیه پیشانی که لک داشتم،الان تمام صورتم حالت تب و گور گرفتگی و سوزش داره رنگش زیاد سرخ نمیشه ولی مدام میسوزه و بین دو آبروم و بالای ابروهام خیلی میخاره و میسوزه دکترم بهم فقط یک قرص دس لوراتادین و یک پماد فلویوسینولون داد که اصلا بهترم نکرده خیلی اذیتم و خیلی میترسم که چطور میشه و خوب میشه یا نه

  1. با سلام دوست عزیز. شما از مراجعین ما نیسیتید. پیشنهاد ما به شما دریافت مشاوره و خدمات مرکز لیزر ما می‌باشد. اطلاعات تکمیلی را در وبسایت لیزر به نشانی https://drtattoo.co/ مطالعه کنید.

 4. سلام شکمم بزرگه ولی بدنم رو فرمه از وقتی کرونا اومد ورزش نکردم تاثیری داره آیا چند جلسه باید بیام نتیجه بگیرم 

  1. با سلام شما در صورت داشتن چربی می‌توانید کاندید باشید. با شماره ۰۲۱۹۱۰۰۲۵۵۵ تماس بگیرید.

 5. من تازه هفته دوم بارداری هستم می تونم ترو تزریق چربی انجام بدم؟

 6. سلام. من خانومم. موهام کم پشت هست. میشه جلو موهام رو کاشت بزنم؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و دریافت تخفیف؛ ویژه مقاله عوارض تزریق چربی بایوفت

تلگرام دکتر لاغری

مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

ما را درشبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

آپارات دکتر لاغری

اینستاگرام دکتر لاغری

کانال یوتیوب کلینیک دکتر لاغری زیر نظر ماه زر