تزریق چربی با سلول های بنیادی

تزریق چربی

تزریق چربی

تزریق چربی با سلول های بنیادی:

همانطور که می دانید امروزه علمی و متد پزشکی توانسته است روش های متعدد و گوناگون در جهت جوانسازی پوست و به دست آوردن زیبایی از دست رفته برای افراد فراهم کند با توجه به اینکه امروزه روش های متعددی مانند تزریق ژل و فیلر و.. وجود دارد اما از آنجایی که مسئله ماندگاری و عوارض ناشی از این روش ها برای افراد بسیار اهمیت دارد از این رو روش تزریق چربی توانسته است به عنوان بهترین و برترین روش برای افراد به شمار آید و امروزه دارای محبوبیت بسیار خاصی در میان همه می باشد. با توجه به اینکه روش تزریق چربی به صورت های مختلف و گوناگونی انجام می‌شود اما یکی از بهترین و مفیدترین روشهای تزریق چربی، روش تزریق چربی با استفاده از سلول‌های بنیادی می باشد.
همانطور که می دانید که هنگامی که شما روش تزریق چربی را برای خود انتخاب می کنید با توجه به اینکه از چربی‌های بدن خود فرد استفاده می‌شود از این رو دارای عارضه کمتر و اثر بخشی بهتر می باشد زیرا بدن آن را به عنوان یک عامل بیگانه تلقی نمی کند و می تواند آن را با بدن خود سازگار کند.
امروز روش تزریق چربی با سلولهای بنیادی دارای کاربردهای بسیار مفید و موثری می باشد ممکن است که این سوال برای شما پیش آید هنگامی که شما روش تزریق چربی با سلولهای بنیادی را انتخاب می کنید از این روش می‌توانید در جهت جوانسازی کدام یک از قسمت‌های بدن استفاده نمایید؟

یکی از بهترین و موثرترین و کم عارضه ترین و به روز ترین روش های جوانسازی پوست صورت درس ها استفاده از تزریق چربی با سلول های بنیادی در جهت جوانسازی آنها می باشد.با توجه به اینکه امروزه سلول های بنیادی با فراوانی بالا در اختیار ما قرار می‌گیرد و به عنوان منبعی سرشار از سلول هایی می باشد که متمایز از سایر سلول ها می باشد از این رو استفاده از این نوع چربی برای جوانسازی پوست با تزریق چربی معمولی کاملا متفاوت بوده و بنابراین می‌تواند بهترین اثر بخشی و رضایت دهی را برای شما به همراه داشته باشد.

ادامه مطلب
تزریق چربی به صورت و لب و گونه

با توجه به اینکه استفاده از تزریق چربی با سلولهای بنیادی برای جوانسازی پوست دست و صورت استفاده می‌شود حال ممکن است که این سوال برای شما پیش آید در عمل تزریق چربی با سلولهای بنیادی این روش چگونه انجام خواهد شد؟

همانطور که می‌دانید عمل تزریق چربی با سلولهای بنیادی با عمل تزریق چربی معمولی کاملاً متفاوت خواهد بود، در روش تزریق چربی با سلولهای بنیادی در ابتدا چربی از محل خاصی که بیشترین مقدار سلول‌های بنیادی را دارا می باشد توسط دستگاه مخصوصی به نام بادی جت جداسازی می‌شودسپس سلول های درشت و بالغ چربی توسط دستگاه جدا می‌شود و سلول‌های بنیادی آدیپوسیت به همراه فاکتور رشد پلاکت یا همان پی آر پی در نقاط خاصی از صورت به منظور جوانسازی سطحی و سایر موارد مورد نیاز مانند حجم دهی در مناطقی مانند گونه، زاویه فک و خط لب مورد استفاده قرار می‌گیرد.

