زاویه سازی صورت با چربی چگونه انجام می‌شود؟

زاویه سازی صورت

زاویه سازی صورت

زاویه سازی صورت با تزریق چربی چگونه انجام می‌شود؟ روش‌های مختلفی برای بازگرداندن ظاهر جذاب و جوان‌تر صورت وجود دارد. اکثر مردم با لیفت صورت و فیلرهای پوستی به عنوان راه‌حل‌های ترمیم کننده آشنا هستند، اما روش تزریق چربی برای زاویه سازی صورت نیز به طور کامل با تجهیزات جدید در کلینیک‌های زیبایی محبوب است. امکان دارد صورت جوان سالم شما به مرور زمان رطوبت خود را از دست بدهد و در نهایت احساس کنید زاویه صورت شما تغییر کرده است. به طور کلی صورت قابلیت دریافت چربی جهت بازیابی زاویه سازی مدنظر شما را دارد. در طول روند زاویه سازی صورت، سلول‌های چربی از بدن خود فرد برداشت می‌شوند و به طور کامل جایگزین سلول‌های چربی صورت می‌شوند.

آیا زاویه سازی صورت با چربی مفید استزاویه سازی و کانتورینگ صورت

تزریق چربی به صورت برای کسانی که می‌خواهند به قسمت‌های مختلف صورت خود حجمی طبیعی بدهند بسیار مفید است. انتقال چربی صورت می‌تواند خطوط ریز، چین و چروک‌ها، خطوط خط خنده، خطوط پیشانی را نیز پر کند. این چربی انتقال یافته ظاهر نواحی که در صورتتان از آنها راضی نیستید را کاهش می‌دهد و ظاهر گونه‌ها و لب‌های شما را بهبود می‌بخشد. لازم به ذکر است که برای اینکه کاندیدای تزریق چربی به صورت یا تزریق چربی به دست باشید، باید به اندازه کافی چربی اضافی در بدن خود داشته باشید تا در طول این درمان استفاده کنید.

نحوه تزریق چربی برای زاویه سازی صورت

پیوند چربی صورت یک فرآیند دو قسمتی است. در قسمت اول برداشت چربی انجام شده و در قسمت دوم فرآیند تزریق انجام می‌شود. در ابتدا قبل از برداشت چربی از بی حسی موضعی استفاده می‌شود؛ زیرا در هنگام برداشت کمی از قسمت چربی بدن برداشته شده و به قسمت دیگر پیوند زده می‌شود.

بیشتر پزشک‌ها ابتدا روش لیپوساکشن را برای برداشتن چربی از نواحی مختلف بدن از جمله پهلوها، شکم یا باسن انتخاب می‌کنند، سپس بعد از برداشت چربی بخش پردازش شده را به نواحی مختلف صورت جهت ارائه زاویه مدنظر تزریق می‌کنند تا به شما در رسیدن به زاویه صورت مورد علاقه‌تان کمک شود. کلینیک دکتر لاغری با پزشکان با تجربه خود می‌تواند از زوایای تزریق و تکنیک‌های مختلف استفاده کند تا بهترین زاویه برای پوست شما فراهم شود.

زاویه سازی صورت با چربی

عوارض احتمالی تزریق برای زاویه دادن به صورت چیست؟

روش تزریق چربی یا انتقال چربی در میان جراحی‌های زیبایی بسیار محبوب است. از این روش برای پر کردن قسمت‌های مختلف صورت و بدن استفاده می‌شود که یکی از اهداف آن زاویه سازی با تزریق چربی است. از آنجایی که این مواد به عنوان بافت خود بدن در نظر گرفته می‌شوند، عوارض خاصی به وجود نخواهد آورد و گاهی ممکن است واکنش‌های کوچکی به طور ناخواسته در بدن شما ایجاد کنند. به طور خلاصه عوارض تزریق چربی به شرح زیر است:

 • جابجایی چربی
 • ایجاد برجستگی‌های ریز در زیر پوست
 • کبودی بعد از تزریق
 • عدم تقارن در سایر قسمت‌های صورت
 • بزرگ شدن بیش از حد لب‌ها یا صورت به دلیل تزریق زیاد چربی
 • گاهی مشاهده عوارض جانبی بسیار نادر

مزایای زاویه سازی صورت با تزریق چربی

تزریق چربی برای زاویه صورتمنجر به ظاهری صاف‌تر صورت شما خواهد شد. بسیاری از کارشناسان معتقدند که ماندگاری تزریق چربی به دلیل پاسخ مثبت سلول‌های بنیادی در پوست است، اما این دلیل هنوز ثابت نشده است. گاهی ممکن است بیش از یک جلسه درمان تزریق چربی برای دستیابی به هدف زیبایی شما مورد نیاز باشد، اما نتایج معمولاً برای سال‌ها زیادی باقی می‌ماند و بسیاری از بیماران نیازی به جلسات تزریق مجدد ندارند و مزایای تزریق چربی به صورت عبارت‌اند از:

 • بازیابی حجم قابل توجه از صورتزاویه سازی و کانتورینگ صورت
 • نتایج ماندگاری بالا
 • به جای مواد شیمیایی از چربی فرد برای پر کردن صورت استفاده می‌شود
 • بافت و رنگ پوست بهبود می‌یابد
 • کاهش چین و چروک در نواحی خاص، به ویژه اطراف چشم
 • خطرات و عوارض جانبی کمتری نسبت به فیلرهای صورت

چربی مورد نیاز برای زاویه سازی صورت با چربی از کجا تأمین می‌شود؟

در تزریق چربی برای زاویه صورت مقدار کمی از چربی معمولاً از شکم یا ران، قبل از تزریق چربی به نواحی مورد نظر صورت با تکنیک‌های خاصی گرفته می‌شود. تزریق چربی برای زاویه سازی صورت طول عمر ثابتی دارد و برای حجم دادن و فرم دادن به دور چشم‌ها خط فک و گونه‌ها ایده آل است. زمانی ک چربی جمع‌آوری‌شده جهت زاویه سازی تزریق می‌شود هرگز نباید با سایر روش‌ها تزریق مواد مقایسه شود؛ زیرا روش تزریق چربی برای زاویه سازی صورت را می‌توان همراه با سایر استراتژی‌های جوان‌سازی صورت مانند لیفت صورت یا جراحی پلک استفاده کرد.

