تزریق گونه بایوفت برای صورت کشیده

تزریق گونه بایوفت مناسب عده‌ای از افراد می‌باشد که دارای صورتی کشیده بوده و این امر سبب شده در زیبایی آنان تاثیر زیادی بگذارد. به طوریکه می‌توان گفت یک اختلال برای آنان ایجاد کرده. چرا که تعادل و هماهنگی صورتشان بهم خورده است. این یک امری می‌باشد که به صورت موروثی به آنان ارث رسیده و یا به دلایل ژنیتیکی می‌باشد. اما باید گفت نباید نگران باشند. چرا که امروزه با پیشرفت چشمگیری که علم زیبایی داشته است توانسته این قبیل مشکلات را حل کند.

یکی از کاربردی ترین راه حل‌های حل این موضوع تزریق چربی می‌باشد. این چربی برای صورت‌های کشیده می‌توان به کل صورت تزریق کرد. یا به اجزای داخل صورت از قبیل گونه در هر حال تاثیر خود را خواهد گذاشت. در نهایت تعادل صورت شما حفظ خواهد شد.

تزریق گونه بایوفت برای صورت کشیده

تزریق گونه برای صورت کشیده

تزریق گونه برای صورت کشیده با متد بایوفت چیست؟ تزریق گونه با استفاده از روش تزریق چربی متد بایوفت یک روش پرکاربرد در زیبایی‌شناسی صورت است. در این روش، چربی از مناطق دیگری از بدن مانند شکم یا پهلو جمع‌آوری شده و سپس به صورت تزریق مجدد در نواحیی مانند گونه‌ها که نیاز به حجم بیشتر دارند، تزریق می‌شود. این روش از گونه‌های خود بدن به عنوان یک ماده طبیعی و همچنین برای حفظ طبیعیت و استحکام صورت استفاده می‌کند. استفاده از چربی می‌تواند به طور موثری به تکمیل و شکل دهی حجم صورت کمک کند و نتایج طبیعی‌تری نسبت به مواد تزریقی مصنوعی ایجاد کند. اما برای داشتن نتایج مطلوب، بهتر است که این فرآیند توسط یک پزشک متخصص و با تجربه در زمینه زیبایی‌شناسی صورت انجام شود.

تزریق گونه با تزریق ژل چه تفاوتی دارد؟

شاید هنگامی که شما قصد انجام تزریق چربی به گونه به روش بایوفت را داشته باشید عده‌ای از افراد به شما پیشنهاد تزریق ژل را بدهند و مزایایی نسبت به آن نیز بیان کند. اما باید گفت درست است که تزریق کردن ژل نیز به نوبه خود دارای مزایای بسیار زیادی می‌باشد. اما مزایای بیشماری که در تزریق گونه برای صورت کشیده وجود دارد.

مزایایی که در تزریق گونه برای صورت کشیده به روش بایوفت وجود دارد، در ژل وجود ندارد و همچنین می‌توان گفت معایب تزریق ژل بسیار بیشتر از معایب تزریق چربی گونه به روش بایوفت می‌باشد. برای مثال می‌توان گفت یکی از عیب‌هایی که در تزریق ژل وجود دارد این است که بعد از تزریق فرم صورت یا موضعی که تزریق به آن انجام شده است از حالت طبیعی خارج شده و به حالت مصنوعی در می‌آید. این در حالی است که در تزریق چربی در تهران به گونه به روش بایوفت یا سایر نقاط بدن چنین اتفاقی نمی‌افتد.

بیشتر بخوانید:  ناگفته های تزریق چربی بایوفت

چرا که چربی از بدن خود شخص گرفته شده و یک حالت طبیعی به خود دارد. در نهایت تزریق گونه بایوفت برای صورت کشیده طبیعی بوده و حالت مصنوعی به صورت نخواهد داد. همچنین باید گفت در تزریق ژل به دلیل اینکه از مواد مصنوعی استفاده می شود امکان بروز حساسیت‌های شدید پوستی وجود دارد.

