تزریق گونه بایوفت برای صورت کشیده

ام تزریق چربی به گونه نسبت به سایر عمل ها زیاد می باشد. به طوری که می‌توان گفت حداقل سه سال بوده و پس از سه سال نیز تنها ۳۰ درصد از بافت چربی که تزریق شده از بین می رود. مابقی آن باقی خواهد ماند و این ۳۰ درصد از بین رفته نیز می‌توان از طریق ترمیم و تکرار مجدد آن دوباره به دست آورد.

ام تزریق چربی به گونه نسبت به سایر عمل ها زیاد می باشد. به طوری که می‌توان گفت حداقل سه سال بوده و پس از سه سال نیز تنها ۳۰ درصد از بافت چربی که تزریق شده از بین می رود. مابقی آن باقی خواهد ماند و این ۳۰ درصد از بین رفته نیز می‌توان از طریق ترمیم و تکرار مجدد آن دوباره به دست آورد.

عده ای از افراد میباشند که دارای صورتی کشیده بوده و این امر سبب شده در زیبایی آنان تاثیر زیادی بگذارد. به طوریکه میتوان گفت یک اختلال برای آنان ایجاد کرده. چرا که تعادل و هماهنگی صورتشان بهم خورده است. این یک امری میباشد که به صورت موروثی به آنان ارث رسیده و یا به دلایل ژنیتیکی میباشد. اما باید گفت نباید نگران باشند. چرا که امروزه با پیشرفت چشمگیری که علم زیبایی داشته است توانسته این قبیل مشکلات را حل کند. یکی از کاربردی ترین راه حل های حل این موضوع تزریق چربی میباشد. این چربی برای صورت های کشیده میتوان به کل صورت تزریق کرد. یا به اجزای داخل صورت از قبیل گونه در هر حال تاثیر خود را خواهد گذاشت. در نهایت تعادل صورت شما حفظ خواهد شد.

تزریق گونه بایوفت برای صورت کشیده

تزریق گونه با تزریق ژل چه تفاوتی دارد؟

شاید هنگامی که شما قصد انجام تزریق گونه را داشته باشید عده‌ای از افراد به شما پیشنهاد تزریق ژل را بدهند و مزایایی نسبت به آن نیز بیان کند. اما باید گفت درست است که تزریق ژل نیز به نوبه خود دارای مزایای بسیار زیادی می باشد. اما مزایای بیشماری که در تزریق گونه برای صورت کشیده وجود دارد.

در ژل وجود ندارد و همچنین می‌توان گفت معایب تزریق ژل بسیار بیشتر از معایب تزریق چربی می باشد. برای مثال می‌توان گفت یکی از عیب هایی که در تزریق ژل وجود دارد این است که بعد از تزریق فرم صورت یا موضعی که تزریق به آن انجام شده است از حالت طبیعی خارج شده و به حالت مصنوعی در می‌آید. این در حالی است که در تزریق چربی در تهران به گونه یا سایر نقاط بدن چنین اتفاقی نمی‌افتد

چرا که چربی از بدن خود شخص گرفته شده و یک حالت طبیعی به خود دارد. در نهایت یک عملی طبیعی بوده و حالت مصنوعی به صورت نخواهد داد. همچنین باید گفت در تزریق ژل به دلیل اینکه از مواد مصنوعی استفاده می شود امکان بروز حساسیت های شدید پوستی وجود دارد.

گاهی اوقات ممکن است ضررهای جبران ناپذیری وارد کند. این در حالی است که در تزریق چربی به دست و گونه به دلیل اینکه چربی از بدن خود شخص گرفته می شود امکان وجود حساسیت‌های پوستی اصلا وجود ندارد. لذا متوجه می‌شویم که بین تزریق گونه با چربی و یا ژل چربی اولویت بیشتری دارد.

تزریق گونه برای صورت کشیده به چه صورت انجام میشود؟

اگر شما دارای صورت کشیده می باشید و خواهان تغییر و تحول در آن هستید اصلاً نباید نگران باشید. چرا که با تزریق گونه می‌توان این مشکل را برای همیشه حل کنید. فقط کافیست به یک پزشک متخصص و ماهر مراجعه کرده و آزمایشات لازم برای قبل از عمل را انجام دهید. بعد از آنکه شما چکاپ کامل شدید و تمامی آزمایشات لازم را انجام دادید.

