تزریق گونه بایوفت برای صورت کشیده

تزریق گونه بایوفت برای صورت کشیده-دکتر لاغری

تزریق گونه بایوفت برای صورت کشیده-دکتر لاغری

تزریق گونه بایوفت مناسب عده‌ای از افراد می‌باشد که دارای صورتی کشیده بوده و این امر سبب شده در زیبایی آنان تاثیر زیادی بگذارد. به طوریکه می‌توان گفت یک اختلال برای آنان ایجاد کرده. چرا که تعادل و هماهنگی صورتشان بهم خورده است. این یک امری می‌باشد که به صورت موروثی به آنان ارث رسیده و یا به دلایل ژنیتیکی می‌باشد. اما باید گفت نباید نگران باشند. چرا که امروزه با پیشرفت چشمگیری که علم زیبایی داشته است توانسته این قبیل مشکلات را حل کند. یکی از کاربردی ترین راه حل‌های حل این موضوع تزریق چربی می‌باشد. این چربی برای صورت‌های کشیده می‌توان به کل صورت تزریق کرد. یا به اجزای داخل صورت از قبیل گونه در هر حال تاثیر خود را خواهد گذاشت. در نهایت تعادل صورت شما حفظ خواهد شد.

تزریق گونه بایوفت برای صورت کشیده

تزریق گونه با تزریق ژل چه تفاوتی دارد؟

شاید هنگامی که شما قصد انجام تزریق چربی به گونه به روش بایوفت را داشته باشید عده‌ای از افراد به شما پیشنهاد تزریق ژل را بدهند و مزایایی نسبت به آن نیز بیان کند. اما باید گفت درست است که تزریق کردن ژل نیز به نوبه خود دارای مزایای بسیار زیادی می‌باشد. اما مزایای بیشماری که در تزریق گونه برای صورت کشیده وجود دارد.

مزایایی که در تزریق گونه برای صورت کشیده به روش بایوفت وجود دارد، در ژل وجود ندارد و همچنین می‌توان گفت معایب تزریق ژل بسیار بیشتر از معایب تزریق چربی گونه به روش بایوفت می‌باشد. برای مثال می‌توان گفت یکی از عیب‌هایی که در تزریق ژل وجود دارد این است که بعد از تزریق فرم صورت یا موضعی که تزریق به آن انجام شده است از حالت طبیعی خارج شده و به حالت مصنوعی در می‌آید. این در حالی است که در تزریق چربی در تهران به گونه به روش بایوفت یا سایر نقاط بدن چنین اتفاقی نمی‌افتد.

ادامه مطلب
هزینه تزریق چربی بایوفت به صورت

چرا که چربی از بدن خود شخص گرفته شده و یک حالت طبیعی به خود دارد. در نهایت تزریق گونه بایوفت برای صورت کشیده طبیعی بوده و حالت مصنوعی به صورت نخواهد داد. همچنین باید گفت در تزریق ژل به دلیل اینکه از مواد مصنوعی استفاده می شود امکان بروز حساسیت‌های شدید پوستی وجود دارد.

گاهی اوقات ممکن است ضررهای جبران ناپذیری وارد کند. این در حالی است که در تزریق به نواحی مختلف از جمله تزریق چربی به دست و گونه به دلیل اینکه چربی از بدن خود شخص گرفته می‌شود امکان وجود حساسیت‌های پوستی اصلا وجود ندارد. لذا متوجه می‌شویم که بین تزریق گونه با چربی به رو بایوفت و یا ژل چربی اولویت بیشتری دارد.

ام تزریق چربی به گونه نسبت به سایر عمل ها زیاد می باشد. به طوری که می‌توان گفت حداقل سه سال بوده و پس از سه سال نیز تنها ۳۰ درصد از بافت چربی که تزریق شده از بین می رود. مابقی آن باقی خواهد ماند و این ۳۰ درصد از بین رفته نیز می‌توان از طریق ترمیم و تکرار مجدد آن دوباره به دست آورد.

تزریق گونه برای صورت کشیده به چه صورت انجام میشود؟

اگر شما دارای صورت کشیده می‌باشید و خواهان تغییر و تحول در آن هستید اصلاً نباید نگران باشید. چرا که با تزریق گونه بایوفت به صورت کشیده می‌توان این مشکل را برای همیشه حل کنید. فقط کافیست به یک پزشک متخصص و ماهر مراجعه کرده و آزمایشات لازم برای قبل از عمل را انجام دهید. بعد از آنکه شما چکاپ کامل شدید و تمامی آزمایشات لازم را انجام دادید، برای عمل آماده هستید.

شما آماده برای عمل تزریق گونه به روش بایوفت می‌باشید و لازم است که سه مرحله برای عمل انجام را سپری کنید.

مراحل تزریق گونه بایوفت

 •  استخراج چربی

مرحله اول استخراج چربی در فرآیند تزریق گونه بایوفت می‌باشد. در این مرحله از نقاطی که دارای چربی های زیادی می باشد از قبیل زیر شکم ران پا پهلوها چربی را برداشته و استخراج میکنند .نکته‌ای که لازم به ذکر است این است که مرحله استخراج بسته به اینکه شما از چه نوع متدی استفاده کنید متفاوت می باشد. برای مثال اگر از روش‌های سنتی و دستی استفاده کنید. برداشت چربی از طریق سرنگ های مخصوصی که در اصطلاح به آن کانولا میگویند استفاده می‌شود. در رابطه با کانولا باید گفت که همانند یک مته عمل می‌کند و و پوست را سوراخ کرده و بافت چربی را خارج می‌کند.