گاهی اوقات ممکن است ضررهای جبران ناپذیری وارد کند. این در حالی است که در تزریق به نواحی مختلف از جمله تزریق چربی به دست و گونه به دلیل اینکه چربی از بدن خود شخص گرفته می‌شود امکان وجود حساسیت‌های پوستی اصلا وجود ندارد. لذا متوجه می‌شویم که بین تزریق گونه با چربی به رو بایوفت و یا ژل چربی اولویت بیشتری دارد.

تزریق چربی به گونه نسبت به سایر عمل ها زیاد می باشد. به طوری که می‌توان گفت حداقل سه سال بوده و پس از سه سال نیز تنها ۳۰ درصد از بافت چربی که تزریق شده از بین می رود. مابقی آن باقی خواهد ماند و این ۳۰ درصد از بین رفته نیز می‌توان از طریق ترمیم و تکرار مجدد آن دوباره به دست آورد.

تزریق گونه برای صورت کشیده به چه صورت انجام میشود؟

اگر شما دارای صورت کشیده می‌باشید و خواهان تغییر و تحول در آن هستید اصلاً نباید نگران باشید. چرا که با تزریق گونه بایوفت به صورت کشیده می‌توان این مشکل را برای همیشه حل کنید. فقط کافیست به یک پزشک متخصص و ماهر مراجعه کرده و آزمایشات لازم برای قبل از عمل را انجام دهید. بعد از آنکه شما چکاپ کامل شدید و تمامی آزمایشات لازم را انجام دادید، برای عمل آماده هستید.

شما آماده برای عمل تزریق گونه به روش بایوفت می‌باشید و لازم است که سه مرحله برای عمل انجام را سپری کنید.

تزریق گونه بایوفت برای صورت کشیده-دکتر لاغری

مراحل تزریق گونه بایوفت

۱. استخراج چربی: مرحله اول استخراج چربی در فرآیند تزریق گونه بایوفت می‌باشد. در این مرحله از نقاطی که دارای چربی های زیادی می باشد از قبیل زیر شکم ران پا پهلوها چربی را برداشته و استخراج میکنند .نکته‌ای که لازم به ذکر است این است که مرحله استخراج بسته به اینکه شما از چه نوع متدی استفاده کنید متفاوت می باشد. برای مثال اگر از روش‌های سنتی و دستی استفاده کنید. برداشت چربی از طریق سرنگ های مخصوصی که در اصطلاح به آن کانولا میگویند استفاده می‌شود. در رابطه با کانولا باید گفت که همانند یک مته عمل می‌کند و و پوست را سوراخ کرده و بافت چربی را خارج می‌کند.

بیشتر بخوانید:  آیا تزریق چربی بایوفت درد دارد؟

نکته‌ای که لازم به یادآوری و تذکر می‌باشد این است که در روش‌های دستی امکان بروز آسیب‌های جدی وجود دارد. چرا که از دقت کمتری برخوردار است. اگر پزشک شما نیز مهارت نداشته باشد آسیب های جدی تری وارد خواهد شد. در مقابل در روش‌های نوین که اصطلاحاً به آن روشهای دستگاهی می‌گویند به دلیل اینکه از دستگاه های مخصوص و پیشرفته ای استفاده می شود امکان وجود آسیب اصلاً وجود ندارد. بافت چربی را بدون ذره‌ای آسیب از بدن جدا می کنند. پس از اینکه این مرحله سپری شد خواه به روش دستی خواه به روش های پیشرفته نوبت به مرحله دوم می‌رسد. به آن مرحله تصفیه و پالایش می‌گویند.