بیشتر بخوانید:  درمان عدم تقارن در محل تزریق چربی

زاویه سازی با تزریق چربی برای چه افرادی بهتر است؟

تزریق چربی برای زاویه سازی صورت به طور کلی محدودیت سنی ندارد، اما تزریق مداوم چربی در نهایت منجر به ایجاد ظاهری نامطلوب می‌شود. تزریق چربی برای زاویه سازی صورت یک گزینه جذاب برای بیماران آینده‌نگر است؛ زیرا نیازی به جراحی صورت نیست و کم تهاجمی است. چربی‌ها از طریق تکنیک‌های خاص با استفاده از یک سوزن بسیار نازک تزریق می‌شوند.

تکنیک تزریق کردن چربی روشی تضمین است و در نتیجه صورت را صاف و حجیم می‌کند. برخی از نواحی صورت برای ماندگاری طولانی مدت تنها به یک دوره درمان تزریق چربی نیاز دارند، در حالی که سایر نواحی دیگر صورت ممکن است به چندین بار مراجعه به کلینیک دکتر لاغری که یکی از بهترین مراکز تزریق چربی در تهران است، نیاز داشته باشند.

زاویه سازی صورت

قیمت زاویه سازی فک و صورت چقدر است؟

به طور متوسط، بیشتر روش‌های تزریق چربی خصوصاً به صورت در کلینیک دکتر لاغری هزینه بسیار کمی دارد، اما این قیمت بسته به نیازها و انتظارات فردی هر بیمار می‌تواند متفاوت باشد. اگرچه این قیمت گذاری شامل عوامل مختلفی است که می‌تواند بر هزینه کلی تأثیر بگذارد (هزینه‌های کلینیک، بیهوشی، دستمزد جراح و غیره)، دکتر شما می‌تواند در مشاوره اولیه برآورد قیمت شخصی خود را به شما ارائه دهد. تعداد کمی از بیماران بیش از یک جلسه درمانی برای نتیجه مطلوب مورد نیاز دارند و ماندگاری تزریق چربی معمولاً تا پنج سال باقی می‌‌ماند.

جمع بندی زاویه سازی صورت

برای اینکه بفهمید آیا تزریق چربی صورت بهترین راه برای بازگرداندن خطوط جوانی صورت شماست یا نه امروز با متخصصان زیبایی در مرکز تزریق چربی دکتر لاغری تماس بگیرید تا زمان مشاوره اولیه خود را تعیین کنید. تیم متخصص مجموعه دکتر لاغری به شما کمک می‌کند تا یک برنامه درمانی داشته باشید که به شما اطلاعات می‌دهد که چگونه جوان‌تر و زیباتر به نظر برسید، همچنین چگونه نسبت به ظاهرتان با زاویه سازی صورت احساس بی‌نظیری داشته باشید.

مشاوره تلفنی فرم مشاوره 

5/5 - (1 امتیاز)

11 پاسخ

 1. میشه لطفا هزینه بلفا پلک بالا و پایین رو جداگانه بفرمائید.

 2. من روی بینی و گونه هام لکه هست از همه روشی استفاده کرده ام نتیجه نگرفتم آیا این روش رو پیشنهاد می‌دهید؟

 3. اگر دور شکم کسی۱۲۰ باشه در چند جلسه میشه کم کردمثلا۸۰سانتش بکنید

 4. لطفا آدرس و تلفن و هزینه ار آف برای شکم و میزان تأثیرگذاری آن را توضیح دهید

 5. ببخشید اگه ابرو هاشور و میکروبیلدینگ هم شده باشه ، باز میشه کاشت انجام داد؟

 6. تزریق چربی چقدر ماندگاری داره؟ من 6 ماه دیگه عروسی مه به نظرتون بهتره که چه زمانی انجام بدم که هم ورم صورتم بخوابه هم تزریق چربی که انجام دادم جذب نشده باشه.

 7. مرسی که انقدر قشنگ و ساده فرق بین چربی وژل و … توضیح دادید
  من همیشه یه سری سوال تو ذهنم درمورد زاویه سازی فک ، لک های روی صورت و… بود که
  شما خیلی عالی توضیح دادید و‌با توجه به این من مشتاق شدم کل مطالب درمورد پوست و مو رو بخونم ، و صد در صد از مشاورین شما کمک خواهم گرفت . سپاسگزارم

 8. عالیه کارتون من انجام دادم فقط بعد ۶ ماه داره جوش می زنه و ریزش محسوسی پیدا کرده

 9. تزریق چربی چقدر ماندگاری داره؟ من 6 ماه دیگه عروسی مه به نظرتون بهتره که چه دکتر لاغری
  انجام بدم که هم ورم صورتم بخوابه هم تزریق چربی که انجام دادم جذب نشده باشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و دریافت تخفیف؛ ویژه مقاله زاویه سازی صورت با چربی چگونه انجام می‌شود؟

تلگرام دکتر لاغری

مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

ما را درشبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

آپارات دکتر لاغری

اینستاگرام دکتر لاغری

کانال یوتیوب کلینیک دکتر لاغری زیر نظر ماه زر