ادامه مطلب
مزایا  بایوفت لب چیست؟

نکته‌ای که لازم به یادآوری و تذکر می‌باشد این است که در روش‌های دستی امکان بروز آسیب‌های جدی وجود دارد. چرا که از دقت کمتری برخوردار است. اگر پزشک شما نیز مهارت نداشته باشد آسیب های جدی تری وارد خواهد شد. در مقابل در روش‌های نوین که اصطلاحاً به آن روشهای دستگاهی می‌گویند به دلیل اینکه از دستگاه های مخصوص و پیشرفته ای استفاده می شود امکان وجود آسیب اصلاً وجود ندارد. بافت چربی را بدون ذره‌ای آسیب از بدن جدا می کنند. پس از اینکه این مرحله سپری شد خواه به روش دستی خواه به روش های پیشرفته نوبت به مرحله دوم می‌رسد. به آن مرحله تصفیه و پالایش می‌گویند.

 • مرحله تصفیه و پالایش

به دلیل اینکه چربی ای که از بدن خارج شده است دارای مواد اضافی مانند خون و آب و سایر املاح می‌باشد بهتر است تصفیه شود. تا چربی خالص و تصفیه شده به موضع مد نظر که گونه می‌باشد تزریق شود. پس از اینکه مرحله تصفیه توسط دستگاه‌های پیشرفته ازقبیل سانتریفیوژ انجام شد نوبت به آخرین مرحله که مرحله تزریق می باشد می‌رسد. در این مرحله چربی که تصفیه شده است تزریق می شود. معمولاً برای تزریق از سرنگ های باریک و نازکی استفاده می‌شود که ذره‌ای خراش یا جای زخم ایجاد نمی‌کند.

تزریق گونه بایوفت برای صورت کشیده

[ تفاوت تزریق چربی بایوفت و نانوفت ]

 آیا تزریق گونه برای صورت کشیده دائمی میباشد؟

biofat

ممکن است هنگامی که شما قصد تزریق گونه برای صورت خود با ماندگاری تزریق چربی بالا داشته باشید عده‌ای از افراد به شما بگویند که این کار یک کار موقتی بوده و پس از مدتی تاثیر آن را از دست خواهید داد. یا اینکه به شما بگویند این کار دارای عوارض تزریق چربی زیادی می‌باشد. از این طریق شما مردد در انجام این عمل تزریق گونه برای صورت کشیده شوید.

در پاسخ به این ادعاها و باورهای دروغین باید گفت که نه تنها تزریق گونه به روش بایوفت دارای عوارضی نمی‌باشد بلکه همانطور که در ادامه خواهیم گفت دارای مزایای زیادی نیز می‌باشد. همچنین باید افزود دوام تزریق گونه به این روش نسبت به سایر عمل‌ها زیاد می‌باشد. به طوری که می‌توان گفت حداقل سه سال بوده و پس از سه سال نیز تنها ۳۰ درصد از بافت چربی که تزریق شده از بین می‌رود. مابقی آن باقی خواهد ماند و این ۳۰ درصد از بین رفته نیز می‌توان از طریق ترمیم و تکرار مجدد آن دوباره به دست آورد. به طور کلی باید گفت مزایای تزریق چربی به گونه برای صورت کشیده بسیار بیش از معایب آن می‌باشد.

که به شرح زیر است:

 • صورتی زیبا و استاندارد
 • نتیجه دهی مطلوب
 • بدون عوارض
 • عدم ایجاد جای خراش و زخم
 • بدون نیاز به بیهوشی های سنگین
 • بدون نیاز به جراحی
 • عدم استفاده از مواد شیمیایی
 • طبیعی بودن نتیجه عمل
5/5 - (2 امتیاز)

6 دیدگاه ‌ها

 • سلام من یک هفته دیگه جراحی بینی دارم سوال من این هستش که چون تنبلی تخمدان دارم دکتر برام اسپیرونولاکتون و مدروکسی پروژستون تجویز کردن و درحال مصرف هستم.ایا مشکلی هست ادامه مصرف؟

 • سلام. من خانومم. موهام کم پشت هست. میشه جلو موهام رو کاشت بزنم؟؟

 • سلام ،دکتری میشناسید که تو تبریز این کار رو انجام بدن؟

 • کدوم مارک بوتاکس خوبه؟

 • سلام وقت بخیر خسته نباشید خوردن خرما با چای بعد کاشت مو ضرر داره و بعد سیزده روز رابطه جنسی به موهای کاشته ضرر میرسونه یا نه ممنون میشم پاسخ بدین

 • سلام وقت بخیر
  من ۱۱۰ روز پیش کاشت انجام دادم
  الان مقداری مو درامده ولی چند روزی هست حداقل ۴۰ تا مو در روز ریزش دارم که نمیدونم موی قبلی خودمه یا از کاشته شده هاست.
  ضمنن موهای خودم و اینایی که کاشتن هم خیلیییی نازک هستن.
  سه جلسه مزوتراپی هم رفتم.
  لطفا راهنمایی میکنید دلیلش این ریزش چی هست؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید

مشاوره خود را  رایگان رزرو کنید تا در کمتر از 48 ساعت  ما با شما تماس بگیریم.

 • فایل ها را به اینجا بکشید
  انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf.
 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

Call Now Buttonتماس مستقیم ( کلیک کنید)