۲. مرحله تصفیه و پالایش: به دلیل اینکه چربی ای که از بدن خارج شده است دارای مواد اضافی مانند خون و آب و سایر املاح می‌باشد بهتر است تصفیه شود. تا چربی خالص و تصفیه شده به موضع مد نظر که گونه می‌باشد تزریق شود. پس از اینکه مرحله تصفیه توسط دستگاه‌های پیشرفته ازقبیل سانتریفیوژ انجام شد نوبت به آخرین مرحله که مرحله تزریق می باشد می‌رسد. در این مرحله چربی که تصفیه شده است تزریق می شود. معمولاً برای تزریق از سرنگ های باریک و نازکی استفاده می‌شود که ذره‌ای خراش یا جای زخم ایجاد نمی‌کند.

تزریق گونه بایوفت برای صورت کشیده

[ تفاوت تزریق چربی بایوفت و نانوفت ]

 آیا تزریق گونه برای صورت کشیده دائمی میباشد؟

biofat

ممکن است هنگامی که شما قصد تزریق گونه برای صورت خود با ماندگاری تزریق چربی بالا داشته باشید عده‌ای از افراد به شما بگویند که این کار یک کار موقتی بوده و پس از مدتی تاثیر آن را از دست خواهید داد. یا اینکه به شما بگویند این کار دارای عوارض تزریق چربی زیادی می‌باشد. از این طریق شما مردد در انجام این عمل تزریق گونه برای صورت کشیده شوید.

در پاسخ به این ادعاها و باورهای دروغین باید گفت که نه تنها تزریق گونه به روش بایوفت دارای عوارضی نمی‌باشد بلکه همانطور که در ادامه خواهیم گفت دارای مزایای زیادی نیز می‌باشد. همچنین باید افزود دوام تزریق گونه به این روش نسبت به سایر عمل‌ها زیاد می‌باشد. به طوری که می‌توان گفت حداقل سه سال بوده و پس از سه سال نیز تنها ۳۰ درصد از بافت چربی که تزریق شده از بین می‌رود. مابقی آن باقی خواهد ماند و این ۳۰ درصد از بین رفته نیز می‌توان از طریق ترمیم و تکرار مجدد آن دوباره به دست آورد. به طور کلی باید گفت مزایای تزریق چربی به گونه برای صورت کشیده بسیار بیش از معایب آن می‌باشد.

که به شرح زیر است:

 • صورتی زیبا و استاندارد
 • نتیجه دهی مطلوب
 • بدون عوارض
 • عدم ایجاد جای خراش و زخم
 • بدون نیاز به بیهوشی های سنگین
 • بدون نیاز به جراحی
 • عدم استفاده از مواد شیمیایی
 • طبیعی بودن نتیجه عمل

تزریق گونه بایوفت کلینیک دکتر لاغری

در کلینیک دکتر لاغری زیر نظر کلینیک ماه زر، روش تزریق گونه با استفاده از تکنیک بایوفت به عنوان یکی از روش‌های پیشرفته در زمینه زیبایی‌شناسی صورت به کار می‌رود. این فرآیند، با استفاده از چربی طبیعی از بدن بیمار جهت افزایش حجم و کشیدگی گونه‌ها و بهبود محیط زیبایی صورت انجام می‌شود.

تزریق گونه با بایوفت یک روش موثر برای افزایش حجم و تقویت ساختار صورت است. در این روش، چربی از مناطق مختلف بدن مانند شکم یا پهلو جمع‌آوری شده و سپس پس از پالپهای خونی سنگین در محدوده گونه‌ها تزریق می‌شود. این فرآیند باعث ایجاد حجم و کشیدگی ملموس در نواحی مورد نظر می‌شود و به طراحی چهره‌ای جوان‌تر و جذاب کمک می‌کند.

مزایای این روش شامل طبیعی بودن ماده تزریقی، کاهش خطر ردیابی، و ساختاردهی بهتر صورت است. همچنین، با استفاده از چربی خود بدن به عنوان ماده تزریقی، احتمال ردیابی یا عوارض جانبی ناشی از واکنش‌های نامطلوب را کاهش می‌دهد. این روش همچنین می‌تواند به طبیعیت و استحکام صورت کمک کند و نتایج دائمی‌تر و طبیعی‌تری نسبت به مواد تزریقی مصنوعی ایجاد کند.

از مزایای تزریق گونه با بایوفت می‌توان به مواردی همچون عدم نیاز به برش و جراحی بزرگتر، زمان بازیابی کوتاه‌تر، و نتایج طبیعی‌تر اشاره کرد. همچنین، با توجه به استفاده از مواد طبیعی بدن به عنوان ماده تزریقی، احتمال ردیابی و عوارض جانبی کاهش می‌یابد و برای بسیاری از بیماران مورد توصیه قرار می‌گیرد.

به طور کلی، تزریق گونه با بایوفت به عنوان یکی از روش‌های پیشرفته و موثر در زمینه زیبایی‌شناسی صورت، با استفاده از تکنیک‌های پیشرفته و زیر نظر متخصصان مجرب، می‌تواند بهبود چهره و افزایش جذابیت ظاهری فرد را فراهم کند.

 • فایل ها را به اینجا بکشید یا
  انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf, حداکثر اندازه فایل: 500 MB, حداکثر تعداد فایل: 3.
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

  سوالات متداول

  • چربی بایوفت چیست؟

  چربی بایوفت، یک روش تزریق چربی طبیعی به نواحی مورد نیاز صورت است.

  • چگونه فرآیند تزریق چربی بایوفت انجام می‌شود؟

  چربی از نقاط دیگر بدن جمع‌آوری شده و سپس به نواحی گونه تزریق می‌شود، معمولاً توسط پزشک با استفاده از تکنیک‌های ویژه.

  • چه مزایا و معایبی دارد؟

  مزایا شامل طبیعی بودن ماده تزریقی و نتایج دائمی‌تر، در حالی که معایب ممکن شامل عوارض موقتی مانند تورم و استفاده مجدد در برخی موارد است.

  • برای کدامین نوع افرادی توصیه می‌شود؟

  برای افرادی که به دنبال افزایش حجم و کشیدگی گونه هستند و تمایل به استفاده از مواد طبیعی برای این منظور دارند، تزریق چربی بایوفت توصیه می‌شود.

  5/5 - (2 امتیاز)

  6 پاسخ

  1. سلام ،دکتری میشناسید که تو تبریز این کار رو انجام بدن؟

   1. خیر ما تنها شعبه‌ای هستیم که این کار را انجام م‌دهیم. می‌توانید یک روزه به تهران سفر کنید.

  2. سلام وقت بخیر
   من ۱۱۰ روز پیش کاشت انجام دادم
   الان مقداری مو درامده ولی چند روزی هست حداقل ۴۰ تا مو در روز ریزش دارم که نمیدونم موی قبلی خودمه یا از کاشته شده هاست.
   ضمنن موهای خودم و اینایی که کاشتن هم خیلیییی نازک هستن.
   سه جلسه مزوتراپی هم رفتم.
   لطفا راهنمایی میکنید دلیلش این ریزش چی هست؟

   1. دوست عزیز برای مسائل کاشت باید با مشاورین مرکز کاشت ما تماس بگیرید.
    اطلاعات تکمیلی را می‌توانید در وبسایت مرکز کاشت ما به نشانی https://clinichairtransplant.net/ مطالعه کنید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مشاوره و دریافت تخفیف؛ ویژه مقاله تزریق گونه بایوفت برای صورت کشیده

  تلگرام دکتر لاغری

  مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

  ما را درشبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

  آپارات دکتر لاغری

  اینستاگرام دکتر لاغری

  کانال یوتیوب کلینیک دکتر لاغری زیر نظر ماه زر

  ماندگاری بایوفت لاغری موضعی ترواسکالپ قبل و بعد تزریق ژل قبل و بعد تزریق چربی گونه