شما آماده برای عمل می باشید و لازم است که سه مرحله برای عمل انجام را سپری کنید:

مراحل تزریق چربی

 استخراج چربی

مرحله اول استخراج چربی می باشد. در این مرحله از نقاطی که دارای چربی های زیادی می باشد از قبیل زیر شکم ران پا پهلوها چربی را برداشته و استخراج میکنند .نکته‌ای که لازم به ذکر است این است که مرحله استخراج بسته به اینکه شما از چه نوع متدی استفاده کنید متفاوت می باشد. برای مثال اگر از روش‌های سنتی و دستی استفاده کنید .برداشت چربی از طریق سرنگ های مخصوصی که در اصطلاح به آن کانولا میگویند استفاده می شود .در رابطه با کانولا باید گفت که همانند یک مته عمل می‌کند و و پوست را سوراخ کرده و بافت چربی را خارج می کند.

نکته‌ای که لازم به یادآوری و تذکر می باشد این است که در روش های دستی امکان بروز آسیب‌های جدی وجود دارد. چرا که از دقت کمتری برخوردار است. اگر پزشک شما نیز مهارت نداشته باشد آسیب های جدی تری وارد خواهد شد. در مقابل در روش‌های نوین که اصطلاحاً به آن روشهای دستگاهی می‌گویند به دلیل اینکه از دستگاه های مخصوص و پیشرفته ای استفاده می شود امکان وجود آسیب اصلاً وجود ندارد. بافت چربی را بدون ذره‌ای آسیب از بدن جدا می کنند. پس از اینکه این مرحله سپری شد خواه به روش دستی خواه به روش های پیشرفته نوبت به مرحله دوم می‌رسد. به آن مرحله تصفیه و پالایش می گویند.

مرحله تصفیه و پالایش

به دلیل اینکه چربی ای که از بدن خارج شده است دارای مواد اضافی مانند خون و آب و سایر املاح می باشد بهتر است تصفیه شود. تا چربی خالص و تصفیه شده به موضع مد نظر که گونه می‌باشد تزریق شود. پس از اینکه مرحله تصفیه توسط دستگاه‌های پیشرفته ازقبیل سانتریفیوژ انجام شد نوبت به آخرین مرحله که مرحله تزریق می باشد می‌رسد. در این مرحله چربی که تصفیه شده است تزریق می شود. معمولاً برای تزریق از سرنگ های باریک و نازکی استفاده می‌شود که ذره‌ای خراش یا جای زخم ایجاد نمی‌کند.

 آیا تزریق گونه برای صورت کشیده دائمی میباشد؟

ممکن است هنگامی که شما قصد تزریق گونه برای صورت خود با ماندگاری تزریق چربی بالا داشته باشید عده‌ای از افراد به شما بگویند که این کار یک کار موقتی بوده و پس از مدتی تاثیر آن را از دست خواهید داد. یا اینکه به شما بگویند این کار دارای عوارض تزریق چربی زیادی می باشد. از این طریق شما مردد در انجام این عمل شوید.

در پاسخ به این ادعاها و باورهای دروغین باید گفت که نه تنها تزریق گونه دارای عوارضی نمی باشد بلکه همانطور که در ادامه خواهیم گفت دارای مزایای زیادی نیز می باشد. همچنین باید افزود دوام تزریق چربی به صورت و گونه نسبت به سایر عمل ها زیاد می باشد. به طوری که می‌توان گفت حداقل سه سال بوده و پس از سه سال نیز تنها ۳۰ درصد از بافت چربی که تزریق شده از بین می رود. مابقی آن باقی خواهد ماند و این ۳۰ درصد از بین رفته نیز می‌توان از طریق ترمیم و تکرار مجدد آن دوباره به دست آورد. به طور کلی باید گفت مزایای تزریق چربی به گونه برای صورت کشیده بسیار بیش از معایب آن می‌باشد.

که به شرح زیر است :

 • صورتی زیبا و استاندارد
 • نتیجه دهی مطلوب
 • بدون عوارض
 • عدم ایجاد جای خراش و زخم
 • بدون نیاز به بیهوشی های سنگین
 • بدون نیاز به جراحی
 • عدم استفاده از مواد شیمیایی
 • طبیعی بودن نتیجه عمل
5/5 - (1 امتیاز)

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره خود را  رایگان رزرو کنید تا در کمتر از 48 ساعت  ما با شما تماس بگیریم.

 • فایل ها را به اینجا بکشید
  انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf.
 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

باز کردن چت
سوالی دارید؟ در واتس اپ با ما گفتگو کنید
سلام👋
چگونه می توانم کمک کنم؟
تماس مستقیم( کلیک کنید)