بنابراین با توجه به مطالب گفته شده در بالا انجام عمل تزریق چربی با سلولهای بنیادی کاملاً شگفت انگیز و دائمی می باشد و می توانید همزمان با استفاده از داروهای تاپیکال و لیزرهای لایه بردار مثل لیزر فرکشنال باعث بهبودی ظاهری پوست شوید و بتوانید یک نتیجه کاملا رضایت بخش را برای خود به ارمغان آورید به طور کلی می توان گفت امروزه با انجام عمل تزریق چربی با سلولهای بنیادی حال بیمار و نحوه بهبودی هر روز بهتر از دیروز خواهد شد. چون سلول‌های بنیادی چربی در هر منطقه به مرور زمان رشد خواهد کرد و از عوارض ناشی از پیری به آسیب‌های ایجاد شده به واسطه افزایش سن جلوگیری خواهد شد و آن را برطرف خواهد کرد.
به طور کلی و با توجه به تمامی مطالب گفته شده در بالا انجام عمل تزریق چربی با سلول های بنیادی و روش تزریق چربی به روش معمولی کاملاً متفاوت خواهد بود و میزان اثر دهی و جواب دهی تزریق چربی با سلول های بنیادی بیشتر و رضایت بخش تر نسبت به روش تزریق چربی معمولی خواهد بود.
با توجه به تمامی مطالب گفته شده در بالا حال ممکن است که این سوال برای شما پیش آید که انجام عمل تزریق چربی با سلولهای بنیادی هزینه مربوط به انجام آن چگونه میباشد؟
در پاسخ به سوال بالا می توان گفت با توجه به اینکه انجام عمل تزریق چربی یک عمل کاملا سر و پایی می باشد و به صورت بی حسی موضعی در یک جلسه انجام می‌شود و عمل تزریق چربی با سلول های بنیادی بر خلاف عمل تزریق چربی معمولی اصولاً نیازی به ترمیم نخواهد داشت و با توجه به اینکه انجام این عمل با استفاده از سلول‌های بنیادی است از این رو احتمالا از یک هفته تا ۱۰ روز تورم خواهد داشت و بعد از آن شما می توانید نتیجه از آن را نسبت به تزریق چربی معمولی بسیار طبیعی تر و شگفت انگیز در خواهید دید.

ادامه مطلب
تزریق چربی بایوفت به لابیا

با توجه به اینکه امروزه مسئله اقتصادی برای اکثر افراد به عنوان یکی از مسائل مهم و قابل اهمیت می باشد از این رو از تزریق چربی با سلول های بنیادی نیز از این قاعده مستثنا نمی باشد، با توجه به اینکه امروزه پزشکان مختلف و متعددی در کلینیک‌های متعدد و گوناگونی عمل تزریق چربی را انجام می‌دهند و از آنجایی که هر یک از این پزشکان و کلینیک ها دارای تعرفه های مخصوصی به خود می باشند از این رو انتخاب نوع پزشک و کلینیک مربوط به آن به عنوان یک عامل موثر در هزینه های پرداختی توسط شما خواهد بود، از طرف دیگر با توجه به اینکه انجام عمل تزریق چربی با سلولهای بنیادی در همه افراد یکسان نمی باشد و از این رو با توجه به نوع پوست شما و انجام عمل تزریق از نواحی بدن شما خواهد بود،بنابراین این عامل نیز در هزینه پرداختی نیز موثر خواهد بود و شما نمی توانید یک هزینه ای را بیان کرد، اما به طور کلی می توان گفت هزینه حاصل از تزریق چربی با سلولهای بنیادی هزینه ای تقریباً بین ۳ تا ۵ میلیون تومان خواهد بود.
به طور کلی در پایان می توان گفت تزریق چربی با سلولهای بنیادی به عنوان یکی از بهترین و موثرترین روش در جهت جوانسازی پوست برای افراد به شمار می‌آید به شما می توانید با اطمینان کامل و کافی و بدون هیچ گونه استرس و نگرانی این روش را انتخاب نمایید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس مستقیم( کلیک کنید)
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید

مشاوره خود را  رایگان رزرو کنید تا در کمتر از 48 ساعت  ما با شما تماس بگیریم.

  • فایل ها را به اینجا بکشید
    انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf.
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .